Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zajecar - Gamzigrad timetable

thursday, 27.02.2020.
05:30 05:55 (00:25)
Okruzni sudCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Okruzni sud
dep. 05:30
Zajecar, Pivnica
arr. 05:32
dep. 05:32
0.6 km
Zajecar, Karadordev venac
arr. 05:33
dep. 05:33
0.9 km
Zajecar, Nova cesma
arr. 05:34
dep. 05:34
1.5 km
arr. 05:35
dep. 05:35
2 km
arr. 05:37
dep. 05:37
3.5 km
Zvezdan, Zive vode
arr. 05:38
dep. 05:38
4.4 km
Zvezdan, Intersection
arr. 05:41
dep. 05:41
7.7 km
arr. 05:43
dep. 05:43
9.3 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Ljuljaska
arr. 05:48
dep. 05:48
12.7 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
13.8 km
Gamzigrad, Center
arr. 05:55
16.3 km
06:10 06:58 (00:48)
Dom zdravljaCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Dom zdravlja
dep. 06:10
Zajecar, Groblje
arr. 06:14
dep. 06:14
1.4 km
arr. 06:15
dep. 06:15
1.8 km
arr. 06:17
dep. 06:17
2.2 km
Zajecar, Okruzni sud
arr. 06:20
dep. 06:20
2.9 km
Zajecar, Pivara
arr. 06:23
dep. 06:23
3.5 km
Zajecar, Popova plaza - drveni most
arr. 06:24
dep. 06:24
4.1 km
Zajecar, Prodavnica Kej
arr. 06:25
dep. 06:25
4.5 km
Zajecar, Plavi pesacki most
arr. 06:26
dep. 06:26
4.7 km
Zajecar, Dom Kotlujevac
arr. 06:27
dep. 06:27
5.3 km
Zajecar, Prodavnica
arr. 06:29
dep. 06:29
5.6 km
Zajecar, Kotlujevacka krivina
arr. 06:30
dep. 06:30
5.9 km
Zajecar, Porecka
arr. 06:31
dep. 06:31
6.5 km
Zajecar, Olimpijska
arr. 06:32
dep. 06:32
6.8 km
Zvezdan, Farma
arr. 06:34
dep. 06:34
7.4 km
Zvezdan, Skola
arr. 06:38
dep. 06:38
9.4 km
Zvezdan, Dom
arr. 06:39
dep. 06:39
9.9 km
Zvezdan, Intersection
arr. 06:40
dep. 06:40
10.3 km
arr. 06:44
dep. 06:44
11.9 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 06:52
dep. 06:52
16.2 km
Gamzigrad, Center
arr. 06:58
18.7 km
10:10 10:35 (00:25)
Okruzni sudCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Okruzni sud
dep. 10:10
Zajecar, Pivnica
arr. 10:12
dep. 10:12
0.6 km
Zajecar, Karadordev venac
arr. 10:13
dep. 10:13
0.9 km
Zajecar, Nova cesma
arr. 10:14
dep. 10:14
1.5 km
arr. 10:15
dep. 10:15
2 km
arr. 10:17
dep. 10:17
3.5 km
Zvezdan, Zive vode
arr. 10:18
dep. 10:18
4.4 km
Zvezdan, Intersection
arr. 10:21
dep. 10:21
7.7 km
arr. 10:23
dep. 10:23
9.3 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Ljuljaska
arr. 10:28
dep. 10:28
12.7 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 10:30
dep. 10:30
13.8 km
Gamzigrad, Center
arr. 10:35
16.3 km
12:15 12:50 (00:35)
Okruzni sudCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Okruzni sud
dep. 12:15
Zajecar, Pivara
arr. 12:18
dep. 12:18
0.6 km
Zajecar, Popova plaza - drveni most
arr. 12:19
dep. 12:19
1.2 km
Zajecar, Prodavnica Kej
arr. 12:20
dep. 12:20
1.6 km
Zajecar, Plavi pesacki most
arr. 12:21
dep. 12:21
1.8 km
Zajecar, Dom Kotlujevac
arr. 12:22
dep. 12:22
2.4 km
Zajecar, Prodavnica
arr. 12:23
dep. 12:23
2.7 km
Zajecar, Kotlujevacka krivina
arr. 12:24
dep. 12:24
3 km
Zajecar, Porecka
arr. 12:25
dep. 12:25
3.6 km
Zajecar, Olimpijska
arr. 12:27
dep. 12:27
3.9 km
Zvezdan, Farma
arr. 12:29
dep. 12:29
4.5 km
Zvezdan, Skola
arr. 12:32
dep. 12:32
6.5 km
Zvezdan, Dom
arr. 12:33
dep. 12:33
7 km
Zvezdan, Intersection
arr. 12:34
dep. 12:34
7.4 km
arr. 12:37
dep. 12:37
9 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 12:44
dep. 12:44
13.3 km
Gamzigrad, Center
arr. 12:50
15.8 km
13:30 14:18 (00:48)
Okruzni sudCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Okruzni sud
dep. 13:30
Zajecar, Pivara
arr. 13:33
dep. 13:33
0.6 km
Zajecar, Popova plaza - drveni most
arr. 13:35
dep. 13:35
1.2 km
Zajecar, Prodavnica Kej
arr. 13:36
dep. 13:36
1.6 km
Zajecar, Plavi pesacki most
arr. 13:37
dep. 13:37
1.8 km
Zajecar, Dom Kotlujevac
arr. 13:40
dep. 13:40
2.4 km
Zajecar, Prodavnica
arr. 13:42
dep. 13:42
2.7 km
Zajecar, Kotlujevacka krivina
arr. 13:44
dep. 13:44
3 km
Zajecar, Porecka
arr. 13:46
dep. 13:46
3.6 km
Zajecar, Olimpijska
arr. 13:48
dep. 13:48
3.9 km
Zvezdan, Farma
arr. 13:54
dep. 13:54
4.5 km
Zvezdan, Skola
arr. 14:00
dep. 14:00
6.5 km
Zvezdan, Dom
arr. 14:01
dep. 14:01
7 km
Zvezdan, Intersection
arr. 14:02
dep. 14:02
7.4 km
arr. 14:05
dep. 14:05
9 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 14:12
dep. 14:12
13.3 km
Gamzigrad, Center
arr. 14:18
15.8 km
15:37 16:20 (00:43)
Dom zdravljaCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Dom zdravlja
dep. 15:37
Zajecar, Groblje
arr. 15:41
dep. 15:41
1.4 km
arr. 15:42
dep. 15:42
1.8 km
arr. 15:43
dep. 15:43
2.2 km
Zajecar, Okruzni sud
arr. 15:45
dep. 15:45
2.9 km
Zajecar, Pivara
arr. 15:47
dep. 15:47
3.5 km
Zajecar, Popova plaza - drveni most
arr. 15:49
dep. 15:49
4.1 km
Zajecar, Prodavnica Kej
arr. 15:50
dep. 15:50
4.5 km
Zajecar, Plavi pesacki most
arr. 15:51
dep. 15:51
4.7 km
Zajecar, Dom Kotlujevac
arr. 15:52
dep. 15:52
5.3 km
Zajecar, Prodavnica
arr. 15:53
dep. 15:53
5.6 km
Zajecar, Kotlujevacka krivina
arr. 15:54
dep. 15:54
5.9 km
Zajecar, Porecka
arr. 15:55
dep. 15:55
6.5 km
Zajecar, Olimpijska
arr. 15:57
dep. 15:57
6.8 km
Zvezdan, Farma
arr. 15:58
dep. 15:58
7.4 km
Zvezdan, Skola
arr. 16:02
dep. 16:02
9.4 km
Zvezdan, Dom
arr. 16:03
dep. 16:03
9.9 km
Zvezdan, Intersection
arr. 16:05
dep. 16:05
10.3 km
arr. 16:07
dep. 16:07
11.9 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 16:14
dep. 16:14
16.2 km
Gamzigrad, Center
arr. 16:20
18.7 km
Zajecar - Gamzigrad timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
05:30 05:55 (00:25)
Okruzni sudCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Okruzni sud
dep. 05:30
Zajecar, Pivnica
arr. 05:32
dep. 05:32
0.6 km
Zajecar, Karadordev venac
arr. 05:33
dep. 05:33
0.9 km
Zajecar, Nova cesma
arr. 05:34
dep. 05:34
1.5 km
arr. 05:35
dep. 05:35
2 km
arr. 05:37
dep. 05:37
3.5 km
Zvezdan, Zive vode
arr. 05:38
dep. 05:38
4.4 km
Zvezdan, Intersection
arr. 05:41
dep. 05:41
7.7 km
arr. 05:43
dep. 05:43
9.3 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Ljuljaska
arr. 05:48
dep. 05:48
12.7 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
13.8 km
Gamzigrad, Center
arr. 05:55
16.3 km
06:10 06:58 (00:48)
Dom zdravljaCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Dom zdravlja
dep. 06:10
Zajecar, Groblje
arr. 06:14
dep. 06:14
1.4 km
arr. 06:15
dep. 06:15
1.8 km
arr. 06:17
dep. 06:17
2.2 km
Zajecar, Okruzni sud
arr. 06:20
dep. 06:20
2.9 km
Zajecar, Pivara
arr. 06:23
dep. 06:23
3.5 km
Zajecar, Popova plaza - drveni most
arr. 06:24
dep. 06:24
4.1 km
Zajecar, Prodavnica Kej
arr. 06:25
dep. 06:25
4.5 km
Zajecar, Plavi pesacki most
arr. 06:26
dep. 06:26
4.7 km
Zajecar, Dom Kotlujevac
arr. 06:27
dep. 06:27
5.3 km
Zajecar, Prodavnica
arr. 06:29
dep. 06:29
5.6 km
Zajecar, Kotlujevacka krivina
arr. 06:30
dep. 06:30
5.9 km
Zajecar, Porecka
arr. 06:31
dep. 06:31
6.5 km
Zajecar, Olimpijska
arr. 06:32
dep. 06:32
6.8 km
Zvezdan, Farma
arr. 06:34
dep. 06:34
7.4 km
Zvezdan, Skola
arr. 06:38
dep. 06:38
9.4 km
Zvezdan, Dom
arr. 06:39
dep. 06:39
9.9 km
Zvezdan, Intersection
arr. 06:40
dep. 06:40
10.3 km
arr. 06:44
dep. 06:44
11.9 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 06:52
dep. 06:52
16.2 km
Gamzigrad, Center
arr. 06:58
18.7 km
10:10 10:35 (00:25)
Okruzni sudCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Okruzni sud
dep. 10:10
Zajecar, Pivnica
arr. 10:12
dep. 10:12
0.6 km
Zajecar, Karadordev venac
arr. 10:13
dep. 10:13
0.9 km
Zajecar, Nova cesma
arr. 10:14
dep. 10:14
1.5 km
arr. 10:15
dep. 10:15
2 km
arr. 10:17
dep. 10:17
3.5 km
Zvezdan, Zive vode
arr. 10:18
dep. 10:18
4.4 km
Zvezdan, Intersection
arr. 10:21
dep. 10:21
7.7 km
arr. 10:23
dep. 10:23
9.3 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Ljuljaska
arr. 10:28
dep. 10:28
12.7 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 10:30
dep. 10:30
13.8 km
Gamzigrad, Center
arr. 10:35
16.3 km
12:15 12:50 (00:35)
Okruzni sudCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Okruzni sud
dep. 12:15
Zajecar, Pivara
arr. 12:18
dep. 12:18
0.6 km
Zajecar, Popova plaza - drveni most
arr. 12:19
dep. 12:19
1.2 km
Zajecar, Prodavnica Kej
arr. 12:20
dep. 12:20
1.6 km
Zajecar, Plavi pesacki most
arr. 12:21
dep. 12:21
1.8 km
Zajecar, Dom Kotlujevac
arr. 12:22
dep. 12:22
2.4 km
Zajecar, Prodavnica
arr. 12:23
dep. 12:23
2.7 km
Zajecar, Kotlujevacka krivina
arr. 12:24
dep. 12:24
3 km
Zajecar, Porecka
arr. 12:25
dep. 12:25
3.6 km
Zajecar, Olimpijska
arr. 12:27
dep. 12:27
3.9 km
Zvezdan, Farma
arr. 12:29
dep. 12:29
4.5 km
Zvezdan, Skola
arr. 12:32
dep. 12:32
6.5 km
Zvezdan, Dom
arr. 12:33
dep. 12:33
7 km
Zvezdan, Intersection
arr. 12:34
dep. 12:34
7.4 km
arr. 12:37
dep. 12:37
9 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 12:44
dep. 12:44
13.3 km
Gamzigrad, Center
arr. 12:50
15.8 km
13:30 14:18 (00:48)
Okruzni sudCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Okruzni sud
dep. 13:30
Zajecar, Pivara
arr. 13:33
dep. 13:33
0.6 km
Zajecar, Popova plaza - drveni most
arr. 13:35
dep. 13:35
1.2 km
Zajecar, Prodavnica Kej
arr. 13:36
dep. 13:36
1.6 km
Zajecar, Plavi pesacki most
arr. 13:37
dep. 13:37
1.8 km
Zajecar, Dom Kotlujevac
arr. 13:40
dep. 13:40
2.4 km
Zajecar, Prodavnica
arr. 13:42
dep. 13:42
2.7 km
Zajecar, Kotlujevacka krivina
arr. 13:44
dep. 13:44
3 km
Zajecar, Porecka
arr. 13:46
dep. 13:46
3.6 km
Zajecar, Olimpijska
arr. 13:48
dep. 13:48
3.9 km
Zvezdan, Farma
arr. 13:54
dep. 13:54
4.5 km
Zvezdan, Skola
arr. 14:00
dep. 14:00
6.5 km
Zvezdan, Dom
arr. 14:01
dep. 14:01
7 km
Zvezdan, Intersection
arr. 14:02
dep. 14:02
7.4 km
arr. 14:05
dep. 14:05
9 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 14:12
dep. 14:12
13.3 km
Gamzigrad, Center
arr. 14:18
15.8 km
15:37 16:20 (00:43)
Dom zdravljaCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Dom zdravlja
dep. 15:37
Zajecar, Groblje
arr. 15:41
dep. 15:41
1.4 km
arr. 15:42
dep. 15:42
1.8 km
arr. 15:43
dep. 15:43
2.2 km
Zajecar, Okruzni sud
arr. 15:45
dep. 15:45
2.9 km
Zajecar, Pivara
arr. 15:47
dep. 15:47
3.5 km
Zajecar, Popova plaza - drveni most
arr. 15:49
dep. 15:49
4.1 km
Zajecar, Prodavnica Kej
arr. 15:50
dep. 15:50
4.5 km
Zajecar, Plavi pesacki most
arr. 15:51
dep. 15:51
4.7 km
Zajecar, Dom Kotlujevac
arr. 15:52
dep. 15:52
5.3 km
Zajecar, Prodavnica
arr. 15:53
dep. 15:53
5.6 km
Zajecar, Kotlujevacka krivina
arr. 15:54
dep. 15:54
5.9 km
Zajecar, Porecka
arr. 15:55
dep. 15:55
6.5 km
Zajecar, Olimpijska
arr. 15:57
dep. 15:57
6.8 km
Zvezdan, Farma
arr. 15:58
dep. 15:58
7.4 km
Zvezdan, Skola
arr. 16:02
dep. 16:02
9.4 km
Zvezdan, Dom
arr. 16:03
dep. 16:03
9.9 km
Zvezdan, Intersection
arr. 16:05
dep. 16:05
10.3 km
arr. 16:07
dep. 16:07
11.9 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 16:14
dep. 16:14
16.2 km
Gamzigrad, Center
arr. 16:20
18.7 km

Naselja Zajecar i Gamzigrad su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 48min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zajecar je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 15:37 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.