Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zabar - Sabac timetable

monday, 18.10.2021.
05:35 06:15 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabar
dep. 05:35
Zabar, Ulaz
arr. 05:37
dep. 05:37
0.8 km
Cerovac kod Sapca
arr. 05:58
dep. 05:58
4.2 km
Mala Vranjska
arr. 05:46
dep. 05:46
2.1 km
Cerovac kod Sapca, Groblje
arr. 05:55
dep. 05:55
3 km
Jelenca, Beogradanin
arr. 06:00
dep. 06:00
5 km
Jelenca, Vrbovac
arr. 06:02
dep. 06:02
6 km
Jelenca, Skola
arr. 06:04
dep. 06:04
7 km
Jelenca
arr. 06:06
dep. 06:06
7.8 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 06:08
dep. 06:08
8.9 km
arr. 06:09
dep. 06:09
10.2 km
Sabac, Beli limovi
arr. 06:10
dep. 06:10
12.8 km
Sabac, Zorka 3
arr. 06:11
dep. 06:11
15.4 km
Sabac, Zorka 1
arr. 06:13
dep. 06:13
16.6 km
Sabac, Bus station
arr. 06:15
17.4 km
06:20 07:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabar
dep. 06:20
Zabar, Ulaz
arr. 06:22
dep. 06:22
0.8 km
Cerovac kod Sapca
arr. 06:43
dep. 06:43
4.2 km
Mala Vranjska
arr. 06:31
dep. 06:31
2.1 km
Cerovac kod Sapca, Groblje
arr. 06:40
dep. 06:40
3 km
Jelenca, Beogradanin
arr. 06:45
dep. 06:45
5 km
Jelenca, Vrbovac
arr. 06:47
dep. 06:47
6 km
Jelenca, Skola
arr. 06:49
dep. 06:49
7 km
Jelenca
arr. 06:51
dep. 06:51
7.8 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 06:53
dep. 06:53
8.9 km
arr. 06:54
dep. 06:54
10.2 km
Sabac, Beli limovi
arr. 06:55
dep. 06:55
12.8 km
Sabac, Zorka 3
arr. 06:56
dep. 06:56
15.4 km
Sabac, Zorka 1
arr. 06:58
dep. 06:58
16.6 km
Sabac, Bus station
arr. 07:00
17.4 km
11:05 11:45 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabar
dep. 11:05
Zabar, Ulaz
arr. 11:07
dep. 11:07
0.8 km
Cerovac kod Sapca
arr. 11:28
dep. 11:28
4.2 km
Mala Vranjska
arr. 11:16
dep. 11:16
2.1 km
Cerovac kod Sapca, Groblje
arr. 11:25
dep. 11:25
3 km
Jelenca, Beogradanin
arr. 11:30
dep. 11:30
5 km
Jelenca, Vrbovac
arr. 11:32
dep. 11:32
6 km
Jelenca, Skola
arr. 11:34
dep. 11:34
7 km
Jelenca
arr. 11:36
dep. 11:36
7.8 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 11:38
dep. 11:38
8.9 km
arr. 11:39
dep. 11:39
10.2 km
Sabac, Beli limovi
arr. 11:40
dep. 11:40
12.8 km
Sabac, Zorka 3
arr. 11:41
dep. 11:41
15.4 km
Sabac, Zorka 1
arr. 11:43
dep. 11:43
16.6 km
Sabac, Bus station
arr. 11:45
17.4 km
12:18 12:58 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabar
dep. 12:18
Zabar, Ulaz
arr. 12:20
dep. 12:20
0.8 km
Cerovac kod Sapca
arr. 12:41
dep. 12:41
4.2 km
Mala Vranjska
arr. 12:29
dep. 12:29
2.1 km
Cerovac kod Sapca, Groblje
arr. 12:38
dep. 12:38
3 km
Jelenca, Beogradanin
arr. 12:43
dep. 12:43
5 km
Jelenca, Vrbovac
arr. 12:45
dep. 12:45
6 km
Jelenca, Skola
arr. 12:47
dep. 12:47
7 km
Jelenca
arr. 12:49
dep. 12:49
7.8 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 12:51
dep. 12:51
8.9 km
arr. 12:52
dep. 12:52
10.2 km
Sabac, Beli limovi
arr. 12:53
dep. 12:53
12.8 km
Sabac, Zorka 3
arr. 12:54
dep. 12:54
15.4 km
Sabac, Zorka 1
arr. 12:56
dep. 12:56
16.6 km
Sabac, Bus station
arr. 12:58
17.4 km
13:00 13:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabar
dep. 13:00
Zabar, Ulaz
arr. 13:02
dep. 13:02
0.8 km
Cerovac kod Sapca
arr. 13:23
dep. 13:23
4.2 km
Mala Vranjska
arr. 13:11
dep. 13:11
2.1 km
Cerovac kod Sapca, Groblje
arr. 13:20
dep. 13:20
3 km
Jelenca, Beogradanin
arr. 13:25
dep. 13:25
5 km
Jelenca, Vrbovac
arr. 13:27
dep. 13:27
6 km
Jelenca, Skola
arr. 13:29
dep. 13:29
7 km
Jelenca
arr. 13:31
dep. 13:31
7.8 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 13:33
dep. 13:33
8.9 km
arr. 13:34
dep. 13:34
10.2 km
Sabac, Beli limovi
arr. 13:35
dep. 13:35
12.8 km
Sabac, Zorka 3
arr. 13:36
dep. 13:36
15.4 km
Sabac, Zorka 1
arr. 13:38
dep. 13:38
16.6 km
Sabac, Bus station
arr. 13:40
17.4 km
16:15 16:55 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabar
dep. 16:15
Zabar, Ulaz
arr. 16:17
dep. 16:17
0.8 km
Cerovac kod Sapca
arr. 16:38
dep. 16:38
4.2 km
Mala Vranjska
arr. 16:26
dep. 16:26
2.1 km
Cerovac kod Sapca, Groblje
arr. 16:35
dep. 16:35
3 km
Jelenca, Beogradanin
arr. 16:40
dep. 16:40
5 km
Jelenca, Vrbovac
arr. 16:42
dep. 16:42
6 km
Jelenca, Skola
arr. 16:44
dep. 16:44
7 km
Jelenca
arr. 16:46
dep. 16:46
7.8 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 16:48
dep. 16:48
8.9 km
arr. 16:49
dep. 16:49
10.2 km
Sabac, Beli limovi
arr. 16:50
dep. 16:50
12.8 km
Sabac, Zorka 3
arr. 16:51
dep. 16:51
15.4 km
Sabac, Zorka 1
arr. 16:53
dep. 16:53
16.6 km
Sabac, Bus station
arr. 16:55
17.4 km
18:00 18:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabar
dep. 18:00
Zabar, Ulaz
arr. 18:02
dep. 18:02
0.8 km
Cerovac kod Sapca
arr. 18:23
dep. 18:23
4.2 km
Mala Vranjska
arr. 18:11
dep. 18:11
2.1 km
Cerovac kod Sapca, Groblje
arr. 18:20
dep. 18:20
3 km
Jelenca, Beogradanin
arr. 18:25
dep. 18:25
5 km
Jelenca, Vrbovac
arr. 18:27
dep. 18:27
6 km
Jelenca, Skola
arr. 18:29
dep. 18:29
7 km
Jelenca
arr. 18:31
dep. 18:31
7.8 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 18:33
dep. 18:33
8.9 km
arr. 18:34
dep. 18:34
10.2 km
Sabac, Beli limovi
arr. 18:35
dep. 18:35
12.8 km
Sabac, Zorka 3
arr. 18:36
dep. 18:36
15.4 km
Sabac, Zorka 1
arr. 18:38
dep. 18:38
16.6 km
Sabac, Bus station
arr. 18:40
17.4 km
21:00 21:23 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabar
dep. 21:00
Zabar, Ulaz
arr. 21:02
dep. 21:02
0.8 km
Cerovac kod Sapca
arr. 21:06
dep. 21:06
1.6 km
Jelenca, Beogradanin
arr. 21:08
dep. 21:08
5 km
Jelenca, Vrbovac
arr. 21:10
dep. 21:10
6 km
Jelenca, Skola
arr. 21:12
dep. 21:12
7 km
Jelenca
arr. 21:14
dep. 21:14
7.8 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 21:16
dep. 21:16
8.9 km
arr. 21:17
dep. 21:17
10.2 km
Sabac, Beli limovi
arr. 21:18
dep. 21:18
12.8 km
Sabac, Zorka 3
arr. 21:19
dep. 21:19
15.4 km
Sabac, Zorka 1
arr. 21:21
dep. 21:21
16.6 km
Sabac, Bus station
arr. 21:23
17.4 km

Naselja Zabar i Sabac su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 23min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zabar je u 05:35 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.