Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Vrsac - Zrenjanin timetable

wednesday, 22.05.2019.
05:00 06:57 (01:57)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 05:00
Vrsac, Pijaca
arr. 05:02
dep. 05:02
0.9 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 05:08
dep. 05:08
2.4 km
Vrsac, Dejana Brankova
arr. 05:10
dep. 05:10
3.4 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 05:16
dep. 05:16
10.6 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 05:18
dep. 05:18
12.5 km
Margita, Center
arr. 05:22
dep. 05:22
17.1 km
Plandiste, Bus station
arr. 05:27
dep. 05:27
22 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 05:32
dep. 05:32
26.6 km
Velika Greda
arr. 05:36
dep. 05:36
30.5 km
Velika Greda, 2
arr. 05:38
dep. 05:38
31.8 km
Hajducica
arr. 05:45
dep. 05:45
38.2 km
Stari Lec, Intersection
arr. 05:49
dep. 05:49
41.6 km
Konak
arr. 05:53
dep. 05:53
46.8 km
Boka
arr. 06:00
dep. 06:00
55.1 km
Secanj, Bus station
arr. 06:09
dep. 06:09
62.4 km
Sutjeska, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
68.6 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
73.7 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 06:23
dep. 06:23
78 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 06:30
dep. 06:30
81.8 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 06:40
dep. 06:40
91.7 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 06:43
dep. 06:43
92.9 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 06:48
dep. 06:48
94.5 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 06:57
98.5 km
05:20 07:17 (01:57)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina), subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 05:20
Vrsac, Pijaca
arr. 05:22
dep. 05:22
0.9 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 05:28
dep. 05:28
2.4 km
Vrsac, Dejana Brankova
arr. 05:30
dep. 05:30
3.4 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 05:36
dep. 05:36
10.6 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 05:38
dep. 05:38
12.5 km
Margita, Center
arr. 05:42
dep. 05:42
17.1 km
Plandiste, Bus station
arr. 05:47
dep. 05:47
22 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 05:52
dep. 05:52
26.6 km
Velika Greda
arr. 05:56
dep. 05:56
30.5 km
Velika Greda, 2
arr. 05:58
dep. 05:58
31.8 km
Hajducica
arr. 06:05
dep. 06:05
38.2 km
Stari Lec, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
41.6 km
Konak
arr. 06:13
dep. 06:13
46.8 km
Boka
arr. 06:20
dep. 06:20
55.1 km
Secanj, Bus station
arr. 06:29
dep. 06:29
62.4 km
Sutjeska, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
68.6 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 06:39
dep. 06:39
73.7 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 06:43
dep. 06:43
78 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 06:50
dep. 06:50
81.8 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 07:00
dep. 07:00
91.7 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 07:03
dep. 07:03
92.9 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:08
dep. 07:08
94.5 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 07:17
98.5 km
07:50 09:30 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 07:50
Vrsacki Ritovi, I
arr. 08:05
dep. 08:05
15 km
Margita, Center
arr. 08:07
dep. 08:07
17 km
Plandiste, Bus station
arr. 08:12
dep. 08:12
23 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 08:18
dep. 08:18
30 km
Velika Greda, 2
arr. 08:22
dep. 08:22
34 km
Hajducica
arr. 08:29
dep. 08:29
39 km
Stari Lec, Intersection
arr. 08:33
dep. 08:33
42 km
Konak
arr. 08:38
dep. 08:38
47 km
Boka
arr. 08:48
dep. 08:48
55 km
Secanj, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
62 km
Sutjeska, Center
arr. 09:03
dep. 09:03
69 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 09:07
dep. 09:07
74 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina)
arr. 09:10
dep. 09:10
78 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 09:12
dep. 09:12
81 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 09:24
dep. 09:24
94 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
95 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 09:30
98 km
12:00 13:57 (01:57)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 12:00
Vrsac, Pijaca
arr. 12:02
dep. 12:02
0.9 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 12:08
dep. 12:08
2.4 km
Vrsac, Dejana Brankova
arr. 12:10
dep. 12:10
3.4 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 12:16
dep. 12:16
10.6 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 12:18
dep. 12:18
12.5 km
Margita, Center
arr. 12:22
dep. 12:22
17.1 km
Plandiste, Bus station
arr. 12:27
dep. 12:27
22 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 12:32
dep. 12:32
26.6 km
Velika Greda
arr. 12:36
dep. 12:36
30.5 km
Velika Greda, 2
arr. 12:38
dep. 12:38
31.8 km
Hajducica
arr. 12:45
dep. 12:45
38.2 km
Stari Lec, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
41.6 km
Konak
arr. 12:53
dep. 12:53
46.8 km
Boka
arr. 13:00
dep. 13:00
55.1 km
Secanj, Bus station
arr. 13:09
dep. 13:09
62.4 km
Sutjeska, Center
arr. 13:15
dep. 13:15
68.6 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 13:19
dep. 13:19
73.7 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 13:23
dep. 13:23
78 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 13:30
dep. 13:30
81.8 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 13:40
dep. 13:40
91.7 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 13:43
dep. 13:43
92.9 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:48
dep. 13:48
94.5 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 13:57
98.5 km
13:45 15:42 (01:57)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 13:45
Vrsac, Pijaca
arr. 13:47
dep. 13:47
0.9 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 13:53
dep. 13:53
2.4 km
Vrsac, Dejana Brankova
arr. 13:55
dep. 13:55
3.4 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 14:01
dep. 14:01
10.6 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 14:03
dep. 14:03
12.5 km
Margita, Center
arr. 14:07
dep. 14:07
17.1 km
Plandiste, Bus station
arr. 14:12
dep. 14:12
22 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 14:17
dep. 14:17
26.6 km
Velika Greda
arr. 14:21
dep. 14:21
30.5 km
Velika Greda, 2
arr. 14:23
dep. 14:23
31.8 km
Hajducica
arr. 14:30
dep. 14:30
38.2 km
Stari Lec, Intersection
arr. 14:34
dep. 14:34
41.6 km
Konak
arr. 14:38
dep. 14:38
46.8 km
Boka
arr. 14:45
dep. 14:45
55.1 km
Secanj, Bus station
arr. 14:54
dep. 14:54
62.4 km
Sutjeska, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
68.6 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 15:04
dep. 15:04
73.7 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 15:08
dep. 15:08
78 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 15:15
dep. 15:15
81.8 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 15:25
dep. 15:25
91.7 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 15:28
dep. 15:28
92.9 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:33
dep. 15:33
94.5 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 15:42
98.5 km
16:00 17:57 (01:57)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 16:00
Vrsac, Pijaca
arr. 16:02
dep. 16:02
0.9 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 16:08
dep. 16:08
2.4 km
Vrsac, Dejana Brankova
arr. 16:10
dep. 16:10
3.4 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 16:16
dep. 16:16
10.6 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 16:18
dep. 16:18
12.5 km
Margita, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
17.1 km
Plandiste, Bus station
arr. 16:27
dep. 16:27
22 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 16:32
dep. 16:32
26.6 km
Velika Greda
arr. 16:36
dep. 16:36
30.5 km
Velika Greda, 2
arr. 16:38
dep. 16:38
31.8 km
Hajducica
arr. 16:45
dep. 16:45
38.2 km
Stari Lec, Intersection
arr. 16:49
dep. 16:49
41.6 km
Konak
arr. 16:53
dep. 16:53
46.8 km
Boka
arr. 17:00
dep. 17:00
55.1 km
Secanj, Bus station
arr. 17:09
dep. 17:09
62.4 km
Sutjeska, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
68.6 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 17:19
dep. 17:19
73.7 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 17:23
dep. 17:23
78 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 17:30
dep. 17:30
81.8 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 17:40
dep. 17:40
91.7 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 17:43
dep. 17:43
92.9 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:48
dep. 17:48
94.5 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 17:57
98.5 km
 
Departures on: thursday, 23.05.2019.
05:00 06:57 (01:57)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 05:00
Vrsac, Pijaca
arr. 05:02
dep. 05:02
0.9 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 05:08
dep. 05:08
2.4 km
Vrsac, Dejana Brankova
arr. 05:10
dep. 05:10
3.4 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 05:16
dep. 05:16
10.6 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 05:18
dep. 05:18
12.5 km
Margita, Center
arr. 05:22
dep. 05:22
17.1 km
Plandiste, Bus station
arr. 05:27
dep. 05:27
22 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 05:32
dep. 05:32
26.6 km
Velika Greda
arr. 05:36
dep. 05:36
30.5 km
Velika Greda, 2
arr. 05:38
dep. 05:38
31.8 km
Hajducica
arr. 05:45
dep. 05:45
38.2 km
Stari Lec, Intersection
arr. 05:49
dep. 05:49
41.6 km
Konak
arr. 05:53
dep. 05:53
46.8 km
Boka
arr. 06:00
dep. 06:00
55.1 km
Secanj, Bus station
arr. 06:09
dep. 06:09
62.4 km
Sutjeska, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
68.6 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
73.7 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 06:23
dep. 06:23
78 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 06:30
dep. 06:30
81.8 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 06:40
dep. 06:40
91.7 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 06:43
dep. 06:43
92.9 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 06:48
dep. 06:48
94.5 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 06:57
98.5 km
05:20 07:17 (01:57)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina), subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 05:20
Vrsac, Pijaca
arr. 05:22
dep. 05:22
0.9 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 05:28
dep. 05:28
2.4 km
Vrsac, Dejana Brankova
arr. 05:30
dep. 05:30
3.4 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 05:36
dep. 05:36
10.6 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 05:38
dep. 05:38
12.5 km
Margita, Center
arr. 05:42
dep. 05:42
17.1 km
Plandiste, Bus station
arr. 05:47
dep. 05:47
22 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 05:52
dep. 05:52
26.6 km
Velika Greda
arr. 05:56
dep. 05:56
30.5 km
Velika Greda, 2
arr. 05:58
dep. 05:58
31.8 km
Hajducica
arr. 06:05
dep. 06:05
38.2 km
Stari Lec, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
41.6 km
Konak
arr. 06:13
dep. 06:13
46.8 km
Boka
arr. 06:20
dep. 06:20
55.1 km
Secanj, Bus station
arr. 06:29
dep. 06:29
62.4 km
Sutjeska, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
68.6 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 06:39
dep. 06:39
73.7 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 06:43
dep. 06:43
78 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 06:50
dep. 06:50
81.8 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 07:00
dep. 07:00
91.7 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 07:03
dep. 07:03
92.9 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:08
dep. 07:08
94.5 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 07:17
98.5 km
07:50 09:30 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 07:50
Vrsacki Ritovi, I
arr. 08:05
dep. 08:05
15 km
Margita, Center
arr. 08:07
dep. 08:07
17 km
Plandiste, Bus station
arr. 08:12
dep. 08:12
23 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 08:18
dep. 08:18
30 km
Velika Greda, 2
arr. 08:22
dep. 08:22
34 km
Hajducica
arr. 08:29
dep. 08:29
39 km
Stari Lec, Intersection
arr. 08:33
dep. 08:33
42 km
Konak
arr. 08:38
dep. 08:38
47 km
Boka
arr. 08:48
dep. 08:48
55 km
Secanj, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
62 km
Sutjeska, Center
arr. 09:03
dep. 09:03
69 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 09:07
dep. 09:07
74 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina)
arr. 09:10
dep. 09:10
78 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 09:12
dep. 09:12
81 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 09:24
dep. 09:24
94 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
95 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 09:30
98 km
12:00 13:57 (01:57)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 12:00
Vrsac, Pijaca
arr. 12:02
dep. 12:02
0.9 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 12:08
dep. 12:08
2.4 km
Vrsac, Dejana Brankova
arr. 12:10
dep. 12:10
3.4 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 12:16
dep. 12:16
10.6 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 12:18
dep. 12:18
12.5 km
Margita, Center
arr. 12:22
dep. 12:22
17.1 km
Plandiste, Bus station
arr. 12:27
dep. 12:27
22 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 12:32
dep. 12:32
26.6 km
Velika Greda
arr. 12:36
dep. 12:36
30.5 km
Velika Greda, 2
arr. 12:38
dep. 12:38
31.8 km
Hajducica
arr. 12:45
dep. 12:45
38.2 km
Stari Lec, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
41.6 km
Konak
arr. 12:53
dep. 12:53
46.8 km
Boka
arr. 13:00
dep. 13:00
55.1 km
Secanj, Bus station
arr. 13:09
dep. 13:09
62.4 km
Sutjeska, Center
arr. 13:15
dep. 13:15
68.6 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 13:19
dep. 13:19
73.7 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 13:23
dep. 13:23
78 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 13:30
dep. 13:30
81.8 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 13:40
dep. 13:40
91.7 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 13:43
dep. 13:43
92.9 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:48
dep. 13:48
94.5 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 13:57
98.5 km
13:45 15:42 (01:57)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 13:45
Vrsac, Pijaca
arr. 13:47
dep. 13:47
0.9 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 13:53
dep. 13:53
2.4 km
Vrsac, Dejana Brankova
arr. 13:55
dep. 13:55
3.4 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 14:01
dep. 14:01
10.6 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 14:03
dep. 14:03
12.5 km
Margita, Center
arr. 14:07
dep. 14:07
17.1 km
Plandiste, Bus station
arr. 14:12
dep. 14:12
22 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 14:17
dep. 14:17
26.6 km
Velika Greda
arr. 14:21
dep. 14:21
30.5 km
Velika Greda, 2
arr. 14:23
dep. 14:23
31.8 km
Hajducica
arr. 14:30
dep. 14:30
38.2 km
Stari Lec, Intersection
arr. 14:34
dep. 14:34
41.6 km
Konak
arr. 14:38
dep. 14:38
46.8 km
Boka
arr. 14:45
dep. 14:45
55.1 km
Secanj, Bus station
arr. 14:54
dep. 14:54
62.4 km
Sutjeska, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
68.6 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 15:04
dep. 15:04
73.7 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 15:08
dep. 15:08
78 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 15:15
dep. 15:15
81.8 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 15:25
dep. 15:25
91.7 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 15:28
dep. 15:28
92.9 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:33
dep. 15:33
94.5 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 15:42
98.5 km
16:00 17:57 (01:57)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 16:00
Vrsac, Pijaca
arr. 16:02
dep. 16:02
0.9 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 16:08
dep. 16:08
2.4 km
Vrsac, Dejana Brankova
arr. 16:10
dep. 16:10
3.4 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 16:16
dep. 16:16
10.6 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 16:18
dep. 16:18
12.5 km
Margita, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
17.1 km
Plandiste, Bus station
arr. 16:27
dep. 16:27
22 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 16:32
dep. 16:32
26.6 km
Velika Greda
arr. 16:36
dep. 16:36
30.5 km
Velika Greda, 2
arr. 16:38
dep. 16:38
31.8 km
Hajducica
arr. 16:45
dep. 16:45
38.2 km
Stari Lec, Intersection
arr. 16:49
dep. 16:49
41.6 km
Konak
arr. 16:53
dep. 16:53
46.8 km
Boka
arr. 17:00
dep. 17:00
55.1 km
Secanj, Bus station
arr. 17:09
dep. 17:09
62.4 km
Sutjeska, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
68.6 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 17:19
dep. 17:19
73.7 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 17:23
dep. 17:23
78 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 17:30
dep. 17:30
81.8 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 17:40
dep. 17:40
91.7 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 17:43
dep. 17:43
92.9 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:48
dep. 17:48
94.5 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 17:57
98.5 km

Naselja Vrsac i Zrenjanin su međusobno udaljena ~99 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 40min., a najduže 01h i 57min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vrsac je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 16:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Vrsac - Zrenjanin iznosi od 8,11 EUR do 8,11 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.