Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Vrnjacka Banja - Sombor (Zombor) timetable

wednesday, 21.11.2018.
07:00 14:15 (07:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:00
Kraljevo, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
27 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
81 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
221 km
arr. 12:00
dep. 12:15
301 km
Sirig, Center
arr. 12:35
dep. 12:35
322 km
Srbobran, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:45
333 km
Vrbas, Bus station
arr. 13:05
dep. 13:05
346 km
Kula, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:20
357 km
Crvenka, AS
arr. 13:35
dep. 13:35
365 km
Sivac, AS
arr. 13:45
dep. 13:45
373 km
Kljajicevo, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
385 km
Sombor (Zombor), Bus station
arr. 14:15
398 km
07:30 15:25 (07:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:30
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 07:39
dep. 07:39
5 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 07:44
dep. 07:44
9 km
Podunavci
arr. 07:46
dep. 07:46
10 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 07:52
dep. 07:52
19 km
Ratina
arr. 07:56
dep. 07:56
21 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
26 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
49 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
74 km
Ljig, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:45
115 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:19
dep. 11:45
198 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 11:57
dep. 11:57
204 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:15
dep. 12:15
218 km
Nova Pazova, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
224 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
231 km
Indjija, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
241 km
Maradik, Intersection
arr. 12:48
dep. 12:48
251 km
Gladnos (Maradik)
arr. 12:53
dep. 12:53
255 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:06
dep. 13:06
265 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 13:14
dep. 13:14
272 km
arr. 13:20
dep. 13:25
278 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 13:48
dep. 13:48
299 km
Srbobran, Bus station
arr. 14:03
dep. 14:03
310 km
Vrbas, Bus station
arr. 14:24
dep. 14:24
323 km
Kula, Bus station
arr. 14:38
dep. 14:38
334 km
Crvenka, AS
arr. 14:47
dep. 14:47
342 km
Sivac, AS
arr. 14:56
dep. 14:56
350 km
Kljajicevo, Center
arr. 15:08
dep. 15:08
362 km
Sombor (Zombor), Bus station
arr. 15:25
375 km
 
Departures on: thursday, 22.11.2018.
07:00 14:15 (07:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:00
Kraljevo, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
27 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
81 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
221 km
arr. 12:00
dep. 12:15
301 km
Sirig, Center
arr. 12:35
dep. 12:35
322 km
Srbobran, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:45
333 km
Vrbas, Bus station
arr. 13:05
dep. 13:05
346 km
Kula, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:20
357 km
Crvenka, AS
arr. 13:35
dep. 13:35
365 km
Sivac, AS
arr. 13:45
dep. 13:45
373 km
Kljajicevo, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
385 km
Sombor (Zombor), Bus station
arr. 14:15
398 km
07:30 15:25 (07:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:30
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 07:39
dep. 07:39
5 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 07:44
dep. 07:44
9 km
Podunavci
arr. 07:46
dep. 07:46
10 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 07:52
dep. 07:52
19 km
Ratina
arr. 07:56
dep. 07:56
21 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
26 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
49 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
74 km
Ljig, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:45
115 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:19
dep. 11:45
198 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 11:57
dep. 11:57
204 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:15
dep. 12:15
218 km
Nova Pazova, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
224 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
231 km
Indjija, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
241 km
Maradik, Intersection
arr. 12:48
dep. 12:48
251 km
Gladnos (Maradik)
arr. 12:53
dep. 12:53
255 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:06
dep. 13:06
265 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 13:14
dep. 13:14
272 km
arr. 13:20
dep. 13:25
278 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 13:48
dep. 13:48
299 km
Srbobran, Bus station
arr. 14:03
dep. 14:03
310 km
Vrbas, Bus station
arr. 14:24
dep. 14:24
323 km
Kula, Bus station
arr. 14:38
dep. 14:38
334 km
Crvenka, AS
arr. 14:47
dep. 14:47
342 km
Sivac, AS
arr. 14:56
dep. 14:56
350 km
Kljajicevo, Center
arr. 15:08
dep. 15:08
362 km
Sombor (Zombor), Bus station
arr. 15:25
375 km
 
Departures on: friday, 23.11.2018.
07:00 14:15 (07:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:00
Kraljevo, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
27 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
81 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
221 km
arr. 12:00
dep. 12:15
301 km
Sirig, Center
arr. 12:35
dep. 12:35
322 km
Srbobran, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:45
333 km
Vrbas, Bus station
arr. 13:05
dep. 13:05
346 km
Kula, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:20
357 km
Crvenka, AS
arr. 13:35
dep. 13:35
365 km
Sivac, AS
arr. 13:45
dep. 13:45
373 km
Kljajicevo, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
385 km
Sombor (Zombor), Bus station
arr. 14:15
398 km
07:30 15:25 (07:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:30
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 07:39
dep. 07:39
5 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 07:44
dep. 07:44
9 km
Podunavci
arr. 07:46
dep. 07:46
10 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 07:52
dep. 07:52
19 km
Ratina
arr. 07:56
dep. 07:56
21 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
26 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
49 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
74 km
Ljig, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:45
115 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:19
dep. 11:45
198 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 11:57
dep. 11:57
204 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:15
dep. 12:15
218 km
Nova Pazova, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
224 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
231 km
Indjija, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
241 km
Maradik, Intersection
arr. 12:48
dep. 12:48
251 km
Gladnos (Maradik)
arr. 12:53
dep. 12:53
255 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:06
dep. 13:06
265 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 13:14
dep. 13:14
272 km
arr. 13:20
dep. 13:25
278 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 13:48
dep. 13:48
299 km
Srbobran, Bus station
arr. 14:03
dep. 14:03
310 km
Vrbas, Bus station
arr. 14:24
dep. 14:24
323 km
Kula, Bus station
arr. 14:38
dep. 14:38
334 km
Crvenka, AS
arr. 14:47
dep. 14:47
342 km
Sivac, AS
arr. 14:56
dep. 14:56
350 km
Kljajicevo, Center
arr. 15:08
dep. 15:08
362 km
Sombor (Zombor), Bus station
arr. 15:25
375 km
 
Departures on: saturday, 24.11.2018.
07:00 14:15 (07:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:00
Kraljevo, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
27 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
81 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
221 km
arr. 12:00
dep. 12:15
301 km
Sirig, Center
arr. 12:35
dep. 12:35
322 km
Srbobran, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:45
333 km
Vrbas, Bus station
arr. 13:05
dep. 13:05
346 km
Kula, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:20
357 km
Crvenka, AS
arr. 13:35
dep. 13:35
365 km
Sivac, AS
arr. 13:45
dep. 13:45
373 km
Kljajicevo, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
385 km
Sombor (Zombor), Bus station
arr. 14:15
398 km
07:30 15:25 (07:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:30
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 07:39
dep. 07:39
5 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 07:44
dep. 07:44
9 km
Podunavci
arr. 07:46
dep. 07:46
10 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 07:52
dep. 07:52
19 km
Ratina
arr. 07:56
dep. 07:56
21 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
26 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
49 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
74 km
Ljig, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:45
115 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:19
dep. 11:45
198 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 11:57
dep. 11:57
204 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:15
dep. 12:15
218 km
Nova Pazova, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
224 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
231 km
Indjija, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
241 km
Maradik, Intersection
arr. 12:48
dep. 12:48
251 km
Gladnos (Maradik)
arr. 12:53
dep. 12:53
255 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:06
dep. 13:06
265 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 13:14
dep. 13:14
272 km
arr. 13:20
dep. 13:25
278 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 13:48
dep. 13:48
299 km
Srbobran, Bus station
arr. 14:03
dep. 14:03
310 km
Vrbas, Bus station
arr. 14:24
dep. 14:24
323 km
Kula, Bus station
arr. 14:38
dep. 14:38
334 km
Crvenka, AS
arr. 14:47
dep. 14:47
342 km
Sivac, AS
arr. 14:56
dep. 14:56
350 km
Kljajicevo, Center
arr. 15:08
dep. 15:08
362 km
Sombor (Zombor), Bus station
arr. 15:25
375 km

Naselja Vrnjacka Banja i Sombor (Zombor) su međusobno udaljena ~387 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 07h i 15min., a najduže 07h i 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vrnjacka Banja je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 07:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.