Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vrnjacka Banja - Kragujevac timetable

tuesday, 18.02.2020.
05:30 07:00 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 05:30
Podunavci, Center
arr. 05:40
dep. 05:40
11 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 05:45
dep. 05:45
15 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
27 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 06:18
dep. 06:18
45 km
Guberevac kod Knica
arr. 06:26
dep. 06:26
53 km
Gruza
arr. 06:33
dep. 06:33
60 km
Ljubic kod Knica, Ravni Gaj
arr. 06:40
dep. 06:40
65 km
Dragobraca, Skola
arr. 06:45
dep. 06:45
72 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 06:51
dep. 06:51
75 km
Kragujevac, Bus station
arr. 07:00
81 km
07:00 08:30 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:00
Kraljevo, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
27 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:30
81 km
10:10 11:45 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 10:10
Kraljevo, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
27 km
Gruza
arr. 11:20
dep. 11:20
57 km
Kragujevac, Bus station
arr. 11:45
77 km
15:00 17:15 (02:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 15:00
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 15:03
dep. 15:03
1.6 km
Vrnjci, Intersection
arr. 15:05
dep. 15:05
2.5 km
Vrnjci, Stančići
arr. 15:07
dep. 15:07
4 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 15:10
dep. 15:10
6.1 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 15:11
dep. 15:11
7.1 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 15:14
dep. 15:14
8.9 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 15:16
dep. 15:16
9.9 km
Podunavci, Center
arr. 15:19
dep. 15:19
11.4 km
Vranesi
arr. 15:21
dep. 15:21
13.9 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 15:23
dep. 15:23
15.2 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 15:25
dep. 15:25
16.3 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 15:27
dep. 15:27
17.4 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 15:29
dep. 15:29
18.4 km
Ratina
arr. 15:32
dep. 15:32
19.5 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 15:34
dep. 15:34
20.4 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 15:36
dep. 15:36
21.1 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 15:38
dep. 15:38
21.9 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 15:40
dep. 15:40
23.4 km
Ribnica
arr. 15:42
dep. 15:42
24.5 km
Kraljevo, SUP
arr. 15:44
dep. 15:44
25.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:49
dep. 15:49
27 km
Kraljevo, AMD
arr. 15:53
dep. 15:53
28.1 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 15:55
dep. 15:55
29.1 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 15:57
dep. 15:57
30.4 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 16:04
dep. 16:04
33.2 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 16:10
dep. 16:10
36.9 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 16:13
dep. 16:13
38.3 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 16:15
dep. 16:15
39.5 km
Milavcici
arr. 16:18
dep. 16:18
41 km
Milavcici, Ž.st.
arr. 16:21
dep. 16:21
42.2 km
Pecenog
arr. 16:24
dep. 16:24
44.6 km
Vitkovac kod Kraljeva
arr. 16:26
dep. 16:26
46.2 km
Tomica Brdo
arr. 16:28
dep. 16:28
48 km
Guberevac kod Knica, T. Zakuta
arr. 16:33
dep. 16:33
50.9 km
Guberevac kod Knica
arr. 16:35
dep. 16:35
51.7 km
Balosave, Vrbeta
arr. 16:38
dep. 16:38
54.4 km
Balosave, Putareva kuca
arr. 16:40
dep. 16:40
56.1 km
Cestin, Skretanje
arr. 16:42
dep. 16:42
58.1 km
Gruza
arr. 16:45
dep. 16:45
59.2 km
Grabovac kod Knica, Šumari
arr. 16:47
dep. 16:47
60.3 km
Ljubic kod Knica
arr. 16:49
dep. 16:49
63 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 16:51
dep. 16:51
64.4 km
Vuckovica kod Knica
arr. 16:53
dep. 16:53
66.2 km
Golocelo kod Kragujevca, Intersection
arr. 16:54
dep. 16:54
68.9 km
Dragobraca
arr. 16:57
dep. 16:57
71 km
Kragujevac, Koricani
arr. 17:00
dep. 17:00
73.1 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 17:04
dep. 17:04
75.8 km
Kragujevac, Bus station
arr. 17:15
81 km
16:00 17:25 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 16:00
Kragujevac, Bus station
arr. 17:25
61.3 km
17:00 18:44 (01:44)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 17:00
Ugljarevo
arr. 17:12
dep. 17:12
6.7 km
Stubal kod Kraljeva
arr. 17:20
dep. 17:20
11.3 km
Cukojevac
arr. 17:30
dep. 17:30
16 km
Dragobraca, Skola
arr. 18:26
dep. 18:26
51.5 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 18:33
dep. 18:33
56.4 km
Kragujevac, Bus station
arr. 18:44
61.3 km
Vrnjacka Banja - Kragujevac timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
05:30 07:00 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 05:30
Podunavci, Center
arr. 05:40
dep. 05:40
11 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 05:45
dep. 05:45
15 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
27 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 06:18
dep. 06:18
45 km
Guberevac kod Knica
arr. 06:26
dep. 06:26
53 km
Gruza
arr. 06:33
dep. 06:33
60 km
Ljubic kod Knica, Ravni Gaj
arr. 06:40
dep. 06:40
65 km
Dragobraca, Skola
arr. 06:45
dep. 06:45
72 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 06:51
dep. 06:51
75 km
Kragujevac, Bus station
arr. 07:00
81 km
07:00 08:30 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:00
Kraljevo, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
27 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:30
81 km
10:10 11:45 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 10:10
Kraljevo, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
27 km
Gruza
arr. 11:20
dep. 11:20
57 km
Kragujevac, Bus station
arr. 11:45
77 km
15:00 17:15 (02:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 15:00
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 15:03
dep. 15:03
1.6 km
Vrnjci, Intersection
arr. 15:05
dep. 15:05
2.5 km
Vrnjci, Stančići
arr. 15:07
dep. 15:07
4 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 15:10
dep. 15:10
6.1 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 15:11
dep. 15:11
7.1 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 15:14
dep. 15:14
8.9 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 15:16
dep. 15:16
9.9 km
Podunavci, Center
arr. 15:19
dep. 15:19
11.4 km
Vranesi
arr. 15:21
dep. 15:21
13.9 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 15:23
dep. 15:23
15.2 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 15:25
dep. 15:25
16.3 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 15:27
dep. 15:27
17.4 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 15:29
dep. 15:29
18.4 km
Ratina
arr. 15:32
dep. 15:32
19.5 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 15:34
dep. 15:34
20.4 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 15:36
dep. 15:36
21.1 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 15:38
dep. 15:38
21.9 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 15:40
dep. 15:40
23.4 km
Ribnica
arr. 15:42
dep. 15:42
24.5 km
Kraljevo, SUP
arr. 15:44
dep. 15:44
25.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:49
dep. 15:49
27 km
Kraljevo, AMD
arr. 15:53
dep. 15:53
28.1 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 15:55
dep. 15:55
29.1 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 15:57
dep. 15:57
30.4 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 16:04
dep. 16:04
33.2 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 16:10
dep. 16:10
36.9 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 16:13
dep. 16:13
38.3 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 16:15
dep. 16:15
39.5 km
Milavcici
arr. 16:18
dep. 16:18
41 km
Milavcici, Ž.st.
arr. 16:21
dep. 16:21
42.2 km
Pecenog
arr. 16:24
dep. 16:24
44.6 km
Vitkovac kod Kraljeva
arr. 16:26
dep. 16:26
46.2 km
Tomica Brdo
arr. 16:28
dep. 16:28
48 km
Guberevac kod Knica, T. Zakuta
arr. 16:33
dep. 16:33
50.9 km
Guberevac kod Knica
arr. 16:35
dep. 16:35
51.7 km
Balosave, Vrbeta
arr. 16:38
dep. 16:38
54.4 km
Balosave, Putareva kuca
arr. 16:40
dep. 16:40
56.1 km
Cestin, Skretanje
arr. 16:42
dep. 16:42
58.1 km
Gruza
arr. 16:45
dep. 16:45
59.2 km
Grabovac kod Knica, Šumari
arr. 16:47
dep. 16:47
60.3 km
Ljubic kod Knica
arr. 16:49
dep. 16:49
63 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 16:51
dep. 16:51
64.4 km
Vuckovica kod Knica
arr. 16:53
dep. 16:53
66.2 km
Golocelo kod Kragujevca, Intersection
arr. 16:54
dep. 16:54
68.9 km
Dragobraca
arr. 16:57
dep. 16:57
71 km
Kragujevac, Koricani
arr. 17:00
dep. 17:00
73.1 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 17:04
dep. 17:04
75.8 km
Kragujevac, Bus station
arr. 17:15
81 km
16:00 17:25 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 16:00
Kragujevac, Bus station
arr. 17:25
61.3 km
17:00 18:44 (01:44)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 17:00
Ugljarevo
arr. 17:12
dep. 17:12
6.7 km
Stubal kod Kraljeva
arr. 17:20
dep. 17:20
11.3 km
Cukojevac
arr. 17:30
dep. 17:30
16 km
Dragobraca, Skola
arr. 18:26
dep. 18:26
51.5 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 18:33
dep. 18:33
56.4 km
Kragujevac, Bus station
arr. 18:44
61.3 km

Naselja Vrnjacka Banja i Kragujevac su međusobno udaljena ~74 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 25min., a najduže 02h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vrnjacka Banja je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 17:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.