Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Zagubica - Pozarevac timetable

saturday, 04.07.2020.
04:45 07:00 (02:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Bus station
dep. 04:45
Zagubica, 1
arr. 04:47
dep. 04:47
0 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 04:49
dep. 04:49
2 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 04:51
dep. 04:51
3 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 04:52
dep. 04:52
4 km
Vukovac, Intersection
arr. 04:57
dep. 04:57
7 km
Izvarica, Intersection
arr. 05:01
dep. 05:01
9 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 05:04
dep. 05:04
10 km
Osanica, Intersection
arr. 05:11
dep. 05:11
14 km
Krepoljin
arr. 05:25
dep. 05:25
23 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak Ravnište
arr. 05:31
dep. 05:31
27 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 05:33
dep. 05:33
28 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 05:35
dep. 05:35
30 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 05:44
dep. 05:44
36 km
Malo Laole, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
39 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:15
47 km
Kamenovo
arr. 06:20
dep. 06:20
51 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 06:24
dep. 06:24
54 km
Dubocka, Intersection
arr. 06:28
dep. 06:28
57 km
Rasanac, Intersection
arr. 06:31
dep. 06:31
59 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 06:34
dep. 06:34
61 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 06:37
dep. 06:37
64 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 06:39
dep. 06:39
66 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 06:43
dep. 06:43
69 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 06:46
dep. 06:46
71 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:49
dep. 06:49
73 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:00
83 km
08:13 10:50 (02:37)
ElektroistokBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Elektroistok
dep. 08:13
Zagubica, Krst
arr. 08:22
dep. 08:22
6 km
Zagubica, Bife Banja Luka
arr. 08:28
dep. 08:28
10 km
Zagubica, Dumitrov potok
arr. 08:30
dep. 08:30
11 km
Zagubica, Beljevina
arr. 08:38
dep. 08:38
17 km
Zagubica, Trafo
arr. 08:40
dep. 08:40
19 km
Zagubica, Brusnik
arr. 08:42
dep. 08:42
21 km
Zagubica, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
24 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 08:47
dep. 08:47
27 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 08:50
dep. 08:50
28 km
Vukovac, Intersection
arr. 08:52
dep. 08:52
31 km
Izvarica, Intersection
arr. 08:55
dep. 08:55
33 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 09:00
dep. 09:00
34 km
Osanica, Intersection
arr. 09:03
dep. 09:03
38 km
Krepoljin
arr. 09:25
dep. 09:25
47 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 09:42
dep. 09:42
54 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi
arr. 09:50
dep. 09:50
60 km
Malo Laole
arr. 09:54
dep. 09:54
63 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:05
71 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 10:14
dep. 10:14
78 km
Rasanac, Intersection
arr. 10:19
dep. 10:19
83 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 10:34
dep. 10:34
93 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 10:40
dep. 10:40
97 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:50
107 km
14:30 16:55 (02:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Bus station
dep. 14:30
Zagubica, 1
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 14:34
dep. 14:34
2 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 14:36
dep. 14:36
3 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 14:38
dep. 14:38
4 km
Vukovac, Intersection
arr. 14:44
dep. 14:44
7 km
Izvarica, Intersection
arr. 14:48
dep. 14:48
9 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 14:50
dep. 14:50
10 km
Osanica, Trstene bare
arr. 14:54
dep. 14:54
12 km
Osanica, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
14 km
Osanica, Suvi bunar
arr. 15:05
dep. 15:05
18 km
Osanica, Ceretar
arr. 15:09
dep. 15:09
20 km
Krepoljin
arr. 15:15
dep. 15:15
23 km
Krepoljin, Petlić
arr. 15:18
dep. 15:18
25 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak Ravnište
arr. 15:21
dep. 15:21
27 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 15:23
dep. 15:23
28 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 15:25
dep. 15:25
30 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Ladne Vode
arr. 15:29
dep. 15:29
33 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi
arr. 15:33
dep. 15:33
36 km
Malo Laole
arr. 15:38
dep. 15:38
39 km
Bistrica kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
40 km
Stamnica, Stamicka reka
arr. 15:43
dep. 15:43
42 km
Leskovac kod Petrovca na Mlavi
arr. 15:48
dep. 15:48
44 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 15:51
dep. 15:51
46 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 15:53
dep. 16:00
47 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 16:02
dep. 16:02
48 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 16:04
dep. 16:04
49 km
Kamenovo
arr. 16:07
dep. 16:07
51 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 16:12
dep. 16:12
54 km
Dubocka, Intersection
arr. 16:17
dep. 16:17
57 km
Rasanac, Intersection
arr. 16:19
dep. 16:19
59 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 16:22
dep. 16:22
61 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 16:25
dep. 16:25
63 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 16:27
dep. 16:27
64 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 16:29
dep. 16:29
66 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 16:33
dep. 16:33
69 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 16:35
dep. 16:35
70 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 16:37
dep. 16:37
71 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 16:38
dep. 16:38
72 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 16:40
dep. 16:40
73 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 16:44
dep. 16:44
76 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 16:45
dep. 16:45
77 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 16:47
dep. 16:47
78 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 16:50
dep. 16:50
80 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 16:52
dep. 16:52
81 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:55
83 km
15:35 17:53 (02:18)
Bus stationMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Bus station
dep. 15:35
Zagubica, 1
arr. 15:38
dep. 15:38
0.9 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 15:42
dep. 15:42
4.1 km
Vukovac, Intersection
arr. 15:46
dep. 15:46
7.9 km
Izvarica, Intersection
arr. 15:48
dep. 15:48
9.7 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 15:50
dep. 15:50
10.7 km
Osanica, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
14 km
Krepoljin
arr. 16:13
dep. 16:13
22.4 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 16:24
dep. 16:24
27.6 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 16:36
dep. 16:36
35.4 km
Malo Laole, Intersection
arr. 16:41
dep. 16:41
39.4 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 16:52
dep. 16:52
46.8 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 16:56
dep. 16:56
48 km
Kamenovo
arr. 17:04
dep. 17:04
52.6 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 17:07
dep. 17:07
54.5 km
Dubocka, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
56.8 km
Rasanac, Intersection
arr. 17:13
dep. 17:13
59.1 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 17:18
dep. 17:18
63.9 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 17:21
dep. 17:21
66.1 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 17:23
dep. 17:23
68.3 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 17:27
dep. 17:27
71.7 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 17:31
dep. 17:31
74.2 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 17:34
dep. 17:34
75.6 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:46
dep. 17:46
84.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 17:50
dep. 17:50
85.2 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 17:53
86.6 km
Zagubica - Pozarevac timetable
Departures on: sunday, 05.07.2020.
03:40 05:58 (02:18)
Bus stationMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: last day of a bank holiday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Bus station
dep. 03:40
Zagubica, 1
arr. 03:43
dep. 03:43
0.9 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 03:47
dep. 03:47
4.1 km
Vukovac, Intersection
arr. 03:51
dep. 03:51
7.9 km
Izvarica, Intersection
arr. 03:53
dep. 03:53
9.7 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 03:55
dep. 03:55
10.7 km
Osanica, Intersection
arr. 04:01
dep. 04:01
14 km
Krepoljin
arr. 04:18
dep. 04:18
22.4 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 04:29
dep. 04:29
27.6 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 04:41
dep. 04:41
35.4 km
Malo Laole, Intersection
arr. 04:46
dep. 04:46
39.4 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 04:57
dep. 04:57
46.8 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 05:01
dep. 05:01
48 km
Kamenovo
arr. 05:09
dep. 05:09
52.6 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 05:12
dep. 05:12
54.5 km
Dubocka, Intersection
arr. 05:15
dep. 05:15
56.8 km
Rasanac, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
59.1 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 05:23
dep. 05:23
63.9 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 05:26
dep. 05:26
66.1 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 05:28
dep. 05:28
68.3 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 05:32
dep. 05:32
71.7 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 05:36
dep. 05:36
74.2 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 05:39
dep. 05:39
75.6 km
Pozarevac, Bus station
arr. 05:51
dep. 05:51
84.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 05:55
dep. 05:55
85.2 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 05:58
86.6 km
08:13 10:50 (02:37)
ElektroistokBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Elektroistok
dep. 08:13
Zagubica, Krst
arr. 08:22
dep. 08:22
6 km
Zagubica, Bife Banja Luka
arr. 08:28
dep. 08:28
10 km
Zagubica, Dumitrov potok
arr. 08:30
dep. 08:30
11 km
Zagubica, Beljevina
arr. 08:38
dep. 08:38
17 km
Zagubica, Trafo
arr. 08:40
dep. 08:40
19 km
Zagubica, Brusnik
arr. 08:42
dep. 08:42
21 km
Zagubica, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
24 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 08:47
dep. 08:47
27 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 08:50
dep. 08:50
28 km
Vukovac, Intersection
arr. 08:52
dep. 08:52
31 km
Izvarica, Intersection
arr. 08:55
dep. 08:55
33 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 09:00
dep. 09:00
34 km
Osanica, Intersection
arr. 09:03
dep. 09:03
38 km
Krepoljin
arr. 09:25
dep. 09:25
47 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 09:42
dep. 09:42
54 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi
arr. 09:50
dep. 09:50
60 km
Malo Laole
arr. 09:54
dep. 09:54
63 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:05
71 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 10:14
dep. 10:14
78 km
Rasanac, Intersection
arr. 10:19
dep. 10:19
83 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 10:34
dep. 10:34
93 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 10:40
dep. 10:40
97 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:50
107 km
Zagubica - Pozarevac timetable
Departures on: monday, 06.07.2020.
04:45 07:00 (02:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Bus station
dep. 04:45
Zagubica, 1
arr. 04:47
dep. 04:47
0 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 04:49
dep. 04:49
2 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 04:51
dep. 04:51
3 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 04:52
dep. 04:52
4 km
Vukovac, Intersection
arr. 04:57
dep. 04:57
7 km
Izvarica, Intersection
arr. 05:01
dep. 05:01
9 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 05:04
dep. 05:04
10 km
Osanica, Intersection
arr. 05:11
dep. 05:11
14 km
Krepoljin
arr. 05:25
dep. 05:25
23 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak Ravnište
arr. 05:31
dep. 05:31
27 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 05:33
dep. 05:33
28 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 05:35
dep. 05:35
30 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 05:44
dep. 05:44
36 km
Malo Laole, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
39 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:15
47 km
Kamenovo
arr. 06:20
dep. 06:20
51 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 06:24
dep. 06:24
54 km
Dubocka, Intersection
arr. 06:28
dep. 06:28
57 km
Rasanac, Intersection
arr. 06:31
dep. 06:31
59 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 06:34
dep. 06:34
61 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 06:37
dep. 06:37
64 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 06:39
dep. 06:39
66 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 06:43
dep. 06:43
69 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 06:46
dep. 06:46
71 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:49
dep. 06:49
73 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:00
83 km
05:00 07:15 (02:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Bus station
dep. 05:00
Zagubica, 1
arr. 05:02
dep. 05:02
1 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 05:04
dep. 05:04
2 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 05:06
dep. 05:06
3 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 05:07
dep. 05:07
4 km
Vukovac, Intersection
arr. 05:13
dep. 05:13
7 km
Izvarica, Intersection
arr. 05:19
dep. 05:19
9 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 05:22
dep. 05:22
10 km
Osanica, Intersection
arr. 05:30
dep. 05:30
14 km
Krepoljin
arr. 05:45
dep. 05:45
23 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak Ravnište
arr. 05:51
dep. 05:51
27 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 05:53
dep. 05:53
28 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 05:55
dep. 05:55
30 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi
arr. 06:04
dep. 06:04
36 km
Malo Laole
arr. 06:10
dep. 06:10
39 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 06:23
dep. 06:23
46 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
47 km
Kamenovo
arr. 06:30
dep. 06:30
51 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 06:34
dep. 06:34
54 km
Dubocka, Intersection
arr. 06:38
dep. 06:38
57 km
Rasanac, Intersection
arr. 06:41
dep. 06:41
59 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 06:44
dep. 06:44
61 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 06:47
dep. 06:47
64 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 06:50
dep. 06:50
66 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 06:53
dep. 06:53
69 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 06:56
dep. 06:56
71 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:59
dep. 06:59
73 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:15
83 km
06:40 09:06 (02:26)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Bus station
dep. 06:40
Zagubica, 1
arr. 06:42
dep. 06:42
1 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 06:45
dep. 06:45
2 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 06:50
dep. 06:50
3 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 06:52
dep. 06:52
4 km
Vukovac, Intersection
arr. 06:58
dep. 06:58
7 km
Izvarica, Intersection
arr. 07:04
dep. 07:04
9 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 07:07
dep. 07:07
10 km
Osanica, Intersection
arr. 07:15
dep. 07:15
14 km
Krepoljin
arr. 07:25
dep. 07:25
23 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak Ravnište
arr. 07:30
dep. 07:30
27 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 07:33
dep. 07:33
28 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 07:36
dep. 07:36
30 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi
arr. 07:46
dep. 07:46
36 km
Malo Laole
arr. 07:52
dep. 07:52
39 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 08:08
dep. 08:08
46 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:15
47 km
Kamenovo
arr. 08:20
dep. 08:20
51 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 08:24
dep. 08:24
54 km
Dubocka, Intersection
arr. 08:28
dep. 08:28
57 km
Rasanac, Intersection
arr. 08:31
dep. 08:31
59 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 08:34
dep. 08:34
61 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 08:37
dep. 08:37
64 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 08:40
dep. 08:40
66 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
69 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 08:48
dep. 08:48
71 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 08:51
dep. 08:51
73 km
Pozarevac, Bus station
arr. 09:06
83 km
08:13 10:50 (02:37)
ElektroistokBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Elektroistok
dep. 08:13
Zagubica, Krst
arr. 08:22
dep. 08:22
6 km
Zagubica, Bife Banja Luka
arr. 08:28
dep. 08:28
10 km
Zagubica, Dumitrov potok
arr. 08:30
dep. 08:30
11 km
Zagubica, Beljevina
arr. 08:38
dep. 08:38
17 km
Zagubica, Trafo
arr. 08:40
dep. 08:40
19 km
Zagubica, Brusnik
arr. 08:42
dep. 08:42
21 km
Zagubica, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
24 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 08:47
dep. 08:47
27 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 08:50
dep. 08:50
28 km
Vukovac, Intersection
arr. 08:52
dep. 08:52
31 km
Izvarica, Intersection
arr. 08:55
dep. 08:55
33 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 09:00
dep. 09:00
34 km
Osanica, Intersection
arr. 09:03
dep. 09:03
38 km
Krepoljin
arr. 09:25
dep. 09:25
47 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 09:42
dep. 09:42
54 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi
arr. 09:50
dep. 09:50
60 km
Malo Laole
arr. 09:54
dep. 09:54
63 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:05
71 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 10:14
dep. 10:14
78 km
Rasanac, Intersection
arr. 10:19
dep. 10:19
83 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 10:34
dep. 10:34
93 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 10:40
dep. 10:40
97 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:50
107 km
14:30 16:55 (02:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Bus station
dep. 14:30
Zagubica, 1
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 14:34
dep. 14:34
2 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 14:36
dep. 14:36
3 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 14:38
dep. 14:38
4 km
Vukovac, Intersection
arr. 14:44
dep. 14:44
7 km
Izvarica, Intersection
arr. 14:48
dep. 14:48
9 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 14:50
dep. 14:50
10 km
Osanica, Trstene bare
arr. 14:54
dep. 14:54
12 km
Osanica, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
14 km
Osanica, Suvi bunar
arr. 15:05
dep. 15:05
18 km
Osanica, Ceretar
arr. 15:09
dep. 15:09
20 km
Krepoljin
arr. 15:15
dep. 15:15
23 km
Krepoljin, Petlić
arr. 15:18
dep. 15:18
25 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak Ravnište
arr. 15:21
dep. 15:21
27 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 15:23
dep. 15:23
28 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 15:25
dep. 15:25
30 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Ladne Vode
arr. 15:29
dep. 15:29
33 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi
arr. 15:33
dep. 15:33
36 km
Malo Laole
arr. 15:38
dep. 15:38
39 km
Bistrica kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
40 km
Stamnica, Stamicka reka
arr. 15:43
dep. 15:43
42 km
Leskovac kod Petrovca na Mlavi
arr. 15:48
dep. 15:48
44 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 15:51
dep. 15:51
46 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 15:53
dep. 16:00
47 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 16:02
dep. 16:02
48 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 16:04
dep. 16:04
49 km
Kamenovo
arr. 16:07
dep. 16:07
51 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 16:12
dep. 16:12
54 km
Dubocka, Intersection
arr. 16:17
dep. 16:17
57 km
Rasanac, Intersection
arr. 16:19
dep. 16:19
59 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 16:22
dep. 16:22
61 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 16:25
dep. 16:25
63 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 16:27
dep. 16:27
64 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 16:29
dep. 16:29
66 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 16:33
dep. 16:33
69 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 16:35
dep. 16:35
70 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 16:37
dep. 16:37
71 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 16:38
dep. 16:38
72 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 16:40
dep. 16:40
73 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 16:44
dep. 16:44
76 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 16:45
dep. 16:45
77 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 16:47
dep. 16:47
78 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 16:50
dep. 16:50
80 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 16:52
dep. 16:52
81 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:55
83 km
15:35 17:53 (02:18)
Bus stationMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Bus station
dep. 15:35
Zagubica, 1
arr. 15:38
dep. 15:38
0.9 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 15:42
dep. 15:42
4.1 km
Vukovac, Intersection
arr. 15:46
dep. 15:46
7.9 km
Izvarica, Intersection
arr. 15:48
dep. 15:48
9.7 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 15:50
dep. 15:50
10.7 km
Osanica, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
14 km
Krepoljin
arr. 16:13
dep. 16:13
22.4 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 16:24
dep. 16:24
27.6 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 16:36
dep. 16:36
35.4 km
Malo Laole, Intersection
arr. 16:41
dep. 16:41
39.4 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 16:52
dep. 16:52
46.8 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 16:56
dep. 16:56
48 km
Kamenovo
arr. 17:04
dep. 17:04
52.6 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 17:07
dep. 17:07
54.5 km
Dubocka, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
56.8 km
Rasanac, Intersection
arr. 17:13
dep. 17:13
59.1 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 17:18
dep. 17:18
63.9 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 17:21
dep. 17:21
66.1 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 17:23
dep. 17:23
68.3 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 17:27
dep. 17:27
71.7 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 17:31
dep. 17:31
74.2 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 17:34
dep. 17:34
75.6 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:46
dep. 17:46
84.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 17:50
dep. 17:50
85.2 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 17:53
86.6 km

Naselja Zagubica i Pozarevac su međusobno udaljena ~90 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 15min., a najduže 02h i 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zagubica je u 03:40 h, dok je poslednji polazak u 15:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.