Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Vrnjacka Banja - Cacak timetable

thursday, 15.11.2018.
07:55 09:15 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:55
Vrnjci
arr. 08:00
dep. 08:00
4 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 08:05
dep. 08:05
7 km
Podunavci, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
11 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 08:20
dep. 08:20
19 km
Kraljevo, SUP
arr. 08:28
dep. 08:28
20 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
21 km
Ladevci
arr. 08:45
dep. 08:45
40 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
43 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
49 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 09:00
dep. 09:00
55 km
Preljina
arr. 09:05
dep. 09:05
59 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
68 km
09:50 10:50 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 4,66 EUR
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 09:50
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
27 km
Cacak, Bus station
arr. 10:50
68 km
10:35 11:50 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 10:35
Kraljevo, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:05
21 km
Cacak, Bus station
arr. 11:50
61 km
11:00 12:55 (01:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 11:00
Vrnjci, Intersection
arr. 11:05
dep. 11:05
3 km
Stancici
arr. 12:35
dep. 12:35
56 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 11:10
dep. 11:10
6 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 11:12
dep. 11:12
7 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 11:15
dep. 11:15
9 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Donji
arr. 11:16
dep. 11:16
10 km
Podunavci, Center
arr. 11:17
dep. 11:17
11 km
Vranesi
arr. 11:21
dep. 11:21
14 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 11:23
dep. 11:23
15 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 11:25
dep. 11:25
16 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 11:27
dep. 11:27
17 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 11:28
dep. 11:28
18 km
Ratina
arr. 11:31
dep. 11:31
20 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 11:33
dep. 11:33
21 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 11:35
dep. 11:35
22 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 11:37
dep. 11:37
22.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 11:38
dep. 11:38
23 km
Kraljevo, SUP
arr. 11:43
dep. 11:43
26 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
27 km
arr. 11:50
dep. 11:50
31 km
Adrani, Dom
arr. 11:55
dep. 11:55
32 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 12:00
dep. 12:00
34 km
Milocaj, 2
arr. 12:05
dep. 12:05
37 km
Cvetke, Intersection
arr. 12:07
dep. 12:07
38 km
Ladevci
arr. 12:10
dep. 12:10
41 km
Tavnik, Intersection
arr. 12:15
dep. 12:15
43 km
Katrga, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
45 km
Mrcajevci, Radovici
arr. 12:23
dep. 12:23
47 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:25
dep. 12:25
49 km
Mrcajevci, Dragačevica
arr. 12:28
dep. 12:28
51 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 12:29
dep. 12:29
52 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 12:30
dep. 12:30
53 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 12:31
dep. 12:31
54 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 12:33
dep. 12:33
55 km
Stancici, Čegar
arr. 12:36
dep. 12:36
57 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 12:38
dep. 12:38
59 km
Preljina
arr. 12:40
dep. 12:40
61 km
Konjevici
arr. 12:45
dep. 12:45
63 km
Cacak, Bus station
arr. 12:55
68 km
12:00 13:40 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 12:00
Vrnjci, Intersection
arr. 12:05
dep. 12:05
4 km
Lipova
arr. 12:10
dep. 12:10
7 km
Podunavci, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
11 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 12:25
dep. 12:25
19 km
Kraljevo, SUP
arr. 12:33
dep. 12:33
26 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:45
27 km
Ladevci, Intersection
arr. 13:05
dep. 13:05
40 km
Tavnik, Intersection
arr. 13:10
dep. 13:10
43 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:15
49 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 13:25
dep. 13:25
55 km
Preljina
arr. 13:35
dep. 13:35
61 km
Cacak, Bus station
arr. 13:40
68 km
12:50 14:10 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 12:50
Kraljevo, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:20
21 km
Cacak, Bus station
arr. 14:10
61 km
15:40 17:10 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 15:40
Vrnjci
arr. 15:45
dep. 15:45
4 km
Lipova
arr. 15:50
dep. 15:50
7 km
Podunavci
arr. 15:55
dep. 15:55
11 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 16:05
dep. 16:05
19 km
Kraljevo, SUP
arr. 16:13
dep. 16:13
26 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
27 km
Ladevci
arr. 16:35
dep. 16:35
40 km
Tavnik, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
-164 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
49 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 16:55
dep. 16:55
55 km
Preljina
arr. 17:00
dep. 17:00
61 km
Cacak, Bus station
arr. 17:10
68 km
16:15 18:10 (01:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 16:15
Vrnjci, Intersection
arr. 16:20
dep. 16:20
3 km
Stancici
arr. 17:50
dep. 17:50
56 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 16:25
dep. 16:25
6 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 16:27
dep. 16:27
7 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 16:30
dep. 16:30
9 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Donji
arr. 16:31
dep. 16:31
10 km
Podunavci, Center
arr. 16:32
dep. 16:32
11 km
Vranesi
arr. 16:36
dep. 16:36
14 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 16:38
dep. 16:38
15 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 16:40
dep. 16:40
16 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 16:42
dep. 16:42
17 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 16:43
dep. 16:43
18 km
Ratina
arr. 16:46
dep. 16:46
20 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 16:48
dep. 16:48
21 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 16:50
dep. 16:50
22 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 16:52
dep. 16:52
22.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 16:53
dep. 16:53
23 km
Kraljevo, SUP
arr. 16:58
dep. 16:58
26 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
27 km
arr. 17:05
dep. 17:05
31 km
Adrani, Dom
arr. 17:10
dep. 17:10
32 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 17:15
dep. 17:15
34 km
Milocaj, 2
arr. 17:20
dep. 17:20
37 km
Cvetke, Intersection
arr. 17:22
dep. 17:22
38 km
Ladevci
arr. 17:25
dep. 17:25
41 km
Tavnik, Intersection
arr. 17:30
dep. 17:30
43 km
Katrga, Intersection
arr. 17:35
dep. 17:35
45 km
Mrcajevci, Radovici
arr. 17:38
dep. 17:38
47 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:40
49 km
Mrcajevci, Dragačevica
arr. 17:43
dep. 17:43
51 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 17:44
dep. 17:44
52 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 17:45
dep. 17:45
53 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 17:46
dep. 17:46
54 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 17:48
dep. 17:48
55 km
Stancici, Čegar
arr. 17:51
dep. 17:51
57 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 17:53
dep. 17:53
59 km
Preljina
arr. 17:55
dep. 17:55
61 km
Konjevici
arr. 18:00
dep. 18:00
63 km
Cacak, Bus station
arr. 18:10
68 km
16:55 18:15 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 16:55
Vrnjci, Intersection
arr. 17:00
dep. 17:00
5 km
Podunavci, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
11 km
Ratina
arr. 17:16
dep. 17:16
21 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
27 km
Milocaj, 2
arr. 17:35
dep. 17:35
37 km
Ladevci
arr. 17:41
dep. 17:41
40 km
Tavnik, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
43 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
49 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 17:58
dep. 17:58
55 km
Preljina
arr. 18:05
dep. 18:05
61 km
Konjevici
arr. 18:07
dep. 18:07
63 km
Cacak, Bus station
arr. 18:15
68 km
19:55 21:11 (01:16)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 19:55
Kraljevo, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
25 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
47 km
Preljina
arr. 20:58
dep. 20:58
59 km
Cacak, Bus station
arr. 21:10
67 km

Naselja Vrnjacka Banja i Cacak su međusobno udaljena ~67 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vrnjacka Banja je u 07:55 h, dok je poslednji polazak u 19:55 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Vrnjacka Banja - Cacak iznosi od 4,66 EUR do 4,66 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.