Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Zajecar - Nis timetable

thursday, 16.08.2018.
03:20 06:56 (03:36)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Railway station
dep. 03:20
Zajecar, Timok
arr. 03:27
dep. 03:28
4 km
Grljan, Railway station
arr. 03:35
dep. 03:36
9 km
Vratarnica, Railway station
arr. 03:46
dep. 03:47
16 km
Mali Izvor kod Zajecara, Railway station
arr. 04:00
dep. 04:01
25 km
arr. 04:06
dep. 04:07
30 km
Minicevo, Railway station
arr. 04:11
dep. 04:12
33 km
Donje Zunice, Railway station
arr. 04:24
dep. 04:25
41 km
Gornje Zunice, Railway station
arr. 04:30
dep. 04:31
44 km
Knjazevac, Railway station
arr. 04:37
dep. 04:38
47 km
Rgoste, Railway station
arr. 04:48
dep. 04:49
54 km
Podvis, Railway station
arr. 04:53
dep. 04:54
56 km
Miljkovac kod Knjazevca, Railway station
arr. 05:13
dep. 05:14
66 km
Palilula, Railway station
arr. 05:18
dep. 05:19
69 km
Nisevac, Railway station
arr. 05:25
dep. 05:26
73 km
Svrljig, Railway station
arr. 05:36
dep. 05:37
80 km
arr. 05:49
dep. 05:50
87 km
Vrelo kod Nisa, Railway station - Gramada
arr. 05:56
dep. 05:57
90 km
Jasenovik kod Nisa, Railway station
arr. 06:02
dep. 06:03
93 km
Donji Matejevac, Railway station
arr. 06:27
dep. 06:28
110 km
arr. 06:37
dep. 06:38
115 km
arr. 06:47
dep. 06:48
121 km
arr. 06:56
124 km
05:00 07:25 (02:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 05:00
Zajecar, Bolnica
arr. 05:04
dep. 05:04
3 km
Grljan, Intersection
arr. 05:08
dep. 05:08
6 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 05:14
dep. 05:14
11 km
Vratarnica, 1
arr. 05:18
dep. 05:18
15 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 05:23
dep. 05:23
20 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 05:25
dep. 05:25
22 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 05:26
dep. 05:26
23 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 05:28
dep. 05:28
25 km
Minicevo
arr. 05:31
dep. 05:31
28 km
Debelica, Intersection
arr. 05:32
dep. 05:32
29 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 05:35
dep. 05:35
32 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna Reka
arr. 05:36
dep. 05:36
33 km
Donje Zunice
arr. 05:38
dep. 05:38
35 km
Gornje Zunice
arr. 05:41
dep. 05:41
38 km
Knjazevac, Bus station
arr. 05:50
dep. 06:00
43 km
Knjazevac, Crvenicki put
arr. 06:03
dep. 06:03
45 km
Zlne, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
46 km
Rgoste, Intersection
arr. 06:07
dep. 06:07
48 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
57 km
Krenta, Intersection
arr. 06:21
dep. 06:21
58 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 06:25
dep. 06:25
61 km
Drajinac, Intersection
arr. 06:35
dep. 06:35
67 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 06:37
dep. 06:37
68 km
Svrljig, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
75 km
Prekonoga, Intersection
arr. 06:47
dep. 06:47
76 km
Grbavce
arr. 06:52
dep. 06:52
80 km
Vrelo kod Nisa
arr. 06:56
dep. 06:56
83 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 07:02
dep. 07:02
87 km
Malca, I - Podrum
arr. 07:05
dep. 07:05
90 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 07:11
dep. 07:11
94 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 07:17
dep. 07:17
98 km
Nis, Durlan
arr. 07:19
dep. 07:19
100 km
Nis, Niteks
arr. 07:21
dep. 07:21
102 km
Nis, Bus station
arr. 07:25
104 km
05:46 08:00 (02:14)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 05:46
Zajecar, Bolnica
arr. 05:48
dep. 05:48
3 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 05:51
dep. 05:51
11 km
Vratarnica
arr. 05:53
dep. 05:53
15 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 05:56
dep. 05:56
20 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 06:03
dep. 06:03
23 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 06:08
dep. 06:08
25 km
Minicevo
arr. 06:11
dep. 06:11
28 km
Debelica, Intersection
arr. 06:14
dep. 06:14
29 km
Jelasnica kod Knjazevca
arr. 06:21
dep. 06:21
32 km
Ravna, reka
arr. 06:23
dep. 06:23
33 km
Donje Zunice
arr. 06:25
dep. 06:25
35 km
Gornje Zunice
arr. 06:27
dep. 06:27
38 km
Knjazevac, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:35
43 km
Zlne, Intersection
arr. 06:36
dep. 06:36
47 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 06:42
dep. 06:42
57 km
Krenta, Intersection
arr. 06:48
dep. 06:48
59 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 06:54
dep. 06:54
63 km
Svrljig, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
75 km
Prekonoga
arr. 07:30
dep. 07:30
78 km
Grbavce, Gramada
arr. 07:35
dep. 07:35
83 km
Malca
arr. 07:50
dep. 07:50
92 km
Nis, Bus station
arr. 08:00
104 km
06:10 10:02 (03:52)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Railway station
dep. 06:10
Zajecar, Timok
arr. 06:17
dep. 06:18
4 km
Grljan, Railway station
arr. 06:25
dep. 06:26
9 km
Vratarnica, Railway station
arr. 06:36
dep. 06:37
16 km
Mali Izvor kod Zajecara, Railway station
arr. 06:50
dep. 06:51
25 km
arr. 06:56
dep. 06:57
30 km
Minicevo, Railway station
arr. 07:01
dep. 07:02
33 km
Donje Zunice, Railway station
arr. 07:14
dep. 07:15
41 km
Gornje Zunice, Railway station
arr. 07:20
dep. 07:21
44 km
Knjazevac, Railway station
arr. 07:27
dep. 07:28
47 km
Rgoste, Railway station
arr. 07:38
dep. 07:39
54 km
Podvis, Railway station
arr. 07:43
dep. 07:44
56 km
Miljkovac kod Knjazevca, Railway station
arr. 08:03
dep. 08:04
66 km
Palilula, Railway station
arr. 08:08
dep. 08:09
69 km
Nisevac, Railway station
arr. 08:15
dep. 08:16
73 km
Svrljig, Railway station
arr. 08:26
dep. 08:43
80 km
arr. 08:55
dep. 08:56
87 km
Vrelo kod Nisa, Railway station - Gramada
arr. 09:02
dep. 09:03
90 km
Jasenovik kod Nisa, Railway station
arr. 09:08
dep. 09:09
93 km
Donji Matejevac, Railway station
arr. 09:33
dep. 09:34
110 km
arr. 09:43
dep. 09:44
115 km
arr. 09:53
dep. 09:54
121 km
arr. 10:02
124 km
07:14 09:35 (02:21)
Boljevački Put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Boljevački Put
dep. 07:14
Zajecar, Sljivarski put
arr. 07:16
dep. 07:16
2 km
Zajecar, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:25
3 km
Zajecar, Bolnica
arr. 07:29
dep. 07:29
6 km
Grljan, Intersection
arr. 07:33
dep. 07:33
9 km
Vratarnica, Grucka reka
arr. 07:38
dep. 07:38
14 km
Vratarnica, 1
arr. 07:41
dep. 07:41
18 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 07:46
dep. 07:46
23 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 07:48
dep. 07:48
25 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 07:49
dep. 07:49
26 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 07:51
dep. 07:51
28 km
Minicevo
arr. 07:54
dep. 07:54
31 km
Debelica, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
32 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 07:58
dep. 07:58
35 km
Ravna, reka
arr. 07:59
dep. 07:59
36 km
Donje Zunice
arr. 08:01
dep. 08:01
38 km
Gornje Zunice
arr. 08:04
dep. 08:04
41 km
Knjazevac, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:15
46 km
Ponor kod Knjazevca
arr. 08:35
dep. 08:35
60 km
Krenta, Intersection
arr. 08:36
dep. 08:36
61 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 08:40
dep. 08:40
64 km
Drajinac, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
71 km
Svrljig, Čuka
arr. 08:52
dep. 08:52
72 km
Svrljig, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
73 km
Prekonoga, Intersection
arr. 08:57
dep. 08:57
74 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 09:02
dep. 09:02
78 km
Grbavce, Gramada
arr. 09:06
dep. 09:06
81 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
85 km
Malca
arr. 09:15
dep. 09:15
88 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 09:21
dep. 09:21
92 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 09:27
dep. 09:27
94 km
Nis, Niteks
arr. 09:30
dep. 09:30
98 km
Nis, Bus station
arr. 09:35
102 km
07:40 09:50 (02:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 07:40
Zajecar, Bolnica
arr. 07:43
dep. 07:43
3 km
Grljan, Intersection
arr. 07:46
dep. 07:46
6 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 07:52
dep. 07:52
11 km
Vratarnica, 1
arr. 07:56
dep. 07:56
15 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 08:04
dep. 08:04
23 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 08:06
dep. 08:06
25 km
Minicevo
arr. 08:09
dep. 08:09
28 km
Debelica, Intersection
arr. 08:10
dep. 08:10
29 km
Gornje Zunice
arr. 08:20
dep. 08:20
38 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 08:23
dep. 08:23
41 km
Knjazevac, Bus station
arr. 08:25
dep. 08:25
43 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 08:28
dep. 08:28
45 km
Zlne, Intersection
arr. 08:30
dep. 08:30
46 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
57 km
Krenta, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
58 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
61 km
Drajinac, Intersection
arr. 09:00
dep. 09:00
68 km
Svrljig, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
75 km
Prekonoga, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
76 km
Vrelo kod Nisa
arr. 09:21
dep. 09:21
83 km
Malca, II - iza mosta
arr. 09:30
dep. 09:30
90 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
94 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 09:41
dep. 09:41
98 km
Nis, Durlan
arr. 09:43
dep. 09:43
100 km
Nis, Niteks
arr. 09:45
dep. 09:45
102 km
arr. 09:47
dep. 09:47
103 km
Nis, Bus station
arr. 09:50
104 km
08:52 11:10 (02:18)
Nadvožnjak -Šljivarski put
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Nadvožnjak -Šljivarski put
dep. 08:52
Zajecar, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
2 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 10:59
dep. 10:59
95 km
Nis, Durlan
arr. 11:02
dep. 11:02
97 km
Nis, Niteks
arr. 11:05
dep. 11:05
99 km
Nis, Bus station
arr. 11:10
102 km
10:10 12:30 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 10:10
Zajecar, Bolnica
arr. 10:14
dep. 10:14
3 km
Grljan, Intersection
arr. 10:18
dep. 10:18
6 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 10:24
dep. 10:24
11 km
Vratarnica, 1
arr. 10:28
dep. 10:28
15 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 10:33
dep. 10:33
20 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 10:35
dep. 10:35
22 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 10:36
dep. 10:36
23 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 10:38
dep. 10:38
25 km
Minicevo
arr. 10:41
dep. 10:41
28 km
Debelica, Intersection
arr. 10:42
dep. 10:42
29 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 10:45
dep. 10:45
32 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna Reka
arr. 10:46
dep. 10:46
33 km
Donje Zunice
arr. 10:48
dep. 10:48
35 km
Gornje Zunice
arr. 10:51
dep. 10:51
38 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 10:58
dep. 10:58
42 km
Knjazevac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:05
43 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 11:06
dep. 11:06
44 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 11:07
dep. 11:07
45 km
Zlne, Intersection
arr. 11:10
dep. 11:10
46 km
Rgoste, Intersection
arr. 11:12
dep. 11:12
48 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
57 km
Krenta, Intersection
arr. 11:26
dep. 11:26
58 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
61 km
Drajinac, Intersection
arr. 11:40
dep. 11:40
67 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 11:41
dep. 11:41
68 km
Svrljig, Čuka
arr. 11:42
dep. 11:42
69 km
Svrljig, Bus station
arr. 11:50
dep. 11:50
75 km
Prekonoga, Intersection
arr. 11:52
dep. 11:52
76 km
Prekonoga, Krka
arr. 11:53
dep. 11:53
77 km
Prekonoga, Plandiste
arr. 11:54
dep. 11:54
78 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 11:57
dep. 11:57
80 km
Vrelo kod Nisa
arr. 12:01
dep. 12:01
83 km
Vrelo kod Nisa, Pasjacki put
arr. 12:04
dep. 12:04
85 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 12:07
dep. 12:07
87 km
arr. 12:08
dep. 12:08
88 km
Malca, I - Podrum
arr. 12:10
dep. 12:10
90 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 12:16
dep. 12:16
94 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 12:22
dep. 12:22
98 km
Nis, Durlan
arr. 12:24
dep. 12:24
100 km
Nis, Niteks
arr. 12:26
dep. 12:26
102 km
Nis, Bus station
arr. 12:30
104 km
12:10 15:46 (03:36)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Railway station
dep. 12:10
Zajecar, Timok
arr. 12:17
dep. 12:18
4 km
Grljan, Railway station
arr. 12:25
dep. 12:26
9 km
Vratarnica, Railway station
arr. 12:36
dep. 12:37
16 km
Mali Izvor kod Zajecara, Railway station
arr. 12:50
dep. 12:51
25 km
arr. 12:56
dep. 12:57
30 km
Minicevo, Railway station
arr. 13:01
dep. 13:02
33 km
Donje Zunice, Railway station
arr. 13:14
dep. 13:15
41 km
Gornje Zunice, Railway station
arr. 13:20
dep. 13:21
44 km
Knjazevac, Railway station
arr. 13:27
dep. 13:28
47 km
Rgoste, Railway station
arr. 13:38
dep. 13:39
54 km
Podvis, Railway station
arr. 13:43
dep. 13:44
56 km
Miljkovac kod Knjazevca, Railway station
arr. 14:03
dep. 14:04
66 km
Palilula, Railway station
arr. 14:08
dep. 14:09
69 km
Nisevac, Railway station
arr. 14:15
dep. 14:16
73 km
Svrljig, Railway station
arr. 14:26
dep. 14:27
80 km
arr. 14:39
dep. 14:40
87 km
Vrelo kod Nisa, Railway station - Gramada
arr. 14:46
dep. 14:47
90 km
Jasenovik kod Nisa, Railway station
arr. 14:52
dep. 14:53
93 km
Donji Matejevac, Railway station
arr. 15:17
dep. 15:18
110 km
arr. 15:27
dep. 15:28
115 km
arr. 15:37
dep. 15:38
121 km
arr. 15:46
124 km
14:10 16:40 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 14:10
Zajecar, Bolnica
arr. 14:17
dep. 14:17
2.8 km
Grljan, Intersection
arr. 14:20
dep. 14:20
5.9 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 14:25
dep. 14:25
11.3 km
Vratarnica, 1
arr. 14:28
dep. 14:28
15 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 14:32
dep. 14:32
19.4 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 14:34
dep. 14:34
21.4 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 14:35
dep. 14:35
22.5 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 14:37
dep. 14:37
24.9 km
Minicevo
arr. 14:40
dep. 14:40
27.8 km
Debelica, Intersection
arr. 14:42
dep. 14:42
29.2 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 14:44
dep. 14:44
30.5 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna Reka
arr. 14:46
dep. 14:46
33 km
Donje Zunice
arr. 14:49
dep. 14:49
34.9 km
Gornje Zunice
arr. 14:52
dep. 14:52
37.4 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 14:57
dep. 14:57
41.2 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 15:07
dep. 15:07
42.9 km
Knjazevac, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:05
42.2 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 15:09
dep. 15:09
44.2 km
Zlne, Intersection
arr. 15:11
dep. 15:11
45.4 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 15:24
dep. 15:24
55.8 km
Krenta, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
56.9 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 15:32
dep. 15:32
60.3 km
Drajinac, Intersection
arr. 15:38
dep. 15:38
65 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 15:41
dep. 15:41
66.9 km
Svrljig, Čuka
arr. 15:45
dep. 15:45
69.4 km
Svrljig, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:55
71.4 km
Prekonoga, Intersection
arr. 15:58
dep. 15:58
72.9 km
Prekonoga, Krka
arr. 15:59
dep. 15:59
73.5 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 16:05
dep. 16:05
78.6 km
Vrelo kod Aleksinca
arr. 16:07
dep. 16:07
80.2 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 16:11
dep. 16:11
83 km
Malca, II - iza mosta
arr. 16:15
dep. 16:15
86.4 km
Malca, I - Podrum
arr. 16:16
dep. 16:16
87.2 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
90.8 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 16:26
dep. 16:26
94.7 km
Nis, Durlan
arr. 16:28
dep. 16:28
95.7 km
Nis, Niteks
arr. 16:32
dep. 16:32
97.6 km
Nis, Bus station
arr. 16:40
100.5 km
15:00 18:54 (03:54)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Railway station
dep. 15:00
Zajecar, Timok
arr. 15:07
dep. 15:08
4 km
Grljan, Railway station
arr. 15:15
dep. 15:16
9 km
Vratarnica, Railway station
arr. 15:26
dep. 15:27
16 km
Mali Izvor kod Zajecara, Railway station
arr. 15:40
dep. 15:41
25 km
arr. 15:46
dep. 15:47
30 km
Minicevo, Railway station
arr. 15:51
dep. 15:52
33 km
Donje Zunice, Railway station
arr. 16:04
dep. 16:05
41 km
Gornje Zunice, Railway station
arr. 16:10
dep. 16:11
44 km
Knjazevac, Railway station
arr. 16:17
dep. 16:18
47 km
Rgoste, Railway station
arr. 16:28
dep. 16:29
54 km
Podvis, Railway station
arr. 16:33
dep. 16:34
56 km
Miljkovac kod Knjazevca, Railway station
arr. 16:53
dep. 16:54
66 km
Palilula, Railway station
arr. 16:58
dep. 16:59
69 km
Nisevac, Railway station
arr. 17:05
dep. 17:06
73 km
Svrljig, Railway station
arr. 17:16
dep. 17:35
80 km
arr. 17:47
dep. 17:48
87 km
Vrelo kod Nisa, Railway station - Gramada
arr. 17:54
dep. 17:55
90 km
Jasenovik kod Nisa, Railway station
arr. 18:00
dep. 18:01
93 km
Donji Matejevac, Railway station
arr. 18:25
dep. 18:26
110 km
arr. 18:35
dep. 18:36
115 km
arr. 18:45
dep. 18:46
121 km
arr. 18:54
124 km
15:20 17:35 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 15:20
Zajecar, Bolnica
arr. 15:23
dep. 15:23
3 km
Vratarnica, 1
arr. 15:36
dep. 15:36
15 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 15:44
dep. 15:44
23 km
Minicevo
arr. 15:49
dep. 15:49
28 km
Donje Zunice
arr. 15:56
dep. 15:56
35 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 16:03
dep. 16:03
42 km
Knjazevac, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:10
43 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 16:12
dep. 16:12
44 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 16:15
dep. 16:15
45 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 16:30
dep. 16:30
57 km
Krenta, Intersection
arr. 16:31
dep. 16:31
58 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
61 km
Drajinac, Intersection
arr. 16:45
dep. 16:45
68 km
Svrljig, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
75 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 17:04
dep. 17:04
80 km
Malca
arr. 17:15
dep. 17:15
90 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 17:21
dep. 17:21
94 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 17:27
dep. 17:27
98 km
Nis, Durlan
arr. 17:29
dep. 17:29
100 km
Nis, Niteks
arr. 17:32
dep. 17:32
102 km
Nis, Bus station
arr. 17:35
104 km
17:15 19:30 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 17:15
Grljan
arr. 17:30
dep. 17:30
6 km
Minicevo
arr. 17:45
dep. 17:45
26 km
Knjazevac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
41 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
58 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 18:30
dep. 18:30
64 km
Svrljig, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
84 km
Malca
arr. 19:05
dep. 19:05
100 km
Nis, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:25
112 km
arr. 19:30
113 km
18:10 20:30 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 18:10
Zajecar, Bolnica
arr. 18:14
dep. 18:14
3 km
Grljan, Intersection
arr. 18:18
dep. 18:18
6 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 18:24
dep. 18:24
11 km
Vratarnica, 1
arr. 18:28
dep. 18:28
15 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 18:33
dep. 18:33
20 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 18:35
dep. 18:35
22 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 18:36
dep. 18:36
23 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 18:38
dep. 18:38
25 km
Minicevo
arr. 18:41
dep. 18:41
28 km
Debelica, Intersection
arr. 18:42
dep. 18:42
29 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 18:45
dep. 18:45
32 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna Reka
arr. 18:46
dep. 18:46
33 km
Donje Zunice
arr. 18:48
dep. 18:48
35 km
Gornje Zunice
arr. 18:51
dep. 18:51
38 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 18:58
dep. 18:58
42 km
Knjazevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:05
43 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 19:06
dep. 19:06
44 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 19:07
dep. 19:07
45 km
Zlne, Intersection
arr. 19:10
dep. 19:10
46 km
Rgoste, Intersection
arr. 19:12
dep. 19:12
48 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
57 km
Krenta, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
58 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 19:30
dep. 19:30
61 km
Drajinac, Intersection
arr. 19:40
dep. 19:40
67 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 19:41
dep. 19:41
68 km
Svrljig, Čuka
arr. 19:42
dep. 19:42
69 km
Svrljig, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:50
75 km
Prekonoga, Intersection
arr. 19:52
dep. 19:52
76 km
Prekonoga, Krka
arr. 19:53
dep. 19:53
77 km
Prekonoga, Plandiste
arr. 19:54
dep. 19:54
78 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 19:57
dep. 19:57
80 km
Vrelo kod Nisa
arr. 20:01
dep. 20:01
83 km
Vrelo kod Nisa, Pasjacki put
arr. 20:04
dep. 20:04
85 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 20:07
dep. 20:07
87 km
arr. 20:08
dep. 20:08
88 km
Malca, I - Podrum
arr. 20:10
dep. 20:10
90 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 20:16
dep. 20:16
94 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 20:22
dep. 20:22
98 km
Nis, Durlan
arr. 20:24
dep. 20:24
100 km
Nis, Niteks
arr. 20:26
dep. 20:26
102 km
Nis, Bus station
arr. 20:30
104 km

Naselja Zajecar i Nis su međusobno udaljena ~110 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 10min., a najduže 03h i 54min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zajecar je u 03:20 h, dok je poslednji polazak u 18:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.