Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vrnjacka Banja - Cuprija timetable

wednesday, 19.02.2020.
12:10 14:10 (02:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 12:10
Vrnjci, Ž.st.
arr. 12:15
dep. 12:15
3 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 12:20
dep. 12:20
7 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:25
dep. 12:25
11 km
Gornji Ribnik
arr. 12:33
dep. 12:33
17 km
Pocekovina, 2
arr. 12:38
dep. 12:38
22 km
Pocekovina, 1
arr. 12:40
dep. 12:40
23 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
29 km
Bresno Polje
arr. 12:50
dep. 12:50
31 km
Citluk kod Krusevca
arr. 13:00
dep. 13:00
40 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:15
45 km
Stalac, Intersection
arr. 13:30
dep. 13:30
63 km
Cicevac, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
66 km
Pojate, Intersection
arr. 13:40
dep. 13:40
70 km
Paracin, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
85 km
Cuprija, Bus station
arr. 14:10
94 km
Vrnjacka Banja - Cuprija timetable
Departures on: thursday, 20.02.2020.
12:10 14:10 (02:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 12:10
Vrnjci, Ž.st.
arr. 12:15
dep. 12:15
3 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 12:20
dep. 12:20
7 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:25
dep. 12:25
11 km
Gornji Ribnik
arr. 12:33
dep. 12:33
17 km
Pocekovina, 2
arr. 12:38
dep. 12:38
22 km
Pocekovina, 1
arr. 12:40
dep. 12:40
23 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
29 km
Bresno Polje
arr. 12:50
dep. 12:50
31 km
Citluk kod Krusevca
arr. 13:00
dep. 13:00
40 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:15
45 km
Stalac, Intersection
arr. 13:30
dep. 13:30
63 km
Cicevac, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
66 km
Pojate, Intersection
arr. 13:40
dep. 13:40
70 km
Paracin, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
85 km
Cuprija, Bus station
arr. 14:10
94 km
Vrnjacka Banja - Cuprija timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
12:10 14:10 (02:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 12:10
Vrnjci, Ž.st.
arr. 12:15
dep. 12:15
3 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 12:20
dep. 12:20
7 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:25
dep. 12:25
11 km
Gornji Ribnik
arr. 12:33
dep. 12:33
17 km
Pocekovina, 2
arr. 12:38
dep. 12:38
22 km
Pocekovina, 1
arr. 12:40
dep. 12:40
23 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
29 km
Bresno Polje
arr. 12:50
dep. 12:50
31 km
Citluk kod Krusevca
arr. 13:00
dep. 13:00
40 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:15
45 km
Stalac, Intersection
arr. 13:30
dep. 13:30
63 km
Cicevac, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
66 km
Pojate, Intersection
arr. 13:40
dep. 13:40
70 km
Paracin, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
85 km
Cuprija, Bus station
arr. 14:10
94 km
Vrnjacka Banja - Cuprija timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
12:10 14:10 (02:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 12:10
Vrnjci, Ž.st.
arr. 12:15
dep. 12:15
3 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 12:20
dep. 12:20
7 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:25
dep. 12:25
11 km
Gornji Ribnik
arr. 12:33
dep. 12:33
17 km
Pocekovina, 2
arr. 12:38
dep. 12:38
22 km
Pocekovina, 1
arr. 12:40
dep. 12:40
23 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
29 km
Bresno Polje
arr. 12:50
dep. 12:50
31 km
Citluk kod Krusevca
arr. 13:00
dep. 13:00
40 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:15
45 km
Stalac, Intersection
arr. 13:30
dep. 13:30
63 km
Cicevac, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
66 km
Pojate, Intersection
arr. 13:40
dep. 13:40
70 km
Paracin, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
85 km
Cuprija, Bus station
arr. 14:10
94 km
Vrnjacka Banja - Cuprija timetable
Departures on: sunday, 23.02.2020.
12:10 14:10 (02:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 12:10
Vrnjci, Ž.st.
arr. 12:15
dep. 12:15
3 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 12:20
dep. 12:20
7 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:25
dep. 12:25
11 km
Gornji Ribnik
arr. 12:33
dep. 12:33
17 km
Pocekovina, 2
arr. 12:38
dep. 12:38
22 km
Pocekovina, 1
arr. 12:40
dep. 12:40
23 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
29 km
Bresno Polje
arr. 12:50
dep. 12:50
31 km
Citluk kod Krusevca
arr. 13:00
dep. 13:00
40 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:15
45 km
Stalac, Intersection
arr. 13:30
dep. 13:30
63 km
Cicevac, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
66 km
Pojate, Intersection
arr. 13:40
dep. 13:40
70 km
Paracin, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
85 km
Cuprija, Bus station
arr. 14:10
94 km
Vrnjacka Banja - Cuprija timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
12:10 14:10 (02:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 12:10
Vrnjci, Ž.st.
arr. 12:15
dep. 12:15
3 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 12:20
dep. 12:20
7 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:25
dep. 12:25
11 km
Gornji Ribnik
arr. 12:33
dep. 12:33
17 km
Pocekovina, 2
arr. 12:38
dep. 12:38
22 km
Pocekovina, 1
arr. 12:40
dep. 12:40
23 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
29 km
Bresno Polje
arr. 12:50
dep. 12:50
31 km
Citluk kod Krusevca
arr. 13:00
dep. 13:00
40 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:15
45 km
Stalac, Intersection
arr. 13:30
dep. 13:30
63 km
Cicevac, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
66 km
Pojate, Intersection
arr. 13:40
dep. 13:40
70 km
Paracin, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
85 km
Cuprija, Bus station
arr. 14:10
94 km
Vrnjacka Banja - Cuprija timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
12:10 14:10 (02:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 12:10
Vrnjci, Ž.st.
arr. 12:15
dep. 12:15
3 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 12:20
dep. 12:20
7 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:25
dep. 12:25
11 km
Gornji Ribnik
arr. 12:33
dep. 12:33
17 km
Pocekovina, 2
arr. 12:38
dep. 12:38
22 km
Pocekovina, 1
arr. 12:40
dep. 12:40
23 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
29 km
Bresno Polje
arr. 12:50
dep. 12:50
31 km
Citluk kod Krusevca
arr. 13:00
dep. 13:00
40 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:15
45 km
Stalac, Intersection
arr. 13:30
dep. 13:30
63 km
Cicevac, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
66 km
Pojate, Intersection
arr. 13:40
dep. 13:40
70 km
Paracin, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
85 km
Cuprija, Bus station
arr. 14:10
94 km

Naselja Vrnjacka Banja i Cuprija su međusobno udaljena ~94 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 00min., a najduže 02h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vrnjacka Banja je u 12:10 h, dok je poslednji polazak u 12:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.