Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Vrnjacka Banja - Kragujevac timetable

thursday, 16.08.2018.
00:00 02:20 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 00:00
Kraljevo, Bus station
arr. 00:45
dep. 00:45
26.5 km
Kragujevac, Bus station
arr. 02:20
79.8 km
05:30 07:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 05:30
Podunavci, Center
arr. 05:40
dep. 05:40
11 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 05:45
dep. 05:45
15 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
27 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 06:18
dep. 06:18
45 km
Guberevac kod Knica
arr. 06:26
dep. 06:26
53 km
Gruza
arr. 06:33
dep. 06:33
60 km
Ljubic kod Knica, Ravni Gaj
arr. 06:40
dep. 06:40
65 km
Dragobraca, Skola
arr. 06:45
dep. 06:45
72 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 06:51
dep. 06:51
75 km
Kragujevac, Bus station
arr. 07:00
81 km
06:10 08:00 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 06:10
Kragujevac, Bus station
arr. 08:00
79.8 km
07:00 08:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:00
Kraljevo, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
27 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:30
81 km
09:45 11:30 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 09:45
Kraljevo, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
26.5 km
Kragujevac, Bus station
arr. 11:30
79.8 km
09:45 11:30 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 09:45
Kraljevo, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
26.5 km
Kragujevac, Bus station
arr. 11:30
79.8 km
10:10 11:45 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 10:10
Kraljevo, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
27 km
Gruza
arr. 11:20
dep. 11:20
57 km
Kragujevac, Bus station
arr. 11:45
77 km
16:00 17:25 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 16:00
Kragujevac, Bus station
arr. 17:25
61.3 km

Naselja Vrnjacka Banja i Kragujevac su međusobno udaljena ~78 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 25min., a najduže 02h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vrnjacka Banja je u 00:00 h, dok je poslednji polazak u 16:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.