Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Zajecar - Nis timetable

saturday, 11.07.2020.
05:46 08:00 (02:14)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 05:46
Zajecar, Bolnica
arr. 05:48
dep. 05:48
3 km
Grliste, Grliska reka
arr. 05:51
dep. 05:51
11 km
Vratarnica, 2
arr. 05:53
dep. 05:53
15 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 05:56
dep. 05:56
20 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 06:03
dep. 06:03
23 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 06:08
dep. 06:08
25 km
Minicevo, Center
arr. 06:11
dep. 06:11
28 km
Debelica, Intersection
arr. 06:14
dep. 06:14
29 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 06:21
dep. 06:21
32 km
Ravna, reka
arr. 06:23
dep. 06:23
33 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 06:25
dep. 06:25
35 km
Gornje Zunice, Center
arr. 06:27
dep. 06:27
38 km
Knjazevac, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:35
43 km
Zlne, Intersection
arr. 06:36
dep. 06:36
47 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 06:42
dep. 06:42
57 km
Krenta, Intersection
arr. 06:48
dep. 06:48
59 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 06:54
dep. 06:54
63 km
Svrljig, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
75 km
Prekonoga
arr. 07:30
dep. 07:30
78 km
Grbavče, Gramada
arr. 07:35
dep. 07:35
83 km
Malca
arr. 07:50
dep. 07:50
92 km
Nis, Bus station
arr. 08:00
104 km
10:10 12:30 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 10:10
Zajecar, Bolnica
arr. 10:14
dep. 10:14
3 km
Grljan, Intersection
arr. 10:18
dep. 10:18
6 km
Grliste, Grliska reka
arr. 10:24
dep. 10:24
11 km
Vratarnica, 1
arr. 10:28
dep. 10:28
15 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 10:33
dep. 10:33
20 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 10:35
dep. 10:35
22 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 10:36
dep. 10:36
23 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 10:38
dep. 10:38
25 km
Minicevo, Center
arr. 10:41
dep. 10:41
28 km
Debelica, Intersection
arr. 10:42
dep. 10:42
29 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 10:45
dep. 10:45
32 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna Reka
arr. 10:46
dep. 10:46
33 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 10:48
dep. 10:48
35 km
Gornje Zunice, Center
arr. 10:51
dep. 10:51
38 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 10:58
dep. 10:58
42 km
Knjazevac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:05
43 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 11:06
dep. 11:06
44 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 11:07
dep. 11:07
45 km
Zlne, Intersection
arr. 11:10
dep. 11:10
46 km
Rgoste, Intersection
arr. 11:12
dep. 11:12
48 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
57 km
Krenta, Intersection
arr. 11:26
dep. 11:26
58 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
61 km
Drajinac, Intersection
arr. 11:40
dep. 11:40
67 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 11:41
dep. 11:41
68 km
Svrljig, Cuka
arr. 11:42
dep. 11:42
69 km
Svrljig, Bus station
arr. 11:50
dep. 11:50
75 km
Prekonoga, Intersection
arr. 11:52
dep. 11:52
76 km
Prekonoga, Krka
arr. 11:53
dep. 11:53
77 km
Prekonoga, Plandiste
arr. 11:54
dep. 11:54
78 km
arr. 11:57
dep. 11:57
80 km
Vrelo kod Nisa
arr. 12:01
dep. 12:01
83 km
Vrelo kod Nisa, Pasjacki put
arr. 12:04
dep. 12:04
85 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 12:07
dep. 12:07
87 km
arr. 12:08
dep. 12:08
88 km
Malca, I - Podrum
arr. 12:10
dep. 12:10
90 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 12:16
dep. 12:16
94 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 12:22
dep. 12:22
98 km
Nis, Durlan
arr. 12:24
dep. 12:24
100 km
Nis, Niteks
arr. 12:26
dep. 12:26
102 km
Nis, Bus station
arr. 12:30
104 km
17:15 19:30 (02:15)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 17:15
Grljan
arr. 17:30
dep. 17:30
6 km
Minicevo, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
26 km
Knjazevac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
41 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
58 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 18:30
dep. 18:30
64 km
Svrljig, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
84 km
Malca
arr. 19:05
dep. 19:05
100 km
Nis, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:25
112 km
arr. 19:30
113 km
18:10 20:30 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 18:10
Zajecar, Bolnica
arr. 18:14
dep. 18:14
3 km
Grljan, Intersection
arr. 18:18
dep. 18:18
6 km
Grliste, Grliska reka
arr. 18:24
dep. 18:24
11 km
Vratarnica, 1
arr. 18:28
dep. 18:28
15 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 18:33
dep. 18:33
20 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 18:35
dep. 18:35
22 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 18:36
dep. 18:36
23 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 18:38
dep. 18:38
25 km
Minicevo, Center
arr. 18:41
dep. 18:41
28 km
Debelica, Intersection
arr. 18:42
dep. 18:42
29 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 18:45
dep. 18:45
32 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna Reka
arr. 18:46
dep. 18:46
33 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 18:48
dep. 18:48
35 km
Gornje Zunice, Center
arr. 18:51
dep. 18:51
38 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 18:58
dep. 18:58
42 km
Knjazevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:05
43 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 19:06
dep. 19:06
44 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 19:07
dep. 19:07
45 km
Zlne, Intersection
arr. 19:10
dep. 19:10
46 km
Rgoste, Intersection
arr. 19:12
dep. 19:12
48 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
57 km
Krenta, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
58 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 19:30
dep. 19:30
61 km
Drajinac, Intersection
arr. 19:40
dep. 19:40
67 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 19:41
dep. 19:41
68 km
Svrljig, Cuka
arr. 19:42
dep. 19:42
69 km
Svrljig, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:50
75 km
Prekonoga, Intersection
arr. 19:52
dep. 19:52
76 km
Prekonoga, Krka
arr. 19:53
dep. 19:53
77 km
Prekonoga, Plandiste
arr. 19:54
dep. 19:54
78 km
arr. 19:57
dep. 19:57
80 km
Vrelo kod Nisa
arr. 20:01
dep. 20:01
83 km
Vrelo kod Nisa, Pasjacki put
arr. 20:04
dep. 20:04
85 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 20:07
dep. 20:07
87 km
arr. 20:08
dep. 20:08
88 km
Malca, I - Podrum
arr. 20:10
dep. 20:10
90 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 20:16
dep. 20:16
94 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 20:22
dep. 20:22
98 km
Nis, Durlan
arr. 20:24
dep. 20:24
100 km
Nis, Niteks
arr. 20:26
dep. 20:26
102 km
Nis, Bus station
arr. 20:30
104 km
Zajecar - Nis timetable
Departures on: sunday, 12.07.2020.
05:46 08:00 (02:14)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 05:46
Zajecar, Bolnica
arr. 05:48
dep. 05:48
3 km
Grliste, Grliska reka
arr. 05:51
dep. 05:51
11 km
Vratarnica, 2
arr. 05:53
dep. 05:53
15 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 05:56
dep. 05:56
20 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 06:03
dep. 06:03
23 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 06:08
dep. 06:08
25 km
Minicevo, Center
arr. 06:11
dep. 06:11
28 km
Debelica, Intersection
arr. 06:14
dep. 06:14
29 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 06:21
dep. 06:21
32 km
Ravna, reka
arr. 06:23
dep. 06:23
33 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 06:25
dep. 06:25
35 km
Gornje Zunice, Center
arr. 06:27
dep. 06:27
38 km
Knjazevac, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:35
43 km
Zlne, Intersection
arr. 06:36
dep. 06:36
47 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 06:42
dep. 06:42
57 km
Krenta, Intersection
arr. 06:48
dep. 06:48
59 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 06:54
dep. 06:54
63 km
Svrljig, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
75 km
Prekonoga
arr. 07:30
dep. 07:30
78 km
Grbavče, Gramada
arr. 07:35
dep. 07:35
83 km
Malca
arr. 07:50
dep. 07:50
92 km
Nis, Bus station
arr. 08:00
104 km
10:10 12:30 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 10:10
Zajecar, Bolnica
arr. 10:14
dep. 10:14
3 km
Grljan, Intersection
arr. 10:18
dep. 10:18
6 km
Grliste, Grliska reka
arr. 10:24
dep. 10:24
11 km
Vratarnica, 1
arr. 10:28
dep. 10:28
15 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 10:33
dep. 10:33
20 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 10:35
dep. 10:35
22 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 10:36
dep. 10:36
23 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 10:38
dep. 10:38
25 km
Minicevo, Center
arr. 10:41
dep. 10:41
28 km
Debelica, Intersection
arr. 10:42
dep. 10:42
29 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 10:45
dep. 10:45
32 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna Reka
arr. 10:46
dep. 10:46
33 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 10:48
dep. 10:48
35 km
Gornje Zunice, Center
arr. 10:51
dep. 10:51
38 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 10:58
dep. 10:58
42 km
Knjazevac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:05
43 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 11:06
dep. 11:06
44 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 11:07
dep. 11:07
45 km
Zlne, Intersection
arr. 11:10
dep. 11:10
46 km
Rgoste, Intersection
arr. 11:12
dep. 11:12
48 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
57 km
Krenta, Intersection
arr. 11:26
dep. 11:26
58 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
61 km
Drajinac, Intersection
arr. 11:40
dep. 11:40
67 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 11:41
dep. 11:41
68 km
Svrljig, Cuka
arr. 11:42
dep. 11:42
69 km
Svrljig, Bus station
arr. 11:50
dep. 11:50
75 km
Prekonoga, Intersection
arr. 11:52
dep. 11:52
76 km
Prekonoga, Krka
arr. 11:53
dep. 11:53
77 km
Prekonoga, Plandiste
arr. 11:54
dep. 11:54
78 km
arr. 11:57
dep. 11:57
80 km
Vrelo kod Nisa
arr. 12:01
dep. 12:01
83 km
Vrelo kod Nisa, Pasjacki put
arr. 12:04
dep. 12:04
85 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 12:07
dep. 12:07
87 km
arr. 12:08
dep. 12:08
88 km
Malca, I - Podrum
arr. 12:10
dep. 12:10
90 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 12:16
dep. 12:16
94 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 12:22
dep. 12:22
98 km
Nis, Durlan
arr. 12:24
dep. 12:24
100 km
Nis, Niteks
arr. 12:26
dep. 12:26
102 km
Nis, Bus station
arr. 12:30
104 km
17:15 19:30 (02:15)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 17:15
Grljan
arr. 17:30
dep. 17:30
6 km
Minicevo, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
26 km
Knjazevac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
41 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
58 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 18:30
dep. 18:30
64 km
Svrljig, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
84 km
Malca
arr. 19:05
dep. 19:05
100 km
Nis, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:25
112 km
arr. 19:30
113 km
18:10 20:30 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 18:10
Zajecar, Bolnica
arr. 18:14
dep. 18:14
3 km
Grljan, Intersection
arr. 18:18
dep. 18:18
6 km
Grliste, Grliska reka
arr. 18:24
dep. 18:24
11 km
Vratarnica, 1
arr. 18:28
dep. 18:28
15 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 18:33
dep. 18:33
20 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 18:35
dep. 18:35
22 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 18:36
dep. 18:36
23 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 18:38
dep. 18:38
25 km
Minicevo, Center
arr. 18:41
dep. 18:41
28 km
Debelica, Intersection
arr. 18:42
dep. 18:42
29 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 18:45
dep. 18:45
32 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna Reka
arr. 18:46
dep. 18:46
33 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 18:48
dep. 18:48
35 km
Gornje Zunice, Center
arr. 18:51
dep. 18:51
38 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 18:58
dep. 18:58
42 km
Knjazevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:05
43 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 19:06
dep. 19:06
44 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 19:07
dep. 19:07
45 km
Zlne, Intersection
arr. 19:10
dep. 19:10
46 km
Rgoste, Intersection
arr. 19:12
dep. 19:12
48 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
57 km
Krenta, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
58 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 19:30
dep. 19:30
61 km
Drajinac, Intersection
arr. 19:40
dep. 19:40
67 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 19:41
dep. 19:41
68 km
Svrljig, Cuka
arr. 19:42
dep. 19:42
69 km
Svrljig, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:50
75 km
Prekonoga, Intersection
arr. 19:52
dep. 19:52
76 km
Prekonoga, Krka
arr. 19:53
dep. 19:53
77 km
Prekonoga, Plandiste
arr. 19:54
dep. 19:54
78 km
arr. 19:57
dep. 19:57
80 km
Vrelo kod Nisa
arr. 20:01
dep. 20:01
83 km
Vrelo kod Nisa, Pasjacki put
arr. 20:04
dep. 20:04
85 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 20:07
dep. 20:07
87 km
arr. 20:08
dep. 20:08
88 km
Malca, I - Podrum
arr. 20:10
dep. 20:10
90 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 20:16
dep. 20:16
94 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 20:22
dep. 20:22
98 km
Nis, Durlan
arr. 20:24
dep. 20:24
100 km
Nis, Niteks
arr. 20:26
dep. 20:26
102 km
Nis, Bus station
arr. 20:30
104 km

Naselja Zajecar i Nis su međusobno udaljena ~107 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 14min., a najduže 02h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zajecar je u 05:46 h, dok je poslednji polazak u 18:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.