Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zajecar - Beograd (Belgrade) timetable

saturday, 20.07.2019.
05:06 08:46 (03:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 05:06
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:46
245.4 km
08:25 12:25 (04:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 08:25
Zajecar, Nadvoznjak -Sljivarski put
arr. 08:32
dep. 08:32
2.4 km
Zvezdan
arr. 08:37
dep. 08:37
7.1 km
Metovnica, Intersection
arr. 08:44
dep. 08:44
14.7 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 09:19
dep. 09:19
50.7 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 09:24
dep. 09:24
56.3 km
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 09:42
dep. 09:42
73.8 km
Paracin, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
90.2 km
Cuprija, Slavija
arr. 10:08
dep. 10:08
97 km
Cuprija, Partizan
arr. 10:10
dep. 10:10
97.7 km
Cuprija, Centar - Novi dom
arr. 10:14
dep. 10:14
98.9 km
Jagodina, Bus station
arr. 10:26
dep. 10:30
109 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:25
246 km
14:21 18:45 (04:24)
Bolnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 14:21
Zajecar, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:45
3 km
Zajecar, Nadvoznjak
arr. 14:47
dep. 14:47
5 km
Zvezdan
arr. 14:53
dep. 14:53
11 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
16 km
Metovnica, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
18 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 15:06
dep. 15:06
24 km
Valakonje, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
35 km
Boljevac, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
42 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 15:33
dep. 15:33
49 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 15:37
dep. 15:37
54 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
61 km
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 16:12
dep. 16:12
81 km
Paracin, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:35
95 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:45
252 km
Zajecar - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
05:06 08:46 (03:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 05:06
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:46
245.4 km
13:25 16:41 (03:16)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, nedeljom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 13:25
Zajecar, Nadvoznjak -Sljivarski put
arr. 13:32
dep. 13:32
2.4 km
Zvezdan
arr. 13:37
dep. 13:37
7.1 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad)
arr. 13:42
dep. 13:42
12.8 km
Metovnica, Intersection
arr. 13:44
dep. 13:44
14.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 16:33
dep. 16:33
241.7 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:41
245.4 km
14:21 18:45 (04:24)
Bolnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 14:21
Zajecar, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:45
3 km
Zajecar, Nadvoznjak
arr. 14:47
dep. 14:47
5 km
Zvezdan
arr. 14:53
dep. 14:53
11 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
16 km
Metovnica, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
18 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 15:06
dep. 15:06
24 km
Valakonje, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
35 km
Boljevac, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
42 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 15:33
dep. 15:33
49 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 15:37
dep. 15:37
54 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
61 km
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 16:12
dep. 16:12
81 km
Paracin, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:35
95 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:45
252 km
15:56 20:01 (04:05)
Bolnica
The timetable is valid until: 13.01.2022.
Days of service: business days, nedeljom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 15:56
Zajecar, Bus station
arr. 16:09
dep. 16:24
2.8 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:52
dep. 19:52
244.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:01
248.2 km
18:35 22:00 (03:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 18:35
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 21:50
dep. 21:50
241.7 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:00
245.4 km

Naselja Zajecar i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~248 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 16min., a najduže 04h i 24min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zajecar je u 05:06 h, dok je poslednji polazak u 18:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.