Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vrnjacka Banja - Svilajnac timetable

thursday, 18.07.2019.
05:30 08:10 (02:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 05:30
Podunavci, Center
arr. 05:40
dep. 05:40
11 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 05:45
dep. 05:45
15 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
27 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 06:18
dep. 06:18
45 km
Guberevac kod Knica
arr. 06:26
dep. 06:26
53 km
Gruza
arr. 06:33
dep. 06:33
60 km
Ljubic kod Knica, Ravni Gaj
arr. 06:40
dep. 06:40
65 km
Dragobraca, Skola
arr. 06:45
dep. 06:45
72 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 06:51
dep. 06:51
75 km
Kragujevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
81 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 07:37
dep. 07:37
113 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:10
123 km
12:10 15:25 (03:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 12:10
Vrnjci, Ž.st.
arr. 12:15
dep. 12:15
3 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 12:20
dep. 12:20
7 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:25
dep. 12:25
11 km
Gornji Ribnik
arr. 12:33
dep. 12:33
17 km
Pocekovina, 2
arr. 12:38
dep. 12:38
22 km
Pocekovina, 1
arr. 12:40
dep. 12:40
23 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
29 km
Bresno Polje
arr. 12:50
dep. 12:50
31 km
Citluk kod Krusevca
arr. 13:00
dep. 13:00
40 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:15
45 km
Stalac, Intersection
arr. 13:30
dep. 13:30
63 km
Cicevac, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
66 km
Pojate, Intersection
arr. 13:40
dep. 13:40
70 km
Paracin, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
85 km
Cuprija, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
94 km
Jagodina, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:30
105 km
Ribare kod Jagodine
arr. 14:40
dep. 14:40
110 km
Glogovac kod Jagodine
arr. 14:45
dep. 14:45
115 km
Drazmirovac
arr. 14:50
dep. 14:50
117 km
Balajnac kod Despotovca, Intersection
arr. 14:55
dep. 14:55
122 km
Veliki Popovic, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
125 km
Medveda kod Despotovca
arr. 15:05
dep. 15:05
130 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 15:10
dep. 15:10
132 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
135 km
Grabovac kod Svilajnca, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
140 km
Dublje kod Svilajnca, Intersection
arr. 15:22
dep. 15:22
143 km
Svilajnac, Bus station
arr. 15:25
145 km
16:00 18:30 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 16:00
Kragujevac, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
61.3 km
Svilajnac, Bus station
arr. 18:30
104.7 km
Vrnjacka Banja - Svilajnac timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
05:30 08:10 (02:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 05:30
Podunavci, Center
arr. 05:40
dep. 05:40
11 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 05:45
dep. 05:45
15 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
27 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 06:18
dep. 06:18
45 km
Guberevac kod Knica
arr. 06:26
dep. 06:26
53 km
Gruza
arr. 06:33
dep. 06:33
60 km
Ljubic kod Knica, Ravni Gaj
arr. 06:40
dep. 06:40
65 km
Dragobraca, Skola
arr. 06:45
dep. 06:45
72 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 06:51
dep. 06:51
75 km
Kragujevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
81 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 07:37
dep. 07:37
113 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:10
123 km
12:10 15:25 (03:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 12:10
Vrnjci, Ž.st.
arr. 12:15
dep. 12:15
3 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 12:20
dep. 12:20
7 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:25
dep. 12:25
11 km
Gornji Ribnik
arr. 12:33
dep. 12:33
17 km
Pocekovina, 2
arr. 12:38
dep. 12:38
22 km
Pocekovina, 1
arr. 12:40
dep. 12:40
23 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
29 km
Bresno Polje
arr. 12:50
dep. 12:50
31 km
Citluk kod Krusevca
arr. 13:00
dep. 13:00
40 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:15
45 km
Stalac, Intersection
arr. 13:30
dep. 13:30
63 km
Cicevac, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
66 km
Pojate, Intersection
arr. 13:40
dep. 13:40
70 km
Paracin, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
85 km
Cuprija, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
94 km
Jagodina, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:30
105 km
Ribare kod Jagodine
arr. 14:40
dep. 14:40
110 km
Glogovac kod Jagodine
arr. 14:45
dep. 14:45
115 km
Drazmirovac
arr. 14:50
dep. 14:50
117 km
Balajnac kod Despotovca, Intersection
arr. 14:55
dep. 14:55
122 km
Veliki Popovic, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
125 km
Medveda kod Despotovca
arr. 15:05
dep. 15:05
130 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 15:10
dep. 15:10
132 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
135 km
Grabovac kod Svilajnca, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
140 km
Dublje kod Svilajnca, Intersection
arr. 15:22
dep. 15:22
143 km
Svilajnac, Bus station
arr. 15:25
145 km
16:00 18:30 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 16:00
Kragujevac, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
61.3 km
Svilajnac, Bus station
arr. 18:30
104.7 km
Vrnjacka Banja - Svilajnac timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
05:30 08:10 (02:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 05:30
Podunavci, Center
arr. 05:40
dep. 05:40
11 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 05:45
dep. 05:45
15 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
27 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 06:18
dep. 06:18
45 km
Guberevac kod Knica
arr. 06:26
dep. 06:26
53 km
Gruza
arr. 06:33
dep. 06:33
60 km
Ljubic kod Knica, Ravni Gaj
arr. 06:40
dep. 06:40
65 km
Dragobraca, Skola
arr. 06:45
dep. 06:45
72 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 06:51
dep. 06:51
75 km
Kragujevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
81 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 07:37
dep. 07:37
113 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:10
123 km
12:10 15:25 (03:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 12:10
Vrnjci, Ž.st.
arr. 12:15
dep. 12:15
3 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 12:20
dep. 12:20
7 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:25
dep. 12:25
11 km
Gornji Ribnik
arr. 12:33
dep. 12:33
17 km
Pocekovina, 2
arr. 12:38
dep. 12:38
22 km
Pocekovina, 1
arr. 12:40
dep. 12:40
23 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
29 km
Bresno Polje
arr. 12:50
dep. 12:50
31 km
Citluk kod Krusevca
arr. 13:00
dep. 13:00
40 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:15
45 km
Stalac, Intersection
arr. 13:30
dep. 13:30
63 km
Cicevac, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
66 km
Pojate, Intersection
arr. 13:40
dep. 13:40
70 km
Paracin, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
85 km
Cuprija, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
94 km
Jagodina, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:30
105 km
Ribare kod Jagodine
arr. 14:40
dep. 14:40
110 km
Glogovac kod Jagodine
arr. 14:45
dep. 14:45
115 km
Drazmirovac
arr. 14:50
dep. 14:50
117 km
Balajnac kod Despotovca, Intersection
arr. 14:55
dep. 14:55
122 km
Veliki Popovic, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
125 km
Medveda kod Despotovca
arr. 15:05
dep. 15:05
130 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 15:10
dep. 15:10
132 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
135 km
Grabovac kod Svilajnca, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
140 km
Dublje kod Svilajnca, Intersection
arr. 15:22
dep. 15:22
143 km
Svilajnac, Bus station
arr. 15:25
145 km
16:00 18:30 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 16:00
Kragujevac, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
61.3 km
Svilajnac, Bus station
arr. 18:30
104.7 km

Naselja Vrnjacka Banja i Svilajnac su međusobno udaljena ~125 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 30min., a najduže 03h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vrnjacka Banja je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 16:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.