Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vrelo kod Aleksinca - Nis timetable

monday, 15.07.2019.
05:25 06:20 (00:55)
Dom k
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vrelo kod Aleksinca, Dom k
dep. 05:25
Paligrace, Center
arr. 05:36
dep. 05:36
4.9 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 05:38
dep. 05:38
5.3 km
Vele Polje, Skola
arr. 05:42
dep. 05:42
6.8 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 05:48
dep. 05:48
10 km
Paljina, Intersection
arr. 05:51
dep. 05:51
11.9 km
Bercinac, Center
arr. 05:54
dep. 05:54
13.5 km
Bercinac, Ulaz
arr. 05:55
dep. 05:55
14.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 05:57
dep. 05:57
15.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 05:58
dep. 05:58
16 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:03
dep. 06:03
17.8 km
Vrtiste, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
18.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 06:06
dep. 06:06
19 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
21.4 km
Donji Komren, Komren
arr. 06:14
dep. 06:14
24.1 km
Nis, Jastrebac
arr. 06:16
dep. 06:16
25 km
Nis, Bus station
arr. 06:20
27 km
07:50 08:45 (00:55)
Dom k
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vrelo kod Aleksinca, Dom k
dep. 07:50
Paligrace, Center
arr. 08:01
dep. 08:01
4.9 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 08:03
dep. 08:03
5.3 km
Vele Polje, Skola
arr. 08:07
dep. 08:07
6.8 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 08:13
dep. 08:13
10 km
Paljina, Intersection
arr. 08:16
dep. 08:16
11.9 km
Bercinac, Center
arr. 08:19
dep. 08:19
13.5 km
Bercinac, Ulaz
arr. 08:20
dep. 08:20
14.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 08:22
dep. 08:22
15.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 08:23
dep. 08:23
16 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 08:28
dep. 08:28
17.8 km
Vrtiste, Intersection
arr. 08:29
dep. 08:29
18.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 08:31
dep. 08:31
19 km
Camurlija, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
21.4 km
Donji Komren, Komren
arr. 08:39
dep. 08:39
24.1 km
Nis, Jastrebac
arr. 08:41
dep. 08:41
25 km
Nis, Bus station
arr. 08:45
27 km
14:20 15:15 (00:55)
Dom k
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vrelo kod Aleksinca, Dom k
dep. 14:20
Paligrace, Center
arr. 14:31
dep. 14:31
4.9 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 14:33
dep. 14:33
5.3 km
Vele Polje, Skola
arr. 14:37
dep. 14:37
6.8 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 14:43
dep. 14:43
10 km
Paljina, Intersection
arr. 14:46
dep. 14:46
11.9 km
Bercinac, Center
arr. 14:49
dep. 14:49
13.5 km
Bercinac, Ulaz
arr. 14:50
dep. 14:50
14.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:52
dep. 14:52
15.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 14:53
dep. 14:53
16 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 14:58
dep. 14:58
17.8 km
Vrtiste, Intersection
arr. 14:59
dep. 14:59
18.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 15:01
dep. 15:01
19 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:05
dep. 15:05
21.4 km
Donji Komren, Komren
arr. 15:09
dep. 15:09
24.1 km
Nis, Jastrebac
arr. 15:11
dep. 15:11
25 km
Nis, Bus station
arr. 15:15
27 km
Vrelo kod Aleksinca - Nis timetable
Departures on: tuesday, 16.07.2019.
05:25 06:20 (00:55)
Dom k
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vrelo kod Aleksinca, Dom k
dep. 05:25
Paligrace, Center
arr. 05:36
dep. 05:36
4.9 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 05:38
dep. 05:38
5.3 km
Vele Polje, Skola
arr. 05:42
dep. 05:42
6.8 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 05:48
dep. 05:48
10 km
Paljina, Intersection
arr. 05:51
dep. 05:51
11.9 km
Bercinac, Center
arr. 05:54
dep. 05:54
13.5 km
Bercinac, Ulaz
arr. 05:55
dep. 05:55
14.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 05:57
dep. 05:57
15.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 05:58
dep. 05:58
16 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:03
dep. 06:03
17.8 km
Vrtiste, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
18.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 06:06
dep. 06:06
19 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
21.4 km
Donji Komren, Komren
arr. 06:14
dep. 06:14
24.1 km
Nis, Jastrebac
arr. 06:16
dep. 06:16
25 km
Nis, Bus station
arr. 06:20
27 km
07:50 08:45 (00:55)
Dom k
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vrelo kod Aleksinca, Dom k
dep. 07:50
Paligrace, Center
arr. 08:01
dep. 08:01
4.9 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 08:03
dep. 08:03
5.3 km
Vele Polje, Skola
arr. 08:07
dep. 08:07
6.8 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 08:13
dep. 08:13
10 km
Paljina, Intersection
arr. 08:16
dep. 08:16
11.9 km
Bercinac, Center
arr. 08:19
dep. 08:19
13.5 km
Bercinac, Ulaz
arr. 08:20
dep. 08:20
14.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 08:22
dep. 08:22
15.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 08:23
dep. 08:23
16 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 08:28
dep. 08:28
17.8 km
Vrtiste, Intersection
arr. 08:29
dep. 08:29
18.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 08:31
dep. 08:31
19 km
Camurlija, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
21.4 km
Donji Komren, Komren
arr. 08:39
dep. 08:39
24.1 km
Nis, Jastrebac
arr. 08:41
dep. 08:41
25 km
Nis, Bus station
arr. 08:45
27 km
14:20 15:15 (00:55)
Dom k
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vrelo kod Aleksinca, Dom k
dep. 14:20
Paligrace, Center
arr. 14:31
dep. 14:31
4.9 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 14:33
dep. 14:33
5.3 km
Vele Polje, Skola
arr. 14:37
dep. 14:37
6.8 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 14:43
dep. 14:43
10 km
Paljina, Intersection
arr. 14:46
dep. 14:46
11.9 km
Bercinac, Center
arr. 14:49
dep. 14:49
13.5 km
Bercinac, Ulaz
arr. 14:50
dep. 14:50
14.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:52
dep. 14:52
15.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 14:53
dep. 14:53
16 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 14:58
dep. 14:58
17.8 km
Vrtiste, Intersection
arr. 14:59
dep. 14:59
18.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 15:01
dep. 15:01
19 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:05
dep. 15:05
21.4 km
Donji Komren, Komren
arr. 15:09
dep. 15:09
24.1 km
Nis, Jastrebac
arr. 15:11
dep. 15:11
25 km
Nis, Bus station
arr. 15:15
27 km
Vrelo kod Aleksinca - Nis timetable
Departures on: wednesday, 17.07.2019.
05:25 06:20 (00:55)
Dom k
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vrelo kod Aleksinca, Dom k
dep. 05:25
Paligrace, Center
arr. 05:36
dep. 05:36
4.9 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 05:38
dep. 05:38
5.3 km
Vele Polje, Skola
arr. 05:42
dep. 05:42
6.8 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 05:48
dep. 05:48
10 km
Paljina, Intersection
arr. 05:51
dep. 05:51
11.9 km
Bercinac, Center
arr. 05:54
dep. 05:54
13.5 km
Bercinac, Ulaz
arr. 05:55
dep. 05:55
14.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 05:57
dep. 05:57
15.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 05:58
dep. 05:58
16 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:03
dep. 06:03
17.8 km
Vrtiste, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
18.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 06:06
dep. 06:06
19 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
21.4 km
Donji Komren, Komren
arr. 06:14
dep. 06:14
24.1 km
Nis, Jastrebac
arr. 06:16
dep. 06:16
25 km
Nis, Bus station
arr. 06:20
27 km
07:50 08:45 (00:55)
Dom k
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vrelo kod Aleksinca, Dom k
dep. 07:50
Paligrace, Center
arr. 08:01
dep. 08:01
4.9 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 08:03
dep. 08:03
5.3 km
Vele Polje, Skola
arr. 08:07
dep. 08:07
6.8 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 08:13
dep. 08:13
10 km
Paljina, Intersection
arr. 08:16
dep. 08:16
11.9 km
Bercinac, Center
arr. 08:19
dep. 08:19
13.5 km
Bercinac, Ulaz
arr. 08:20
dep. 08:20
14.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 08:22
dep. 08:22
15.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 08:23
dep. 08:23
16 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 08:28
dep. 08:28
17.8 km
Vrtiste, Intersection
arr. 08:29
dep. 08:29
18.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 08:31
dep. 08:31
19 km
Camurlija, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
21.4 km
Donji Komren, Komren
arr. 08:39
dep. 08:39
24.1 km
Nis, Jastrebac
arr. 08:41
dep. 08:41
25 km
Nis, Bus station
arr. 08:45
27 km
14:20 15:15 (00:55)
Dom k
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vrelo kod Aleksinca, Dom k
dep. 14:20
Paligrace, Center
arr. 14:31
dep. 14:31
4.9 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 14:33
dep. 14:33
5.3 km
Vele Polje, Skola
arr. 14:37
dep. 14:37
6.8 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 14:43
dep. 14:43
10 km
Paljina, Intersection
arr. 14:46
dep. 14:46
11.9 km
Bercinac, Center
arr. 14:49
dep. 14:49
13.5 km
Bercinac, Ulaz
arr. 14:50
dep. 14:50
14.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:52
dep. 14:52
15.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 14:53
dep. 14:53
16 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 14:58
dep. 14:58
17.8 km
Vrtiste, Intersection
arr. 14:59
dep. 14:59
18.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 15:01
dep. 15:01
19 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:05
dep. 15:05
21.4 km
Donji Komren, Komren
arr. 15:09
dep. 15:09
24.1 km
Nis, Jastrebac
arr. 15:11
dep. 15:11
25 km
Nis, Bus station
arr. 15:15
27 km

Naselja Vrelo kod Aleksinca i Nis su međusobno udaljena ~27 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vrelo kod Aleksinca je u 05:25 h, dok je poslednji polazak u 14:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.