Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zajecar - Pirot timetable

sunday, 18.08.2019.
06:16 09:05 (02:49)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 06:16
Zajecar, Bolnica
arr. 06:24
dep. 06:24
2.8 km
Grljan, Intersection
arr. 06:28
dep. 06:28
5.9 km
Grliste, Grliska reka
arr. 06:34
dep. 06:34
11.3 km
Vratarnica, 2
arr. 06:38
dep. 06:38
15 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 06:46
dep. 06:46
22.5 km
Minicevo, Center
arr. 06:53
dep. 06:53
27.8 km
Debelica, Intersection
arr. 06:55
dep. 06:55
29.2 km
Ravna, Intersection
arr. 06:59
dep. 06:59
33 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
34.9 km
Gornje Zunice, Center
arr. 07:06
dep. 07:06
37.4 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 07:24
dep. 07:24
43.3 km
Knjazevac, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:20
42.2 km
Trgoviste kod Knjazevca
arr. 07:28
dep. 07:28
45.1 km
Zukovac, Reka
arr. 07:35
dep. 07:35
49.9 km
Strbac
arr. 07:41
dep. 07:41
53.7 km
Donja Kamenica kod Knjazevca
arr. 07:45
dep. 07:45
55.9 km
Gornja Kamenica kod Knjazevca
arr. 07:50
dep. 07:50
59.4 km
Gabrovnica, Put
arr. 07:59
dep. 07:59
66.2 km
Kalna kod Knjazevca
arr. 08:05
dep. 08:05
70.2 km
Temska
arr. 08:41
dep. 08:41
92.2 km
Pirot, Bus station
arr. 09:05
108.7 km
17:00 19:23 (02:23)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 17:00
Zajecar, Bolnica
arr. 17:07
dep. 17:07
2.8 km
Grljan, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
5.9 km
Grliste, Grliska reka
arr. 17:15
dep. 17:15
11.3 km
Vratarnica, 2
arr. 17:18
dep. 17:18
15 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 17:22
dep. 17:22
19.4 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 17:24
dep. 17:24
21.4 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 17:25
dep. 17:25
22.5 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 17:27
dep. 17:27
24.9 km
Minicevo, Center
arr. 17:30
dep. 17:30
27.8 km
Debelica, Intersection
arr. 17:32
dep. 17:32
29.2 km
Ravna, reka
arr. 17:35
dep. 17:35
33 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 17:38
dep. 17:38
34.9 km
Gornje Zunice, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
37.4 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 17:51
dep. 17:51
43.3 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 17:46
dep. 17:46
41.5 km
Knjazevac, Bus station
arr. 17:48
dep. 17:48
42.2 km
Trgoviste kod Knjazevca
arr. 17:54
dep. 17:54
45.1 km
Strbac
arr. 18:05
dep. 18:05
53.7 km
Donja Kamenica kod Knjazevca
arr. 18:08
dep. 18:08
55.9 km
Gornja Kamenica kod Knjazevca
arr. 18:12
dep. 18:12
59.4 km
Gabrovnica, Put
arr. 18:20
dep. 18:20
66.2 km
Kalna kod Knjazevca
arr. 18:25
dep. 18:25
70.2 km
Temska
arr. 19:00
dep. 19:00
92.2 km
Pirot, Bus station
arr. 19:23
108.7 km
Zajecar - Pirot timetable
Departures on: monday, 19.08.2019.
06:16 09:05 (02:49)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 06:16
Zajecar, Bolnica
arr. 06:24
dep. 06:24
2.8 km
Grljan, Intersection
arr. 06:28
dep. 06:28
5.9 km
Grliste, Grliska reka
arr. 06:34
dep. 06:34
11.3 km
Vratarnica, 2
arr. 06:38
dep. 06:38
15 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 06:46
dep. 06:46
22.5 km
Minicevo, Center
arr. 06:53
dep. 06:53
27.8 km
Debelica, Intersection
arr. 06:55
dep. 06:55
29.2 km
Ravna, Intersection
arr. 06:59
dep. 06:59
33 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
34.9 km
Gornje Zunice, Center
arr. 07:06
dep. 07:06
37.4 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 07:24
dep. 07:24
43.3 km
Knjazevac, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:20
42.2 km
Trgoviste kod Knjazevca
arr. 07:28
dep. 07:28
45.1 km
Zukovac, Reka
arr. 07:35
dep. 07:35
49.9 km
Strbac
arr. 07:41
dep. 07:41
53.7 km
Donja Kamenica kod Knjazevca
arr. 07:45
dep. 07:45
55.9 km
Gornja Kamenica kod Knjazevca
arr. 07:50
dep. 07:50
59.4 km
Gabrovnica, Put
arr. 07:59
dep. 07:59
66.2 km
Kalna kod Knjazevca
arr. 08:05
dep. 08:05
70.2 km
Temska
arr. 08:41
dep. 08:41
92.2 km
Pirot, Bus station
arr. 09:05
108.7 km
13:20 15:39 (02:19)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 13:20
Zajecar, Bolnica
arr. 13:27
dep. 13:27
2.8 km
Grljan, Intersection
arr. 13:30
dep. 13:30
5.9 km
Grliste, Grliska reka
arr. 13:35
dep. 13:35
11.3 km
Vratarnica, 2
arr. 13:38
dep. 13:38
15 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 13:42
dep. 13:42
19.4 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 13:44
dep. 13:44
21.4 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 13:45
dep. 13:45
22.5 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 13:47
dep. 13:47
24.9 km
Minicevo, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
27.8 km
Debelica, Intersection
arr. 13:52
dep. 13:52
29.2 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 13:53
dep. 13:53
30.5 km
Ravna, reka
arr. 13:55
dep. 13:55
33 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 13:58
dep. 13:58
34.9 km
Gornje Zunice, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
37.4 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 14:10
dep. 14:10
43.3 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 14:06
dep. 14:06
41.5 km
Knjazevac, Bus station
arr. 14:07
dep. 14:07
42.2 km
Trgoviste kod Knjazevca
arr. 14:13
dep. 14:13
45.1 km
Zukovac, Reka
arr. 14:19
dep. 14:19
49.9 km
Strbac
arr. 14:24
dep. 14:24
53.7 km
Donja Kamenica kod Knjazevca
arr. 14:27
dep. 14:27
55.9 km
Gornja Kamenica kod Knjazevca
arr. 14:31
dep. 14:31
59.4 km
Gabrovnica, Put
arr. 14:39
dep. 14:39
66.2 km
Kalna kod Knjazevca
arr. 14:44
dep. 14:44
70.2 km
Cerova kod Pirota
arr. 15:07
dep. 15:07
84.6 km
Temska
arr. 15:16
dep. 15:16
92.2 km
Sopot kod Pirota
arr. 15:27
dep. 15:27
100.2 km
Pirot, Bus station
arr. 15:39
108.7 km
17:00 19:23 (02:23)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 17:00
Zajecar, Bolnica
arr. 17:07
dep. 17:07
2.8 km
Grljan, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
5.9 km
Grliste, Grliska reka
arr. 17:15
dep. 17:15
11.3 km
Vratarnica, 2
arr. 17:18
dep. 17:18
15 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 17:22
dep. 17:22
19.4 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 17:24
dep. 17:24
21.4 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 17:25
dep. 17:25
22.5 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 17:27
dep. 17:27
24.9 km
Minicevo, Center
arr. 17:30
dep. 17:30
27.8 km
Debelica, Intersection
arr. 17:32
dep. 17:32
29.2 km
Ravna, reka
arr. 17:35
dep. 17:35
33 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 17:38
dep. 17:38
34.9 km
Gornje Zunice, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
37.4 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 17:51
dep. 17:51
43.3 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 17:46
dep. 17:46
41.5 km
Knjazevac, Bus station
arr. 17:48
dep. 17:48
42.2 km
Trgoviste kod Knjazevca
arr. 17:54
dep. 17:54
45.1 km
Strbac
arr. 18:05
dep. 18:05
53.7 km
Donja Kamenica kod Knjazevca
arr. 18:08
dep. 18:08
55.9 km
Gornja Kamenica kod Knjazevca
arr. 18:12
dep. 18:12
59.4 km
Gabrovnica, Put
arr. 18:20
dep. 18:20
66.2 km
Kalna kod Knjazevca
arr. 18:25
dep. 18:25
70.2 km
Temska
arr. 19:00
dep. 19:00
92.2 km
Pirot, Bus station
arr. 19:23
108.7 km
Zajecar - Pirot timetable
Departures on: tuesday, 20.08.2019.
06:16 09:05 (02:49)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 06:16
Zajecar, Bolnica
arr. 06:24
dep. 06:24
2.8 km
Grljan, Intersection
arr. 06:28
dep. 06:28
5.9 km
Grliste, Grliska reka
arr. 06:34
dep. 06:34
11.3 km
Vratarnica, 2
arr. 06:38
dep. 06:38
15 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 06:46
dep. 06:46
22.5 km
Minicevo, Center
arr. 06:53
dep. 06:53
27.8 km
Debelica, Intersection
arr. 06:55
dep. 06:55
29.2 km
Ravna, Intersection
arr. 06:59
dep. 06:59
33 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
34.9 km
Gornje Zunice, Center
arr. 07:06
dep. 07:06
37.4 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 07:24
dep. 07:24
43.3 km
Knjazevac, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:20
42.2 km
Trgoviste kod Knjazevca
arr. 07:28
dep. 07:28
45.1 km
Zukovac, Reka
arr. 07:35
dep. 07:35
49.9 km
Strbac
arr. 07:41
dep. 07:41
53.7 km
Donja Kamenica kod Knjazevca
arr. 07:45
dep. 07:45
55.9 km
Gornja Kamenica kod Knjazevca
arr. 07:50
dep. 07:50
59.4 km
Gabrovnica, Put
arr. 07:59
dep. 07:59
66.2 km
Kalna kod Knjazevca
arr. 08:05
dep. 08:05
70.2 km
Temska
arr. 08:41
dep. 08:41
92.2 km
Pirot, Bus station
arr. 09:05
108.7 km
13:20 15:39 (02:19)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 13:20
Zajecar, Bolnica
arr. 13:27
dep. 13:27
2.8 km
Grljan, Intersection
arr. 13:30
dep. 13:30
5.9 km
Grliste, Grliska reka
arr. 13:35
dep. 13:35
11.3 km
Vratarnica, 2
arr. 13:38
dep. 13:38
15 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 13:42
dep. 13:42
19.4 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 13:44
dep. 13:44
21.4 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 13:45
dep. 13:45
22.5 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 13:47
dep. 13:47
24.9 km
Minicevo, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
27.8 km
Debelica, Intersection
arr. 13:52
dep. 13:52
29.2 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 13:53
dep. 13:53
30.5 km
Ravna, reka
arr. 13:55
dep. 13:55
33 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 13:58
dep. 13:58
34.9 km
Gornje Zunice, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
37.4 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 14:10
dep. 14:10
43.3 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 14:06
dep. 14:06
41.5 km
Knjazevac, Bus station
arr. 14:07
dep. 14:07
42.2 km
Trgoviste kod Knjazevca
arr. 14:13
dep. 14:13
45.1 km
Zukovac, Reka
arr. 14:19
dep. 14:19
49.9 km
Strbac
arr. 14:24
dep. 14:24
53.7 km
Donja Kamenica kod Knjazevca
arr. 14:27
dep. 14:27
55.9 km
Gornja Kamenica kod Knjazevca
arr. 14:31
dep. 14:31
59.4 km
Gabrovnica, Put
arr. 14:39
dep. 14:39
66.2 km
Kalna kod Knjazevca
arr. 14:44
dep. 14:44
70.2 km
Cerova kod Pirota
arr. 15:07
dep. 15:07
84.6 km
Temska
arr. 15:16
dep. 15:16
92.2 km
Sopot kod Pirota
arr. 15:27
dep. 15:27
100.2 km
Pirot, Bus station
arr. 15:39
108.7 km
17:00 19:23 (02:23)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 17:00
Zajecar, Bolnica
arr. 17:07
dep. 17:07
2.8 km
Grljan, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
5.9 km
Grliste, Grliska reka
arr. 17:15
dep. 17:15
11.3 km
Vratarnica, 2
arr. 17:18
dep. 17:18
15 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 17:22
dep. 17:22
19.4 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 17:24
dep. 17:24
21.4 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 17:25
dep. 17:25
22.5 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 17:27
dep. 17:27
24.9 km
Minicevo, Center
arr. 17:30
dep. 17:30
27.8 km
Debelica, Intersection
arr. 17:32
dep. 17:32
29.2 km
Ravna, reka
arr. 17:35
dep. 17:35
33 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 17:38
dep. 17:38
34.9 km
Gornje Zunice, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
37.4 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 17:51
dep. 17:51
43.3 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 17:46
dep. 17:46
41.5 km
Knjazevac, Bus station
arr. 17:48
dep. 17:48
42.2 km
Trgoviste kod Knjazevca
arr. 17:54
dep. 17:54
45.1 km
Strbac
arr. 18:05
dep. 18:05
53.7 km
Donja Kamenica kod Knjazevca
arr. 18:08
dep. 18:08
55.9 km
Gornja Kamenica kod Knjazevca
arr. 18:12
dep. 18:12
59.4 km
Gabrovnica, Put
arr. 18:20
dep. 18:20
66.2 km
Kalna kod Knjazevca
arr. 18:25
dep. 18:25
70.2 km
Temska
arr. 19:00
dep. 19:00
92.2 km
Pirot, Bus station
arr. 19:23
108.7 km

Naselja Zajecar i Pirot su međusobno udaljena ~109 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 19min., a najduže 02h i 49min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zajecar je u 06:16 h, dok je poslednji polazak u 17:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.