Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vrsac - Oresac kod Vrsca timetable

tuesday, 04.10.2022.
14:25 15:10 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 14:25
Vrsac, Pijaca
arr. 14:27
dep. 14:27
1 km
arr. 14:32
dep. 14:32
3 km
Vrsac, Podrum
arr. 14:33
dep. 14:33
4 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 14:41
dep. 14:41
11 km
Uljma
arr. 14:45
dep. 14:45
15 km
Uljma, Center
arr. 14:46
dep. 14:46
16 km
Izbiste, Crkva
arr. 14:49
dep. 14:49
19 km
Zagajica, Center
arr. 14:56
dep. 14:56
25 km
Parta, Center
arr. 15:01
dep. 15:01
28 km
Oresac kod Vrsca
arr. 15:10
31 km
Vrsac - Oresac kod Vrsca timetable
Departures on: wednesday, 05.10.2022.
14:25 15:10 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 14:25
Vrsac, Pijaca
arr. 14:27
dep. 14:27
1 km
arr. 14:32
dep. 14:32
3 km
Vrsac, Podrum
arr. 14:33
dep. 14:33
4 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 14:41
dep. 14:41
11 km
Uljma
arr. 14:45
dep. 14:45
15 km
Uljma, Center
arr. 14:46
dep. 14:46
16 km
Izbiste, Crkva
arr. 14:49
dep. 14:49
19 km
Zagajica, Center
arr. 14:56
dep. 14:56
25 km
Parta, Center
arr. 15:01
dep. 15:01
28 km
Oresac kod Vrsca
arr. 15:10
31 km
Vrsac - Oresac kod Vrsca timetable
Departures on: thursday, 06.10.2022.
14:25 15:10 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 14:25
Vrsac, Pijaca
arr. 14:27
dep. 14:27
1 km
arr. 14:32
dep. 14:32
3 km
Vrsac, Podrum
arr. 14:33
dep. 14:33
4 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 14:41
dep. 14:41
11 km
Uljma
arr. 14:45
dep. 14:45
15 km
Uljma, Center
arr. 14:46
dep. 14:46
16 km
Izbiste, Crkva
arr. 14:49
dep. 14:49
19 km
Zagajica, Center
arr. 14:56
dep. 14:56
25 km
Parta, Center
arr. 15:01
dep. 15:01
28 km
Oresac kod Vrsca
arr. 15:10
31 km
Vrsac - Oresac kod Vrsca timetable
Departures on: friday, 07.10.2022.
14:25 15:10 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 14:25
Vrsac, Pijaca
arr. 14:27
dep. 14:27
1 km
arr. 14:32
dep. 14:32
3 km
Vrsac, Podrum
arr. 14:33
dep. 14:33
4 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 14:41
dep. 14:41
11 km
Uljma
arr. 14:45
dep. 14:45
15 km
Uljma, Center
arr. 14:46
dep. 14:46
16 km
Izbiste, Crkva
arr. 14:49
dep. 14:49
19 km
Zagajica, Center
arr. 14:56
dep. 14:56
25 km
Parta, Center
arr. 15:01
dep. 15:01
28 km
Oresac kod Vrsca
arr. 15:10
31 km
Vrsac - Oresac kod Vrsca timetable
Departures on: saturday, 08.10.2022.
13:25 14:10 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 13:25
Vrsac, Pijaca
arr. 13:27
dep. 13:27
1 km
arr. 13:32
dep. 13:32
3 km
Vrsac, Podrum
arr. 13:33
dep. 13:33
4 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 13:41
dep. 13:41
11 km
Uljma
arr. 13:45
dep. 13:45
15 km
Uljma, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
16 km
Izbiste, Crkva
arr. 13:49
dep. 13:49
19 km
Zagajica, Center
arr. 13:56
dep. 13:56
25 km
Parta, Center
arr. 14:01
dep. 14:01
28 km
Oresac kod Vrsca
arr. 14:10
31 km
Vrsac - Oresac kod Vrsca timetable
Departures on: monday, 10.10.2022.
14:25 15:10 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 14:25
Vrsac, Pijaca
arr. 14:27
dep. 14:27
1 km
arr. 14:32
dep. 14:32
3 km
Vrsac, Podrum
arr. 14:33
dep. 14:33
4 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 14:41
dep. 14:41
11 km
Uljma
arr. 14:45
dep. 14:45
15 km
Uljma, Center
arr. 14:46
dep. 14:46
16 km
Izbiste, Crkva
arr. 14:49
dep. 14:49
19 km
Zagajica, Center
arr. 14:56
dep. 14:56
25 km
Parta, Center
arr. 15:01
dep. 15:01
28 km
Oresac kod Vrsca
arr. 15:10
31 km
Vrsac - Oresac kod Vrsca timetable
Departures on: tuesday, 11.10.2022.
14:25 15:10 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 14:25
Vrsac, Pijaca
arr. 14:27
dep. 14:27
1 km
arr. 14:32
dep. 14:32
3 km
Vrsac, Podrum
arr. 14:33
dep. 14:33
4 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 14:41
dep. 14:41
11 km
Uljma
arr. 14:45
dep. 14:45
15 km
Uljma, Center
arr. 14:46
dep. 14:46
16 km
Izbiste, Crkva
arr. 14:49
dep. 14:49
19 km
Zagajica, Center
arr. 14:56
dep. 14:56
25 km
Parta, Center
arr. 15:01
dep. 15:01
28 km
Oresac kod Vrsca
arr. 15:10
31 km

Naselja Vrsac i Oresac kod Vrsca su međusobno udaljena ~31 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vrsac je u 13:25 h, dok je poslednji polazak u 14:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.