Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vrnjacka Banja - Cacak timetable

saturday, 08.08.2020.
07:55 09:15 (01:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:55
Vrnjci
arr. 08:00
dep. 08:00
4 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 08:05
dep. 08:05
7 km
Podunavci, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
11 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
19 km
Kraljevo, SUP
arr. 08:28
dep. 08:28
20 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
21 km
Ladevci
arr. 08:45
dep. 08:45
40 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
43 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
49 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
55 km
Preljina
arr. 09:05
dep. 09:05
59 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
68 km
09:50 10:50 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.10.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 09:50
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
27 km
Cacak, Bus station
arr. 10:50
68 km
12:00 13:40 (01:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 12:00
Vrnjci, Intersection
arr. 12:05
dep. 12:05
4 km
Lipova
arr. 12:10
dep. 12:10
7 km
Podunavci, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
11 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
19 km
Kraljevo, SUP
arr. 12:33
dep. 12:33
26 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:45
27 km
Ladevci, Intersection
arr. 13:05
dep. 13:05
40 km
Tavnik, Intersection
arr. 13:10
dep. 13:10
43 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:15
49 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
55 km
Preljina
arr. 13:35
dep. 13:35
61 km
Cacak, Bus station
arr. 13:40
68 km
12:50 14:10 (01:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 12:50
Kraljevo, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:20
21 km
Cacak, Bus station
arr. 14:10
61 km
16:55 18:15 (01:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 16:55
Vrnjci, Intersection
arr. 17:00
dep. 17:00
5 km
Podunavci, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
11 km
Ratina, Center
arr. 17:16
dep. 17:16
21 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
27 km
Milocaj, 2
arr. 17:35
dep. 17:35
37 km
Ladevci
arr. 17:41
dep. 17:41
40 km
Tavnik, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
43 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
49 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 17:58
dep. 17:58
55 km
Preljina
arr. 18:05
dep. 18:05
61 km
Konjevici, Kruzni tok
arr. 18:07
dep. 18:07
63 km
Cacak, Bus station
arr. 18:15
68 km
19:55 21:10 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 19:55
Kraljevo, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
25 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
47 km
Preljina
arr. 20:58
dep. 20:58
59 km
Cacak, Bus station
arr. 21:10
67 km
Vrnjacka Banja - Cacak timetable
Departures on: sunday, 09.08.2020.
07:55 09:15 (01:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:55
Vrnjci
arr. 08:00
dep. 08:00
4 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 08:05
dep. 08:05
7 km
Podunavci, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
11 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
19 km
Kraljevo, SUP
arr. 08:28
dep. 08:28
20 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
21 km
Ladevci
arr. 08:45
dep. 08:45
40 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
43 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
49 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
55 km
Preljina
arr. 09:05
dep. 09:05
59 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
68 km
09:50 10:50 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.10.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 09:50
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
27 km
Cacak, Bus station
arr. 10:50
68 km
12:00 13:40 (01:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 12:00
Vrnjci, Intersection
arr. 12:05
dep. 12:05
4 km
Lipova
arr. 12:10
dep. 12:10
7 km
Podunavci, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
11 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
19 km
Kraljevo, SUP
arr. 12:33
dep. 12:33
26 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:45
27 km
Ladevci, Intersection
arr. 13:05
dep. 13:05
40 km
Tavnik, Intersection
arr. 13:10
dep. 13:10
43 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:15
49 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
55 km
Preljina
arr. 13:35
dep. 13:35
61 km
Cacak, Bus station
arr. 13:40
68 km
12:50 14:10 (01:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 12:50
Kraljevo, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:20
21 km
Cacak, Bus station
arr. 14:10
61 km
16:55 18:15 (01:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 16:55
Vrnjci, Intersection
arr. 17:00
dep. 17:00
5 km
Podunavci, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
11 km
Ratina, Center
arr. 17:16
dep. 17:16
21 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
27 km
Milocaj, 2
arr. 17:35
dep. 17:35
37 km
Ladevci
arr. 17:41
dep. 17:41
40 km
Tavnik, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
43 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
49 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 17:58
dep. 17:58
55 km
Preljina
arr. 18:05
dep. 18:05
61 km
Konjevici, Kruzni tok
arr. 18:07
dep. 18:07
63 km
Cacak, Bus station
arr. 18:15
68 km
19:55 21:10 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 19:55
Kraljevo, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
25 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
47 km
Preljina
arr. 20:58
dep. 20:58
59 km
Cacak, Bus station
arr. 21:10
67 km

Naselja Vrnjacka Banja i Cacak su međusobno udaljena ~67 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vrnjacka Banja je u 07:55 h, dok je poslednji polazak u 19:55 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Vrnjacka Banja - Cacak iznosi od 3,02 EUR do 3,02 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.