Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vrsac - Markovac kod Vrsca timetable

sunday, 23.02.2020.
06:20 06:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 06:20
Vrsac, Bakic kolor
arr. 06:25
dep. 06:25
1.6 km
Vrsac, Mlin
arr. 06:26
dep. 06:26
2.4 km
Vrsac, JAT
arr. 06:27
dep. 06:27
3.4 km
arr. 06:28
dep. 06:28
4.1 km
arr. 06:29
dep. 06:29
4.9 km
Vrsac, Kamenolom
arr. 06:30
dep. 06:30
7.4 km
Malo Srediste, Intersection
arr. 06:31
dep. 06:31
9 km
Veliko Srediste, 1
arr. 06:32
dep. 06:32
13 km
Veliko Srediste, 2
arr. 06:34
dep. 06:34
14 km
Veliko Srediste, 3
arr. 06:36
dep. 06:36
14.7 km
Gudurica, Novo naselje
arr. 06:40
dep. 06:40
15.7 km
Gudurica, 1
arr. 06:45
dep. 06:45
17 km
Gudurica, 2
arr. 06:47
dep. 06:47
18 km
Gudurica, 3
arr. 06:48
dep. 06:48
18.8 km
Markovac kod Vrsca, ulica Oslobodenja 25
arr. 06:49
dep. 06:49
20 km
Markovac kod Vrsca
arr. 06:50
21 km
14:30 15:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 14:30
Vrsac, Bakic kolor
arr. 14:35
dep. 14:35
1.6 km
Vrsac, Mlin
arr. 14:36
dep. 14:36
2.4 km
Vrsac, JAT
arr. 14:37
dep. 14:37
3.4 km
arr. 14:38
dep. 14:38
4.1 km
arr. 14:39
dep. 14:39
4.9 km
Vrsac, Kamenolom
arr. 14:40
dep. 14:40
7.4 km
Malo Srediste, Intersection
arr. 14:41
dep. 14:41
9 km
Veliko Srediste, 1
arr. 14:42
dep. 14:42
13 km
Veliko Srediste, 2
arr. 14:44
dep. 14:44
14 km
Veliko Srediste, 3
arr. 14:46
dep. 14:46
14.7 km
Gudurica, Novo naselje
arr. 14:50
dep. 14:50
15.7 km
Gudurica, 1
arr. 14:55
dep. 14:55
17 km
Gudurica, 2
arr. 14:57
dep. 14:57
18 km
Gudurica, 3
arr. 14:58
dep. 14:58
18.8 km
Markovac kod Vrsca, ulica Oslobodenja 25
arr. 14:59
dep. 14:59
20 km
Markovac kod Vrsca
arr. 15:00
21 km
16:40 17:10 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 16:40
Vrsac, Bakic kolor
arr. 16:45
dep. 16:45
1.6 km
Vrsac, Mlin
arr. 16:46
dep. 16:46
2.4 km
Vrsac, JAT
arr. 16:47
dep. 16:47
3.4 km
arr. 16:48
dep. 16:48
4.1 km
arr. 16:49
dep. 16:49
4.9 km
Vrsac, Kamenolom
arr. 16:50
dep. 16:50
7.4 km
Malo Srediste, Intersection
arr. 16:51
dep. 16:51
9 km
Veliko Srediste, 1
arr. 16:52
dep. 16:52
13 km
Veliko Srediste, 2
arr. 16:54
dep. 16:54
14 km
Veliko Srediste, 3
arr. 16:56
dep. 16:56
14.7 km
Gudurica, Novo naselje
arr. 17:00
dep. 17:00
15.7 km
Gudurica, 1
arr. 17:05
dep. 17:05
17 km
Gudurica, 2
arr. 17:07
dep. 17:07
18 km
Gudurica, 3
arr. 17:08
dep. 17:08
18.8 km
Markovac kod Vrsca, ulica Oslobodenja 25
arr. 17:09
dep. 17:09
20 km
Markovac kod Vrsca
arr. 17:10
21 km
20:20 20:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 20:20
Vrsac, Bakic kolor
arr. 20:25
dep. 20:25
1.6 km
Vrsac, Mlin
arr. 20:26
dep. 20:26
2.4 km
Vrsac, JAT
arr. 20:27
dep. 20:27
3.4 km
arr. 20:28
dep. 20:28
4.1 km
arr. 20:29
dep. 20:29
4.9 km
Vrsac, Kamenolom
arr. 20:30
dep. 20:30
7.4 km
Malo Srediste, Intersection
arr. 20:31
dep. 20:31
9 km
Veliko Srediste, 1
arr. 20:32
dep. 20:32
13 km
Veliko Srediste, 2
arr. 20:34
dep. 20:34
14 km
Veliko Srediste, 3
arr. 20:36
dep. 20:36
14.7 km
Gudurica, Novo naselje
arr. 20:40
dep. 20:40
15.7 km
Gudurica, 1
arr. 20:45
dep. 20:45
17 km
Gudurica, 2
arr. 20:47
dep. 20:47
18 km
Gudurica, 3
arr. 20:48
dep. 20:48
18.8 km
Markovac kod Vrsca, ulica Oslobodenja 25
arr. 20:49
dep. 20:49
20 km
Markovac kod Vrsca
arr. 20:50
21 km
22:20 22:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 22:20
Vrsac, Bakic kolor
arr. 22:25
dep. 22:25
1.6 km
Vrsac, Mlin
arr. 22:26
dep. 22:26
2.4 km
Vrsac, JAT
arr. 22:27
dep. 22:27
3.4 km
arr. 22:28
dep. 22:28
4.1 km
arr. 22:29
dep. 22:29
4.9 km
Vrsac, Kamenolom
arr. 22:30
dep. 22:30
7.4 km
Malo Srediste, Intersection
arr. 22:31
dep. 22:31
9 km
Veliko Srediste, 1
arr. 22:32
dep. 22:32
13 km
Veliko Srediste, 2
arr. 22:34
dep. 22:34
14 km
Veliko Srediste, 3
arr. 22:36
dep. 22:36
14.7 km
Gudurica, Novo naselje
arr. 22:40
dep. 22:40
15.7 km
Gudurica, 1
arr. 22:45
dep. 22:45
17 km
Gudurica, 2
arr. 22:47
dep. 22:47
18 km
Gudurica, 3
arr. 22:48
dep. 22:48
18.8 km
Markovac kod Vrsca, ulica Oslobodenja 25
arr. 22:49
dep. 22:49
20 km
Markovac kod Vrsca
arr. 22:50
21 km
Vrsac - Markovac kod Vrsca timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
05:50 06:20 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 05:50
Vrsac, Bakic kolor
arr. 05:55
dep. 05:55
1.6 km
Vrsac, Mlin
arr. 05:56
dep. 05:56
2.4 km
Vrsac, JAT
arr. 05:57
dep. 05:57
3.4 km
arr. 05:58
dep. 05:58
4.1 km
arr. 05:59
dep. 05:59
4.9 km
Vrsac, Kamenolom
arr. 06:00
dep. 06:00
7.4 km
Malo Srediste, Intersection
arr. 06:01
dep. 06:01
9 km
Veliko Srediste, 1
arr. 06:02
dep. 06:02
13 km
Veliko Srediste, 2
arr. 06:04
dep. 06:04
14 km
Veliko Srediste, 3
arr. 06:06
dep. 06:06
14.7 km
Gudurica, Novo naselje
arr. 06:10
dep. 06:10
15.7 km
Gudurica, 1
arr. 06:15
dep. 06:15
17 km
Gudurica, 2
arr. 06:17
dep. 06:17
18 km
Gudurica, 3
arr. 06:18
dep. 06:18
18.8 km
Markovac kod Vrsca, ulica Oslobodenja 25
arr. 06:19
dep. 06:19
20 km
Markovac kod Vrsca
arr. 06:20
21 km
06:20 06:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 06:20
Vrsac, Bakic kolor
arr. 06:25
dep. 06:25
1.6 km
Vrsac, Mlin
arr. 06:26
dep. 06:26
2.4 km
Vrsac, JAT
arr. 06:27
dep. 06:27
3.4 km
arr. 06:28
dep. 06:28
4.1 km
arr. 06:29
dep. 06:29
4.9 km
Vrsac, Kamenolom
arr. 06:30
dep. 06:30
7.4 km
Malo Srediste, Intersection
arr. 06:31
dep. 06:31
9 km
Veliko Srediste, 1
arr. 06:32
dep. 06:32
13 km
Veliko Srediste, 2
arr. 06:34
dep. 06:34
14 km
Veliko Srediste, 3
arr. 06:36
dep. 06:36
14.7 km
Gudurica, Novo naselje
arr. 06:40
dep. 06:40
15.7 km
Gudurica, 1
arr. 06:45
dep. 06:45
17 km
Gudurica, 2
arr. 06:47
dep. 06:47
18 km
Gudurica, 3
arr. 06:48
dep. 06:48
18.8 km
Markovac kod Vrsca, ulica Oslobodenja 25
arr. 06:49
dep. 06:49
20 km
Markovac kod Vrsca
arr. 06:50
21 km
07:15 07:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 07:15
Vrsac, Bakic kolor
arr. 07:20
dep. 07:20
1.6 km
Vrsac, Mlin
arr. 07:21
dep. 07:21
2.4 km
Vrsac, JAT
arr. 07:22
dep. 07:22
3.4 km
arr. 07:23
dep. 07:23
4.1 km
arr. 07:24
dep. 07:24
4.9 km
Vrsac, Kamenolom
arr. 07:25
dep. 07:25
7.4 km
Malo Srediste, Intersection
arr. 07:26
dep. 07:26
9 km
Veliko Srediste, 1
arr. 07:27
dep. 07:27
13 km
Veliko Srediste, 2
arr. 07:29
dep. 07:29
14 km
Veliko Srediste, 3
arr. 07:31
dep. 07:31
14.7 km
Gudurica, Novo naselje
arr. 07:35
dep. 07:35
15.7 km
Gudurica, 1
arr. 07:40
dep. 07:40
17 km
Gudurica, 2
arr. 07:42
dep. 07:42
18 km
Gudurica, 3
arr. 07:43
dep. 07:43
18.8 km
Markovac kod Vrsca, ulica Oslobodenja 25
arr. 07:44
dep. 07:44
20 km
Markovac kod Vrsca
arr. 07:45
21 km
10:30 11:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 10:30
Vrsac, Bakic kolor
arr. 10:35
dep. 10:35
1.6 km
Vrsac, Mlin
arr. 10:36
dep. 10:36
2.4 km
Vrsac, JAT
arr. 10:37
dep. 10:37
3.4 km
arr. 10:38
dep. 10:38
4.1 km
arr. 10:39
dep. 10:39
4.9 km
Vrsac, Kamenolom
arr. 10:40
dep. 10:40
7.4 km
Malo Srediste, Intersection
arr. 10:41
dep. 10:41
9 km
Veliko Srediste, 1
arr. 10:42
dep. 10:42
13 km
Veliko Srediste, 2
arr. 10:44
dep. 10:44
14 km
Veliko Srediste, 3
arr. 10:46
dep. 10:46
14.7 km
Gudurica, Novo naselje
arr. 10:50
dep. 10:50
15.7 km
Gudurica, 1
arr. 10:55
dep. 10:55
17 km
Gudurica, 2
arr. 10:57
dep. 10:57
18 km
Gudurica, 3
arr. 10:58
dep. 10:58
18.8 km
Markovac kod Vrsca, ulica Oslobodenja 25
arr. 10:59
dep. 10:59
20 km
Markovac kod Vrsca
arr. 11:00
21 km
11:30 12:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 11:30
Vrsac, Bakic kolor
arr. 11:35
dep. 11:35
1.6 km
Vrsac, Mlin
arr. 11:36
dep. 11:36
2.4 km
Vrsac, JAT
arr. 11:37
dep. 11:37
3.4 km
arr. 11:38
dep. 11:38
4.1 km
arr. 11:39
dep. 11:39
4.9 km
Vrsac, Kamenolom
arr. 11:40
dep. 11:40
7.4 km
Malo Srediste, Intersection
arr. 11:41
dep. 11:41
9 km
Veliko Srediste, 1
arr. 11:42
dep. 11:42
13 km
Veliko Srediste, 2
arr. 11:44
dep. 11:44
14 km
Veliko Srediste, 3
arr. 11:46
dep. 11:46
14.7 km
Gudurica, Novo naselje
arr. 11:50
dep. 11:50
15.7 km
Gudurica, 1
arr. 11:55
dep. 11:55
17 km
Gudurica, 2
arr. 11:57
dep. 11:57
18 km
Gudurica, 3
arr. 11:58
dep. 11:58
18.8 km
Markovac kod Vrsca, ulica Oslobodenja 25
arr. 11:59
dep. 11:59
20 km
Markovac kod Vrsca
arr. 12:00
21 km
12:20 12:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 12:20
Vrsac, Bakic kolor
arr. 12:25
dep. 12:25
1.6 km
Vrsac, Mlin
arr. 12:26
dep. 12:26
2.4 km
Vrsac, JAT
arr. 12:27
dep. 12:27
3.4 km
arr. 12:28
dep. 12:28
4.1 km
arr. 12:29
dep. 12:29
4.9 km
Vrsac, Kamenolom
arr. 12:30
dep. 12:30
7.4 km
Malo Srediste, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
9 km
Veliko Srediste, 1
arr. 12:32
dep. 12:32
13 km
Veliko Srediste, 2
arr. 12:34
dep. 12:34
14 km
Veliko Srediste, 3
arr. 12:36
dep. 12:36
14.7 km
Gudurica, Novo naselje
arr. 12:40
dep. 12:40
15.7 km
Gudurica, 1
arr. 12:45
dep. 12:45
17 km
Gudurica, 2
arr. 12:47
dep. 12:47
18 km
Gudurica, 3
arr. 12:48
dep. 12:48
18.8 km
Markovac kod Vrsca, ulica Oslobodenja 25
arr. 12:49
dep. 12:49
20 km
Markovac kod Vrsca
arr. 12:50
21 km
13:30 14:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 13:30
Vrsac, Bakic kolor
arr. 13:35
dep. 13:35
1.6 km
Vrsac, Mlin
arr. 13:36
dep. 13:36
2.4 km
Vrsac, JAT
arr. 13:37
dep. 13:37
3.4 km
arr. 13:38
dep. 13:38
4.1 km
arr. 13:39
dep. 13:39
4.9 km
Vrsac, Kamenolom
arr. 13:40
dep. 13:40
7.4 km
Malo Srediste, Intersection
arr. 13:41
dep. 13:41
9 km
Veliko Srediste, 1
arr. 13:42
dep. 13:42
13 km
Veliko Srediste, 2
arr. 13:44
dep. 13:44
14 km
Veliko Srediste, 3
arr. 13:46
dep. 13:46
14.7 km
Gudurica, Novo naselje
arr. 13:50
dep. 13:50
15.7 km
Gudurica, 1
arr. 13:55
dep. 13:55
17 km
Gudurica, 2
arr. 13:57
dep. 13:57
18 km
Gudurica, 3
arr. 13:58
dep. 13:58
18.8 km
Markovac kod Vrsca, ulica Oslobodenja 25
arr. 13:59
dep. 13:59
20 km
Markovac kod Vrsca
arr. 14:00
21 km
14:30 15:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 14:30
Vrsac, Bakic kolor
arr. 14:35
dep. 14:35
1.6 km
Vrsac, Mlin
arr. 14:36
dep. 14:36
2.4 km
Vrsac, JAT
arr. 14:37
dep. 14:37
3.4 km
arr. 14:38
dep. 14:38
4.1 km
arr. 14:39
dep. 14:39
4.9 km
Vrsac, Kamenolom
arr. 14:40
dep. 14:40
7.4 km
Malo Srediste, Intersection
arr. 14:41
dep. 14:41
9 km
Veliko Srediste, 1
arr. 14:42
dep. 14:42
13 km
Veliko Srediste, 2
arr. 14:44
dep. 14:44
14 km
Veliko Srediste, 3
arr. 14:46
dep. 14:46
14.7 km
Gudurica, Novo naselje
arr. 14:50
dep. 14:50
15.7 km
Gudurica, 1
arr. 14:55
dep. 14:55
17 km
Gudurica, 2
arr. 14:57
dep. 14:57
18 km
Gudurica, 3
arr. 14:58
dep. 14:58
18.8 km
Markovac kod Vrsca, ulica Oslobodenja 25
arr. 14:59
dep. 14:59
20 km
Markovac kod Vrsca
arr. 15:00
21 km
16:40 17:10 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 16:40
Vrsac, Bakic kolor
arr. 16:45
dep. 16:45
1.6 km
Vrsac, Mlin
arr. 16:46
dep. 16:46
2.4 km
Vrsac, JAT
arr. 16:47
dep. 16:47
3.4 km
arr. 16:48
dep. 16:48
4.1 km
arr. 16:49
dep. 16:49
4.9 km
Vrsac, Kamenolom
arr. 16:50
dep. 16:50
7.4 km
Malo Srediste, Intersection
arr. 16:51
dep. 16:51
9 km
Veliko Srediste, 1
arr. 16:52
dep. 16:52
13 km
Veliko Srediste, 2
arr. 16:54
dep. 16:54
14 km
Veliko Srediste, 3
arr. 16:56
dep. 16:56
14.7 km
Gudurica, Novo naselje
arr. 17:00
dep. 17:00
15.7 km
Gudurica, 1
arr. 17:05
dep. 17:05
17 km
Gudurica, 2
arr. 17:07
dep. 17:07
18 km
Gudurica, 3
arr. 17:08
dep. 17:08
18.8 km
Markovac kod Vrsca, ulica Oslobodenja 25
arr. 17:09
dep. 17:09
20 km
Markovac kod Vrsca
arr. 17:10
21 km
19:45 20:15 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 19:45
Vrsac, Bakic kolor
arr. 19:50
dep. 19:50
1.6 km
Vrsac, Mlin
arr. 19:51
dep. 19:51
2.4 km
Vrsac, JAT
arr. 19:52
dep. 19:52
3.4 km
arr. 19:53
dep. 19:53
4.1 km
arr. 19:54
dep. 19:54
4.9 km
Vrsac, Kamenolom
arr. 19:55
dep. 19:55
7.4 km
Malo Srediste, Intersection
arr. 19:56
dep. 19:56
9 km
Veliko Srediste, 1
arr. 19:57
dep. 19:57
13 km
Veliko Srediste, 2
arr. 19:59
dep. 19:59
14 km
Veliko Srediste, 3
arr. 20:01
dep. 20:01
14.7 km
Gudurica, Novo naselje
arr. 20:05
dep. 20:05
15.7 km
Gudurica, 1
arr. 20:10
dep. 20:10
17 km
Gudurica, 2
arr. 20:12
dep. 20:12
18 km
Gudurica, 3
arr. 20:13
dep. 20:13
18.8 km
Markovac kod Vrsca, ulica Oslobodenja 25
arr. 20:14
dep. 20:14
20 km
Markovac kod Vrsca
arr. 20:15
21 km
22:20 22:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 22:20
Vrsac, Bakic kolor
arr. 22:25
dep. 22:25
1.6 km
Vrsac, Mlin
arr. 22:26
dep. 22:26
2.4 km
Vrsac, JAT
arr. 22:27
dep. 22:27
3.4 km
arr. 22:28
dep. 22:28
4.1 km
arr. 22:29
dep. 22:29
4.9 km
Vrsac, Kamenolom
arr. 22:30
dep. 22:30
7.4 km
Malo Srediste, Intersection
arr. 22:31
dep. 22:31
9 km
Veliko Srediste, 1
arr. 22:32
dep. 22:32
13 km
Veliko Srediste, 2
arr. 22:34
dep. 22:34
14 km
Veliko Srediste, 3
arr. 22:36
dep. 22:36
14.7 km
Gudurica, Novo naselje
arr. 22:40
dep. 22:40
15.7 km
Gudurica, 1
arr. 22:45
dep. 22:45
17 km
Gudurica, 2
arr. 22:47
dep. 22:47
18 km
Gudurica, 3
arr. 22:48
dep. 22:48
18.8 km
Markovac kod Vrsca, ulica Oslobodenja 25
arr. 22:49
dep. 22:49
20 km
Markovac kod Vrsca
arr. 22:50
21 km

Naselja Vrsac i Markovac kod Vrsca su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vrsac je u 05:50 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.