Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vrsac - Novi Sad timetable

thursday, 20.02.2020.
05:00 07:44 (02:44)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 05:00
Vrsac, Pijaca
arr. 05:02
dep. 05:02
0.9 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 05:08
dep. 05:08
2.4 km
Vrsac, Dejana Brankova
arr. 05:10
dep. 05:10
3.4 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 05:16
dep. 05:16
10.6 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 05:18
dep. 05:18
12.5 km
Margita, Center
arr. 05:22
dep. 05:22
17.1 km
Plandiste, Bus station
arr. 05:27
dep. 05:27
22 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 05:32
dep. 05:32
26.6 km
Velika Greda
arr. 05:36
dep. 05:36
30.5 km
Velika Greda, 2
arr. 05:38
dep. 05:38
31.8 km
Hajducica
arr. 05:45
dep. 05:45
38.2 km
Stari Lec, Intersection
arr. 05:49
dep. 05:49
41.6 km
Konak
arr. 05:53
dep. 05:53
46.8 km
Boka
arr. 06:00
dep. 06:00
55.1 km
Secanj, Bus station
arr. 06:09
dep. 06:09
62.4 km
Sutjeska, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
68.6 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
73.7 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 06:23
dep. 06:23
78 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 06:30
dep. 06:30
81.8 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 06:40
dep. 06:40
91.7 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 06:43
dep. 06:43
92.9 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 06:48
dep. 06:48
94.5 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 06:57
dep. 06:57
98.5 km
arr. 07:44
147.5 km
05:20 08:04 (02:44)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 05:20
Vrsac, Pijaca
arr. 05:22
dep. 05:22
0.9 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 05:28
dep. 05:28
2.4 km
Vrsac, Dejana Brankova
arr. 05:30
dep. 05:30
3.4 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 05:36
dep. 05:36
10.6 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 05:38
dep. 05:38
12.5 km
Margita, Center
arr. 05:42
dep. 05:42
17.1 km
Plandiste, Bus station
arr. 05:47
dep. 05:47
22 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 05:52
dep. 05:52
26.6 km
Velika Greda
arr. 05:56
dep. 05:56
30.5 km
Velika Greda, 2
arr. 05:58
dep. 05:58
31.8 km
Hajducica
arr. 06:05
dep. 06:05
38.2 km
Stari Lec, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
41.6 km
Konak
arr. 06:13
dep. 06:13
46.8 km
Boka
arr. 06:20
dep. 06:20
55.1 km
Secanj, Bus station
arr. 06:29
dep. 06:29
62.4 km
Sutjeska, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
68.6 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 06:39
dep. 06:39
73.7 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 06:43
dep. 06:43
78 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 06:50
dep. 06:50
81.8 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 07:00
dep. 07:00
91.7 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 07:03
dep. 07:03
92.9 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:08
dep. 07:08
94.5 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 07:17
dep. 07:17
98.5 km
arr. 08:04
147.5 km
07:50 10:20 (02:30)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 07:50
Vrsacki Ritovi, I
arr. 08:05
dep. 08:05
15 km
Margita, Center
arr. 08:07
dep. 08:07
17 km
Plandiste, Bus station
arr. 08:12
dep. 08:12
23 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 08:18
dep. 08:18
30 km
Velika Greda, 2
arr. 08:22
dep. 08:22
34 km
Hajducica
arr. 08:29
dep. 08:29
39 km
Stari Lec, Intersection
arr. 08:33
dep. 08:33
42 km
Konak
arr. 08:38
dep. 08:38
47 km
Boka
arr. 08:48
dep. 08:48
55 km
Secanj, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
62 km
Sutjeska, Center
arr. 09:03
dep. 09:03
69 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 09:07
dep. 09:07
74 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 09:10
dep. 09:10
78 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 09:12
dep. 09:12
81 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 09:24
dep. 09:24
94 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
95 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 09:30
dep. 09:30
98 km
arr. 10:20
146 km
12:00 14:44 (02:44)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 12:00
Vrsac, Pijaca
arr. 12:02
dep. 12:02
0.9 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 12:08
dep. 12:08
2.4 km
Vrsac, Dejana Brankova
arr. 12:10
dep. 12:10
3.4 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 12:16
dep. 12:16
10.6 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 12:18
dep. 12:18
12.5 km
Margita, Center
arr. 12:22
dep. 12:22
17.1 km
Plandiste, Bus station
arr. 12:27
dep. 12:27
22 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 12:32
dep. 12:32
26.6 km
Velika Greda
arr. 12:36
dep. 12:36
30.5 km
Velika Greda, 2
arr. 12:38
dep. 12:38
31.8 km
Hajducica
arr. 12:45
dep. 12:45
38.2 km
Stari Lec, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
41.6 km
Konak
arr. 12:53
dep. 12:53
46.8 km
Boka
arr. 13:00
dep. 13:00
55.1 km
Secanj, Bus station
arr. 13:09
dep. 13:09
62.4 km
Sutjeska, Center
arr. 13:15
dep. 13:15
68.6 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 13:19
dep. 13:19
73.7 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 13:23
dep. 13:23
78 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 13:30
dep. 13:30
81.8 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 13:40
dep. 13:40
91.7 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 13:43
dep. 13:43
92.9 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:48
dep. 13:48
94.5 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 13:57
dep. 13:57
98.5 km
arr. 14:44
147.5 km
13:45 16:29 (02:44)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 13:45
Vrsac, Pijaca
arr. 13:47
dep. 13:47
0.9 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 13:53
dep. 13:53
2.4 km
Vrsac, Dejana Brankova
arr. 13:55
dep. 13:55
3.4 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 14:01
dep. 14:01
10.6 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 14:03
dep. 14:03
12.5 km
Margita, Center
arr. 14:07
dep. 14:07
17.1 km
Plandiste, Bus station
arr. 14:12
dep. 14:12
22 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 14:17
dep. 14:17
26.6 km
Velika Greda
arr. 14:21
dep. 14:21
30.5 km
Velika Greda, 2
arr. 14:23
dep. 14:23
31.8 km
Hajducica
arr. 14:30
dep. 14:30
38.2 km
Stari Lec, Intersection
arr. 14:34
dep. 14:34
41.6 km
Konak
arr. 14:38
dep. 14:38
46.8 km
Boka
arr. 14:45
dep. 14:45
55.1 km
Secanj, Bus station
arr. 14:54
dep. 14:54
62.4 km
Sutjeska, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
68.6 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 15:04
dep. 15:04
73.7 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 15:08
dep. 15:08
78 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 15:15
dep. 15:15
81.8 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 15:25
dep. 15:25
91.7 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 15:28
dep. 15:28
92.9 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:33
dep. 15:33
94.5 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 15:42
dep. 15:42
98.5 km
arr. 16:29
147.5 km
16:00 18:44 (02:44)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 16:00
Vrsac, Pijaca
arr. 16:02
dep. 16:02
0.9 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 16:08
dep. 16:08
2.4 km
Vrsac, Dejana Brankova
arr. 16:10
dep. 16:10
3.4 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 16:16
dep. 16:16
10.6 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 16:18
dep. 16:18
12.5 km
Margita, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
17.1 km
Plandiste, Bus station
arr. 16:27
dep. 16:27
22 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 16:32
dep. 16:32
26.6 km
Velika Greda
arr. 16:36
dep. 16:36
30.5 km
Velika Greda, 2
arr. 16:38
dep. 16:38
31.8 km
Hajducica
arr. 16:45
dep. 16:45
38.2 km
Stari Lec, Intersection
arr. 16:49
dep. 16:49
41.6 km
Konak
arr. 16:53
dep. 16:53
46.8 km
Boka
arr. 17:00
dep. 17:00
55.1 km
Secanj, Bus station
arr. 17:09
dep. 17:09
62.4 km
Sutjeska, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
68.6 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 17:19
dep. 17:19
73.7 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 17:23
dep. 17:23
78 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 17:30
dep. 17:30
81.8 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 17:40
dep. 17:40
91.7 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 17:43
dep. 17:43
92.9 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:48
dep. 17:48
94.5 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 17:57
dep. 17:57
98.5 km
arr. 18:44
147.5 km
Vrsac - Novi Sad timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
05:00 07:44 (02:44)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 05:00
Vrsac, Pijaca
arr. 05:02
dep. 05:02
0.9 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 05:08
dep. 05:08
2.4 km
Vrsac, Dejana Brankova
arr. 05:10
dep. 05:10
3.4 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 05:16
dep. 05:16
10.6 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 05:18
dep. 05:18
12.5 km
Margita, Center
arr. 05:22
dep. 05:22
17.1 km
Plandiste, Bus station
arr. 05:27
dep. 05:27
22 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 05:32
dep. 05:32
26.6 km
Velika Greda
arr. 05:36
dep. 05:36
30.5 km
Velika Greda, 2
arr. 05:38
dep. 05:38
31.8 km
Hajducica
arr. 05:45
dep. 05:45
38.2 km
Stari Lec, Intersection
arr. 05:49
dep. 05:49
41.6 km
Konak
arr. 05:53
dep. 05:53
46.8 km
Boka
arr. 06:00
dep. 06:00
55.1 km
Secanj, Bus station
arr. 06:09
dep. 06:09
62.4 km
Sutjeska, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
68.6 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
73.7 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 06:23
dep. 06:23
78 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 06:30
dep. 06:30
81.8 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 06:40
dep. 06:40
91.7 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 06:43
dep. 06:43
92.9 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 06:48
dep. 06:48
94.5 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 06:57
dep. 06:57
98.5 km
arr. 07:44
147.5 km
05:20 08:04 (02:44)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 05:20
Vrsac, Pijaca
arr. 05:22
dep. 05:22
0.9 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 05:28
dep. 05:28
2.4 km
Vrsac, Dejana Brankova
arr. 05:30
dep. 05:30
3.4 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 05:36
dep. 05:36
10.6 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 05:38
dep. 05:38
12.5 km
Margita, Center
arr. 05:42
dep. 05:42
17.1 km
Plandiste, Bus station
arr. 05:47
dep. 05:47
22 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 05:52
dep. 05:52
26.6 km
Velika Greda
arr. 05:56
dep. 05:56
30.5 km
Velika Greda, 2
arr. 05:58
dep. 05:58
31.8 km
Hajducica
arr. 06:05
dep. 06:05
38.2 km
Stari Lec, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
41.6 km
Konak
arr. 06:13
dep. 06:13
46.8 km
Boka
arr. 06:20
dep. 06:20
55.1 km
Secanj, Bus station
arr. 06:29
dep. 06:29
62.4 km
Sutjeska, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
68.6 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 06:39
dep. 06:39
73.7 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 06:43
dep. 06:43
78 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 06:50
dep. 06:50
81.8 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 07:00
dep. 07:00
91.7 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 07:03
dep. 07:03
92.9 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:08
dep. 07:08
94.5 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 07:17
dep. 07:17
98.5 km
arr. 08:04
147.5 km
07:50 10:20 (02:30)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 07:50
Vrsacki Ritovi, I
arr. 08:05
dep. 08:05
15 km
Margita, Center
arr. 08:07
dep. 08:07
17 km
Plandiste, Bus station
arr. 08:12
dep. 08:12
23 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 08:18
dep. 08:18
30 km
Velika Greda, 2
arr. 08:22
dep. 08:22
34 km
Hajducica
arr. 08:29
dep. 08:29
39 km
Stari Lec, Intersection
arr. 08:33
dep. 08:33
42 km
Konak
arr. 08:38
dep. 08:38
47 km
Boka
arr. 08:48
dep. 08:48
55 km
Secanj, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
62 km
Sutjeska, Center
arr. 09:03
dep. 09:03
69 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 09:07
dep. 09:07
74 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 09:10
dep. 09:10
78 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 09:12
dep. 09:12
81 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 09:24
dep. 09:24
94 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
95 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 09:30
dep. 09:30
98 km
arr. 10:20
146 km
12:00 14:44 (02:44)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 12:00
Vrsac, Pijaca
arr. 12:02
dep. 12:02
0.9 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 12:08
dep. 12:08
2.4 km
Vrsac, Dejana Brankova
arr. 12:10
dep. 12:10
3.4 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 12:16
dep. 12:16
10.6 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 12:18
dep. 12:18
12.5 km
Margita, Center
arr. 12:22
dep. 12:22
17.1 km
Plandiste, Bus station
arr. 12:27
dep. 12:27
22 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 12:32
dep. 12:32
26.6 km
Velika Greda
arr. 12:36
dep. 12:36
30.5 km
Velika Greda, 2
arr. 12:38
dep. 12:38
31.8 km
Hajducica
arr. 12:45
dep. 12:45
38.2 km
Stari Lec, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
41.6 km
Konak
arr. 12:53
dep. 12:53
46.8 km
Boka
arr. 13:00
dep. 13:00
55.1 km
Secanj, Bus station
arr. 13:09
dep. 13:09
62.4 km
Sutjeska, Center
arr. 13:15
dep. 13:15
68.6 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 13:19
dep. 13:19
73.7 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 13:23
dep. 13:23
78 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 13:30
dep. 13:30
81.8 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 13:40
dep. 13:40
91.7 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 13:43
dep. 13:43
92.9 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:48
dep. 13:48
94.5 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 13:57
dep. 13:57
98.5 km
arr. 14:44
147.5 km
13:45 16:29 (02:44)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 13:45
Vrsac, Pijaca
arr. 13:47
dep. 13:47
0.9 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 13:53
dep. 13:53
2.4 km
Vrsac, Dejana Brankova
arr. 13:55
dep. 13:55
3.4 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 14:01
dep. 14:01
10.6 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 14:03
dep. 14:03
12.5 km
Margita, Center
arr. 14:07
dep. 14:07
17.1 km
Plandiste, Bus station
arr. 14:12
dep. 14:12
22 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 14:17
dep. 14:17
26.6 km
Velika Greda
arr. 14:21
dep. 14:21
30.5 km
Velika Greda, 2
arr. 14:23
dep. 14:23
31.8 km
Hajducica
arr. 14:30
dep. 14:30
38.2 km
Stari Lec, Intersection
arr. 14:34
dep. 14:34
41.6 km
Konak
arr. 14:38
dep. 14:38
46.8 km
Boka
arr. 14:45
dep. 14:45
55.1 km
Secanj, Bus station
arr. 14:54
dep. 14:54
62.4 km
Sutjeska, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
68.6 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 15:04
dep. 15:04
73.7 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 15:08
dep. 15:08
78 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 15:15
dep. 15:15
81.8 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 15:25
dep. 15:25
91.7 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 15:28
dep. 15:28
92.9 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:33
dep. 15:33
94.5 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 15:42
dep. 15:42
98.5 km
arr. 16:29
147.5 km
16:00 18:44 (02:44)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 16:00
Vrsac, Pijaca
arr. 16:02
dep. 16:02
0.9 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 16:08
dep. 16:08
2.4 km
Vrsac, Dejana Brankova
arr. 16:10
dep. 16:10
3.4 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 16:16
dep. 16:16
10.6 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 16:18
dep. 16:18
12.5 km
Margita, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
17.1 km
Plandiste, Bus station
arr. 16:27
dep. 16:27
22 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 16:32
dep. 16:32
26.6 km
Velika Greda
arr. 16:36
dep. 16:36
30.5 km
Velika Greda, 2
arr. 16:38
dep. 16:38
31.8 km
Hajducica
arr. 16:45
dep. 16:45
38.2 km
Stari Lec, Intersection
arr. 16:49
dep. 16:49
41.6 km
Konak
arr. 16:53
dep. 16:53
46.8 km
Boka
arr. 17:00
dep. 17:00
55.1 km
Secanj, Bus station
arr. 17:09
dep. 17:09
62.4 km
Sutjeska, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
68.6 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 17:19
dep. 17:19
73.7 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 17:23
dep. 17:23
78 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 17:30
dep. 17:30
81.8 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 17:40
dep. 17:40
91.7 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 17:43
dep. 17:43
92.9 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:48
dep. 17:48
94.5 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 17:57
dep. 17:57
98.5 km
arr. 18:44
147.5 km

Naselja Vrsac i Novi Sad su međusobno udaljena ~148 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 30min., a najduže 02h i 44min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vrsac je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 16:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Vrsac - Novi Sad iznosi od 10,50 EUR do 10,50 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.