Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zagubica - Beograd (Belgrade) timetable

monday, 24.02.2020.
04:45 08:35 (03:50)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Bus station
dep. 04:45
Zagubica, 1
arr. 04:47
dep. 04:47
0 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 04:49
dep. 04:49
2 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 04:51
dep. 04:51
3 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 04:52
dep. 04:52
4 km
Vukovac, Intersection
arr. 04:57
dep. 04:57
7 km
Izvarica, Intersection
arr. 05:01
dep. 05:01
9 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 05:04
dep. 05:04
10 km
Osanica, Intersection
arr. 05:11
dep. 05:11
14 km
Krepoljin
arr. 05:25
dep. 05:25
23 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak Ravnište
arr. 05:31
dep. 05:31
27 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 05:33
dep. 05:33
28 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 05:35
dep. 05:35
30 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 05:44
dep. 05:44
36 km
Malo Laole, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
39 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:15
47 km
Kamenovo
arr. 06:20
dep. 06:20
51 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 06:24
dep. 06:24
54 km
Dubocka, Intersection
arr. 06:28
dep. 06:28
57 km
Rasanac, Intersection
arr. 06:31
dep. 06:31
59 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 06:34
dep. 06:34
61 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 06:37
dep. 06:37
64 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 06:39
dep. 06:39
66 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 06:43
dep. 06:43
69 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 06:46
dep. 06:46
71 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:49
dep. 06:49
73 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:15
83 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:20
dep. 08:20
165 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:35
169 km
05:00 08:35 (03:35)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Bus station
dep. 05:00
Zagubica, 1
arr. 05:02
dep. 05:02
1 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 05:04
dep. 05:04
2 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 05:06
dep. 05:06
3 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 05:07
dep. 05:07
4 km
Vukovac, Intersection
arr. 05:13
dep. 05:13
7 km
Izvarica, Intersection
arr. 05:19
dep. 05:19
9 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 05:22
dep. 05:22
10 km
Osanica, Intersection
arr. 05:30
dep. 05:30
14 km
Krepoljin
arr. 05:45
dep. 05:45
23 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak Ravnište
arr. 05:51
dep. 05:51
27 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 05:53
dep. 05:53
28 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 05:55
dep. 05:55
30 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi
arr. 06:04
dep. 06:04
36 km
Malo Laole
arr. 06:10
dep. 06:10
39 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 06:23
dep. 06:23
46 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
47 km
Kamenovo
arr. 06:30
dep. 06:30
51 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 06:34
dep. 06:34
54 km
Dubocka, Intersection
arr. 06:38
dep. 06:38
57 km
Rasanac, Intersection
arr. 06:41
dep. 06:41
59 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 06:44
dep. 06:44
61 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 06:47
dep. 06:47
64 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 06:50
dep. 06:50
66 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 06:53
dep. 06:53
69 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 06:56
dep. 06:56
71 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:59
dep. 06:59
73 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:25
83 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:25
dep. 08:25
165 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:35
169 km
08:13 12:05 (03:52)
ElektroistokBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Elektroistok
dep. 08:13
Zagubica, Krst
arr. 08:22
dep. 08:22
6 km
Zagubica, Bife Banja Luka
arr. 08:28
dep. 08:28
10 km
Zagubica, Dumitrov potok
arr. 08:30
dep. 08:30
11 km
Zagubica, Beljevina
arr. 08:38
dep. 08:38
17 km
Zagubica, Trafo
arr. 08:40
dep. 08:40
19 km
Zagubica, Brusnik
arr. 08:42
dep. 08:42
21 km
Zagubica, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
24 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 08:47
dep. 08:47
27 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 08:50
dep. 08:50
28 km
Vukovac, Intersection
arr. 08:52
dep. 08:52
31 km
Izvarica, Intersection
arr. 08:55
dep. 08:55
33 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 09:00
dep. 09:00
34 km
Osanica, Intersection
arr. 09:03
dep. 09:03
38 km
Krepoljin
arr. 09:25
dep. 09:25
47 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 09:42
dep. 09:42
54 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi
arr. 09:50
dep. 09:50
60 km
Malo Laole
arr. 09:54
dep. 09:54
63 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:05
71 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 10:14
dep. 10:14
78 km
Rasanac, Intersection
arr. 10:19
dep. 10:19
83 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 10:34
dep. 10:34
93 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 10:40
dep. 10:40
97 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
107 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:58
dep. 11:58
189 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:05
193 km
11:44 15:50 (04:06)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Bus station
dep. 11:44
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 11:49
dep. 11:49
2.2 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 11:51
dep. 11:51
4.1 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 11:52
dep. 11:52
5 km
Vukovac, Intersection
arr. 11:55
dep. 11:55
7.9 km
Izvarica, Intersection
arr. 11:57
dep. 11:57
9.7 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 11:59
dep. 11:59
10.7 km
Osanica, Intersection
arr. 12:05
dep. 12:05
14 km
Krepoljin
arr. 12:22
dep. 12:22
22.4 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak Ravnište
arr. 12:29
dep. 12:29
26.2 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 12:33
dep. 12:33
27.6 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 12:37
dep. 12:37
29.6 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 12:45
dep. 12:45
35.4 km
Malo Laole, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
39.4 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 13:05
dep. 13:09
48 km
Kamenovo
arr. 13:13
dep. 13:13
52.6 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 13:16
dep. 13:16
54.5 km
Dubocka, Intersection
arr. 13:19
dep. 13:19
56.8 km
Rasanac, Intersection
arr. 13:22
dep. 13:22
59.1 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 13:27
dep. 13:27
63.9 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 13:31
dep. 13:31
67.2 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 13:32
dep. 13:32
68.3 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 13:36
dep. 13:36
71.7 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 13:38
dep. 13:38
72.7 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 13:40
dep. 13:40
74.2 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 13:43
dep. 13:43
75.6 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:55
dep. 14:30
84.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 15:35
dep. 15:35
166.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:50
170.4 km
Zagubica - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
04:45 08:35 (03:50)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Bus station
dep. 04:45
Zagubica, 1
arr. 04:47
dep. 04:47
0 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 04:49
dep. 04:49
2 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 04:51
dep. 04:51
3 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 04:52
dep. 04:52
4 km
Vukovac, Intersection
arr. 04:57
dep. 04:57
7 km
Izvarica, Intersection
arr. 05:01
dep. 05:01
9 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 05:04
dep. 05:04
10 km
Osanica, Intersection
arr. 05:11
dep. 05:11
14 km
Krepoljin
arr. 05:25
dep. 05:25
23 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak Ravnište
arr. 05:31
dep. 05:31
27 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 05:33
dep. 05:33
28 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 05:35
dep. 05:35
30 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 05:44
dep. 05:44
36 km
Malo Laole, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
39 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:15
47 km
Kamenovo
arr. 06:20
dep. 06:20
51 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 06:24
dep. 06:24
54 km
Dubocka, Intersection
arr. 06:28
dep. 06:28
57 km
Rasanac, Intersection
arr. 06:31
dep. 06:31
59 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 06:34
dep. 06:34
61 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 06:37
dep. 06:37
64 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 06:39
dep. 06:39
66 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 06:43
dep. 06:43
69 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 06:46
dep. 06:46
71 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:49
dep. 06:49
73 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:15
83 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:20
dep. 08:20
165 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:35
169 km
05:00 08:35 (03:35)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Bus station
dep. 05:00
Zagubica, 1
arr. 05:02
dep. 05:02
1 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 05:04
dep. 05:04
2 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 05:06
dep. 05:06
3 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 05:07
dep. 05:07
4 km
Vukovac, Intersection
arr. 05:13
dep. 05:13
7 km
Izvarica, Intersection
arr. 05:19
dep. 05:19
9 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 05:22
dep. 05:22
10 km
Osanica, Intersection
arr. 05:30
dep. 05:30
14 km
Krepoljin
arr. 05:45
dep. 05:45
23 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak Ravnište
arr. 05:51
dep. 05:51
27 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 05:53
dep. 05:53
28 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 05:55
dep. 05:55
30 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi
arr. 06:04
dep. 06:04
36 km
Malo Laole
arr. 06:10
dep. 06:10
39 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 06:23
dep. 06:23
46 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
47 km
Kamenovo
arr. 06:30
dep. 06:30
51 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 06:34
dep. 06:34
54 km
Dubocka, Intersection
arr. 06:38
dep. 06:38
57 km
Rasanac, Intersection
arr. 06:41
dep. 06:41
59 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 06:44
dep. 06:44
61 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 06:47
dep. 06:47
64 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 06:50
dep. 06:50
66 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 06:53
dep. 06:53
69 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 06:56
dep. 06:56
71 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:59
dep. 06:59
73 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:25
83 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:25
dep. 08:25
165 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:35
169 km
08:13 12:05 (03:52)
ElektroistokBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Elektroistok
dep. 08:13
Zagubica, Krst
arr. 08:22
dep. 08:22
6 km
Zagubica, Bife Banja Luka
arr. 08:28
dep. 08:28
10 km
Zagubica, Dumitrov potok
arr. 08:30
dep. 08:30
11 km
Zagubica, Beljevina
arr. 08:38
dep. 08:38
17 km
Zagubica, Trafo
arr. 08:40
dep. 08:40
19 km
Zagubica, Brusnik
arr. 08:42
dep. 08:42
21 km
Zagubica, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
24 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 08:47
dep. 08:47
27 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 08:50
dep. 08:50
28 km
Vukovac, Intersection
arr. 08:52
dep. 08:52
31 km
Izvarica, Intersection
arr. 08:55
dep. 08:55
33 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 09:00
dep. 09:00
34 km
Osanica, Intersection
arr. 09:03
dep. 09:03
38 km
Krepoljin
arr. 09:25
dep. 09:25
47 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 09:42
dep. 09:42
54 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi
arr. 09:50
dep. 09:50
60 km
Malo Laole
arr. 09:54
dep. 09:54
63 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:05
71 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 10:14
dep. 10:14
78 km
Rasanac, Intersection
arr. 10:19
dep. 10:19
83 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 10:34
dep. 10:34
93 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 10:40
dep. 10:40
97 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
107 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:58
dep. 11:58
189 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:05
193 km
11:44 15:50 (04:06)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Bus station
dep. 11:44
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 11:49
dep. 11:49
2.2 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 11:51
dep. 11:51
4.1 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 11:52
dep. 11:52
5 km
Vukovac, Intersection
arr. 11:55
dep. 11:55
7.9 km
Izvarica, Intersection
arr. 11:57
dep. 11:57
9.7 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 11:59
dep. 11:59
10.7 km
Osanica, Intersection
arr. 12:05
dep. 12:05
14 km
Krepoljin
arr. 12:22
dep. 12:22
22.4 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak Ravnište
arr. 12:29
dep. 12:29
26.2 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 12:33
dep. 12:33
27.6 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 12:37
dep. 12:37
29.6 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 12:45
dep. 12:45
35.4 km
Malo Laole, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
39.4 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 13:05
dep. 13:09
48 km
Kamenovo
arr. 13:13
dep. 13:13
52.6 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 13:16
dep. 13:16
54.5 km
Dubocka, Intersection
arr. 13:19
dep. 13:19
56.8 km
Rasanac, Intersection
arr. 13:22
dep. 13:22
59.1 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 13:27
dep. 13:27
63.9 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 13:31
dep. 13:31
67.2 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 13:32
dep. 13:32
68.3 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 13:36
dep. 13:36
71.7 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 13:38
dep. 13:38
72.7 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 13:40
dep. 13:40
74.2 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 13:43
dep. 13:43
75.6 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:55
dep. 14:30
84.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 15:35
dep. 15:35
166.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:50
170.4 km

Naselja Zagubica i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~176 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 35min., a najduže 04h i 06min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zagubica je u 04:45 h, dok je poslednji polazak u 11:44 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.