Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Vrnjacka Banja - Kraljevo timetable

friday, 17.08.2018.
00:00 00:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 00:00
Kraljevo, Bus station
arr. 00:45
26.5 km
03:15 03:50 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 03:15
Kraljevo, SUP
arr. 03:50
26.5 km
05:25 06:00 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 05:25
Kraljevo, Bus station
arr. 05:57
26.5 km
05:30 06:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 05:30
Podunavci, Center
arr. 05:40
dep. 05:40
11 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 05:45
dep. 05:45
15 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:00
27 km
07:00 07:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:00
Kraljevo, Bus station
arr. 07:30
27 km
07:30 08:05 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:30
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 07:39
dep. 07:39
5 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 07:44
dep. 07:44
9 km
Podunavci
arr. 07:46
dep. 07:46
10 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 07:52
dep. 07:52
19 km
Ratina
arr. 07:56
dep. 07:56
21 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:05
26 km
07:55 08:30 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:55
Vrnjci
arr. 08:00
dep. 08:00
4 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 08:05
dep. 08:05
7 km
Podunavci, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
11 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 08:20
dep. 08:20
19 km
Kraljevo, SUP
arr. 08:28
dep. 08:28
20 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
21 km
08:30 09:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 08:30
Podunavci
arr. 08:42
dep. 08:42
10 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 08:52
dep. 08:52
19 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:00
26 km
09:30 10:19 (00:49)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 09:30
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 09:33
dep. 09:33
1.7 km
Vrnjci, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
2.7 km
Vrnjci, Stančići
arr. 09:37
dep. 09:37
4.1 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 09:40
dep. 09:40
6.3 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 09:41
dep. 09:41
7 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 09:44
dep. 09:44
9 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 09:46
dep. 09:46
10 km
Podunavci, Center
arr. 09:49
dep. 09:49
11.8 km
Vranesi
arr. 09:51
dep. 09:51
13.8 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 09:53
dep. 09:53
15.1 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 09:55
dep. 09:55
16.1 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 09:57
dep. 09:57
17.4 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 09:59
dep. 09:59
18.3 km
Ratina
arr. 10:02
dep. 10:02
19.5 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 10:04
dep. 10:04
20.3 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 10:06
dep. 10:06
21.1 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 10:08
dep. 10:08
21.9 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 10:10
dep. 10:10
23.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:19
26.9 km
09:45 10:30 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 09:45
Kraljevo, Bus station
arr. 10:30
26.5 km
09:45 10:30 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 09:45
Kraljevo, Bus station
arr. 10:30
26.5 km
09:50 10:20 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 09:50
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
27 km
10:10 10:45 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 10:10
Kraljevo, Bus station
arr. 10:45
27 km
10:30 11:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 10:30
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 10:33
dep. 10:33
1.7 km
Vrnjci, Intersection
arr. 10:35
dep. 10:35
-170.9 km
Vrnjci, Stančići
arr. 10:38
dep. 10:38
4.1 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 10:41
dep. 10:41
6.3 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 10:42
dep. 10:42
7 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 10:45
dep. 10:45
9 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 10:46
dep. 10:46
10 km
Podunavci, Center
arr. 10:48
dep. 10:48
11.8 km
Vranesi
arr. 10:50
dep. 10:50
13.8 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 10:52
dep. 10:52
15.1 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 10:53
dep. 10:53
16.1 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 10:55
dep. 10:55
17.4 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 10:56
dep. 10:56
18.3 km
Ratina
arr. 10:58
dep. 10:58
19.5 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 10:59
dep. 10:59
20.3 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 11:00
dep. 11:00
21.1 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 11:01
dep. 11:01
21.9 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 11:04
dep. 11:04
23.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:15
26.9 km
10:35 11:00 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 10:35
Kraljevo, Bus station
arr. 11:00
21 km
11:00 11:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 11:00
Vrnjci, Intersection
arr. 11:05
dep. 11:05
3 km
Stancici
arr. 12:35
dep. 12:35
56 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 11:10
dep. 11:10
6 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 11:12
dep. 11:12
7 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 11:15
dep. 11:15
9 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Donji
arr. 11:16
dep. 11:16
10 km
Podunavci, Center
arr. 11:17
dep. 11:17
11 km
Vranesi
arr. 11:21
dep. 11:21
14 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 11:23
dep. 11:23
15 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 11:25
dep. 11:25
16 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 11:27
dep. 11:27
17 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 11:28
dep. 11:28
18 km
Ratina
arr. 11:31
dep. 11:31
20 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 11:33
dep. 11:33
21 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 11:35
dep. 11:35
22 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 11:37
dep. 11:37
22.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 11:38
dep. 11:38
23 km
Kraljevo, SUP
arr. 11:43
dep. 11:43
26 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:45
27 km
12:00 12:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 12:00
Vrnjci, Intersection
arr. 12:05
dep. 12:05
4 km
Lipova
arr. 12:10
dep. 12:10
7 km
Podunavci, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
11 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 12:25
dep. 12:25
19 km
Kraljevo, SUP
arr. 12:33
dep. 12:33
26 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:35
27 km
12:15 12:55 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 12:15
Kraljevo, Bus station
arr. 12:55
26.5 km
12:15 13:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 12:15
Kraljevo, Bus station
arr. 12:47
26.5 km
12:50 13:15 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 12:50
Kraljevo, Bus station
arr. 13:15
21 km
13:12 13:56 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 13:12
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 13:15
dep. 13:15
1.7 km
Vrnjci, Intersection
arr. 13:17
dep. 13:17
2.7 km
Vrnjci, Stančići
arr. 13:19
dep. 13:19
4.1 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 13:22
dep. 13:22
6.3 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 13:23
dep. 13:23
7 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 13:26
dep. 13:26
9 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Donji
arr. 13:28
dep. 13:28
10 km
Podunavci, Center
arr. 13:30
dep. 13:30
11.8 km
Vranesi
arr. 13:33
dep. 13:33
13.8 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 13:35
dep. 13:35
15.1 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 13:37
dep. 13:37
16.1 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 13:39
dep. 13:39
17.4 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 13:41
dep. 13:41
18.3 km
Ratina
arr. 13:43
dep. 13:43
19.5 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 13:44
dep. 13:44
20.3 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 13:45
dep. 13:45
21.1 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 13:46
dep. 13:46
21.9 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 13:48
dep. 13:48
23.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:56
26.9 km
13:45 14:30 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 13:45
Kraljevo, Bus station
arr. 14:30
26.5 km
14:00 14:34 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 14:00
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 14:09
dep. 14:09
6 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 14:14
dep. 14:14
10 km
Podunavci, Center
arr. 14:16
dep. 14:16
11 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 14:22
dep. 14:22
17 km
Ratina
arr. 14:25
dep. 14:25
19 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:34
26 km
14:45 15:17 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 15.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 14:45
Kraljevo, Bus station
arr. 15:17
26.5 km
15:10 15:25 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 15:10
Kraljevo, Bus station
arr. 15:25
10 km
15:40 16:15 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 15:40
Vrnjci
arr. 15:45
dep. 15:45
4 km
Lipova
arr. 15:50
dep. 15:50
7 km
Podunavci
arr. 15:55
dep. 15:55
11 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 16:05
dep. 16:05
19 km
Kraljevo, SUP
arr. 16:13
dep. 16:13
26 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:15
27 km
15:45 16:17 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 15:45
Kraljevo, Bus station
arr. 16:17
26.5 km
16:15 17:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 16:15
Vrnjci, Intersection
arr. 16:20
dep. 16:20
3 km
Stancici
arr. 17:50
dep. 17:50
56 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 16:25
dep. 16:25
6 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 16:27
dep. 16:27
7 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 16:30
dep. 16:30
9 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Donji
arr. 16:31
dep. 16:31
10 km
Podunavci, Center
arr. 16:32
dep. 16:32
11 km
Vranesi
arr. 16:36
dep. 16:36
14 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 16:38
dep. 16:38
15 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 16:40
dep. 16:40
16 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 16:42
dep. 16:42
17 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 16:43
dep. 16:43
18 km
Ratina
arr. 16:46
dep. 16:46
20 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 16:48
dep. 16:48
21 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 16:50
dep. 16:50
22 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 16:52
dep. 16:52
22.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 16:53
dep. 16:53
23 km
Kraljevo, SUP
arr. 16:58
dep. 16:58
26 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:00
27 km
16:25 17:00 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 16:25
Kraljevo, Bus station
arr. 16:57
26.5 km
16:55 17:25 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 16:55
Vrnjci, Intersection
arr. 17:00
dep. 17:00
5 km
Podunavci, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
11 km
Ratina
arr. 17:16
dep. 17:16
21 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:25
27 km
18:30 19:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 18:30
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 18:35
dep. 18:35
7 km
Podunavci
arr. 18:40
dep. 18:40
12 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 18:45
dep. 18:45
14 km
Ratina
arr. 18:50
dep. 18:50
17 km
Kraljevo, Bus station
arr. 19:00
27 km
19:00 19:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 19:00
Vrnjci, Intersection
arr. 19:05
dep. 19:05
3 km
Stancici
arr. 20:35
dep. 20:35
56 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 19:10
dep. 19:10
6 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 19:12
dep. 19:12
7 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 19:15
dep. 19:15
9 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Donji
arr. 19:16
dep. 19:16
10 km
Podunavci, Center
arr. 19:17
dep. 19:17
11 km
Vranesi
arr. 19:21
dep. 19:21
14 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 19:23
dep. 19:23
15 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 19:25
dep. 19:25
16 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 19:27
dep. 19:27
17 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 19:28
dep. 19:28
18 km
Ratina
arr. 19:31
dep. 19:31
20 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 19:33
dep. 19:33
21 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 19:35
dep. 19:35
22 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 19:37
dep. 19:37
22.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 19:38
dep. 19:38
23 km
Kraljevo, SUP
arr. 19:43
dep. 19:43
26 km
Kraljevo, Bus station
arr. 19:45
27 km
19:15 20:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 19:15
Kraljevo, Bus station
arr. 20:00
26.5 km
19:55 20:20 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 19:55
Kraljevo, Bus station
arr. 20:20
25 km
22:30 23:05 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 05.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 22:30
Kraljevo, SUP
arr. 23:05
26.5 km

Naselja Vrnjacka Banja i Kraljevo su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 49min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 21 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vrnjacka Banja je u 00:00 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Vrnjacka Banja - Kraljevo iznosi od 200,00 RSD do 200,00 RSD.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.