Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vrtogos - Vranje timetable

wednesday, 23.10.2019.
04:50 05:34 (00:44)
DonjiBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrtogos, Donji
dep. 04:50
Vrtogos, Gornji
arr. 04:55
dep. 04:55
1 km
Beli Breg kod Vranja
arr. 05:00
dep. 05:00
2 km
Beli Breg kod Vranja, Popovci
arr. 05:02
dep. 05:02
3 km
Katun kod Vranja
arr. 05:05
dep. 05:05
4.5 km
Dubnica kod Vranja, Farme
arr. 05:07
dep. 05:07
5 km
Dubnica kod Vranja, 3
arr. 05:10
dep. 05:10
5.5 km
Dubnica kod Vranja, 2
arr. 05:12
dep. 05:12
6 km
Dubnica kod Vranja
arr. 05:14
dep. 05:14
7 km
Stropsko, 2
arr. 05:17
dep. 05:17
8 km
Stropsko
arr. 05:18
dep. 05:18
8.5 km
Vranje, Bunusevac 2
arr. 05:20
dep. 05:20
9 km
Vranje, Bunusevac
arr. 05:21
dep. 05:21
10 km
Vranje, Ogledna stanica
arr. 05:22
dep. 05:22
10.5 km
Vranje, Stadion
arr. 05:24
dep. 05:24
11 km
Vranje, Osme brigade
arr. 05:26
dep. 05:26
11.5 km
Vranje, Alfa
arr. 05:28
dep. 05:28
12.5 km
Vranje, Jumko
arr. 05:29
dep. 05:29
12.6 km
Vranje, Sanc
arr. 05:30
dep. 05:30
12.7 km
Vranje, Bus station
arr. 05:34
13 km
04:55 05:35 (00:40)
GornjiBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrtogos, Gornji
dep. 04:55
Vrtogos, Donji
arr. 05:00
dep. 05:00
2 km
Davidovac kod Vranja, 2
arr. 05:05
dep. 05:05
3 km
Davidovac kod Vranja
arr. 05:06
dep. 05:06
3.5 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 05:10
dep. 05:10
4.5 km
Donji Neradovac
arr. 05:12
dep. 05:12
8.5 km
Ribince
arr. 05:15
dep. 05:15
9.5 km
Vranje, Petlja
arr. 05:29
dep. 05:29
14 km
Vranje, Alfa
arr. 05:33
dep. 05:33
15 km
Vranje, Kostana
arr. 05:34
dep. 05:34
16 km
Vranje, Bus station
arr. 05:35
17 km
05:45 06:25 (00:40)
DonjiBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrtogos, Donji
dep. 05:45
Vrtogos, Gornji
arr. 05:50
dep. 05:50
1 km
Beli Breg kod Vranja
arr. 05:55
dep. 05:55
2 km
Beli Breg kod Vranja, Popovci
arr. 05:57
dep. 05:57
3 km
Katun kod Vranja
arr. 06:00
dep. 06:00
4 km
Dubnica kod Vranja, Farme
arr. 06:02
dep. 06:02
5 km
Dubnica kod Vranja, 3
arr. 06:05
dep. 06:05
6.5 km
Dubnica kod Vranja, 2
arr. 06:07
dep. 06:07
7 km
Dubnica kod Vranja
arr. 06:09
dep. 06:09
7.5 km
Stropsko, 2
arr. 06:12
dep. 06:12
8 km
Stropsko
arr. 06:13
dep. 06:13
9 km
Vranje, Bunusevac 2
arr. 06:15
dep. 06:15
10 km
Vranje, Bunusevac
arr. 06:16
dep. 06:16
10.5 km
Vranje, Ogledna stanica
arr. 06:17
dep. 06:17
11 km
Vranje, Stadion
arr. 06:19
dep. 06:19
12 km
Vranje, Osme brigade
arr. 06:21
dep. 06:21
12.5 km
Vranje, Bus station
arr. 06:25
13 km
05:45 06:25 (00:40)
GornjiBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrtogos, Gornji
dep. 05:45
Vrtogos, Donji
arr. 05:50
dep. 05:50
2 km
Davidovac kod Vranja, 2
arr. 05:55
dep. 05:55
3 km
Davidovac kod Vranja
arr. 05:56
dep. 05:56
3.5 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 06:00
dep. 06:00
4.5 km
Donji Neradovac
arr. 06:02
dep. 06:02
8.5 km
Ribince
arr. 06:05
dep. 06:05
9.5 km
Vranje, Petlja
arr. 06:19
dep. 06:19
14 km
Vranje, Alfa
arr. 06:23
dep. 06:23
15 km
Vranje, Kostana
arr. 06:24
dep. 06:24
16 km
Vranje, Bus station
arr. 06:25
17 km
07:00 07:40 (00:40)
DonjiBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrtogos, Donji
dep. 07:00
Vrtogos, Gornji
arr. 07:05
dep. 07:05
1 km
Beli Breg kod Vranja
arr. 07:10
dep. 07:10
2 km
Beli Breg kod Vranja, Popovci
arr. 07:12
dep. 07:12
3 km
Katun kod Vranja
arr. 07:15
dep. 07:15
4 km
Dubnica kod Vranja, Farme
arr. 07:17
dep. 07:17
5 km
Dubnica kod Vranja, 3
arr. 07:20
dep. 07:20
6.5 km
Dubnica kod Vranja, 2
arr. 07:22
dep. 07:22
7 km
Dubnica kod Vranja
arr. 07:24
dep. 07:24
7.5 km
Stropsko, 2
arr. 07:27
dep. 07:27
8 km
Stropsko
arr. 07:28
dep. 07:28
9 km
Vranje, Bunusevac 2
arr. 07:30
dep. 07:30
10 km
Vranje, Bunusevac
arr. 07:31
dep. 07:31
10.5 km
Vranje, Ogledna stanica
arr. 07:32
dep. 07:32
11 km
Vranje, Stadion
arr. 07:34
dep. 07:34
12 km
Vranje, Osme brigade
arr. 07:36
dep. 07:36
12.5 km
Vranje, Bus station
arr. 07:40
13 km
07:05 07:45 (00:40)
GornjiBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrtogos, Gornji
dep. 07:05
Vrtogos, Donji
arr. 07:10
dep. 07:10
2 km
Davidovac kod Vranja, 2
arr. 07:15
dep. 07:15
3 km
Davidovac kod Vranja
arr. 07:16
dep. 07:16
3.5 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 07:20
dep. 07:20
4.5 km
Donji Neradovac
arr. 07:22
dep. 07:22
8.5 km
Ribince
arr. 07:25
dep. 07:25
9.5 km
Vranje, Petlja
arr. 07:39
dep. 07:39
14 km
Vranje, Alfa
arr. 07:43
dep. 07:43
15 km
Vranje, Kostana
arr. 07:44
dep. 07:44
16 km
Vranje, Bus station
arr. 07:45
17 km
07:55 08:35 (00:40)
GornjiBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrtogos, Gornji
dep. 07:55
Vrtogos, Donji
arr. 08:00
dep. 08:00
2 km
Davidovac kod Vranja, 2
arr. 08:05
dep. 08:05
3 km
Davidovac kod Vranja
arr. 08:06
dep. 08:06
3.5 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 08:10
dep. 08:10
4.5 km
Donji Neradovac
arr. 08:12
dep. 08:12
8.5 km
Ribince
arr. 08:15
dep. 08:15
9.5 km
Vranje, Petlja
arr. 08:29
dep. 08:29
14 km
Vranje, Alfa
arr. 08:33
dep. 08:33
15 km
Vranje, Kostana
arr. 08:34
dep. 08:34
16 km
Vranje, Bus station
arr. 08:35
17 km
08:25 09:05 (00:40)
DonjiBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrtogos, Donji
dep. 08:25
Vrtogos, Gornji
arr. 08:30
dep. 08:30
1 km
Beli Breg kod Vranja
arr. 08:35
dep. 08:35
2 km
Beli Breg kod Vranja, Popovci
arr. 08:37
dep. 08:37
3 km
Katun kod Vranja
arr. 08:40
dep. 08:40
4 km
Dubnica kod Vranja, Farme
arr. 08:42
dep. 08:42
5 km
Dubnica kod Vranja, 3
arr. 08:45
dep. 08:45
6.5 km
Dubnica kod Vranja, 2
arr. 08:47
dep. 08:47
7 km
Dubnica kod Vranja
arr. 08:49
dep. 08:49
7.5 km
Stropsko, 2
arr. 08:52
dep. 08:52
8 km
Stropsko
arr. 08:53
dep. 08:53
9 km
Vranje, Bunusevac 2
arr. 08:55
dep. 08:55
10 km
Vranje, Bunusevac
arr. 08:56
dep. 08:56
10.5 km
Vranje, Ogledna stanica
arr. 08:57
dep. 08:57
11 km
Vranje, Stadion
arr. 08:59
dep. 08:59
12 km
Vranje, Osme brigade
arr. 09:01
dep. 09:01
12.5 km
Vranje, Bus station
arr. 09:05
13 km
10:50 11:30 (00:40)
GornjiBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrtogos, Gornji
dep. 10:50
Vrtogos, Donji
arr. 10:55
dep. 10:55
2 km
Davidovac kod Vranja, 2
arr. 11:00
dep. 11:00
3 km
Davidovac kod Vranja
arr. 11:01
dep. 11:01
3.5 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 11:05
dep. 11:05
4.5 km
Donji Neradovac
arr. 11:07
dep. 11:07
8.5 km
Ribince
arr. 11:10
dep. 11:10
9.5 km
Vranje, Petlja
arr. 11:24
dep. 11:24
14 km
Vranje, Alfa
arr. 11:28
dep. 11:28
15 km
Vranje, Kostana
arr. 11:29
dep. 11:29
16 km
Vranje, Bus station
arr. 11:30
17 km
11:15 11:55 (00:40)
DonjiBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrtogos, Donji
dep. 11:15
Vrtogos, Gornji
arr. 11:20
dep. 11:20
1 km
Beli Breg kod Vranja
arr. 11:25
dep. 11:25
2 km
Beli Breg kod Vranja, Popovci
arr. 11:27
dep. 11:27
3 km
Katun kod Vranja
arr. 11:30
dep. 11:30
4 km
Dubnica kod Vranja, Farme
arr. 11:32
dep. 11:32
5 km
Dubnica kod Vranja, 3
arr. 11:35
dep. 11:35
6.5 km
Dubnica kod Vranja, 2
arr. 11:37
dep. 11:37
7 km
Dubnica kod Vranja
arr. 11:39
dep. 11:39
7.5 km
Stropsko, 2
arr. 11:42
dep. 11:42
8 km
Stropsko
arr. 11:43
dep. 11:43
9 km
Vranje, Bunusevac 2
arr. 11:45
dep. 11:45
10 km
Vranje, Bunusevac
arr. 11:46
dep. 11:46
10.5 km
Vranje, Ogledna stanica
arr. 11:47
dep. 11:47
11 km
Vranje, Stadion
arr. 11:49
dep. 11:49
12 km
Vranje, Osme brigade
arr. 11:51
dep. 11:51
12.5 km
Vranje, Bus station
arr. 11:55
13 km
12:50 13:30 (00:40)
GornjiBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrtogos, Gornji
dep. 12:50
Vrtogos, Donji
arr. 12:55
dep. 12:55
2 km
Davidovac kod Vranja, 2
arr. 13:00
dep. 13:00
3 km
Davidovac kod Vranja
arr. 13:01
dep. 13:01
3.5 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 13:05
dep. 13:05
4.5 km
Donji Neradovac
arr. 13:07
dep. 13:07
8.5 km
Ribince
arr. 13:10
dep. 13:10
9.5 km
Vranje, Petlja
arr. 13:24
dep. 13:24
14 km
Vranje, Alfa
arr. 13:28
dep. 13:28
15 km
Vranje, Kostana
arr. 13:29
dep. 13:29
16 km
Vranje, Bus station
arr. 13:30
17 km
12:50 13:34 (00:44)
DonjiBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrtogos, Donji
dep. 12:50
Vrtogos, Gornji
arr. 12:55
dep. 12:55
1 km
Beli Breg kod Vranja
arr. 13:00
dep. 13:00
2 km
Beli Breg kod Vranja, Popovci
arr. 13:02
dep. 13:02
3 km
Katun kod Vranja
arr. 13:05
dep. 13:05
4.5 km
Dubnica kod Vranja, Farme
arr. 13:07
dep. 13:07
5 km
Dubnica kod Vranja, 3
arr. 13:10
dep. 13:10
5.5 km
Dubnica kod Vranja, 2
arr. 13:12
dep. 13:12
6 km
Dubnica kod Vranja
arr. 13:14
dep. 13:14
7 km
Stropsko, 2
arr. 13:17
dep. 13:17
8 km
Stropsko
arr. 13:18
dep. 13:18
8.5 km
Vranje, Bunusevac 2
arr. 13:20
dep. 13:20
9 km
Vranje, Bunusevac
arr. 13:21
dep. 13:21
10 km
Vranje, Ogledna stanica
arr. 13:22
dep. 13:22
10.5 km
Vranje, Stadion
arr. 13:24
dep. 13:24
11 km
Vranje, Osme brigade
arr. 13:26
dep. 13:26
11.5 km
Vranje, Alfa
arr. 13:28
dep. 13:28
12.5 km
Vranje, Jumko
arr. 13:29
dep. 13:29
12.6 km
Vranje, Sanc
arr. 13:30
dep. 13:30
12.7 km
Vranje, Bus station
arr. 13:34
13 km
14:30 15:10 (00:40)
GornjiBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrtogos, Gornji
dep. 14:30
Vrtogos, Donji
arr. 14:35
dep. 14:35
2 km
Davidovac kod Vranja, 2
arr. 14:40
dep. 14:40
3 km
Davidovac kod Vranja
arr. 14:41
dep. 14:41
3.5 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 14:45
dep. 14:45
4.5 km
Donji Neradovac
arr. 14:47
dep. 14:47
8.5 km
Ribince
arr. 14:50
dep. 14:50
9.5 km
Vranje, Petlja
arr. 15:04
dep. 15:04
14 km
Vranje, Alfa
arr. 15:08
dep. 15:08
15 km
Vranje, Kostana
arr. 15:09
dep. 15:09
16 km
Vranje, Bus station
arr. 15:10
17 km
14:45 15:18 (00:33)
DonjiBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia), subotom školskog danima u Srbiji.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrtogos, Donji
dep. 14:45
Vrtogos, Gornji
arr. 14:48
dep. 14:48
1 km
Beli Breg kod Vranja
arr. 14:50
dep. 14:50
2 km
Beli Breg kod Vranja, Popovci
arr. 14:52
dep. 14:52
3 km
Katun kod Vranja
arr. 14:55
dep. 14:55
4 km
Dubnica kod Vranja, Farme
arr. 14:57
dep. 14:57
5 km
Dubnica kod Vranja, 3
arr. 14:58
dep. 14:58
6.5 km
Dubnica kod Vranja, 2
arr. 15:00
dep. 15:00
7 km
Dubnica kod Vranja
arr. 15:02
dep. 15:02
7.5 km
Stropsko, 2
arr. 15:05
dep. 15:05
8 km
Stropsko
arr. 15:06
dep. 15:06
9 km
Vranje, Bunusevac 2
arr. 15:08
dep. 15:08
10 km
Vranje, Bunusevac
arr. 15:09
dep. 15:09
10.5 km
Vranje, Ogledna stanica
arr. 15:10
dep. 15:10
11 km
Vranje, Stadion
arr. 15:12
dep. 15:12
12 km
Vranje, Osme brigade
arr. 15:14
dep. 15:14
12.5 km
Vranje, Bus station
arr. 15:18
13 km
14:55 15:35 (00:40)
GornjiBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrtogos, Gornji
dep. 14:55
Vrtogos, Donji
arr. 15:00
dep. 15:00
2 km
Davidovac kod Vranja, 2
arr. 15:05
dep. 15:05
3 km
Davidovac kod Vranja
arr. 15:06
dep. 15:06
3.5 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 15:10
dep. 15:10
4.5 km
Donji Neradovac
arr. 15:12
dep. 15:12
8.5 km
Ribince
arr. 15:15
dep. 15:15
9.5 km
Vranje, Petlja
arr. 15:29
dep. 15:29
14 km
Vranje, Alfa
arr. 15:33
dep. 15:33
15 km
Vranje, Kostana
arr. 15:34
dep. 15:34
16 km
Vranje, Bus station
arr. 15:35
17 km
15:10 15:50 (00:40)
DonjiBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrtogos, Donji
dep. 15:10
Vrtogos, Gornji
arr. 15:15
dep. 15:15
1 km
Beli Breg kod Vranja
arr. 15:20
dep. 15:20
2 km
Beli Breg kod Vranja, Popovci
arr. 15:22
dep. 15:22
3 km
Katun kod Vranja
arr. 15:25
dep. 15:25
4 km
Dubnica kod Vranja, Farme
arr. 15:27
dep. 15:27
5 km
Dubnica kod Vranja, 3
arr. 15:30
dep. 15:30
6.5 km
Dubnica kod Vranja, 2
arr. 15:32
dep. 15:32
7 km
Dubnica kod Vranja
arr. 15:34
dep. 15:34
7.5 km
Stropsko, 2
arr. 15:37
dep. 15:37
8 km
Stropsko
arr. 15:38
dep. 15:38
9 km
Vranje, Bunusevac 2
arr. 15:40
dep. 15:40
10 km
Vranje, Bunusevac
arr. 15:41
dep. 15:41
10.5 km
Vranje, Ogledna stanica
arr. 15:42
dep. 15:42
11 km
Vranje, Stadion
arr. 15:44
dep. 15:44
12 km
Vranje, Osme brigade
arr. 15:46
dep. 15:46
12.5 km
Vranje, Bus station
arr. 15:50
13 km
16:30 17:10 (00:40)
DonjiBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrtogos, Donji
dep. 16:30
Vrtogos, Gornji
arr. 16:35
dep. 16:35
1 km
Beli Breg kod Vranja
arr. 16:40
dep. 16:40
2 km
Beli Breg kod Vranja, Popovci
arr. 16:42
dep. 16:42
3 km
Katun kod Vranja
arr. 16:45
dep. 16:45
4 km
Dubnica kod Vranja, Farme
arr. 16:47
dep. 16:47
5 km
Dubnica kod Vranja, 3
arr. 16:50
dep. 16:50
6.5 km
Dubnica kod Vranja, 2
arr. 16:52
dep. 16:52
7 km
Dubnica kod Vranja
arr. 16:54
dep. 16:54
7.5 km
Stropsko, 2
arr. 16:57
dep. 16:57
8 km
Stropsko
arr. 16:58
dep. 16:58
9 km
Vranje, Bunusevac 2
arr. 17:00
dep. 17:00
10 km
Vranje, Bunusevac
arr. 17:01
dep. 17:01
10.5 km
Vranje, Ogledna stanica
arr. 17:02
dep. 17:02
11 km
Vranje, Stadion
arr. 17:04
dep. 17:04
12 km
Vranje, Osme brigade
arr. 17:06
dep. 17:06
12.5 km
Vranje, Bus station
arr. 17:10
13 km
16:30 17:10 (00:40)
GornjiBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrtogos, Gornji
dep. 16:30
Vrtogos, Donji
arr. 16:35
dep. 16:35
2 km
Davidovac kod Vranja, 2
arr. 16:40
dep. 16:40
3 km
Davidovac kod Vranja
arr. 16:41
dep. 16:41
3.5 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 16:45
dep. 16:45
4.5 km
Donji Neradovac
arr. 16:47
dep. 16:47
8.5 km
Ribince
arr. 16:50
dep. 16:50
9.5 km
Vranje, Petlja
arr. 17:04
dep. 17:04
14 km
Vranje, Alfa
arr. 17:08
dep. 17:08
15 km
Vranje, Kostana
arr. 17:09
dep. 17:09
16 km
Vranje, Bus station
arr. 17:10
17 km
19:05 19:45 (00:40)
DonjiBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrtogos, Donji
dep. 19:05
Vrtogos, Gornji
arr. 19:10
dep. 19:10
1 km
Beli Breg kod Vranja
arr. 19:15
dep. 19:15
2 km
Beli Breg kod Vranja, Popovci
arr. 19:17
dep. 19:17
3 km
Katun kod Vranja
arr. 19:20
dep. 19:20
4 km
Dubnica kod Vranja, Farme
arr. 19:22
dep. 19:22
5 km
Dubnica kod Vranja, 3
arr. 19:25
dep. 19:25
6.5 km
Dubnica kod Vranja, 2
arr. 19:27
dep. 19:27
7 km
Dubnica kod Vranja
arr. 19:29
dep. 19:29
7.5 km
Stropsko, 2
arr. 19:32
dep. 19:32
8 km
Stropsko
arr. 19:33
dep. 19:33
9 km
Vranje, Bunusevac 2
arr. 19:35
dep. 19:35
10 km
Vranje, Bunusevac
arr. 19:36
dep. 19:36
10.5 km
Vranje, Ogledna stanica
arr. 19:37
dep. 19:37
11 km
Vranje, Stadion
arr. 19:39
dep. 19:39
12 km
Vranje, Osme brigade
arr. 19:41
dep. 19:41
12.5 km
Vranje, Bus station
arr. 19:45
13 km
19:15 19:55 (00:40)
GornjiBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrtogos, Gornji
dep. 19:15
Vrtogos, Donji
arr. 19:20
dep. 19:20
2 km
Davidovac kod Vranja, 2
arr. 19:25
dep. 19:25
3 km
Davidovac kod Vranja
arr. 19:26
dep. 19:26
3.5 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 19:30
dep. 19:30
4.5 km
Donji Neradovac
arr. 19:32
dep. 19:32
8.5 km
Ribince
arr. 19:35
dep. 19:35
9.5 km
Vranje, Petlja
arr. 19:49
dep. 19:49
14 km
Vranje, Alfa
arr. 19:53
dep. 19:53
15 km
Vranje, Kostana
arr. 19:54
dep. 19:54
16 km
Vranje, Bus station
arr. 19:55
17 km
20:50 21:30 (00:40)
DonjiBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrtogos, Donji
dep. 20:50
Vrtogos, Gornji
arr. 20:55
dep. 20:55
1 km
Beli Breg kod Vranja
arr. 21:00
dep. 21:00
2 km
Beli Breg kod Vranja, Popovci
arr. 21:02
dep. 21:02
3 km
Katun kod Vranja
arr. 21:05
dep. 21:05
4 km
Dubnica kod Vranja, Farme
arr. 21:07
dep. 21:07
5 km
Dubnica kod Vranja, 3
arr. 21:10
dep. 21:10
6.5 km
Dubnica kod Vranja, 2
arr. 21:12
dep. 21:12
7 km
Dubnica kod Vranja
arr. 21:14
dep. 21:14
7.5 km
Stropsko, 2
arr. 21:17
dep. 21:17
8 km
Stropsko
arr. 21:18
dep. 21:18
9 km
Vranje, Bunusevac 2
arr. 21:20
dep. 21:20
10 km
Vranje, Bunusevac
arr. 21:21
dep. 21:21
10.5 km
Vranje, Ogledna stanica
arr. 21:22
dep. 21:22
11 km
Vranje, Stadion
arr. 21:24
dep. 21:24
12 km
Vranje, Osme brigade
arr. 21:26
dep. 21:26
12.5 km
Vranje, Bus station
arr. 21:30
13 km
21:05 21:45 (00:40)
GornjiBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrtogos, Gornji
dep. 21:05
Vrtogos, Donji
arr. 21:10
dep. 21:10
2 km
Davidovac kod Vranja, 2
arr. 21:15
dep. 21:15
3 km
Davidovac kod Vranja
arr. 21:16
dep. 21:16
3.5 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 21:20
dep. 21:20
4.5 km
Donji Neradovac
arr. 21:22
dep. 21:22
8.5 km
Ribince
arr. 21:25
dep. 21:25
9.5 km
Vranje, Petlja
arr. 21:39
dep. 21:39
14 km
Vranje, Alfa
arr. 21:43
dep. 21:43
15 km
Vranje, Kostana
arr. 21:44
dep. 21:44
16 km
Vranje, Bus station
arr. 21:45
17 km
23:00 23:40 (00:40)
GornjiBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrtogos, Gornji
dep. 23:00
Vrtogos, Donji
arr. 23:05
dep. 23:05
2 km
Davidovac kod Vranja, 2
arr. 23:10
dep. 23:10
3 km
Davidovac kod Vranja
arr. 23:11
dep. 23:11
3.5 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 23:15
dep. 23:15
4.5 km
Donji Neradovac
arr. 23:17
dep. 23:17
8.5 km
Ribince
arr. 23:20
dep. 23:20
9.5 km
Vranje, Petlja
arr. 23:34
dep. 23:34
14 km
Vranje, Alfa
arr. 23:38
dep. 23:38
15 km
Vranje, Kostana
arr. 23:39
dep. 23:39
16 km
Vranje, Bus station
arr. 23:40
17 km
23:10 23:50 (00:40)
DonjiBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrtogos, Donji
dep. 23:10
Vrtogos, Gornji
arr. 23:15
dep. 23:15
1 km
Beli Breg kod Vranja
arr. 23:20
dep. 23:20
2 km
Beli Breg kod Vranja, Popovci
arr. 23:22
dep. 23:22
3 km
Katun kod Vranja
arr. 23:25
dep. 23:25
4 km
Dubnica kod Vranja, Farme
arr. 23:27
dep. 23:27
5 km
Dubnica kod Vranja, 3
arr. 23:30
dep. 23:30
6.5 km
Dubnica kod Vranja, 2
arr. 23:32
dep. 23:32
7 km
Dubnica kod Vranja
arr. 23:34
dep. 23:34
7.5 km
Stropsko, 2
arr. 23:37
dep. 23:37
8 km
Stropsko
arr. 23:38
dep. 23:38
9 km
Vranje, Bunusevac 2
arr. 23:40
dep. 23:40
10 km
Vranje, Bunusevac
arr. 23:41
dep. 23:41
10.5 km
Vranje, Ogledna stanica
arr. 23:42
dep. 23:42
11 km
Vranje, Stadion
arr. 23:44
dep. 23:44
12 km
Vranje, Osme brigade
arr. 23:46
dep. 23:46
12.5 km
Vranje, Bus station
arr. 23:50
13 km

Naselja Vrtogos i Vranje su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 33min., a najduže 44min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vrtogos je u 04:50 h, dok je poslednji polazak u 23:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.