Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Zajecar - Pirot timetable

saturday, 17.11.2018.
06:16 09:05 (02:49)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 06:16
Zajecar, Bolnica
arr. 06:24
dep. 06:24
2.8 km
Grljan, Intersection
arr. 06:28
dep. 06:28
5.9 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 06:34
dep. 06:34
11.3 km
Vratarnica
arr. 06:38
dep. 06:38
15 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 06:46
dep. 06:46
22.5 km
Minicevo
arr. 06:53
dep. 06:53
27.8 km
Debelica, Intersection
arr. 06:55
dep. 06:55
29.2 km
Ravna, Intersection
arr. 06:59
dep. 06:59
33 km
Donje Zunice
arr. 07:03
dep. 07:03
34.9 km
Gornje Zunice
arr. 07:06
dep. 07:06
37.4 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 07:24
dep. 07:24
43.3 km
Knjazevac, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:20
42.2 km
Trgoviste kod Knjazevca
arr. 07:28
dep. 07:28
45.1 km
Zukovac, Reka
arr. 07:35
dep. 07:35
49.9 km
Strbac
arr. 07:41
dep. 07:41
53.7 km
Donja Kamenica kod Knjazevca
arr. 07:45
dep. 07:45
55.9 km
Gornja Kamenica kod Knjazevca
arr. 07:50
dep. 07:50
59.4 km
Gabrovnica, Put
arr. 07:59
dep. 07:59
66.2 km
Kalna kod Knjazevca
arr. 08:05
dep. 08:05
70.2 km
Temska
arr. 08:41
dep. 08:41
92.2 km
Pirot, Bus station
arr. 09:05
108.7 km
11:40 14:20 (02:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 11:40
Zajecar, Bolnica
arr. 11:44
dep. 11:44
3 km
Grljan
arr. 11:48
dep. 11:48
4 km
Grliste
arr. 11:54
dep. 11:54
9 km
Vratarnica
arr. 11:59
dep. 11:59
12 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 12:09
dep. 12:09
21 km
Minicevo
arr. 12:15
dep. 12:15
25 km
Gornje Zunice
arr. 12:27
dep. 12:27
36 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 12:48
dep. 12:48
41 km
Knjazevac, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:45
40 km
Trgoviste kod Knjazevca
arr. 12:53
dep. 12:53
45 km
Zukovac, Reka
arr. 12:56
dep. 12:56
47 km
Strbac
arr. 13:03
dep. 13:03
52 km
Donja Kamenica kod Knjazevca
arr. 13:06
dep. 13:06
54 km
Gornja Kamenica kod Knjazevca
arr. 13:11
dep. 13:11
58 km
Gabrovnica
arr. 13:21
dep. 13:21
66 km
Kalna kod Knjazevca
arr. 13:29
dep. 13:29
72 km
Jalovik Izvor
arr. 13:34
dep. 13:34
75 km
Stanjinac
arr. 13:38
dep. 13:38
78 km
Sugrin
arr. 13:43
dep. 13:43
82 km
Mirkovci
arr. 13:46
dep. 13:46
84 km
Cerova kod Pirota
arr. 13:50
dep. 13:50
87 km
Temska
arr. 14:00
dep. 14:00
95 km
Pirot, Bus station
arr. 14:20
110 km
17:00 19:23 (02:23)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 17:00
Zajecar, Bolnica
arr. 17:07
dep. 17:07
2.8 km
Grljan, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
5.9 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 17:15
dep. 17:15
11.3 km
Vratarnica
arr. 17:18
dep. 17:18
15 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 17:22
dep. 17:22
19.4 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 17:24
dep. 17:24
21.4 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 17:25
dep. 17:25
22.5 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 17:27
dep. 17:27
24.9 km
Minicevo
arr. 17:30
dep. 17:30
27.8 km
Debelica, Intersection
arr. 17:32
dep. 17:32
29.2 km
Ravna, reka
arr. 17:35
dep. 17:35
33 km
Donje Zunice
arr. 17:38
dep. 17:38
34.9 km
Gornje Zunice
arr. 17:40
dep. 17:40
37.4 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 17:51
dep. 17:51
43.3 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 17:46
dep. 17:46
41.5 km
Knjazevac, Bus station
arr. 17:48
dep. 17:48
42.2 km
Trgoviste kod Knjazevca
arr. 17:54
dep. 17:54
45.1 km
Strbac
arr. 18:05
dep. 18:05
53.7 km
Donja Kamenica kod Knjazevca
arr. 18:08
dep. 18:08
55.9 km
Gornja Kamenica kod Knjazevca
arr. 18:12
dep. 18:12
59.4 km
Gabrovnica, Put
arr. 18:20
dep. 18:20
66.2 km
Kalna kod Knjazevca
arr. 18:25
dep. 18:25
70.2 km
Temska
arr. 19:00
dep. 19:00
92.2 km
Pirot, Bus station
arr. 19:23
108.7 km
 
Departures on: sunday, 18.11.2018.
06:16 09:05 (02:49)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 06:16
Zajecar, Bolnica
arr. 06:24
dep. 06:24
2.8 km
Grljan, Intersection
arr. 06:28
dep. 06:28
5.9 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 06:34
dep. 06:34
11.3 km
Vratarnica
arr. 06:38
dep. 06:38
15 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 06:46
dep. 06:46
22.5 km
Minicevo
arr. 06:53
dep. 06:53
27.8 km
Debelica, Intersection
arr. 06:55
dep. 06:55
29.2 km
Ravna, Intersection
arr. 06:59
dep. 06:59
33 km
Donje Zunice
arr. 07:03
dep. 07:03
34.9 km
Gornje Zunice
arr. 07:06
dep. 07:06
37.4 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 07:24
dep. 07:24
43.3 km
Knjazevac, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:20
42.2 km
Trgoviste kod Knjazevca
arr. 07:28
dep. 07:28
45.1 km
Zukovac, Reka
arr. 07:35
dep. 07:35
49.9 km
Strbac
arr. 07:41
dep. 07:41
53.7 km
Donja Kamenica kod Knjazevca
arr. 07:45
dep. 07:45
55.9 km
Gornja Kamenica kod Knjazevca
arr. 07:50
dep. 07:50
59.4 km
Gabrovnica, Put
arr. 07:59
dep. 07:59
66.2 km
Kalna kod Knjazevca
arr. 08:05
dep. 08:05
70.2 km
Temska
arr. 08:41
dep. 08:41
92.2 km
Pirot, Bus station
arr. 09:05
108.7 km
17:00 19:23 (02:23)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 17:00
Zajecar, Bolnica
arr. 17:07
dep. 17:07
2.8 km
Grljan, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
5.9 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 17:15
dep. 17:15
11.3 km
Vratarnica
arr. 17:18
dep. 17:18
15 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 17:22
dep. 17:22
19.4 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 17:24
dep. 17:24
21.4 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 17:25
dep. 17:25
22.5 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 17:27
dep. 17:27
24.9 km
Minicevo
arr. 17:30
dep. 17:30
27.8 km
Debelica, Intersection
arr. 17:32
dep. 17:32
29.2 km
Ravna, reka
arr. 17:35
dep. 17:35
33 km
Donje Zunice
arr. 17:38
dep. 17:38
34.9 km
Gornje Zunice
arr. 17:40
dep. 17:40
37.4 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 17:51
dep. 17:51
43.3 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 17:46
dep. 17:46
41.5 km
Knjazevac, Bus station
arr. 17:48
dep. 17:48
42.2 km
Trgoviste kod Knjazevca
arr. 17:54
dep. 17:54
45.1 km
Strbac
arr. 18:05
dep. 18:05
53.7 km
Donja Kamenica kod Knjazevca
arr. 18:08
dep. 18:08
55.9 km
Gornja Kamenica kod Knjazevca
arr. 18:12
dep. 18:12
59.4 km
Gabrovnica, Put
arr. 18:20
dep. 18:20
66.2 km
Kalna kod Knjazevca
arr. 18:25
dep. 18:25
70.2 km
Temska
arr. 19:00
dep. 19:00
92.2 km
Pirot, Bus station
arr. 19:23
108.7 km
20:15 22:30 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 20:15
Knjazevac, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:50
40 km
Kalna kod Knjazevca
arr. 21:40
dep. 21:40
72 km
Pirot, Bus station
arr. 22:30
110 km
 
Departures on: monday, 19.11.2018.
06:16 09:05 (02:49)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 06:16
Zajecar, Bolnica
arr. 06:24
dep. 06:24
2.8 km
Grljan, Intersection
arr. 06:28
dep. 06:28
5.9 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 06:34
dep. 06:34
11.3 km
Vratarnica
arr. 06:38
dep. 06:38
15 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 06:46
dep. 06:46
22.5 km
Minicevo
arr. 06:53
dep. 06:53
27.8 km
Debelica, Intersection
arr. 06:55
dep. 06:55
29.2 km
Ravna, Intersection
arr. 06:59
dep. 06:59
33 km
Donje Zunice
arr. 07:03
dep. 07:03
34.9 km
Gornje Zunice
arr. 07:06
dep. 07:06
37.4 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 07:24
dep. 07:24
43.3 km
Knjazevac, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:20
42.2 km
Trgoviste kod Knjazevca
arr. 07:28
dep. 07:28
45.1 km
Zukovac, Reka
arr. 07:35
dep. 07:35
49.9 km
Strbac
arr. 07:41
dep. 07:41
53.7 km
Donja Kamenica kod Knjazevca
arr. 07:45
dep. 07:45
55.9 km
Gornja Kamenica kod Knjazevca
arr. 07:50
dep. 07:50
59.4 km
Gabrovnica, Put
arr. 07:59
dep. 07:59
66.2 km
Kalna kod Knjazevca
arr. 08:05
dep. 08:05
70.2 km
Temska
arr. 08:41
dep. 08:41
92.2 km
Pirot, Bus station
arr. 09:05
108.7 km
11:40 14:20 (02:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 11:40
Zajecar, Bolnica
arr. 11:44
dep. 11:44
3 km
Grljan
arr. 11:48
dep. 11:48
4 km
Grliste
arr. 11:54
dep. 11:54
9 km
Vratarnica
arr. 11:59
dep. 11:59
12 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 12:09
dep. 12:09
21 km
Minicevo
arr. 12:15
dep. 12:15
25 km
Gornje Zunice
arr. 12:27
dep. 12:27
36 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 12:48
dep. 12:48
41 km
Knjazevac, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:45
40 km
Trgoviste kod Knjazevca
arr. 12:53
dep. 12:53
45 km
Zukovac, Reka
arr. 12:56
dep. 12:56
47 km
Strbac
arr. 13:03
dep. 13:03
52 km
Donja Kamenica kod Knjazevca
arr. 13:06
dep. 13:06
54 km
Gornja Kamenica kod Knjazevca
arr. 13:11
dep. 13:11
58 km
Gabrovnica
arr. 13:21
dep. 13:21
66 km
Kalna kod Knjazevca
arr. 13:29
dep. 13:29
72 km
Jalovik Izvor
arr. 13:34
dep. 13:34
75 km
Stanjinac
arr. 13:38
dep. 13:38
78 km
Sugrin
arr. 13:43
dep. 13:43
82 km
Mirkovci
arr. 13:46
dep. 13:46
84 km
Cerova kod Pirota
arr. 13:50
dep. 13:50
87 km
Temska
arr. 14:00
dep. 14:00
95 km
Pirot, Bus station
arr. 14:20
110 km
13:20 15:39 (02:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 13:20
Zajecar, Bolnica
arr. 13:27
dep. 13:27
2.8 km
Grljan, Intersection
arr. 13:30
dep. 13:30
5.9 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 13:35
dep. 13:35
11.3 km
Vratarnica
arr. 13:38
dep. 13:38
15 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 13:42
dep. 13:42
19.4 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 13:44
dep. 13:44
21.4 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 13:45
dep. 13:45
22.5 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 13:47
dep. 13:47
24.9 km
Minicevo
arr. 13:50
dep. 13:50
27.8 km
Debelica, Intersection
arr. 13:52
dep. 13:52
29.2 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 13:53
dep. 13:53
30.5 km
Ravna, reka
arr. 13:55
dep. 13:55
33 km
Donje Zunice
arr. 13:58
dep. 13:58
34.9 km
Gornje Zunice
arr. 14:00
dep. 14:00
37.4 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 14:10
dep. 14:10
43.3 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 14:06
dep. 14:06
41.5 km
Knjazevac, Bus station
arr. 14:07
dep. 14:07
42.2 km
Trgoviste kod Knjazevca
arr. 14:13
dep. 14:13
45.1 km
Zukovac, Reka
arr. 14:19
dep. 14:19
49.9 km
Strbac
arr. 14:24
dep. 14:24
53.7 km
Donja Kamenica kod Knjazevca
arr. 14:27
dep. 14:27
55.9 km
Gornja Kamenica kod Knjazevca
arr. 14:31
dep. 14:31
59.4 km
Gabrovnica, Put
arr. 14:39
dep. 14:39
66.2 km
Kalna kod Knjazevca
arr. 14:44
dep. 14:44
70.2 km
Cerova kod Pirota
arr. 15:07
dep. 15:07
84.6 km
Temska
arr. 15:16
dep. 15:16
92.2 km
Sopot kod Pirota
arr. 15:27
dep. 15:27
100.2 km
Pirot, Bus station
arr. 15:39
108.7 km
17:00 19:23 (02:23)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 17:00
Zajecar, Bolnica
arr. 17:07
dep. 17:07
2.8 km
Grljan, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
5.9 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 17:15
dep. 17:15
11.3 km
Vratarnica
arr. 17:18
dep. 17:18
15 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 17:22
dep. 17:22
19.4 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 17:24
dep. 17:24
21.4 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 17:25
dep. 17:25
22.5 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 17:27
dep. 17:27
24.9 km
Minicevo
arr. 17:30
dep. 17:30
27.8 km
Debelica, Intersection
arr. 17:32
dep. 17:32
29.2 km
Ravna, reka
arr. 17:35
dep. 17:35
33 km
Donje Zunice
arr. 17:38
dep. 17:38
34.9 km
Gornje Zunice
arr. 17:40
dep. 17:40
37.4 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 17:51
dep. 17:51
43.3 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 17:46
dep. 17:46
41.5 km
Knjazevac, Bus station
arr. 17:48
dep. 17:48
42.2 km
Trgoviste kod Knjazevca
arr. 17:54
dep. 17:54
45.1 km
Strbac
arr. 18:05
dep. 18:05
53.7 km
Donja Kamenica kod Knjazevca
arr. 18:08
dep. 18:08
55.9 km
Gornja Kamenica kod Knjazevca
arr. 18:12
dep. 18:12
59.4 km
Gabrovnica, Put
arr. 18:20
dep. 18:20
66.2 km
Kalna kod Knjazevca
arr. 18:25
dep. 18:25
70.2 km
Temska
arr. 19:00
dep. 19:00
92.2 km
Pirot, Bus station
arr. 19:23
108.7 km

Naselja Zajecar i Pirot su međusobno udaljena ~110 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 15min., a najduže 02h i 49min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zajecar je u 06:16 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.