Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vrsac - Duzine timetable

tuesday, 04.10.2022.
14:25 15:20 (00:55)
Bus stationUl. Bratstva i Jedinstva
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 14:25
Vrsac, Pijaca
arr. 14:27
dep. 14:27
0.9 km
arr. 14:33
dep. 14:33
2.4 km
arr. 14:35
dep. 14:35
3.4 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 14:41
dep. 14:41
10.6 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 14:43
dep. 14:43
12.5 km
Margita, Center
arr. 14:47
dep. 14:47
17.1 km
Plandiste, Bus station
arr. 14:52
dep. 14:52
22 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 14:57
dep. 14:57
26.6 km
Velika Greda, 1 - Marsala Tita 35
arr. 15:01
dep. 15:01
30.5 km
Velika Greda, 2 - Marsala Tita 151
arr. 15:03
dep. 15:03
31.8 km
Hajducica, Center
arr. 15:10
dep. 15:10
38.2 km
Stari Lec, Zeleznicka
arr. 15:16
dep. 15:16
43.3 km
Duzine, Ul. Bratstva i Jedinstva
arr. 15:20
46.7 km
19:15 20:10 (00:55)
Bus stationUl. Bratstva i Jedinstva
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 19:15
Vrsac, Pijaca
arr. 19:17
dep. 19:17
0.9 km
arr. 19:23
dep. 19:23
2.4 km
arr. 19:25
dep. 19:25
3.4 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 19:31
dep. 19:31
10.6 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 19:33
dep. 19:33
12.5 km
Margita, Center
arr. 19:37
dep. 19:37
17.1 km
Plandiste, Bus station
arr. 19:42
dep. 19:42
22 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 19:47
dep. 19:47
26.6 km
Velika Greda, 1 - Marsala Tita 35
arr. 19:51
dep. 19:51
30.5 km
Velika Greda, 2 - Marsala Tita 151
arr. 19:53
dep. 19:53
31.8 km
Hajducica, Center
arr. 20:00
dep. 20:00
38.2 km
Stari Lec, Zeleznicka
arr. 20:06
dep. 20:06
43.3 km
Duzine, Ul. Bratstva i Jedinstva
arr. 20:10
46.7 km
Vrsac - Duzine timetable
Departures on: wednesday, 05.10.2022.
14:25 15:20 (00:55)
Bus stationUl. Bratstva i Jedinstva
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 14:25
Vrsac, Pijaca
arr. 14:27
dep. 14:27
0.9 km
arr. 14:33
dep. 14:33
2.4 km
arr. 14:35
dep. 14:35
3.4 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 14:41
dep. 14:41
10.6 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 14:43
dep. 14:43
12.5 km
Margita, Center
arr. 14:47
dep. 14:47
17.1 km
Plandiste, Bus station
arr. 14:52
dep. 14:52
22 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 14:57
dep. 14:57
26.6 km
Velika Greda, 1 - Marsala Tita 35
arr. 15:01
dep. 15:01
30.5 km
Velika Greda, 2 - Marsala Tita 151
arr. 15:03
dep. 15:03
31.8 km
Hajducica, Center
arr. 15:10
dep. 15:10
38.2 km
Stari Lec, Zeleznicka
arr. 15:16
dep. 15:16
43.3 km
Duzine, Ul. Bratstva i Jedinstva
arr. 15:20
46.7 km
19:15 20:10 (00:55)
Bus stationUl. Bratstva i Jedinstva
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 19:15
Vrsac, Pijaca
arr. 19:17
dep. 19:17
0.9 km
arr. 19:23
dep. 19:23
2.4 km
arr. 19:25
dep. 19:25
3.4 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 19:31
dep. 19:31
10.6 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 19:33
dep. 19:33
12.5 km
Margita, Center
arr. 19:37
dep. 19:37
17.1 km
Plandiste, Bus station
arr. 19:42
dep. 19:42
22 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 19:47
dep. 19:47
26.6 km
Velika Greda, 1 - Marsala Tita 35
arr. 19:51
dep. 19:51
30.5 km
Velika Greda, 2 - Marsala Tita 151
arr. 19:53
dep. 19:53
31.8 km
Hajducica, Center
arr. 20:00
dep. 20:00
38.2 km
Stari Lec, Zeleznicka
arr. 20:06
dep. 20:06
43.3 km
Duzine, Ul. Bratstva i Jedinstva
arr. 20:10
46.7 km
Vrsac - Duzine timetable
Departures on: thursday, 06.10.2022.
14:25 15:20 (00:55)
Bus stationUl. Bratstva i Jedinstva
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 14:25
Vrsac, Pijaca
arr. 14:27
dep. 14:27
0.9 km
arr. 14:33
dep. 14:33
2.4 km
arr. 14:35
dep. 14:35
3.4 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 14:41
dep. 14:41
10.6 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 14:43
dep. 14:43
12.5 km
Margita, Center
arr. 14:47
dep. 14:47
17.1 km
Plandiste, Bus station
arr. 14:52
dep. 14:52
22 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 14:57
dep. 14:57
26.6 km
Velika Greda, 1 - Marsala Tita 35
arr. 15:01
dep. 15:01
30.5 km
Velika Greda, 2 - Marsala Tita 151
arr. 15:03
dep. 15:03
31.8 km
Hajducica, Center
arr. 15:10
dep. 15:10
38.2 km
Stari Lec, Zeleznicka
arr. 15:16
dep. 15:16
43.3 km
Duzine, Ul. Bratstva i Jedinstva
arr. 15:20
46.7 km
19:15 20:10 (00:55)
Bus stationUl. Bratstva i Jedinstva
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 19:15
Vrsac, Pijaca
arr. 19:17
dep. 19:17
0.9 km
arr. 19:23
dep. 19:23
2.4 km
arr. 19:25
dep. 19:25
3.4 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 19:31
dep. 19:31
10.6 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 19:33
dep. 19:33
12.5 km
Margita, Center
arr. 19:37
dep. 19:37
17.1 km
Plandiste, Bus station
arr. 19:42
dep. 19:42
22 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 19:47
dep. 19:47
26.6 km
Velika Greda, 1 - Marsala Tita 35
arr. 19:51
dep. 19:51
30.5 km
Velika Greda, 2 - Marsala Tita 151
arr. 19:53
dep. 19:53
31.8 km
Hajducica, Center
arr. 20:00
dep. 20:00
38.2 km
Stari Lec, Zeleznicka
arr. 20:06
dep. 20:06
43.3 km
Duzine, Ul. Bratstva i Jedinstva
arr. 20:10
46.7 km
Vrsac - Duzine timetable
Departures on: friday, 07.10.2022.
14:25 15:20 (00:55)
Bus stationUl. Bratstva i Jedinstva
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 14:25
Vrsac, Pijaca
arr. 14:27
dep. 14:27
0.9 km
arr. 14:33
dep. 14:33
2.4 km
arr. 14:35
dep. 14:35
3.4 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 14:41
dep. 14:41
10.6 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 14:43
dep. 14:43
12.5 km
Margita, Center
arr. 14:47
dep. 14:47
17.1 km
Plandiste, Bus station
arr. 14:52
dep. 14:52
22 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 14:57
dep. 14:57
26.6 km
Velika Greda, 1 - Marsala Tita 35
arr. 15:01
dep. 15:01
30.5 km
Velika Greda, 2 - Marsala Tita 151
arr. 15:03
dep. 15:03
31.8 km
Hajducica, Center
arr. 15:10
dep. 15:10
38.2 km
Stari Lec, Zeleznicka
arr. 15:16
dep. 15:16
43.3 km
Duzine, Ul. Bratstva i Jedinstva
arr. 15:20
46.7 km
19:15 20:10 (00:55)
Bus stationUl. Bratstva i Jedinstva
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 19:15
Vrsac, Pijaca
arr. 19:17
dep. 19:17
0.9 km
arr. 19:23
dep. 19:23
2.4 km
arr. 19:25
dep. 19:25
3.4 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 19:31
dep. 19:31
10.6 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 19:33
dep. 19:33
12.5 km
Margita, Center
arr. 19:37
dep. 19:37
17.1 km
Plandiste, Bus station
arr. 19:42
dep. 19:42
22 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 19:47
dep. 19:47
26.6 km
Velika Greda, 1 - Marsala Tita 35
arr. 19:51
dep. 19:51
30.5 km
Velika Greda, 2 - Marsala Tita 151
arr. 19:53
dep. 19:53
31.8 km
Hajducica, Center
arr. 20:00
dep. 20:00
38.2 km
Stari Lec, Zeleznicka
arr. 20:06
dep. 20:06
43.3 km
Duzine, Ul. Bratstva i Jedinstva
arr. 20:10
46.7 km

Naselja Vrsac i Duzine su međusobno udaljena ~47 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vrsac je u 14:25 h, dok je poslednji polazak u 19:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.