Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zagubica - Pozarevac timetable

saturday, 25.06.2022.
04:45 07:00 (02:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Bus station
dep. 04:45
Zagubica, 1
arr. 04:47
dep. 04:47
0 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 04:49
dep. 04:49
2 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 04:51
dep. 04:51
3 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 04:52
dep. 04:52
4 km
Vukovac, Intersection
arr. 04:57
dep. 04:57
7 km
Izvarica, Intersection
arr. 05:01
dep. 05:01
9 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 05:04
dep. 05:04
10 km
Osanica, Intersection
arr. 05:11
dep. 05:11
14 km
Krepoljin
arr. 05:25
dep. 05:25
23 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak Ravnište
arr. 05:31
dep. 05:31
27 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 05:33
dep. 05:33
28 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 05:35
dep. 05:35
30 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 05:44
dep. 05:44
36 km
Malo Laole, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
39 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:15
47 km
Kamenovo
arr. 06:20
dep. 06:20
51 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 06:24
dep. 06:24
54 km
Dubocka, Intersection
arr. 06:28
dep. 06:28
57 km
Rasanac, Intersection
arr. 06:31
dep. 06:31
59 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig - raskrsnica za Crljenac
arr. 06:34
dep. 06:34
61 km
arr. 06:37
dep. 06:37
64 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 06:39
dep. 06:39
66 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 06:43
dep. 06:43
69 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 06:46
dep. 06:46
71 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 06:49
dep. 06:49
73 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:00
83 km
06:10 08:45 (02:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Bus station
dep. 06:10
Zagubica, 1
arr. 06:13
dep. 06:13
0.9 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 06:15
dep. 06:15
2.2 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 06:18
dep. 06:18
4.1 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 06:19
dep. 06:19
5 km
Vukovac, Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
7.9 km
Izvarica, Intersection
arr. 06:26
dep. 06:26
9.7 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 06:28
dep. 06:28
10.7 km
Osanica, Trstene bare
arr. 06:31
dep. 06:31
12.7 km
Osanica, S
arr. 06:37
dep. 06:37
16 km
Osanica, Intersection
arr. 06:42
dep. 06:42
18.3 km
Osanica, Suvi bunar
arr. 06:48
dep. 06:48
21.2 km
Osanica, Ceretar
arr. 06:53
dep. 06:53
23.3 km
Krepoljin
arr. 07:00
dep. 07:00
26.7 km
Krepoljin, Petlić
arr. 07:05
dep. 07:05
29 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak Ravnište
arr. 07:09
dep. 07:09
30.5 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 07:13
dep. 07:13
31.9 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 07:17
dep. 07:17
33.9 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
39.7 km
Malo Laole, Intersection
arr. 07:30
dep. 07:30
43.7 km
Bistrica kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 07:34
dep. 07:34
46.3 km
Stamnica, Stamicka reka
arr. 07:36
dep. 07:36
47.5 km
Leskovac kod Petrovca na Mlavi
arr. 07:39
dep. 07:39
49.2 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 07:42
dep. 07:42
51.1 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 07:46
dep. 07:50
52.3 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 07:54
dep. 07:54
53.9 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 07:55
dep. 07:55
54.8 km
Kamenovo
arr. 07:58
dep. 07:58
56.9 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 08:01
dep. 08:01
58.8 km
Dubocka, Intersection
arr. 08:04
dep. 08:04
61.1 km
Rasanac, Intersection
arr. 08:07
dep. 08:07
63.4 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig - raskrsnica za Crljenac
arr. 08:12
dep. 08:12
68.2 km
arr. 08:15
dep. 08:15
70.4 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 08:17
dep. 08:17
71.5 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 08:19
dep. 08:19
72.6 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 08:23
dep. 08:23
76 km
Veliko Crnice, Dom zdravlja
arr. 08:25
dep. 08:25
77 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 08:27
dep. 08:27
78.5 km
Salakovac, II - Osnovna skola
arr. 08:28
dep. 08:28
79.1 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 08:30
dep. 08:30
79.9 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 08:32
dep. 08:32
81.1 km
Salakovac, Nova farma
arr. 08:35
dep. 08:35
83.5 km
Salakovac, Stari put - Petlja
arr. 08:36
dep. 08:36
84.3 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 08:39
dep. 08:39
86.2 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 08:42
dep. 08:42
87.5 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:45
88.7 km
08:13 10:50 (02:37)
ElektroistokBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Elektroistok
dep. 08:13
Zagubica, Krst
arr. 08:22
dep. 08:22
6 km
Zagubica, Bife Banja Luka
arr. 08:28
dep. 08:28
10 km
Zagubica, Dumitrov potok
arr. 08:30
dep. 08:30
11 km
Zagubica, Beljavina
arr. 08:38
dep. 08:38
17 km
Zagubica, Trafo
arr. 08:40
dep. 08:40
19 km
Zagubica, Brusnik
arr. 08:42
dep. 08:42
21 km
Zagubica, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
24 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 08:47
dep. 08:47
27 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 08:50
dep. 08:50
28 km
Vukovac, Intersection
arr. 08:52
dep. 08:52
31 km
Izvarica, Intersection
arr. 08:55
dep. 08:55
33 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 09:00
dep. 09:00
34 km
Osanica, Intersection
arr. 09:03
dep. 09:03
38 km
Krepoljin
arr. 09:25
dep. 09:25
47 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 09:42
dep. 09:42
54 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi
arr. 09:50
dep. 09:50
60 km
Malo Laole
arr. 09:54
dep. 09:54
63 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:05
71 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 10:14
dep. 10:14
78 km
Rasanac, Intersection
arr. 10:19
dep. 10:19
83 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 10:34
dep. 10:34
93 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 10:40
dep. 10:40
97 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:50
107 km
14:30 16:55 (02:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Bus station
dep. 14:30
Zagubica, 1
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 14:34
dep. 14:34
2 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 14:36
dep. 14:36
3 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 14:38
dep. 14:38
4 km
Vukovac, Intersection
arr. 14:44
dep. 14:44
7 km
Izvarica, Intersection
arr. 14:48
dep. 14:48
9 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 14:50
dep. 14:50
10 km
Osanica, Trstene bare
arr. 14:54
dep. 14:54
12 km
Osanica, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
14 km
Osanica, Suvi bunar
arr. 15:05
dep. 15:05
18 km
Osanica, Ceretar
arr. 15:09
dep. 15:09
20 km
Krepoljin
arr. 15:15
dep. 15:15
23 km
Krepoljin, Petlić
arr. 15:18
dep. 15:18
25 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak Ravnište
arr. 15:21
dep. 15:21
27 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 15:23
dep. 15:23
28 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 15:25
dep. 15:25
30 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Ladne Vode
arr. 15:29
dep. 15:29
33 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi
arr. 15:33
dep. 15:33
36 km
Malo Laole
arr. 15:38
dep. 15:38
39 km
Bistrica kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
40 km
Stamnica, Stamicka reka
arr. 15:43
dep. 15:43
42 km
Leskovac kod Petrovca na Mlavi
arr. 15:48
dep. 15:48
44 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 15:51
dep. 15:51
46 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 15:53
dep. 16:00
47 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 16:02
dep. 16:02
48 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 16:04
dep. 16:04
49 km
Kamenovo
arr. 16:07
dep. 16:07
51 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 16:12
dep. 16:12
54 km
Dubocka, Intersection
arr. 16:17
dep. 16:17
57 km
Rasanac, Intersection
arr. 16:19
dep. 16:19
59 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig - raskrsnica za Crljenac
arr. 16:22
dep. 16:22
61 km
arr. 16:25
dep. 16:25
63 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 16:27
dep. 16:27
64 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 16:29
dep. 16:29
66 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 16:33
dep. 16:33
69 km
Veliko Crnice, Dom zdravlja
arr. 16:35
dep. 16:35
70 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 16:37
dep. 16:37
71 km
Salakovac, II - Osnovna skola
arr. 16:38
dep. 16:38
72 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 16:40
dep. 16:40
73 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 16:44
dep. 16:44
76 km
Salakovac, Nova farma
arr. 16:45
dep. 16:45
77 km
Salakovac, Stari put - Petlja
arr. 16:47
dep. 16:47
78 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 16:50
dep. 16:50
80 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 16:52
dep. 16:52
81 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:55
83 km
Zagubica - Pozarevac timetable
Departures on: sunday, 26.06.2022.
03:40 05:54 (02:14)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Bus station
dep. 03:40
Krepoljin
arr. 04:18
dep. 04:18
22.4 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 05:01
dep. 05:01
48 km
Pozarevac, Bus station
arr. 05:54
84.4 km
03:40 05:58 (02:18)
Bus stationMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: last day of a bank holiday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Bus station
dep. 03:40
Zagubica, 1
arr. 03:43
dep. 03:43
0.9 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 03:47
dep. 03:47
4.1 km
Vukovac, Intersection
arr. 03:51
dep. 03:51
7.9 km
Izvarica, Intersection
arr. 03:53
dep. 03:53
9.7 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 03:55
dep. 03:55
10.7 km
Osanica, Intersection
arr. 04:01
dep. 04:01
14 km
Krepoljin
arr. 04:18
dep. 04:18
22.4 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 04:29
dep. 04:29
27.6 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 04:41
dep. 04:41
35.4 km
Malo Laole, Intersection
arr. 04:46
dep. 04:46
39.4 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 04:57
dep. 04:57
46.8 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 05:01
dep. 05:01
48 km
Kamenovo
arr. 05:09
dep. 05:09
52.6 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 05:12
dep. 05:12
54.5 km
Dubocka, Intersection
arr. 05:15
dep. 05:15
56.8 km
Rasanac, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
59.1 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig - raskrsnica za Crljenac
arr. 05:23
dep. 05:23
63.9 km
arr. 05:26
dep. 05:26
66.1 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 05:28
dep. 05:28
68.3 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 05:32
dep. 05:32
71.7 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 05:36
dep. 05:36
74.2 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 05:39
dep. 05:39
75.6 km
Pozarevac, Bus station
arr. 05:51
dep. 05:51
84.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 05:55
dep. 05:55
85.2 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 05:58
86.6 km
06:10 08:45 (02:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Bus station
dep. 06:10
Zagubica, 1
arr. 06:13
dep. 06:13
0.9 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 06:15
dep. 06:15
2.2 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 06:18
dep. 06:18
4.1 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 06:19
dep. 06:19
5 km
Vukovac, Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
7.9 km
Izvarica, Intersection
arr. 06:26
dep. 06:26
9.7 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 06:28
dep. 06:28
10.7 km
Osanica, Trstene bare
arr. 06:31
dep. 06:31
12.7 km
Osanica, S
arr. 06:37
dep. 06:37
16 km
Osanica, Intersection
arr. 06:42
dep. 06:42
18.3 km
Osanica, Suvi bunar
arr. 06:48
dep. 06:48
21.2 km
Osanica, Ceretar
arr. 06:53
dep. 06:53
23.3 km
Krepoljin
arr. 07:00
dep. 07:00
26.7 km
Krepoljin, Petlić
arr. 07:05
dep. 07:05
29 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak Ravnište
arr. 07:09
dep. 07:09
30.5 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 07:13
dep. 07:13
31.9 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 07:17
dep. 07:17
33.9 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
39.7 km
Malo Laole, Intersection
arr. 07:30
dep. 07:30
43.7 km
Bistrica kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 07:34
dep. 07:34
46.3 km
Stamnica, Stamicka reka
arr. 07:36
dep. 07:36
47.5 km
Leskovac kod Petrovca na Mlavi
arr. 07:39
dep. 07:39
49.2 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 07:42
dep. 07:42
51.1 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 07:46
dep. 07:50
52.3 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 07:54
dep. 07:54
53.9 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 07:55
dep. 07:55
54.8 km
Kamenovo
arr. 07:58
dep. 07:58
56.9 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 08:01
dep. 08:01
58.8 km
Dubocka, Intersection
arr. 08:04
dep. 08:04
61.1 km
Rasanac, Intersection
arr. 08:07
dep. 08:07
63.4 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig - raskrsnica za Crljenac
arr. 08:12
dep. 08:12
68.2 km
arr. 08:15
dep. 08:15
70.4 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 08:17
dep. 08:17
71.5 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 08:19
dep. 08:19
72.6 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 08:23
dep. 08:23
76 km
Veliko Crnice, Dom zdravlja
arr. 08:25
dep. 08:25
77 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 08:27
dep. 08:27
78.5 km
Salakovac, II - Osnovna skola
arr. 08:28
dep. 08:28
79.1 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 08:30
dep. 08:30
79.9 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 08:32
dep. 08:32
81.1 km
Salakovac, Nova farma
arr. 08:35
dep. 08:35
83.5 km
Salakovac, Stari put - Petlja
arr. 08:36
dep. 08:36
84.3 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 08:39
dep. 08:39
86.2 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 08:42
dep. 08:42
87.5 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:45
88.7 km
08:13 10:50 (02:37)
ElektroistokBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Elektroistok
dep. 08:13
Zagubica, Krst
arr. 08:22
dep. 08:22
6 km
Zagubica, Bife Banja Luka
arr. 08:28
dep. 08:28
10 km
Zagubica, Dumitrov potok
arr. 08:30
dep. 08:30
11 km
Zagubica, Beljavina
arr. 08:38
dep. 08:38
17 km
Zagubica, Trafo
arr. 08:40
dep. 08:40
19 km
Zagubica, Brusnik
arr. 08:42
dep. 08:42
21 km
Zagubica, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
24 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 08:47
dep. 08:47
27 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 08:50
dep. 08:50
28 km
Vukovac, Intersection
arr. 08:52
dep. 08:52
31 km
Izvarica, Intersection
arr. 08:55
dep. 08:55
33 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 09:00
dep. 09:00
34 km
Osanica, Intersection
arr. 09:03
dep. 09:03
38 km
Krepoljin
arr. 09:25
dep. 09:25
47 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 09:42
dep. 09:42
54 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi
arr. 09:50
dep. 09:50
60 km
Malo Laole
arr. 09:54
dep. 09:54
63 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:05
71 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 10:14
dep. 10:14
78 km
Rasanac, Intersection
arr. 10:19
dep. 10:19
83 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 10:34
dep. 10:34
93 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 10:40
dep. 10:40
97 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:50
107 km
16:30 18:55 (02:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Bus station
dep. 16:30
Zagubica, 1
arr. 16:32
dep. 16:32
1 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 16:34
dep. 16:34
2 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 16:36
dep. 16:36
3 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 16:38
dep. 16:38
4 km
Vukovac, Intersection
arr. 16:44
dep. 16:44
7 km
Izvarica, Intersection
arr. 16:48
dep. 16:48
9 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 16:50
dep. 16:50
10 km
Osanica, Trstene bare
arr. 16:54
dep. 16:54
12 km
Osanica, Intersection
arr. 16:58
dep. 16:58
14 km
Osanica, Suvi bunar
arr. 17:05
dep. 17:05
18 km
Osanica, Ceretar
arr. 17:09
dep. 17:09
20 km
Krepoljin
arr. 17:15
dep. 17:15
23 km
Krepoljin, Petlić
arr. 17:20
dep. 17:20
25 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak Ravnište
arr. 17:24
dep. 17:24
27 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 17:26
dep. 17:26
28 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 17:28
dep. 17:28
30 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Ladne Vode
arr. 17:34
dep. 17:34
33 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi
arr. 17:40
dep. 17:40
36 km
Malo Laole
arr. 17:45
dep. 17:45
39 km
Bistrica kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 17:47
dep. 17:47
40 km
Stamnica, Stamicka reka
arr. 17:51
dep. 17:51
42 km
Leskovac kod Petrovca na Mlavi
arr. 17:55
dep. 17:55
44 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 17:58
dep. 17:58
46 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
47 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 18:02
dep. 18:02
48 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 18:04
dep. 18:04
49 km
Kamenovo
arr. 18:07
dep. 18:07
51 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 18:12
dep. 18:12
54 km
Dubocka, Intersection
arr. 18:17
dep. 18:17
57 km
Rasanac, Intersection
arr. 18:19
dep. 18:19
59 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig - raskrsnica za Crljenac
arr. 18:22
dep. 18:22
61 km
arr. 18:25
dep. 18:25
63 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 18:27
dep. 18:27
64 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 18:29
dep. 18:29
66 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 18:33
dep. 18:33
69 km
Veliko Crnice, Dom zdravlja
arr. 18:35
dep. 18:35
70 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 18:37
dep. 18:37
71 km
Salakovac, II - Osnovna skola
arr. 18:39
dep. 18:39
72 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 18:41
dep. 18:41
73 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 18:44
dep. 18:44
76 km
Salakovac, Nova farma
arr. 18:45
dep. 18:45
77 km
Salakovac, Stari put - Petlja
arr. 18:47
dep. 18:47
78 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 18:50
dep. 18:50
80 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 18:52
dep. 18:52
81 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:55
83 km

Naselja Zagubica i Pozarevac su međusobno udaljena ~91 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 14min., a najduže 02h i 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zagubica je u 03:40 h, dok je poslednji polazak u 16:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.