Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Vrsac - Beograd (Belgrade) timetable

wednesday, 21.11.2018.
04:15 06:02 (01:47)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Buy ticket 7,20 EUR
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 04:15
Vrsac, Pijaca
arr. 04:17
dep. 04:17
0.9 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 04:21
dep. 04:21
2.4 km
Vrsac, Podrum
arr. 04:22
dep. 04:22
3.1 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 04:30
dep. 04:30
11.4 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 04:34
dep. 04:34
15.9 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 04:40
dep. 04:40
22.7 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 04:45
dep. 04:45
27.4 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 04:50
dep. 04:50
31.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 04:53
dep. 04:53
32.9 km
arr. 04:55
dep. 04:55
33.7 km
arr. 05:02
dep. 05:02
41.7 km
arr. 05:03
dep. 05:03
42.5 km
arr. 05:04
dep. 05:04
43.1 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 05:11
dep. 05:11
50.7 km
Pancevo, Bus station
arr. 05:31
dep. 05:31
68 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 05:50
dep. 05:50
84.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:02
87.8 km
04:55 06:42 (01:47)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Buy ticket 7,20 EUR
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 04:55
Vrsac, Pijaca
arr. 04:57
dep. 04:57
0.9 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 05:01
dep. 05:01
2.4 km
Vrsac, Podrum
arr. 05:02
dep. 05:02
3.1 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 05:10
dep. 05:10
11.4 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 05:14
dep. 05:14
15.9 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 05:20
dep. 05:20
22.7 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 05:25
dep. 05:25
27.4 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 05:30
dep. 05:30
31.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 05:33
dep. 05:33
32.9 km
arr. 05:35
dep. 05:35
33.7 km
arr. 05:42
dep. 05:42
41.7 km
arr. 05:43
dep. 05:43
42.5 km
arr. 05:44
dep. 05:44
43.1 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 05:51
dep. 05:51
50.7 km
Pancevo, Bus station
arr. 06:11
dep. 06:11
68 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 06:30
dep. 06:30
84.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:42
87.8 km
05:00 06:54 (01:54)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Railway station
dep. 05:00
Vlajkovac, Railway station
arr. 05:08
dep. 05:09
9 km
Uljma, Railway station
arr. 05:14
dep. 05:15
14 km
Nikolinci, Railway station
arr. 05:23
dep. 05:24
22 km
Banatski Karlovac, Railway station
arr. 05:28
dep. 05:29
26 km
Alibunar, Railway station
arr. 05:35
dep. 05:36
33 km
Vladimirovac, Railway station
arr. 05:45
dep. 05:46
41 km
Banatsko Novo Selo, Railway station
arr. 05:57
dep. 05:58
54 km
arr. 06:12
dep. 06:13
72 km
arr. 06:17
dep. 06:17
75 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 06:42
dep. 06:43
92 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 06:46
dep. 06:47
93 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 06:50
dep. 06:51
94 km
arr. 06:54
95 km
05:15 06:59 (01:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 7,20 EUR
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 05:15
Vrsac, Pijaca
arr. 05:17
dep. 05:17
0.9 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 05:21
dep. 05:21
2.4 km
Vrsac, Podrum
arr. 05:22
dep. 05:22
3.1 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 05:30
dep. 05:30
11.4 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 05:34
dep. 05:34
15.9 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 05:40
dep. 05:40
22.7 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 05:45
dep. 05:45
27.4 km
Alibunar, Intersection
arr. 05:53
dep. 05:53
33.9 km
arr. 05:59
dep. 05:59
40.9 km
arr. 06:00
dep. 06:00
41.7 km
arr. 06:01
dep. 06:01
42.3 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 06:08
dep. 06:08
49.9 km
Pancevo, Bus station
arr. 06:28
dep. 06:28
67.2 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 06:47
dep. 06:47
83.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:59
87 km
05:55 07:42 (01:47)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Buy ticket 7,20 EUR
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 05:55
Vrsac, Pijaca
arr. 05:57
dep. 05:57
0.9 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 06:01
dep. 06:01
2.4 km
Vrsac, Podrum
arr. 06:02
dep. 06:02
3.1 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 06:10
dep. 06:10
11.4 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 06:14
dep. 06:14
15.9 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 06:20
dep. 06:20
22.7 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 06:25
dep. 06:25
27.4 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 06:30
dep. 06:30
31.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 06:33
dep. 06:33
32.9 km
arr. 06:35
dep. 06:35
33.7 km
arr. 06:42
dep. 06:42
41.7 km
arr. 06:43
dep. 06:43
42.5 km
arr. 06:44
dep. 06:44
43.1 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 06:51
dep. 06:51
50.7 km
Pancevo, Bus station
arr. 07:11
dep. 07:11
68 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 07:30
dep. 07:30
84.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:42
87.8 km
07:00 08:47 (01:47)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Buy ticket 7,20 EUR
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 07:00
Vrsac, Pijaca
arr. 07:02
dep. 07:02
0.9 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 07:06
dep. 07:06
2.4 km
Vrsac, Podrum
arr. 07:07
dep. 07:07
3.1 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 07:15
dep. 07:15
11.4 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 07:19
dep. 07:19
15.9 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 07:25
dep. 07:25
22.7 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 07:30
dep. 07:30
27.4 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 07:35
dep. 07:35
31.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 07:38
dep. 07:38
32.9 km
arr. 07:40
dep. 07:40
33.7 km
arr. 07:47
dep. 07:47
41.7 km
arr. 07:48
dep. 07:48
42.5 km
arr. 07:49
dep. 07:49
43.1 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 07:56
dep. 07:56
50.7 km
Pancevo, Bus station
arr. 08:16
dep. 08:16
68 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 08:35
dep. 08:35
84.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:47
87.8 km
07:25 09:12 (01:47)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Buy ticket 7,20 EUR
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 07:25
Vrsac, Pijaca
arr. 07:27
dep. 07:27
0.9 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 07:31
dep. 07:31
2.4 km
Vrsac, Podrum
arr. 07:32
dep. 07:32
3.1 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 07:40
dep. 07:40
11.4 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 07:44
dep. 07:44
15.9 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 07:50
dep. 07:50
22.7 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 07:55
dep. 07:55
27.4 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 08:00
dep. 08:00
31.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 08:03
dep. 08:03
32.9 km
arr. 08:05
dep. 08:05
33.7 km
arr. 08:12
dep. 08:12
41.7 km
arr. 08:13
dep. 08:13
42.5 km
arr. 08:14
dep. 08:14
43.1 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 08:21
dep. 08:21
50.7 km
Pancevo, Bus station
arr. 08:41
dep. 08:41
68 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 09:00
dep. 09:00
84.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:12
87.8 km
07:54 09:48 (01:54)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Railway station
dep. 07:54
Vlajkovac, Railway station
arr. 08:02
dep. 08:03
9 km
Uljma, Railway station
arr. 08:08
dep. 08:09
14 km
Nikolinci, Railway station
arr. 08:15
dep. 08:16
22 km
Banatski Karlovac, Railway station
arr. 08:20
dep. 08:21
26 km
Alibunar, Railway station
arr. 08:27
dep. 08:27
33 km
Vladimirovac, Railway station
arr. 08:43
dep. 08:44
41 km
Banatsko Novo Selo, Railway station
arr. 08:53
dep. 08:54
54 km
arr. 09:08
dep. 09:09
72 km
arr. 09:13
dep. 09:14
75 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 09:36
dep. 09:37
92 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 09:40
dep. 09:41
93 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 09:44
dep. 09:45
94 km
arr. 09:48
95 km
07:55 09:39 (01:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Buy ticket 7,20 EUR
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 07:55
Vrsac, Pijaca
arr. 07:57
dep. 07:57
0.9 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 08:01
dep. 08:01
2.4 km
Vrsac, Podrum
arr. 08:02
dep. 08:02
3.1 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 08:10
dep. 08:10
11.4 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 08:14
dep. 08:14
15.9 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 08:20
dep. 08:20
22.7 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 08:25
dep. 08:25
27.4 km
arr. 08:39
dep. 08:39
40.9 km
arr. 08:40
dep. 08:40
41.7 km
arr. 08:41
dep. 08:41
42.3 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 08:48
dep. 08:48
49.9 km
Pancevo, Bus station
arr. 09:08
dep. 09:08
67.2 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 09:27
dep. 09:27
83.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:39
87 km
09:05 10:49 (01:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 7,20 EUR
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 09:05
Vrsac, Pijaca
arr. 09:07
dep. 09:07
0.9 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 09:11
dep. 09:11
2.4 km
Vrsac, Podrum
arr. 09:12
dep. 09:12
3.1 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 09:20
dep. 09:20
11.4 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 09:24
dep. 09:24
15.9 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 09:30
dep. 09:30
22.7 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 09:35
dep. 09:35
27.4 km
Alibunar, Intersection
arr. 09:43
dep. 09:43
33.9 km
arr. 09:49
dep. 09:49
40.9 km
arr. 09:50
dep. 09:50
41.7 km
arr. 09:51
dep. 09:51
42.3 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 09:58
dep. 09:58
49.9 km
Pancevo, Bus station
arr. 10:18
dep. 10:18
67.2 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 10:37
dep. 10:37
83.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:49
87 km
09:35 11:21 (01:46)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Railway station
dep. 09:35
Vlajkovac, Railway station
arr. 09:43
dep. 09:44
9 km
Uljma, Railway station
arr. 09:49
dep. 09:50
14 km
Nikolinci, Railway station
arr. 09:56
dep. 09:57
22 km
Banatski Karlovac, Railway station
arr. 10:01
dep. 10:02
26 km
Alibunar, Railway station
arr. 10:08
dep. 10:09
33 km
Vladimirovac, Railway station
arr. 10:16
dep. 10:17
41 km
Banatsko Novo Selo, Railway station
arr. 10:26
dep. 10:27
54 km
arr. 10:41
dep. 10:42
72 km
arr. 10:46
dep. 10:47
75 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 11:09
dep. 11:10
92 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 11:13
dep. 11:14
93 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 11:17
dep. 11:18
94 km
arr. 11:21
95 km
09:45 11:32 (01:47)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Buy ticket 7,20 EUR
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 09:45
Vrsac, Pijaca
arr. 09:47
dep. 09:47
0.9 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 09:51
dep. 09:51
2.4 km
Vrsac, Podrum
arr. 09:52
dep. 09:52
3.1 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 10:00
dep. 10:00
11.4 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 10:04
dep. 10:04
15.9 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 10:10
dep. 10:10
22.7 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 10:15
dep. 10:15
27.4 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 10:20
dep. 10:20
31.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 10:23
dep. 10:23
32.9 km
arr. 10:25
dep. 10:25
33.7 km
arr. 10:32
dep. 10:32
41.7 km
arr. 10:33
dep. 10:33
42.5 km
arr. 10:34
dep. 10:34
43.1 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 10:41
dep. 10:41
50.7 km
Pancevo, Bus station
arr. 11:01
dep. 11:01
68 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 11:20
dep. 11:20
84.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:32
87.8 km
10:25 12:12 (01:47)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 7,20 EUR
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 10:25
Vrsac, Pijaca
arr. 10:27
dep. 10:27
0.9 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 10:31
dep. 10:31
2.4 km
Vrsac, Podrum
arr. 10:32
dep. 10:32
3.1 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 10:40
dep. 10:40
11.4 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 10:44
dep. 10:44
15.9 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 10:50
dep. 10:50
22.7 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 10:55
dep. 10:55
27.4 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 11:00
dep. 11:00
31.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 11:03
dep. 11:03
32.9 km
arr. 11:05
dep. 11:05
33.7 km
arr. 11:12
dep. 11:12
41.7 km
arr. 11:13
dep. 11:13
42.5 km
arr. 11:14
dep. 11:14
43.1 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 11:21
dep. 11:21
50.7 km
Pancevo, Bus station
arr. 11:41
dep. 11:41
68 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 12:00
dep. 12:00
84.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:12
87.8 km
11:25 13:12 (01:47)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 7,20 EUR
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 11:25
Vrsac, Pijaca
arr. 11:27
dep. 11:27
0.9 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 11:31
dep. 11:31
2.4 km
Vrsac, Podrum
arr. 11:32
dep. 11:32
3.1 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 11:40
dep. 11:40
11.4 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 11:44
dep. 11:44
15.9 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 11:50
dep. 11:50
22.7 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 11:55
dep. 11:55
27.4 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 12:00
dep. 12:00
31.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 12:03
dep. 12:03
32.9 km
arr. 12:05
dep. 12:05
33.7 km
arr. 12:12
dep. 12:12
41.7 km
arr. 12:13
dep. 12:13
42.5 km
arr. 12:14
dep. 12:14
43.1 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 12:21
dep. 12:21
50.7 km
Pancevo, Bus station
arr. 12:41
dep. 12:41
68 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 13:00
dep. 13:00
84.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:12
87.8 km
11:55 13:42 (01:47)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Buy ticket 7,20 EUR
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 11:55
Vrsac, Pijaca
arr. 11:57
dep. 11:57
0.9 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 12:01
dep. 12:01
2.4 km
Vrsac, Podrum
arr. 12:02
dep. 12:02
3.1 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 12:10
dep. 12:10
11.4 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 12:14
dep. 12:14
15.9 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 12:20
dep. 12:20
22.7 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 12:25
dep. 12:25
27.4 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 12:30
dep. 12:30
31.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 12:33
dep. 12:33
32.9 km
arr. 12:35
dep. 12:35
33.7 km
arr. 12:42
dep. 12:42
41.7 km
arr. 12:43
dep. 12:43
42.5 km
arr. 12:44
dep. 12:44
43.1 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 12:51
dep. 12:51
50.7 km
Pancevo, Bus station
arr. 13:11
dep. 13:11
68 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 13:30
dep. 13:30
84.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:42
87.8 km
12:25 14:12 (01:47)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 7,20 EUR
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 12:25
Vrsac, Pijaca
arr. 12:27
dep. 12:27
0.9 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 12:31
dep. 12:31
2.4 km
Vrsac, Podrum
arr. 12:32
dep. 12:32
3.1 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 12:40
dep. 12:40
11.4 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 12:44
dep. 12:44
15.9 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 12:50
dep. 12:50
22.7 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 12:55
dep. 12:55
27.4 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 13:00
dep. 13:00
31.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 13:03
dep. 13:03
32.9 km
arr. 13:05
dep. 13:05
33.7 km
arr. 13:12
dep. 13:12
41.7 km
arr. 13:13
dep. 13:13
42.5 km
arr. 13:14
dep. 13:14
43.1 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 13:21
dep. 13:21
50.7 km
Pancevo, Bus station
arr. 13:41
dep. 13:41
68 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 14:00
dep. 14:00
84.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:12
87.8 km
12:55 14:42 (01:47)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Buy ticket 7,20 EUR
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 12:55
Vrsac, Pijaca
arr. 12:57
dep. 12:57
0.9 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 13:01
dep. 13:01
2.4 km
Vrsac, Podrum
arr. 13:02
dep. 13:02
3.1 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 13:10
dep. 13:10
11.4 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 13:14
dep. 13:14
15.9 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 13:20
dep. 13:20
22.7 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 13:25
dep. 13:25
27.4 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 13:30
dep. 13:30
31.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 13:33
dep. 13:33
32.9 km
arr. 13:35
dep. 13:35
33.7 km
arr. 13:42
dep. 13:42
41.7 km
arr. 13:43
dep. 13:43
42.5 km
arr. 13:44
dep. 13:44
43.1 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 13:51
dep. 13:51
50.7 km
Pancevo, Bus station
arr. 14:11
dep. 14:11
68 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 14:30
dep. 14:30
84.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:42
87.8 km
13:25 15:12 (01:47)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Buy ticket 7,20 EUR
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 13:25
Vrsac, Pijaca
arr. 13:27
dep. 13:27
0.9 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 13:31
dep. 13:31
2.4 km
Vrsac, Podrum
arr. 13:32
dep. 13:32
3.1 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 13:40
dep. 13:40
11.4 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 13:44
dep. 13:44
15.9 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 13:50
dep. 13:50
22.7 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 13:55
dep. 13:55
27.4 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 14:00
dep. 14:00
31.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 14:03
dep. 14:03
32.9 km
arr. 14:05
dep. 14:05
33.7 km
arr. 14:12
dep. 14:12
41.7 km
arr. 14:13
dep. 14:13
42.5 km
arr. 14:14
dep. 14:14
43.1 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 14:21
dep. 14:21
50.7 km
Pancevo, Bus station
arr. 14:41
dep. 14:41
68 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 15:00
dep. 15:00
84.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:12
87.8 km
13:55 15:39 (01:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Buy ticket 7,20 EUR
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 13:55
Vrsac, Pijaca
arr. 13:57
dep. 13:57
0.9 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 14:01
dep. 14:01
2.4 km
Vrsac, Podrum
arr. 14:02
dep. 14:02
3.1 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 14:10
dep. 14:10
11.4 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 14:14
dep. 14:14
15.9 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 14:20
dep. 14:20
22.7 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 14:25
dep. 14:25
27.4 km
Alibunar, Intersection
arr. 14:33
dep. 14:33
33.9 km
arr. 14:39
dep. 14:39
40.9 km
arr. 14:40
dep. 14:40
41.7 km
arr. 14:41
dep. 14:41
42.3 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 14:48
dep. 14:48
49.9 km
Pancevo, Bus station
arr. 15:08
dep. 15:08
67.2 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 15:27
dep. 15:27
83.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:39
87 km
14:21 15:53 (01:32)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Railway station
dep. 14:21
Vlajkovac, Railway station
arr. 14:29
dep. 14:30
9 km
Uljma, Railway station
arr. 14:35
dep. 14:36
14 km
Nikolinci, Railway station
arr. 14:42
dep. 14:43
22 km
Banatski Karlovac, Railway station
arr. 14:47
dep. 14:48
26 km
Alibunar, Railway station
arr. 14:54
dep. 14:55
33 km
Vladimirovac, Railway station
arr. 15:02
dep. 15:03
41 km
Banatsko Novo Selo, Railway station
arr. 15:12
dep. 15:13
54 km
arr. 15:27
dep. 15:28
72 km
arr. 15:32
dep. 15:33
75 km
Ovča, Railway station
arr. 15:45
dep. 15:48
84 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 15:53
96 km
14:55 16:42 (01:47)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Buy ticket 7,20 EUR
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 14:55
Vrsac, Pijaca
arr. 14:57
dep. 14:57
0.9 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 15:01
dep. 15:01
2.4 km
Vrsac, Podrum
arr. 15:02
dep. 15:02
3.1 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 15:10
dep. 15:10
11.4 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 15:14
dep. 15:14
15.9 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 15:20
dep. 15:20
22.7 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 15:25
dep. 15:25
27.4 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 15:30
dep. 15:30
31.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 15:33
dep. 15:33
32.9 km
arr. 15:35
dep. 15:35
33.7 km
arr. 15:42
dep. 15:42
41.7 km
arr. 15:43
dep. 15:43
42.5 km
arr. 15:44
dep. 15:44
43.1 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 15:51
dep. 15:51
50.7 km
Pancevo, Bus station
arr. 16:11
dep. 16:11
68 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 16:30
dep. 16:30
84.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:42
87.8 km
15:30 17:17 (01:47)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Buy ticket 7,20 EUR
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 15:30
Vrsac, Pijaca
arr. 15:32
dep. 15:32
0.9 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 15:36
dep. 15:36
2.4 km
Vrsac, Podrum
arr. 15:37
dep. 15:37
3.1 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 15:45
dep. 15:45
11.4 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 15:49
dep. 15:49
15.9 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 15:55
dep. 15:55
22.7 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 16:00
dep. 16:00
27.4 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 16:05
dep. 16:05
31.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 16:08
dep. 16:08
32.9 km
arr. 16:10
dep. 16:10
33.7 km
arr. 16:17
dep. 16:17
41.7 km
arr. 16:18
dep. 16:18
42.5 km
arr. 16:19
dep. 16:19
43.1 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 16:26
dep. 16:26
50.7 km
Pancevo, Bus station
arr. 16:46
dep. 16:46
68 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 17:05
dep. 17:05
84.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:17
87.8 km
16:00 17:44 (01:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 7,20 EUR
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 16:00
Vrsac, Pijaca
arr. 16:02
dep. 16:02
0.9 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 16:06
dep. 16:06
2.4 km
Vrsac, Podrum
arr. 16:07
dep. 16:07
3.1 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 16:15
dep. 16:15
11.4 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 16:19
dep. 16:19
15.9 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 16:25
dep. 16:25
22.7 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 16:30
dep. 16:30
27.4 km
Alibunar, Intersection
arr. 16:38
dep. 16:38
33.9 km
arr. 16:44
dep. 16:44
40.9 km
arr. 16:45
dep. 16:45
41.7 km
arr. 16:46
dep. 16:46
42.3 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 16:53
dep. 16:53
49.9 km
Pancevo, Bus station
arr. 17:13
dep. 17:13
67.2 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 17:32
dep. 17:32
83.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:44
87 km
16:40 18:24 (01:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 7,20 EUR
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 16:40
Vrsac, Pijaca
arr. 16:42
dep. 16:42
0.9 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 16:46
dep. 16:46
2.4 km
Vrsac, Podrum
arr. 16:47
dep. 16:47
3.1 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 16:55
dep. 16:55
11.4 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 16:59
dep. 16:59
15.9 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 17:05
dep. 17:05
22.7 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 17:10
dep. 17:10
27.4 km
Alibunar, Intersection
arr. 17:18
dep. 17:18
33.9 km
arr. 17:24
dep. 17:24
40.9 km
arr. 17:25
dep. 17:25
41.7 km
arr. 17:26
dep. 17:26
42.3 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 17:33
dep. 17:33
49.9 km
Pancevo, Bus station
arr. 17:53
dep. 17:53
67.2 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 18:12
dep. 18:12
83.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:24
87 km
17:55 19:42 (01:47)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 7,20 EUR
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 17:55
Vrsac, Pijaca
arr. 17:57
dep. 17:57
0.9 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 18:01
dep. 18:01
2.4 km
Vrsac, Podrum
arr. 18:02
dep. 18:02
3.1 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 18:10
dep. 18:10
11.4 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 18:14
dep. 18:14
15.9 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 18:20
dep. 18:20
22.7 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 18:25
dep. 18:25
27.4 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 18:30
dep. 18:30
31.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 18:33
dep. 18:33
32.9 km
arr. 18:35
dep. 18:35
33.7 km
arr. 18:42
dep. 18:42
41.7 km
arr. 18:43
dep. 18:43
42.5 km
arr. 18:44
dep. 18:44
43.1 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 18:51
dep. 18:51
50.7 km
Pancevo, Bus station
arr. 19:11
dep. 19:11
68 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 19:30
dep. 19:30
84.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:42
87.8 km
18:13 19:59 (01:46)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Railway station
dep. 18:13
Vlajkovac, Railway station
arr. 18:21
dep. 18:22
9 km
Uljma, Railway station
arr. 18:27
dep. 18:28
14 km
Nikolinci, Railway station
arr. 18:34
dep. 18:35
22 km
Banatski Karlovac, Railway station
arr. 18:39
dep. 18:40
26 km
Alibunar, Railway station
arr. 18:46
dep. 18:47
33 km
Vladimirovac, Railway station
arr. 18:54
dep. 18:55
41 km
Banatsko Novo Selo, Railway station
arr. 19:04
dep. 19:05
54 km
arr. 19:19
dep. 19:20
72 km
arr. 19:24
dep. 19:25
75 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 19:47
dep. 19:48
92 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 19:51
dep. 19:52
93 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 19:55
dep. 19:56
94 km
arr. 19:59
95 km
18:55 20:39 (01:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 7,20 EUR
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 18:55
Vrsac, Pijaca
arr. 18:57
dep. 18:57
0.9 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 19:01
dep. 19:01
2.4 km
Vrsac, Podrum
arr. 19:02
dep. 19:02
3.1 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 19:10
dep. 19:10
11.4 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 19:14
dep. 19:14
15.9 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 19:20
dep. 19:20
22.7 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 19:25
dep. 19:25
27.4 km
Alibunar, Intersection
arr. 19:33
dep. 19:33
33.9 km
arr. 19:39
dep. 19:39
40.9 km
arr. 19:40
dep. 19:40
41.7 km
arr. 19:41
dep. 19:41
42.3 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 19:48
dep. 19:48
49.9 km
Pancevo, Bus station
arr. 20:08
dep. 20:08
67.2 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 20:27
dep. 20:27
83.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:39
87 km
19:55 21:42 (01:47)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 7,20 EUR
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 19:55
Vrsac, Pijaca
arr. 19:57
dep. 19:57
0.9 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 20:01
dep. 20:01
2.4 km
Vrsac, Podrum
arr. 20:02
dep. 20:02
3.1 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 20:10
dep. 20:10
11.4 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 20:14
dep. 20:14
15.9 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 20:20
dep. 20:20
22.7 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 20:25
dep. 20:25
27.4 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 20:30
dep. 20:30
31.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 20:33
dep. 20:33
32.9 km
arr. 20:35
dep. 20:35
33.7 km
arr. 20:42
dep. 20:42
41.7 km
arr. 20:43
dep. 20:43
42.5 km
arr. 20:44
dep. 20:44
43.1 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 20:51
dep. 20:51
50.7 km
Pancevo, Bus station
arr. 21:11
dep. 21:11
68 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 21:30
dep. 21:30
84.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:42
87.8 km

Naselja Vrsac i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~89 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 32min., a najduže 01h i 54min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vrsac je u 04:15 h, dok je poslednji polazak u 19:55 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Vrsac - Beograd (Belgrade) iznosi od 7,20 EUR do 7,20 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.