Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zabalj - Novi Sad timetable

tuesday, 18.02.2020.
05:00 05:40 (00:40)
LovacMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabalj, Lovac
dep. 05:00
Zabalj, Sindikat
arr. 05:03
dep. 05:03
0.8 km
Zabalj, Bozej
arr. 05:05
dep. 05:05
1.5 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 05:13
dep. 05:13
6.8 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 05:11
dep. 05:11
6.1 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 05:36
dep. 05:36
30.9 km
arr. 05:40
32.6 km
05:01 05:43 (00:42)
ŠećeranaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabalj, Šećerana
dep. 05:01
Zabalj, VOS
arr. 05:04
dep. 05:04
2.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 05:05
dep. 05:05
2.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 05:08
dep. 05:08
3.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 05:09
dep. 05:09
4 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 05:38
dep. 05:38
26.3 km
arr. 05:43
28.1 km
05:56 06:40 (00:44)
ŠećeranaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabalj, Šećerana
dep. 05:56
Zabalj, VOS
arr. 05:59
dep. 05:59
2.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 06:00
dep. 06:00
2.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 06:03
dep. 06:03
3.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 06:04
dep. 06:04
4 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 06:12
dep. 06:12
9.3 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 06:10
dep. 06:10
8.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 06:35
dep. 06:35
33.4 km
arr. 06:40
35.2 km
06:31 07:15 (00:44)
ŠećeranaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabalj, Šećerana
dep. 06:31
Zabalj, VOS
arr. 06:34
dep. 06:34
2.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 06:35
dep. 06:35
2.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 06:38
dep. 06:38
3.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 06:39
dep. 06:39
4 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 06:47
dep. 06:47
9.3 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
8.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 07:10
dep. 07:10
33.4 km
arr. 07:15
35.2 km
06:51 07:35 (00:44)
ŠećeranaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabalj, Šećerana
dep. 06:51
Zabalj, VOS
arr. 06:54
dep. 06:54
2.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 06:55
dep. 06:55
2.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 06:58
dep. 06:58
3.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 06:59
dep. 06:59
4 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 07:07
dep. 07:07
9.3 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
8.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 07:30
dep. 07:30
33.4 km
arr. 07:35
35.2 km
07:16 07:58 (00:42)
ŠećeranaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabalj, Šećerana
dep. 07:16
Zabalj, VOS
arr. 07:19
dep. 07:19
2.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 07:20
dep. 07:20
2.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 07:23
dep. 07:23
3.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 07:24
dep. 07:24
4 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 07:53
dep. 07:53
26.3 km
arr. 07:58
28.1 km
07:51 08:35 (00:44)
ŠećeranaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabalj, Šećerana
dep. 07:51
Zabalj, VOS
arr. 07:54
dep. 07:54
2.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 07:55
dep. 07:55
2.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 07:58
dep. 07:58
3.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 07:59
dep. 07:59
4 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 08:07
dep. 08:07
9.3 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 08:05
dep. 08:05
8.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 08:30
dep. 08:30
33.4 km
arr. 08:35
35.2 km
08:10 08:55 (00:45)
LovacMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabalj, Lovac
dep. 08:10
Zabalj, Šajka
arr. 08:11
dep. 08:11
0.7 km
Gospodinci, Ulaz
arr. 08:16
dep. 08:16
7 km
Gospodinci, IV - Centar
arr. 08:18
dep. 08:18
7.6 km
Gospodinci, III - Zarica
arr. 08:19
dep. 08:19
7.9 km
Gospodinci, Drvara
arr. 08:20
dep. 08:20
8.4 km
Gospodinci, Mlin
arr. 08:22
dep. 08:22
9.1 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 08:32
dep. 08:32
21.6 km
arr. 08:34
dep. 08:34
22.1 km
arr. 08:39
dep. 08:39
24.3 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 08:40
dep. 08:40
25 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 08:41
dep. 08:41
25.6 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 08:42
dep. 08:42
26.3 km
arr. 08:48
dep. 08:48
33.5 km
arr. 08:51
dep. 08:51
37 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 08:53
dep. 08:53
38.5 km
arr. 08:55
40 km
08:22 08:45 (00:23)
Raskrsnica - ulazMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:22
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 08:42
dep. 08:42
21 km
arr. 08:45
23 km
08:41 09:25 (00:44)
ŠećeranaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabalj, Šećerana
dep. 08:41
Zabalj, VOS
arr. 08:44
dep. 08:44
2.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 08:45
dep. 08:45
2.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 08:48
dep. 08:48
3.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 08:49
dep. 08:49
4 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 08:57
dep. 08:57
9.3 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
8.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 09:20
dep. 09:20
33.4 km
arr. 09:25
35.2 km
09:41 10:25 (00:44)
ŠećeranaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabalj, Šećerana
dep. 09:41
Zabalj, VOS
arr. 09:44
dep. 09:44
2.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 09:45
dep. 09:45
2.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 09:48
dep. 09:48
3.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 09:49
dep. 09:49
4 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 09:57
dep. 09:57
9.3 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 09:55
dep. 09:55
8.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 10:20
dep. 10:20
33.4 km
arr. 10:25
35.2 km
10:27 10:50 (00:23)
Raskrsnica - ulazMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:27
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 10:47
dep. 10:47
21 km
arr. 10:50
23 km
10:46 11:30 (00:44)
ŠećeranaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabalj, Šećerana
dep. 10:46
Zabalj, VOS
arr. 10:49
dep. 10:49
2.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 10:50
dep. 10:50
2.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 10:53
dep. 10:53
3.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 10:54
dep. 10:54
4 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 11:02
dep. 11:02
9.3 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 11:00
dep. 11:00
8.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 11:25
dep. 11:25
33.4 km
arr. 11:30
35.2 km
11:26 12:10 (00:44)
ŠećeranaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabalj, Šećerana
dep. 11:26
Zabalj, VOS
arr. 11:29
dep. 11:29
2.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 11:30
dep. 11:30
2.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 11:33
dep. 11:33
3.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 11:34
dep. 11:34
4 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 11:42
dep. 11:42
9.3 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
8.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 12:05
dep. 12:05
33.4 km
arr. 12:10
35.2 km
12:01 12:45 (00:44)
ŠećeranaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabalj, Šećerana
dep. 12:01
Zabalj, VOS
arr. 12:04
dep. 12:04
2.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 12:05
dep. 12:05
2.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 12:08
dep. 12:08
3.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 12:09
dep. 12:09
4 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 12:17
dep. 12:17
9.3 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
8.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 12:40
dep. 12:40
33.4 km
arr. 12:45
35.2 km
12:55 13:40 (00:45)
LovacMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabalj, Lovac
dep. 12:55
Zabalj, Šajka
arr. 12:56
dep. 12:56
0.7 km
Gospodinci, Ulaz
arr. 13:01
dep. 13:01
7 km
Gospodinci, IV - Centar
arr. 13:03
dep. 13:03
7.6 km
Gospodinci, III - Zarica
arr. 13:04
dep. 13:04
7.9 km
Gospodinci, Drvara
arr. 13:05
dep. 13:05
8.4 km
Gospodinci, Mlin
arr. 13:07
dep. 13:07
9.1 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 13:17
dep. 13:17
21.6 km
arr. 13:19
dep. 13:19
22.1 km
arr. 13:24
dep. 13:24
24.3 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 13:25
dep. 13:25
25 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 13:26
dep. 13:26
25.6 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 13:27
dep. 13:27
26.3 km
arr. 13:33
dep. 13:33
33.5 km
arr. 13:36
dep. 13:36
37 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 13:38
dep. 13:38
38.5 km
arr. 13:40
40 km
12:56 13:40 (00:44)
ŠećeranaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabalj, Šećerana
dep. 12:56
Zabalj, VOS
arr. 12:59
dep. 12:59
2.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 13:00
dep. 13:00
2.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 13:03
dep. 13:03
3.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 13:04
dep. 13:04
4 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 13:12
dep. 13:12
9.3 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 13:10
dep. 13:10
8.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 13:35
dep. 13:35
33.4 km
arr. 13:40
35.2 km
14:06 14:50 (00:44)
ŠećeranaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabalj, Šećerana
dep. 14:06
Zabalj, VOS
arr. 14:09
dep. 14:09
2.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 14:10
dep. 14:10
2.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 14:13
dep. 14:13
3.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 14:14
dep. 14:14
4 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 14:22
dep. 14:22
9.3 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
8.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 14:45
dep. 14:45
33.4 km
arr. 14:50
35.2 km
15:01 15:45 (00:44)
ŠećeranaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabalj, Šećerana
dep. 15:01
Zabalj, VOS
arr. 15:04
dep. 15:04
2.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 15:05
dep. 15:05
2.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 15:08
dep. 15:08
3.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 15:09
dep. 15:09
4 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 15:17
dep. 15:17
9.3 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
8.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 15:40
dep. 15:40
33.4 km
arr. 15:45
35.2 km
15:05 15:50 (00:45)
LovacMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabalj, Lovac
dep. 15:05
Zabalj, Šajka
arr. 15:06
dep. 15:06
0.7 km
Gospodinci, Ulaz
arr. 15:11
dep. 15:11
7 km
Gospodinci, IV - Centar
arr. 15:13
dep. 15:13
7.6 km
Gospodinci, III - Zarica
arr. 15:14
dep. 15:14
7.9 km
Gospodinci, Drvara
arr. 15:15
dep. 15:15
8.4 km
Gospodinci, Mlin
arr. 15:17
dep. 15:17
9.1 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 15:27
dep. 15:27
21.6 km
arr. 15:29
dep. 15:29
22.1 km
arr. 15:34
dep. 15:34
24.3 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 15:35
dep. 15:35
25 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 15:36
dep. 15:36
25.6 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 15:37
dep. 15:37
26.3 km
arr. 15:43
dep. 15:43
33.5 km
arr. 15:46
dep. 15:46
37 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 15:48
dep. 15:48
38.5 km
arr. 15:50
40 km
15:43 16:41 (00:58)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabalj
dep. 15:43
Zabalj, Šajka
arr. 15:45
dep. 15:45
0.7 km
Gospodinci, Ulaz
arr. 15:50
dep. 15:50
6.7 km
Gospodinci, IV - Centar
arr. 15:51
dep. 15:51
7.5 km
Gospodinci, III - Zarica
arr. 15:52
dep. 15:52
7.8 km
Gospodinci, Ruska crkva
arr. 15:53
dep. 15:53
8.2 km
Gospodinci, I - Sangaj
arr. 15:54
dep. 15:54
8.9 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 16:36
dep. 16:36
33.3 km
arr. 16:41
35.1 km
15:55 16:40 (00:45)
ŠećeranaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabalj, Šećerana
dep. 15:55
Zabalj, VOS
arr. 15:58
dep. 15:58
2 km
Zabalj, Lovac
arr. 16:00
dep. 16:00
3 km
Zabalj, Sindikat
arr. 16:02
dep. 16:02
4 km
Zabalj, Bozej
arr. 16:04
dep. 16:04
5 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 16:12
dep. 16:12
10 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
9 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 16:37
dep. 16:37
33 km
arr. 16:40
35 km
16:33 17:22 (00:49)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabalj
dep. 16:33
Zabalj, Šajka
arr. 16:35
dep. 16:35
0.7 km
Gospodinci, Ulaz
arr. 16:40
dep. 16:40
6.7 km
Gospodinci, IV - Centar
arr. 16:41
dep. 16:41
7.5 km
Gospodinci, III - Zarica
arr. 16:42
dep. 16:42
7.8 km
Gospodinci, Ruska crkva
arr. 16:43
dep. 16:43
8.2 km
Gospodinci, I - Sangaj
arr. 16:44
dep. 16:44
8.9 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 17:17
dep. 17:17
33.3 km
arr. 17:22
35.1 km
16:41 17:25 (00:44)
ŠećeranaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabalj, Šećerana
dep. 16:41
Zabalj, VOS
arr. 16:44
dep. 16:44
2.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 16:45
dep. 16:45
2.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 16:48
dep. 16:48
3.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 16:49
dep. 16:49
4 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 16:57
dep. 16:57
9.3 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
8.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 17:20
dep. 17:20
33.4 km
arr. 17:25
35.2 km
17:43 18:32 (00:49)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabalj
dep. 17:43
Zabalj, Šajka
arr. 17:45
dep. 17:45
0.7 km
Gospodinci, Ulaz
arr. 17:50
dep. 17:50
6.7 km
Gospodinci, IV - Centar
arr. 17:51
dep. 17:51
7.5 km
Gospodinci, III - Zarica
arr. 17:52
dep. 17:52
7.8 km
Gospodinci, Ruska crkva
arr. 17:53
dep. 17:53
8.2 km
Gospodinci, I - Sangaj
arr. 17:54
dep. 17:54
8.9 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 18:27
dep. 18:27
33.3 km
arr. 18:32
35.1 km
18:26 19:10 (00:44)
ŠećeranaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabalj, Šećerana
dep. 18:26
Zabalj, VOS
arr. 18:29
dep. 18:29
2.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 18:30
dep. 18:30
2.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 18:33
dep. 18:33
3.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 18:34
dep. 18:34
4 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 18:42
dep. 18:42
9.3 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
8.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 19:05
dep. 19:05
33.4 km
arr. 19:10
35.2 km
19:21 20:05 (00:44)
ŠećeranaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabalj, Šećerana
dep. 19:21
Zabalj, VOS
arr. 19:24
dep. 19:24
2.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 19:25
dep. 19:25
2.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 19:28
dep. 19:28
3.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 19:29
dep. 19:29
4 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 19:37
dep. 19:37
9.3 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 19:35
dep. 19:35
8.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 20:00
dep. 20:00
33.4 km
arr. 20:05
35.2 km
20:51 21:35 (00:44)
ŠećeranaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabalj, Šećerana
dep. 20:51
Zabalj, VOS
arr. 20:54
dep. 20:54
2.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 20:55
dep. 20:55
2.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 20:58
dep. 20:58
3.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 20:59
dep. 20:59
4 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 21:07
dep. 21:07
9.3 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 21:05
dep. 21:05
8.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 21:30
dep. 21:30
33.4 km
arr. 21:35
35.2 km

Naselja Zabalj i Novi Sad su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 23min., a najduže 58min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zabalj je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 20:51 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.