Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Vrnjacka Banja - Nis timetable

tuesday, 19.02.2019.
07:00 10:50 (03:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:00
Vrnjci, Ž.st.
arr. 07:05
dep. 07:05
3 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
12 km
Pocekovina
arr. 07:25
dep. 07:25
20 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 07:35
dep. 07:35
26 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:55
dep. 08:00
41 km
Gornji Stepos
arr. 08:18
dep. 08:18
52 km
Sogolj
arr. 08:25
dep. 08:25
56 km
Veliki Kupci
arr. 08:30
dep. 08:30
59.5 km
Majdevo kod Krusevca
arr. 08:35
dep. 08:35
64 km
Celije kod Krusevca
arr. 08:40
dep. 08:40
68 km
Zlatari, KP
arr. 08:45
dep. 08:45
72 km
Ravni kod Brusa
arr. 08:50
dep. 08:50
75 km
Razbojna, Jankova klisura
arr. 09:00
dep. 09:00
80 km
Prebreza
arr. 09:05
dep. 09:05
84 km
Blace, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
91 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 09:25
dep. 09:25
95 km
Beloljin, Krivo Brdo
arr. 09:30
dep. 09:30
97 km
Beloljin
arr. 09:35
dep. 09:35
103 km
Bresnicic
arr. 09:40
dep. 09:40
106 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 09:45
dep. 09:45
110 km
Prokuplje, Carina
arr. 09:55
dep. 09:55
118 km
Prokuplje, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
120 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 10:02
dep. 10:02
121 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 10:10
dep. 10:10
126 km
Merosina
arr. 10:25
dep. 10:25
134 km
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 10:30
dep. 10:30
137 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 10:35
dep. 10:35
141 km
arr. 10:45
dep. 10:45
149 km
Nis, Bus station
arr. 10:50
151 km
07:30 10:00 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:30
Trstenik, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
12 km
Pocekovina
arr. 07:55
dep. 07:55
20 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 08:00
dep. 08:00
26 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:30
43 km
Stalac
arr. 08:40
dep. 08:40
49 km
Cicevac, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
59 km
Pojate
arr. 09:00
dep. 09:00
68 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
101 km
Nis, Bus station
arr. 10:00
122 km
08:55 11:15 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 08:55
Vrnjci, Ž.st.
arr. 09:00
dep. 09:00
3 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:12
dep. 09:12
12 km
Pocekovina, 1
arr. 09:19
dep. 09:19
19 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 09:25
dep. 09:25
26 km
Globoder, R1
arr. 09:29
dep. 09:29
30 km
Kosevi, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
35 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 09:36
dep. 09:36
36 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
41 km
Stalac
arr. 10:05
dep. 10:05
57 km
Cicevac, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
62 km
Pojate
arr. 10:15
dep. 10:15
66 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
100 km
Moravski Bujmir
arr. 10:52
dep. 10:52
107 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 10:58
dep. 10:58
114 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 11:03
dep. 11:03
120 km
Nis, Bus station
arr. 11:15
130 km
10:25 12:40 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 10:25
Trstenik, Bus station
arr. 10:32
dep. 10:32
8 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 10:50
dep. 10:50
26 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:05
dep. 11:10
41 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
62 km
Razanj, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
78 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:10
101 km
Nis, Bus station
arr. 12:40
132 km
13:15 15:45 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 13:15
Trstenik, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
10 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:15
39 km
Stalac
arr. 14:30
dep. 14:30
53 km
Cicevac, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
58 km
Pojate
arr. 14:42
dep. 14:42
61 km
Razanj, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
74 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
100 km
Nis, Bus station
arr. 15:45
130 km
14:20 17:00 (02:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 14:20
Trstenik, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
11 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:15
40 km
Stalac
arr. 15:30
dep. 15:30
56 km
Cicevac, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:35
61 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
100 km
Nis, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
131 km
arr. 17:00
132 km
17:35 20:15 (02:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 17:35
Vrnjci, Ž.st.
arr. 17:40
dep. 17:40
4 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
14 km
Pocekovina
arr. 18:00
dep. 18:00
22 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 18:05
dep. 18:05
28 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:45
43 km
Stalac, IG
arr. 19:00
dep. 19:00
57.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:05
62.5 km
Pojate
arr. 19:10
dep. 19:10
66.5 km
Razanj, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
80 km
Deligrad, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
84 km
Rutevac, Intersection
arr. 19:35
dep. 19:35
91 km
Aleksinac, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
103 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 19:55
dep. 19:55
116 km
Nis, Bus station
arr. 20:15
134 km
18:15 20:45 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 7,20 EUR
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 18:15
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
12 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
41 km
Stalac
arr. 19:20
dep. 19:20
47 km
Pojate
arr. 19:40
dep. 19:40
66 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
101 km
Nis, Bus station
arr. 20:45
132 km
20:40 23:00 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 20:40
Trstenik, Bus station
arr. 20:55
dep. 20:55
8 km
Krusevac, Bus station
arr. 21:25
dep. 21:30
41 km
Cicevac, Bus station
arr. 21:50
dep. 21:50
62 km
Razanj, Bus station
arr. 22:05
dep. 22:05
78 km
Aleksinac, Bus station
arr. 22:30
dep. 22:30
101 km
Nis, Bus station
arr. 23:00
132 km

Naselja Vrnjacka Banja i Nis su međusobno udaljena ~133 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 15min., a najduže 03h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vrnjacka Banja je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 20:40 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Vrnjacka Banja - Nis iznosi od 7,20 EUR do 7,20 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.