Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zajecar - Donji Milanovac timetable

friday, 15.11.2019.
14:17 17:40 (03:23)
BolnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 14:17
Zajecar, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
3 km
arr. 14:33
dep. 14:33
4 km
Zvezdan, Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
9 km
arr. 14:43
dep. 14:43
15 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 14:47
dep. 14:47
23 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
28 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 14:53
dep. 14:53
31 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
38 km
arr. 15:15
dep. 15:15
49 km
Bor, Bus station
arr. 15:03
dep. 15:10
45 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 15:16
dep. 15:16
51 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
54 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 15:24
dep. 15:24
59 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 15:30
dep. 15:30
65 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 15:38
dep. 15:38
73 km
Luka, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
76 km
Luka, Polje
arr. 15:44
dep. 15:44
79 km
Tanda
arr. 15:53
dep. 15:53
88 km
Crnajka, S
arr. 16:01
dep. 16:01
96 km
Rudna Glava
arr. 17:07
dep. 17:07
152 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 17:02
dep. 17:02
147 km
Majdanpek, Lamela
arr. 16:44
dep. 16:44
130 km
Majdanpek, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:40
128 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 16:54
dep. 16:54
139 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 17:16
dep. 17:16
161 km
Klokocevac
arr. 17:20
dep. 17:20
165 km
Topolnica
arr. 17:28
dep. 17:28
173 km
Mosna, Nova
arr. 17:32
dep. 17:32
177 km
Mosna, Porečki most
arr. 17:34
dep. 17:34
179 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 17:40
185 km
Zajecar - Donji Milanovac timetable
Departures on: sunday, 17.11.2019.
19:35 22:00 (02:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: nedeljom školskog danima u Srbiji.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 19:35
arr. 20:41
dep. 20:41
38.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 20:40
dep. 20:40
38 km
Bor, Jugopetrol
arr. 20:39
dep. 20:39
37.3 km
Bor, Ekspres
arr. 20:38
dep. 20:38
36.9 km
Bor, Center
arr. 20:36
dep. 20:36
36.3 km
Bor, Bus station
arr. 20:15
dep. 20:30
33.8 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 20:48
dep. 20:48
44.2 km
Zagrade kod Zajecara
arr. 20:53
dep. 20:53
49.7 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 21:00
dep. 21:00
55.7 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 21:08
dep. 21:08
64.4 km
Luka, Most
arr. 21:11
dep. 21:11
67 km
Luka, Polje
arr. 21:14
dep. 21:14
70.3 km
Tanda
arr. 21:20
dep. 21:20
76.3 km
Crnajka
arr. 21:30
dep. 21:30
84 km
Miloševa Kula (Crnajka)
arr. 21:34
dep. 21:34
86.8 km
Klokocevac
arr. 21:41
dep. 21:41
94 km
Topolnica
arr. 21:47
dep. 21:47
99.5 km
Mosna, Nova
arr. 21:51
dep. 21:51
103.7 km
Mosna, Porečki most
arr. 21:54
dep. 21:54
105.8 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 22:00
110.6 km
Zajecar - Donji Milanovac timetable
Departures on: monday, 18.11.2019.
14:17 17:40 (03:23)
BolnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 14:17
Zajecar, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
3 km
arr. 14:33
dep. 14:33
4 km
Zvezdan, Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
9 km
arr. 14:43
dep. 14:43
15 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 14:47
dep. 14:47
23 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
28 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 14:53
dep. 14:53
31 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
38 km
arr. 15:15
dep. 15:15
49 km
Bor, Bus station
arr. 15:03
dep. 15:10
45 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 15:16
dep. 15:16
51 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
54 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 15:24
dep. 15:24
59 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 15:30
dep. 15:30
65 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 15:38
dep. 15:38
73 km
Luka, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
76 km
Luka, Polje
arr. 15:44
dep. 15:44
79 km
Tanda
arr. 15:53
dep. 15:53
88 km
Crnajka, S
arr. 16:01
dep. 16:01
96 km
Rudna Glava
arr. 17:07
dep. 17:07
152 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 17:02
dep. 17:02
147 km
Majdanpek, Lamela
arr. 16:44
dep. 16:44
130 km
Majdanpek, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:40
128 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 16:54
dep. 16:54
139 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 17:16
dep. 17:16
161 km
Klokocevac
arr. 17:20
dep. 17:20
165 km
Topolnica
arr. 17:28
dep. 17:28
173 km
Mosna, Nova
arr. 17:32
dep. 17:32
177 km
Mosna, Porečki most
arr. 17:34
dep. 17:34
179 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 17:40
185 km
Zajecar - Donji Milanovac timetable
Departures on: tuesday, 19.11.2019.
14:17 17:40 (03:23)
BolnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 14:17
Zajecar, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
3 km
arr. 14:33
dep. 14:33
4 km
Zvezdan, Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
9 km
arr. 14:43
dep. 14:43
15 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 14:47
dep. 14:47
23 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
28 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 14:53
dep. 14:53
31 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
38 km
arr. 15:15
dep. 15:15
49 km
Bor, Bus station
arr. 15:03
dep. 15:10
45 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 15:16
dep. 15:16
51 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
54 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 15:24
dep. 15:24
59 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 15:30
dep. 15:30
65 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 15:38
dep. 15:38
73 km
Luka, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
76 km
Luka, Polje
arr. 15:44
dep. 15:44
79 km
Tanda
arr. 15:53
dep. 15:53
88 km
Crnajka, S
arr. 16:01
dep. 16:01
96 km
Rudna Glava
arr. 17:07
dep. 17:07
152 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 17:02
dep. 17:02
147 km
Majdanpek, Lamela
arr. 16:44
dep. 16:44
130 km
Majdanpek, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:40
128 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 16:54
dep. 16:54
139 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 17:16
dep. 17:16
161 km
Klokocevac
arr. 17:20
dep. 17:20
165 km
Topolnica
arr. 17:28
dep. 17:28
173 km
Mosna, Nova
arr. 17:32
dep. 17:32
177 km
Mosna, Porečki most
arr. 17:34
dep. 17:34
179 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 17:40
185 km
Zajecar - Donji Milanovac timetable
Departures on: wednesday, 20.11.2019.
14:17 17:40 (03:23)
BolnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 14:17
Zajecar, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
3 km
arr. 14:33
dep. 14:33
4 km
Zvezdan, Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
9 km
arr. 14:43
dep. 14:43
15 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 14:47
dep. 14:47
23 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
28 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 14:53
dep. 14:53
31 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
38 km
arr. 15:15
dep. 15:15
49 km
Bor, Bus station
arr. 15:03
dep. 15:10
45 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 15:16
dep. 15:16
51 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
54 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 15:24
dep. 15:24
59 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 15:30
dep. 15:30
65 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 15:38
dep. 15:38
73 km
Luka, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
76 km
Luka, Polje
arr. 15:44
dep. 15:44
79 km
Tanda
arr. 15:53
dep. 15:53
88 km
Crnajka, S
arr. 16:01
dep. 16:01
96 km
Rudna Glava
arr. 17:07
dep. 17:07
152 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 17:02
dep. 17:02
147 km
Majdanpek, Lamela
arr. 16:44
dep. 16:44
130 km
Majdanpek, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:40
128 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 16:54
dep. 16:54
139 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 17:16
dep. 17:16
161 km
Klokocevac
arr. 17:20
dep. 17:20
165 km
Topolnica
arr. 17:28
dep. 17:28
173 km
Mosna, Nova
arr. 17:32
dep. 17:32
177 km
Mosna, Porečki most
arr. 17:34
dep. 17:34
179 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 17:40
185 km
Zajecar - Donji Milanovac timetable
Departures on: thursday, 21.11.2019.
14:17 17:40 (03:23)
BolnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 14:17
Zajecar, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
3 km
arr. 14:33
dep. 14:33
4 km
Zvezdan, Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
9 km
arr. 14:43
dep. 14:43
15 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 14:47
dep. 14:47
23 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
28 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 14:53
dep. 14:53
31 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
38 km
arr. 15:15
dep. 15:15
49 km
Bor, Bus station
arr. 15:03
dep. 15:10
45 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 15:16
dep. 15:16
51 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
54 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 15:24
dep. 15:24
59 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 15:30
dep. 15:30
65 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 15:38
dep. 15:38
73 km
Luka, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
76 km
Luka, Polje
arr. 15:44
dep. 15:44
79 km
Tanda
arr. 15:53
dep. 15:53
88 km
Crnajka, S
arr. 16:01
dep. 16:01
96 km
Rudna Glava
arr. 17:07
dep. 17:07
152 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 17:02
dep. 17:02
147 km
Majdanpek, Lamela
arr. 16:44
dep. 16:44
130 km
Majdanpek, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:40
128 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 16:54
dep. 16:54
139 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 17:16
dep. 17:16
161 km
Klokocevac
arr. 17:20
dep. 17:20
165 km
Topolnica
arr. 17:28
dep. 17:28
173 km
Mosna, Nova
arr. 17:32
dep. 17:32
177 km
Mosna, Porečki most
arr. 17:34
dep. 17:34
179 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 17:40
185 km
Zajecar - Donji Milanovac timetable
Departures on: friday, 22.11.2019.
14:17 17:40 (03:23)
BolnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 14:17
Zajecar, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
3 km
arr. 14:33
dep. 14:33
4 km
Zvezdan, Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
9 km
arr. 14:43
dep. 14:43
15 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 14:47
dep. 14:47
23 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
28 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 14:53
dep. 14:53
31 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
38 km
arr. 15:15
dep. 15:15
49 km
Bor, Bus station
arr. 15:03
dep. 15:10
45 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 15:16
dep. 15:16
51 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
54 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 15:24
dep. 15:24
59 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 15:30
dep. 15:30
65 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 15:38
dep. 15:38
73 km
Luka, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
76 km
Luka, Polje
arr. 15:44
dep. 15:44
79 km
Tanda
arr. 15:53
dep. 15:53
88 km
Crnajka, S
arr. 16:01
dep. 16:01
96 km
Rudna Glava
arr. 17:07
dep. 17:07
152 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 17:02
dep. 17:02
147 km
Majdanpek, Lamela
arr. 16:44
dep. 16:44
130 km
Majdanpek, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:40
128 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 16:54
dep. 16:54
139 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 17:16
dep. 17:16
161 km
Klokocevac
arr. 17:20
dep. 17:20
165 km
Topolnica
arr. 17:28
dep. 17:28
173 km
Mosna, Nova
arr. 17:32
dep. 17:32
177 km
Mosna, Porečki most
arr. 17:34
dep. 17:34
179 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 17:40
185 km

Naselja Zajecar i Donji Milanovac su međusobno udaljena ~175 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 25min., a najduže 03h i 23min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zajecar je u 14:17 h, dok je poslednji polazak u 19:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.