Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zajecar - Donji Milanovac timetable

thursday, 30.06.2022.
14:17 17:40 (03:23)
BolnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 14:17
Zajecar, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
3 km
arr. 14:33
dep. 14:33
4 km
Zvezdan, Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
9 km
arr. 14:43
dep. 14:43
15 km
Seliste (Sarbanovac), Intersection
arr. 14:47
dep. 14:47
23 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
28 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 14:53
dep. 14:53
31 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
38 km
arr. 15:15
dep. 15:15
49 km
Bor, Bus station
arr. 15:03
dep. 15:10
45 km
arr. 15:16
dep. 15:16
51 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
54 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zagrade raskrsnica
arr. 15:24
dep. 15:24
59 km
Donja Bela Reka kod Bora, Center
arr. 15:30
dep. 15:30
65 km
Topla, Topljanski most
arr. 15:38
dep. 15:38
73 km
Luka, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
76 km
Luka, Polje
arr. 15:44
dep. 15:44
79 km
Tanda, Center
arr. 15:53
dep. 15:53
88 km
Crnajka, Selo - Centar
arr. 16:01
dep. 16:01
96 km
Rudna Glava
arr. 17:07
dep. 17:07
152 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 17:02
dep. 17:02
147 km
Majdanpek, Lamela
arr. 16:44
dep. 16:44
130 km
Majdanpek, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:40
128 km
Blizna (Rudna Glava), Ravna reka
arr. 16:54
dep. 16:54
139 km
Crnajka, Vojvodani 2
arr. 17:16
dep. 17:16
161 km
Klokocevac, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
165 km
Topolnica, Intersection
arr. 17:28
dep. 17:28
173 km
Mosna, Centar - Nova
arr. 17:32
dep. 17:32
177 km
Mosna, Porečki most
arr. 17:34
dep. 17:34
179 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 17:40
185 km
Zajecar - Donji Milanovac timetable
Departures on: friday, 01.07.2022.
14:17 17:40 (03:23)
BolnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 14:17
Zajecar, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
3 km
arr. 14:33
dep. 14:33
4 km
Zvezdan, Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
9 km
arr. 14:43
dep. 14:43
15 km
Seliste (Sarbanovac), Intersection
arr. 14:47
dep. 14:47
23 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
28 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 14:53
dep. 14:53
31 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
38 km
arr. 15:15
dep. 15:15
49 km
Bor, Bus station
arr. 15:03
dep. 15:10
45 km
arr. 15:16
dep. 15:16
51 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
54 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zagrade raskrsnica
arr. 15:24
dep. 15:24
59 km
Donja Bela Reka kod Bora, Center
arr. 15:30
dep. 15:30
65 km
Topla, Topljanski most
arr. 15:38
dep. 15:38
73 km
Luka, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
76 km
Luka, Polje
arr. 15:44
dep. 15:44
79 km
Tanda, Center
arr. 15:53
dep. 15:53
88 km
Crnajka, Selo - Centar
arr. 16:01
dep. 16:01
96 km
Rudna Glava
arr. 17:07
dep. 17:07
152 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 17:02
dep. 17:02
147 km
Majdanpek, Lamela
arr. 16:44
dep. 16:44
130 km
Majdanpek, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:40
128 km
Blizna (Rudna Glava), Ravna reka
arr. 16:54
dep. 16:54
139 km
Crnajka, Vojvodani 2
arr. 17:16
dep. 17:16
161 km
Klokocevac, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
165 km
Topolnica, Intersection
arr. 17:28
dep. 17:28
173 km
Mosna, Centar - Nova
arr. 17:32
dep. 17:32
177 km
Mosna, Porečki most
arr. 17:34
dep. 17:34
179 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 17:40
185 km
Zajecar - Donji Milanovac timetable
Departures on: monday, 04.07.2022.
14:17 17:40 (03:23)
BolnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 14:17
Zajecar, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
3 km
arr. 14:33
dep. 14:33
4 km
Zvezdan, Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
9 km
arr. 14:43
dep. 14:43
15 km
Seliste (Sarbanovac), Intersection
arr. 14:47
dep. 14:47
23 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
28 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 14:53
dep. 14:53
31 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
38 km
arr. 15:15
dep. 15:15
49 km
Bor, Bus station
arr. 15:03
dep. 15:10
45 km
arr. 15:16
dep. 15:16
51 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
54 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zagrade raskrsnica
arr. 15:24
dep. 15:24
59 km
Donja Bela Reka kod Bora, Center
arr. 15:30
dep. 15:30
65 km
Topla, Topljanski most
arr. 15:38
dep. 15:38
73 km
Luka, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
76 km
Luka, Polje
arr. 15:44
dep. 15:44
79 km
Tanda, Center
arr. 15:53
dep. 15:53
88 km
Crnajka, Selo - Centar
arr. 16:01
dep. 16:01
96 km
Rudna Glava
arr. 17:07
dep. 17:07
152 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 17:02
dep. 17:02
147 km
Majdanpek, Lamela
arr. 16:44
dep. 16:44
130 km
Majdanpek, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:40
128 km
Blizna (Rudna Glava), Ravna reka
arr. 16:54
dep. 16:54
139 km
Crnajka, Vojvodani 2
arr. 17:16
dep. 17:16
161 km
Klokocevac, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
165 km
Topolnica, Intersection
arr. 17:28
dep. 17:28
173 km
Mosna, Centar - Nova
arr. 17:32
dep. 17:32
177 km
Mosna, Porečki most
arr. 17:34
dep. 17:34
179 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 17:40
185 km
Zajecar - Donji Milanovac timetable
Departures on: tuesday, 05.07.2022.
14:17 17:40 (03:23)
BolnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 14:17
Zajecar, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
3 km
arr. 14:33
dep. 14:33
4 km
Zvezdan, Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
9 km
arr. 14:43
dep. 14:43
15 km
Seliste (Sarbanovac), Intersection
arr. 14:47
dep. 14:47
23 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
28 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 14:53
dep. 14:53
31 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
38 km
arr. 15:15
dep. 15:15
49 km
Bor, Bus station
arr. 15:03
dep. 15:10
45 km
arr. 15:16
dep. 15:16
51 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
54 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zagrade raskrsnica
arr. 15:24
dep. 15:24
59 km
Donja Bela Reka kod Bora, Center
arr. 15:30
dep. 15:30
65 km
Topla, Topljanski most
arr. 15:38
dep. 15:38
73 km
Luka, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
76 km
Luka, Polje
arr. 15:44
dep. 15:44
79 km
Tanda, Center
arr. 15:53
dep. 15:53
88 km
Crnajka, Selo - Centar
arr. 16:01
dep. 16:01
96 km
Rudna Glava
arr. 17:07
dep. 17:07
152 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 17:02
dep. 17:02
147 km
Majdanpek, Lamela
arr. 16:44
dep. 16:44
130 km
Majdanpek, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:40
128 km
Blizna (Rudna Glava), Ravna reka
arr. 16:54
dep. 16:54
139 km
Crnajka, Vojvodani 2
arr. 17:16
dep. 17:16
161 km
Klokocevac, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
165 km
Topolnica, Intersection
arr. 17:28
dep. 17:28
173 km
Mosna, Centar - Nova
arr. 17:32
dep. 17:32
177 km
Mosna, Porečki most
arr. 17:34
dep. 17:34
179 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 17:40
185 km
Zajecar - Donji Milanovac timetable
Departures on: wednesday, 06.07.2022.
14:17 17:40 (03:23)
BolnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 14:17
Zajecar, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
3 km
arr. 14:33
dep. 14:33
4 km
Zvezdan, Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
9 km
arr. 14:43
dep. 14:43
15 km
Seliste (Sarbanovac), Intersection
arr. 14:47
dep. 14:47
23 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
28 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 14:53
dep. 14:53
31 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
38 km
arr. 15:15
dep. 15:15
49 km
Bor, Bus station
arr. 15:03
dep. 15:10
45 km
arr. 15:16
dep. 15:16
51 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
54 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zagrade raskrsnica
arr. 15:24
dep. 15:24
59 km
Donja Bela Reka kod Bora, Center
arr. 15:30
dep. 15:30
65 km
Topla, Topljanski most
arr. 15:38
dep. 15:38
73 km
Luka, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
76 km
Luka, Polje
arr. 15:44
dep. 15:44
79 km
Tanda, Center
arr. 15:53
dep. 15:53
88 km
Crnajka, Selo - Centar
arr. 16:01
dep. 16:01
96 km
Rudna Glava
arr. 17:07
dep. 17:07
152 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 17:02
dep. 17:02
147 km
Majdanpek, Lamela
arr. 16:44
dep. 16:44
130 km
Majdanpek, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:40
128 km
Blizna (Rudna Glava), Ravna reka
arr. 16:54
dep. 16:54
139 km
Crnajka, Vojvodani 2
arr. 17:16
dep. 17:16
161 km
Klokocevac, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
165 km
Topolnica, Intersection
arr. 17:28
dep. 17:28
173 km
Mosna, Centar - Nova
arr. 17:32
dep. 17:32
177 km
Mosna, Porečki most
arr. 17:34
dep. 17:34
179 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 17:40
185 km
Zajecar - Donji Milanovac timetable
Departures on: thursday, 07.07.2022.
14:17 17:40 (03:23)
BolnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 14:17
Zajecar, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
3 km
arr. 14:33
dep. 14:33
4 km
Zvezdan, Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
9 km
arr. 14:43
dep. 14:43
15 km
Seliste (Sarbanovac), Intersection
arr. 14:47
dep. 14:47
23 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
28 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 14:53
dep. 14:53
31 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
38 km
arr. 15:15
dep. 15:15
49 km
Bor, Bus station
arr. 15:03
dep. 15:10
45 km
arr. 15:16
dep. 15:16
51 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
54 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zagrade raskrsnica
arr. 15:24
dep. 15:24
59 km
Donja Bela Reka kod Bora, Center
arr. 15:30
dep. 15:30
65 km
Topla, Topljanski most
arr. 15:38
dep. 15:38
73 km
Luka, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
76 km
Luka, Polje
arr. 15:44
dep. 15:44
79 km
Tanda, Center
arr. 15:53
dep. 15:53
88 km
Crnajka, Selo - Centar
arr. 16:01
dep. 16:01
96 km
Rudna Glava
arr. 17:07
dep. 17:07
152 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 17:02
dep. 17:02
147 km
Majdanpek, Lamela
arr. 16:44
dep. 16:44
130 km
Majdanpek, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:40
128 km
Blizna (Rudna Glava), Ravna reka
arr. 16:54
dep. 16:54
139 km
Crnajka, Vojvodani 2
arr. 17:16
dep. 17:16
161 km
Klokocevac, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
165 km
Topolnica, Intersection
arr. 17:28
dep. 17:28
173 km
Mosna, Centar - Nova
arr. 17:32
dep. 17:32
177 km
Mosna, Porečki most
arr. 17:34
dep. 17:34
179 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 17:40
185 km
Zajecar - Donji Milanovac timetable
Departures on: friday, 08.07.2022.
14:17 17:40 (03:23)
BolnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 14:17
Zajecar, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
3 km
arr. 14:33
dep. 14:33
4 km
Zvezdan, Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
9 km
arr. 14:43
dep. 14:43
15 km
Seliste (Sarbanovac), Intersection
arr. 14:47
dep. 14:47
23 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
28 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 14:53
dep. 14:53
31 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
38 km
arr. 15:15
dep. 15:15
49 km
Bor, Bus station
arr. 15:03
dep. 15:10
45 km
arr. 15:16
dep. 15:16
51 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
54 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zagrade raskrsnica
arr. 15:24
dep. 15:24
59 km
Donja Bela Reka kod Bora, Center
arr. 15:30
dep. 15:30
65 km
Topla, Topljanski most
arr. 15:38
dep. 15:38
73 km
Luka, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
76 km
Luka, Polje
arr. 15:44
dep. 15:44
79 km
Tanda, Center
arr. 15:53
dep. 15:53
88 km
Crnajka, Selo - Centar
arr. 16:01
dep. 16:01
96 km
Rudna Glava
arr. 17:07
dep. 17:07
152 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 17:02
dep. 17:02
147 km
Majdanpek, Lamela
arr. 16:44
dep. 16:44
130 km
Majdanpek, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:40
128 km
Blizna (Rudna Glava), Ravna reka
arr. 16:54
dep. 16:54
139 km
Crnajka, Vojvodani 2
arr. 17:16
dep. 17:16
161 km
Klokocevac, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
165 km
Topolnica, Intersection
arr. 17:28
dep. 17:28
173 km
Mosna, Centar - Nova
arr. 17:32
dep. 17:32
177 km
Mosna, Porečki most
arr. 17:34
dep. 17:34
179 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 17:40
185 km

Naselja Zajecar i Donji Milanovac su međusobno udaljena ~185 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 23min., a najduže 03h i 23min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zajecar je u 14:17 h, dok je poslednji polazak u 14:17 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.