Polazak.rs
Public transport service have been temporarily suspended
Search

Vrnjacka Banja - Uzice timetable

wednesday, 19.02.2020.
07:55 10:30 (02:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:55
Vrnjci
arr. 08:00
dep. 08:00
4 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 08:05
dep. 08:05
7 km
Podunavci, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
11 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 08:20
dep. 08:20
19 km
Kraljevo, SUP
arr. 08:28
dep. 08:28
20 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
21 km
Ladevci
arr. 08:45
dep. 08:45
40 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
43 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
49 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 09:00
dep. 09:00
55 km
Preljina
arr. 09:05
dep. 09:05
59 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:20
68 km
Meduvrsje
arr. 09:35
dep. 09:35
77 km
Ovcar Banja
arr. 09:40
dep. 09:40
85 km
Jelen Do
arr. 09:50
dep. 09:50
94 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 09:55
dep. 09:55
98 km
Pozega, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
104 km
Uzici, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
116 km
Sevojno
arr. 10:20
dep. 10:20
121 km
Uzice, Bus station
arr. 10:30
128 km
09:50 12:00 (02:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 09:50
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
27 km
Cacak, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
68 km
Ovcar Banja
arr. 11:15
dep. 11:15
85 km
Pozega, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
104 km
Uzice, Bus station
arr. 12:00
128 km
12:50 15:20 (02:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 12:50
Kraljevo, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:20
21 km
Cacak, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
61 km
Ovcar Banja
arr. 14:30
dep. 14:30
78 km
Pozega, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
97 km
Uzice, Bus station
arr. 15:20
121 km
19:55 22:18 (02:23)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 19:55
Kraljevo, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
25 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
47 km
Preljina
arr. 20:58
dep. 20:58
59 km
Cacak, Bus station
arr. 21:10
dep. 21:11
67 km
Pozega, Bus station
arr. 21:51
dep. 21:51
101.7 km
Sevojno, Portirnica
arr. 22:11
dep. 22:11
119.2 km
Uzice, Bus station
arr. 22:18
125.4 km
Vrnjacka Banja - Uzice timetable
Departures on: thursday, 20.02.2020.
07:55 10:30 (02:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:55
Vrnjci
arr. 08:00
dep. 08:00
4 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 08:05
dep. 08:05
7 km
Podunavci, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
11 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 08:20
dep. 08:20
19 km
Kraljevo, SUP
arr. 08:28
dep. 08:28
20 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
21 km
Ladevci
arr. 08:45
dep. 08:45
40 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
43 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
49 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 09:00
dep. 09:00
55 km
Preljina
arr. 09:05
dep. 09:05
59 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:20
68 km
Meduvrsje
arr. 09:35
dep. 09:35
77 km
Ovcar Banja
arr. 09:40
dep. 09:40
85 km
Jelen Do
arr. 09:50
dep. 09:50
94 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 09:55
dep. 09:55
98 km
Pozega, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
104 km
Uzici, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
116 km
Sevojno
arr. 10:20
dep. 10:20
121 km
Uzice, Bus station
arr. 10:30
128 km
09:50 12:00 (02:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 09:50
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
27 km
Cacak, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
68 km
Ovcar Banja
arr. 11:15
dep. 11:15
85 km
Pozega, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
104 km
Uzice, Bus station
arr. 12:00
128 km
12:50 15:20 (02:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 12:50
Kraljevo, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:20
21 km
Cacak, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
61 km
Ovcar Banja
arr. 14:30
dep. 14:30
78 km
Pozega, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
97 km
Uzice, Bus station
arr. 15:20
121 km
19:55 22:18 (02:23)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 19:55
Kraljevo, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
25 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
47 km
Preljina
arr. 20:58
dep. 20:58
59 km
Cacak, Bus station
arr. 21:10
dep. 21:11
67 km
Pozega, Bus station
arr. 21:51
dep. 21:51
101.7 km
Sevojno, Portirnica
arr. 22:11
dep. 22:11
119.2 km
Uzice, Bus station
arr. 22:18
125.4 km

Naselja Vrnjacka Banja i Uzice su međusobno udaljena ~126 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 10min., a najduže 02h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vrnjacka Banja je u 07:55 h, dok je poslednji polazak u 19:55 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Vrnjacka Banja - Uzice iznosi od 6,47 EUR do 6,47 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.