Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zabari - Resavica timetable

monday, 03.10.2022.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Zabari - Resavica timetable
Departures on: sunday, 09.10.2022.
12:55 14:25 (01:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 21.04.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Zabari, Bus station
dep. 12:55
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 13:00
dep. 13:00
5 km
Vitezevo, Most
arr. 13:02
dep. 13:02
7 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 13:06
dep. 13:06
10 km
Svilajnac, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:15
16 km
Grabovac kod Svilajnca, Raskrsnica - glavni ulaz
arr. 13:20
dep. 13:20
20 km
Sedlare kod Svilajnca, Raskrsnica - Zel. stanica
arr. 13:26
dep. 13:26
25 km
arr. 13:30
dep. 13:30
27 km
Jasenovo kod Despotovca, Raskrsnica - Izlaz za regionalni put
arr. 13:34
dep. 13:34
30 km
Medveda kod Despotovca, Centar - raskrsnica
arr. 13:39
dep. 13:39
32 km
Plazane, Raskrsnica - put
arr. 13:45
dep. 13:45
37 km
arr. 13:50
dep. 13:50
40 km
Despotovac, Bus station
arr. 13:55
dep. 13:55
43 km
Dvoriste kod Despotovca, Intersection
arr. 14:05
dep. 14:05
50 km
Stenjevac, Intersection
arr. 14:07
dep. 14:07
52 km
Resavica Selo, Dutovo
arr. 14:12
dep. 14:12
55 km
Resavica, Center
arr. 14:25
64 km
19:30 21:25 (01:55)
CenterCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabari, Center
dep. 19:30
Zabari, Bus station
arr. 19:46
dep. 19:46
0 km
Svilajnac, Bus station
arr. 20:05
dep. 20:05
15 km
Grabovac kod Svilajnca, Raskrsnica - glavni ulaz
arr. 20:15
dep. 20:15
19 km
Sedlare kod Svilajnca, Raskrsnica - Zel. stanica
arr. 20:21
dep. 20:21
23 km
arr. 20:25
dep. 20:25
25 km
Jasenovo kod Despotovca, Raskrsnica - Izlaz za regionalni put
arr. 20:30
dep. 20:30
28 km
Medveda kod Despotovca, Centar - raskrsnica
arr. 20:35
dep. 20:35
30 km
Plazane, Raskrsnica - put
arr. 20:40
dep. 20:40
34 km
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 20:45
dep. 20:45
37 km
Despotovac, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:50
40 km
Dvoriste kod Despotovca, Intersection
arr. 21:00
dep. 21:00
47 km
Resavica Selo, Dutovo
arr. 21:10
dep. 21:10
51 km
Resavica, Center
arr. 21:25
60 km
Zabari - Resavica timetable
Departures on: sunday, 16.10.2022.
12:55 14:25 (01:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 21.04.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Zabari, Bus station
dep. 12:55
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 13:00
dep. 13:00
5 km
Vitezevo, Most
arr. 13:02
dep. 13:02
7 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 13:06
dep. 13:06
10 km
Svilajnac, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:15
16 km
Grabovac kod Svilajnca, Raskrsnica - glavni ulaz
arr. 13:20
dep. 13:20
20 km
Sedlare kod Svilajnca, Raskrsnica - Zel. stanica
arr. 13:26
dep. 13:26
25 km
arr. 13:30
dep. 13:30
27 km
Jasenovo kod Despotovca, Raskrsnica - Izlaz za regionalni put
arr. 13:34
dep. 13:34
30 km
Medveda kod Despotovca, Centar - raskrsnica
arr. 13:39
dep. 13:39
32 km
Plazane, Raskrsnica - put
arr. 13:45
dep. 13:45
37 km
arr. 13:50
dep. 13:50
40 km
Despotovac, Bus station
arr. 13:55
dep. 13:55
43 km
Dvoriste kod Despotovca, Intersection
arr. 14:05
dep. 14:05
50 km
Stenjevac, Intersection
arr. 14:07
dep. 14:07
52 km
Resavica Selo, Dutovo
arr. 14:12
dep. 14:12
55 km
Resavica, Center
arr. 14:25
64 km
19:30 21:25 (01:55)
CenterCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabari, Center
dep. 19:30
Zabari, Bus station
arr. 19:46
dep. 19:46
0 km
Svilajnac, Bus station
arr. 20:05
dep. 20:05
15 km
Grabovac kod Svilajnca, Raskrsnica - glavni ulaz
arr. 20:15
dep. 20:15
19 km
Sedlare kod Svilajnca, Raskrsnica - Zel. stanica
arr. 20:21
dep. 20:21
23 km
arr. 20:25
dep. 20:25
25 km
Jasenovo kod Despotovca, Raskrsnica - Izlaz za regionalni put
arr. 20:30
dep. 20:30
28 km
Medveda kod Despotovca, Centar - raskrsnica
arr. 20:35
dep. 20:35
30 km
Plazane, Raskrsnica - put
arr. 20:40
dep. 20:40
34 km
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 20:45
dep. 20:45
37 km
Despotovac, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:50
40 km
Dvoriste kod Despotovca, Intersection
arr. 21:00
dep. 21:00
47 km
Resavica Selo, Dutovo
arr. 21:10
dep. 21:10
51 km
Resavica, Center
arr. 21:25
60 km

Naselja Zabari i Resavica su međusobno udaljena ~62 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 30min., a najduže 01h i 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zabari je u 12:55 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Zabari - Resavica iznosi od 2,82 EUR do 2,82 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.