Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zajecar - Minicevo timetable

sunday, 23.02.2020.
05:46 06:11 (00:25)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 05:46
Zajecar, Bolnica
arr. 05:48
dep. 05:48
3 km
Grliste, Grliska reka
arr. 05:51
dep. 05:51
11 km
Vratarnica, 2
arr. 05:53
dep. 05:53
15 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 05:56
dep. 05:56
20 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 06:03
dep. 06:03
23 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 06:08
dep. 06:08
25 km
Minicevo, Center
arr. 06:11
28 km
06:16 06:53 (00:37)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 06:16
Zajecar, Bolnica
arr. 06:24
dep. 06:24
2.8 km
Grljan, Intersection
arr. 06:28
dep. 06:28
5.9 km
Grliste, Grliska reka
arr. 06:34
dep. 06:34
11.3 km
Vratarnica, 2
arr. 06:38
dep. 06:38
15 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 06:46
dep. 06:46
22.5 km
Minicevo, Center
arr. 06:53
27.8 km
07:40 08:09 (00:29)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 07:40
Zajecar, Bolnica
arr. 07:43
dep. 07:43
3 km
Grljan, Intersection
arr. 07:46
dep. 07:46
6 km
Grliste, Grliska reka
arr. 07:52
dep. 07:52
11 km
Vratarnica, 2
arr. 07:56
dep. 07:56
15 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 08:04
dep. 08:04
23 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 08:06
dep. 08:06
25 km
Minicevo, Center
arr. 08:09
28 km
10:10 10:41 (00:31)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 10:10
Zajecar, Bolnica
arr. 10:14
dep. 10:14
3 km
Grljan, Intersection
arr. 10:18
dep. 10:18
6 km
Grliste, Grliska reka
arr. 10:24
dep. 10:24
11 km
Vratarnica, 1
arr. 10:28
dep. 10:28
15 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 10:33
dep. 10:33
20 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 10:35
dep. 10:35
22 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 10:36
dep. 10:36
23 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 10:38
dep. 10:38
25 km
Minicevo, Center
arr. 10:41
28 km
11:56 12:45 (00:49)
Sljivarski put raskrsnica - nadvoznjakCenter
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:10
1.9 km
Zajecar, Bolnica
arr. 12:14
dep. 12:14
4.9 km
Grljan, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
7.9 km
Grliste, Grliska reka
arr. 12:24
dep. 12:24
12.9 km
Vratarnica, 1
arr. 12:27
dep. 12:27
15.9 km
Vratarnica, 2
arr. 12:29
dep. 12:29
16.9 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 12:34
dep. 12:34
21.9 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 12:37
dep. 12:37
23.9 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 12:39
dep. 12:39
24.9 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 12:42
dep. 12:42
26.9 km
Minicevo, Center
arr. 12:45
29.9 km
14:10 14:40 (00:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 14:10
Zajecar, Bolnica
arr. 14:17
dep. 14:17
2.8 km
Grljan, Intersection
arr. 14:20
dep. 14:20
5.9 km
Grliste, Grliska reka
arr. 14:25
dep. 14:25
11.3 km
Vratarnica, 1
arr. 14:28
dep. 14:28
15 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 14:32
dep. 14:32
19.4 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 14:34
dep. 14:34
21.4 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 14:35
dep. 14:35
22.5 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 14:37
dep. 14:37
24.9 km
Minicevo, Center
arr. 14:40
27.8 km
15:20 15:49 (00:29)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 15:20
Zajecar, Bolnica
arr. 15:23
dep. 15:23
3 km
Vratarnica, 1
arr. 15:36
dep. 15:36
15 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 15:44
dep. 15:44
23 km
Minicevo, Center
arr. 15:49
28 km
17:00 17:30 (00:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 17:00
Zajecar, Bolnica
arr. 17:07
dep. 17:07
2.8 km
Grljan, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
5.9 km
Grliste, Grliska reka
arr. 17:15
dep. 17:15
11.3 km
Vratarnica, 2
arr. 17:18
dep. 17:18
15 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 17:22
dep. 17:22
19.4 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 17:24
dep. 17:24
21.4 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 17:25
dep. 17:25
22.5 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 17:27
dep. 17:27
24.9 km
Minicevo, Center
arr. 17:30
27.8 km
17:15 17:45 (00:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 17:15
Grljan
arr. 17:30
dep. 17:30
6 km
Minicevo, Center
arr. 17:45
26 km
18:10 18:41 (00:31)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 18:10
Zajecar, Bolnica
arr. 18:14
dep. 18:14
3 km
Grljan, Intersection
arr. 18:18
dep. 18:18
6 km
Grliste, Grliska reka
arr. 18:24
dep. 18:24
11 km
Vratarnica, 1
arr. 18:28
dep. 18:28
15 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 18:33
dep. 18:33
20 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 18:35
dep. 18:35
22 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 18:36
dep. 18:36
23 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 18:38
dep. 18:38
25 km
Minicevo, Center
arr. 18:41
28 km
23:37 00:11 (00:34)
Sljivarski put raskrsnica - nadvoznjakCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: utorkom bez praznika, četvrtkom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
arr. 23:41
dep. 23:41
1.9 km
Grljan, Intersection
arr. 23:51
dep. 23:51
7.7 km
Minicevo, Center
arr. 00:11
29.8 km

Naselja Zajecar i Minicevo su međusobno udaljena ~29 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 49min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zajecar je u 05:46 h, dok je poslednji polazak u 23:37 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.