Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Zajecar - Kladovo timetable

tuesday, 21.05.2019.
09:24 11:33 (02:09)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 09:24
Vrazogrnac
arr. 09:36
dep. 09:36
5.9 km
Rgotina, Intersection
arr. 09:40
dep. 09:40
10.2 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 09:47
dep. 09:47
18.1 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 09:54
dep. 09:54
25.4 km
Salas kod Zajecara
arr. 09:59
dep. 09:59
29.1 km
Metris, Intersection
arr. 10:06
dep. 10:06
34.4 km
Sikole, Intersection
arr. 10:10
dep. 10:10
39.4 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 10:12
dep. 10:12
41.5 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 10:14
dep. 10:14
43.5 km
Karbulovo, Intersection
arr. 10:16
dep. 10:16
46 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 10:26
dep. 10:26
56.2 km
Negotin, Bus station
arr. 10:31
dep. 10:31
57.7 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 10:39
dep. 10:39
63.2 km
Dusanovac, Kusjak
arr. 10:42
dep. 10:42
66 km
Dusanovac, Intersection
arr. 10:46
dep. 10:46
68.9 km
Mala Kamenica, Intersection
arr. 10:52
dep. 10:52
75.7 km
Mihajlovac kod Negotina, Intersection
arr. 10:53
dep. 10:53
76.4 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 10:58
dep. 10:58
82.4 km
Kupuziste, Intersection
arr. 11:03
dep. 11:03
88.1 km
Brza Palanka, Stara
arr. 11:06
dep. 11:06
91.5 km
Brza Palanka
arr. 11:08
dep. 11:08
93.2 km
Grabovica kod Kladova
arr. 11:11
dep. 11:11
96.4 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 11:14
dep. 11:14
99.5 km
Velesnica
arr. 11:17
dep. 11:17
102.6 km
Milutinovac, Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
106.1 km
Kladovo, Bus station
arr. 11:33
116.5 km
11:16 13:30 (02:14)
Bolnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 11:16
Zajecar, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:25
3 km
Vrazogrnac
arr. 11:37
dep. 11:37
13 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 11:49
dep. 11:49
23 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 11:56
dep. 11:56
30 km
Salas kod Zajecara
arr. 11:59
dep. 11:59
33 km
Sikole, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
44 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 12:11
dep. 12:11
45 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 12:13
dep. 12:13
47 km
Karbulovo, Intersection
arr. 12:15
dep. 12:15
49 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 12:28
dep. 12:28
58 km
Negotin, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
60 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 12:40
dep. 12:40
65 km
Dusanovac, Kusjak
arr. 12:43
dep. 12:43
68 km
Dusanovac, Intersection
arr. 12:45
dep. 12:45
70 km
Mala Kamenica, Intersection
arr. 12:52
dep. 12:52
77 km
Mihajlovac kod Negotina, Intersection
arr. 12:55
dep. 12:55
80 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 13:02
dep. 13:02
88 km
Kupuziste, Intersection
arr. 13:04
dep. 13:04
90 km
Brza Palanka, Stara
arr. 13:07
dep. 13:07
93 km
Brza Palanka
arr. 13:08
dep. 13:08
94 km
Grabovica kod Kladova
arr. 13:11
dep. 13:11
97 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 13:14
dep. 13:14
100 km
Velesnica
arr. 13:17
dep. 13:17
103 km
Milutinovac, Intersection
arr. 13:21
dep. 13:21
107 km
Kladovo, Bus station
arr. 13:30
118 km
13:16 15:45 (02:29)
Bolnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 13:16
Zajecar, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:30
3 km
Vrazogrnac
arr. 13:42
dep. 13:42
13 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 13:54
dep. 13:54
23 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 14:01
dep. 14:01
30 km
Salas kod Zajecara
arr. 14:04
dep. 14:04
33 km
Sikole, Intersection
arr. 14:15
dep. 14:15
44 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 14:16
dep. 14:16
45 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 14:18
dep. 14:18
47 km
Karbulovo, Intersection
arr. 14:20
dep. 14:20
49 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 14:33
dep. 14:33
58 km
Negotin, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:45
60 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 14:55
dep. 14:55
65 km
Dusanovac, Kusjak
arr. 14:58
dep. 14:58
68 km
Dusanovac, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
70 km
Mala Kamenica, Intersection
arr. 15:07
dep. 15:07
77 km
Mihajlovac kod Negotina, Intersection
arr. 15:10
dep. 15:10
80 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 15:17
dep. 15:17
88 km
Kupuziste, Intersection
arr. 15:19
dep. 15:19
90 km
Brza Palanka, Stara
arr. 15:22
dep. 15:22
93 km
Brza Palanka
arr. 15:23
dep. 15:23
94 km
Grabovica kod Kladova
arr. 15:26
dep. 15:26
97 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 15:29
dep. 15:29
100 km
Velesnica
arr. 15:32
dep. 15:32
103 km
Milutinovac, Intersection
arr. 15:36
dep. 15:36
107 km
Kladovo, Bus station
arr. 15:45
118 km
14:45 17:02 (02:17)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 14:45
Rgotina, Intersection
arr. 15:03
dep. 15:03
10.1 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 15:12
dep. 15:12
18.1 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
25.4 km
Metris, Intersection
arr. 15:33
dep. 15:33
34.4 km
Sikole, Intersection
arr. 15:39
dep. 15:39
39.4 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
43.5 km
Karbulovo, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
46 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 15:55
dep. 15:55
56.2 km
Negotin, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
57.7 km
Dusanovac, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
68.9 km
Mihajlovac kod Negotina, Intersection
arr. 16:22
dep. 16:22
76.4 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 16:27
dep. 16:27
82.4 km
Kupuziste, Intersection
arr. 16:32
dep. 16:32
88.1 km
Brza Palanka, Stara
arr. 16:35
dep. 16:35
91.5 km
Brza Palanka
arr. 16:37
dep. 16:37
93.2 km
Grabovica kod Kladova
arr. 16:40
dep. 16:40
96.4 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 16:43
dep. 16:43
99.5 km
Velesnica
arr. 16:46
dep. 16:46
102.6 km
Milutinovac, Intersection
arr. 16:49
dep. 16:49
106.1 km
Kladovo, Bus station
arr. 17:02
116.5 km
16:42 19:00 (02:18)
Bolnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 16:42
Zajecar, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:50
3 km
Rgotina, Intersection
arr. 17:03
dep. 17:03
13 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
23 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 17:22
dep. 17:22
30 km
Salas kod Zajecara
arr. 17:25
dep. 17:25
33 km
Metris, Intersection
arr. 17:31
dep. 17:31
39 km
Sikole, Intersection
arr. 17:35
dep. 17:35
44 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 17:37
dep. 17:37
45 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 17:39
dep. 17:39
47 km
Karbulovo, Intersection
arr. 17:42
dep. 17:42
49 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 17:50
dep. 17:50
58 km
Negotin, Bus station
arr. 17:55
dep. 18:00
60 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 18:05
dep. 18:05
65 km
Dusanovac, Kusjak
arr. 18:08
dep. 18:08
68 km
Dusanovac, Čoka
arr. 18:10
dep. 18:10
70 km
Mala Kamenica, Intersection
arr. 18:18
dep. 18:18
78 km
Mihajlovac kod Negotina, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
80 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 18:29
dep. 18:29
89 km
Kupuziste, Intersection
arr. 18:31
dep. 18:31
91 km
Brza Palanka, Stara
arr. 18:34
dep. 18:34
94 km
Brza Palanka
arr. 18:36
dep. 18:36
96 km
Grabovica kod Kladova
arr. 18:40
dep. 18:40
99 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 18:43
dep. 18:43
102 km
Velesnica
arr. 18:46
dep. 18:46
105 km
Milutinovac, Intersection
arr. 18:50
dep. 18:50
109 km
Kladovo, Bus station
arr. 19:00
120 km
18:31 20:45 (02:14)
Bolnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 18:31
Zajecar, Bus station
arr. 18:35
dep. 18:40
3 km
Vrazogrnac
arr. 18:52
dep. 18:52
13 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 19:04
dep. 19:04
23 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 19:11
dep. 19:11
30 km
Salas kod Zajecara
arr. 19:14
dep. 19:14
33 km
Sikole, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
44 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
45 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 19:28
dep. 19:28
47 km
Karbulovo, Intersection
arr. 19:30
dep. 19:30
49 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 19:43
dep. 19:43
58 km
Negotin, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
60 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 19:55
dep. 19:55
65 km
Dusanovac, Kusjak
arr. 19:58
dep. 19:58
68 km
Dusanovac, Intersection
arr. 20:00
dep. 20:00
70 km
Mala Kamenica, Intersection
arr. 20:07
dep. 20:07
77 km
Mihajlovac kod Negotina, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
80 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 20:17
dep. 20:17
88 km
Kupuziste, Intersection
arr. 20:19
dep. 20:19
90 km
Brza Palanka, Stara
arr. 20:22
dep. 20:22
93 km
Brza Palanka
arr. 20:23
dep. 20:23
94 km
Grabovica kod Kladova
arr. 20:26
dep. 20:26
97 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 20:29
dep. 20:29
100 km
Velesnica
arr. 20:32
dep. 20:32
103 km
Milutinovac, Intersection
arr. 20:36
dep. 20:36
107 km
Kladovo, Bus station
arr. 20:45
118 km
21:25 23:34 (02:09)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 21:25
Rgotina, Intersection
arr. 21:41
dep. 21:41
10.1 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 21:48
dep. 21:48
18.1 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 21:55
dep. 21:55
25.4 km
Metris, Intersection
arr. 22:07
dep. 22:07
34.4 km
Sikole, Intersection
arr. 22:11
dep. 22:11
39.4 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 22:15
dep. 22:15
43.5 km
Karbulovo, Intersection
arr. 22:17
dep. 22:17
46 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 22:27
dep. 22:27
56.2 km
Negotin, Bus station
arr. 22:32
dep. 22:32
57.7 km
Dusanovac, Intersection
arr. 22:47
dep. 22:47
68.9 km
Mihajlovac kod Negotina, Intersection
arr. 22:54
dep. 22:54
76.4 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 22:59
dep. 22:59
82.4 km
Kupuziste, Intersection
arr. 23:04
dep. 23:04
88.1 km
Brza Palanka, Stara
arr. 23:07
dep. 23:07
91.5 km
Brza Palanka
arr. 23:09
dep. 23:09
93.2 km
Grabovica kod Kladova
arr. 23:12
dep. 23:12
96.4 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 23:15
dep. 23:15
99.5 km
Velesnica
arr. 23:18
dep. 23:18
102.6 km
Milutinovac, Intersection
arr. 23:21
dep. 23:21
106.1 km
Kladovo, Bus station
arr. 23:34
116.5 km

Naselja Zajecar i Kladovo su međusobno udaljena ~118 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 09min., a najduže 02h i 29min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zajecar je u 09:24 h, dok je poslednji polazak u 21:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.