Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Zajecar - Paracin timetable

sunday, 05.07.2020.
14:21 16:25 (02:04)
BolnicaBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 14:21
Zajecar, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:45
3 km
arr. 14:47
dep. 14:47
5 km
Zvezdan, Intersection
arr. 14:53
dep. 14:53
11 km
arr. 14:58
dep. 14:58
16 km
Metovnica, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
18 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 15:06
dep. 15:06
24 km
Valakonje, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
35 km
Boljevac, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
42 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 15:33
dep. 15:33
49 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 15:37
dep. 15:37
54 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
61 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 16:12
dep. 16:12
81 km
Paracin, Bus station
arr. 16:25
95 km
Zajecar - Paracin timetable
Departures on: monday, 06.07.2020.
14:21 16:25 (02:04)
BolnicaBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 14:21
Zajecar, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:45
3 km
arr. 14:47
dep. 14:47
5 km
Zvezdan, Intersection
arr. 14:53
dep. 14:53
11 km
arr. 14:58
dep. 14:58
16 km
Metovnica, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
18 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 15:06
dep. 15:06
24 km
Valakonje, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
35 km
Boljevac, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
42 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 15:33
dep. 15:33
49 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 15:37
dep. 15:37
54 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
61 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 16:12
dep. 16:12
81 km
Paracin, Bus station
arr. 16:25
95 km
Zajecar - Paracin timetable
Departures on: tuesday, 07.07.2020.
14:21 16:25 (02:04)
BolnicaBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 14:21
Zajecar, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:45
3 km
arr. 14:47
dep. 14:47
5 km
Zvezdan, Intersection
arr. 14:53
dep. 14:53
11 km
arr. 14:58
dep. 14:58
16 km
Metovnica, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
18 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 15:06
dep. 15:06
24 km
Valakonje, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
35 km
Boljevac, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
42 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 15:33
dep. 15:33
49 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 15:37
dep. 15:37
54 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
61 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 16:12
dep. 16:12
81 km
Paracin, Bus station
arr. 16:25
95 km
Zajecar - Paracin timetable
Departures on: wednesday, 08.07.2020.
14:21 16:25 (02:04)
BolnicaBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 14:21
Zajecar, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:45
3 km
arr. 14:47
dep. 14:47
5 km
Zvezdan, Intersection
arr. 14:53
dep. 14:53
11 km
arr. 14:58
dep. 14:58
16 km
Metovnica, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
18 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 15:06
dep. 15:06
24 km
Valakonje, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
35 km
Boljevac, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
42 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 15:33
dep. 15:33
49 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 15:37
dep. 15:37
54 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
61 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 16:12
dep. 16:12
81 km
Paracin, Bus station
arr. 16:25
95 km
Zajecar - Paracin timetable
Departures on: thursday, 09.07.2020.
14:21 16:25 (02:04)
BolnicaBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 14:21
Zajecar, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:45
3 km
arr. 14:47
dep. 14:47
5 km
Zvezdan, Intersection
arr. 14:53
dep. 14:53
11 km
arr. 14:58
dep. 14:58
16 km
Metovnica, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
18 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 15:06
dep. 15:06
24 km
Valakonje, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
35 km
Boljevac, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
42 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 15:33
dep. 15:33
49 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 15:37
dep. 15:37
54 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
61 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 16:12
dep. 16:12
81 km
Paracin, Bus station
arr. 16:25
95 km
Zajecar - Paracin timetable
Departures on: friday, 10.07.2020.
14:21 16:25 (02:04)
BolnicaBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 14:21
Zajecar, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:45
3 km
arr. 14:47
dep. 14:47
5 km
Zvezdan, Intersection
arr. 14:53
dep. 14:53
11 km
arr. 14:58
dep. 14:58
16 km
Metovnica, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
18 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 15:06
dep. 15:06
24 km
Valakonje, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
35 km
Boljevac, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
42 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 15:33
dep. 15:33
49 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 15:37
dep. 15:37
54 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
61 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 16:12
dep. 16:12
81 km
Paracin, Bus station
arr. 16:25
95 km
Zajecar - Paracin timetable
Departures on: saturday, 11.07.2020.
14:21 16:25 (02:04)
BolnicaBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 14:21
Zajecar, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:45
3 km
arr. 14:47
dep. 14:47
5 km
Zvezdan, Intersection
arr. 14:53
dep. 14:53
11 km
arr. 14:58
dep. 14:58
16 km
Metovnica, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
18 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 15:06
dep. 15:06
24 km
Valakonje, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
35 km
Boljevac, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
42 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 15:33
dep. 15:33
49 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 15:37
dep. 15:37
54 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
61 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 16:12
dep. 16:12
81 km
Paracin, Bus station
arr. 16:25
95 km

Naselja Zajecar i Paracin su međusobno udaljena ~95 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 04min., a najduže 02h i 04min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zajecar je u 14:21 h, dok je poslednji polazak u 14:21 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.