Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vrdnik - Beograd (Belgrade) timetable

monday, 17.02.2020.
08:13 09:54 (01:41)
Zel. stanicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: last day of a bank holiday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrdnik, Zel. stanica
dep. 08:13
Vrdnik, Selo
arr. 08:15
dep. 08:15
1.1 km
Rivica, Center
arr. 08:22
dep. 08:22
7.1 km
Ruma, Agroruma
arr. 08:38
dep. 08:38
21.7 km
Ruma, Bus station
arr. 08:44
dep. 08:44
23.7 km
arr. 08:49
dep. 08:49
26 km
Kraljevci, Center
arr. 08:58
dep. 08:58
32.2 km
Dobrinci, Center
arr. 09:04
dep. 09:04
36.6 km
arr. 09:44
dep. 09:44
80.6 km
arr. 09:47
dep. 09:47
83.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:54
87.2 km
Vrdnik - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: tuesday, 18.02.2020.
09:30 11:09 (01:39)
Zel. stanicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrdnik, Zel. stanica
dep. 09:30
Vrdnik, Selo
arr. 09:32
dep. 09:32
1.1 km
Rivica, Center
arr. 09:39
dep. 09:39
7.1 km
Ruma, Agroruma
arr. 09:55
dep. 09:55
21.7 km
arr. 10:04
dep. 10:04
26 km
Kraljevci, Center
arr. 10:13
dep. 10:13
32.2 km
Dobrinci, Center
arr. 10:19
dep. 10:19
36.6 km
Pecinci, Slobodana Bajica 8
arr. 10:27
dep. 10:27
43.1 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 60
arr. 10:40
dep. 10:40
55.3 km
arr. 10:59
dep. 10:59
80.6 km
arr. 11:02
dep. 11:02
83.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:09
87.2 km
09:41 11:21 (01:40)
Zel. stanicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrdnik, Zel. stanica
dep. 09:41
Vrdnik, Selo
arr. 09:43
dep. 09:43
1.1 km
Rivica, Center
arr. 09:50
dep. 09:50
7.1 km
Ruma, Agroruma
arr. 10:07
dep. 10:07
21.7 km
arr. 10:16
dep. 10:16
26 km
Kraljevci, Center
arr. 10:25
dep. 10:25
32.2 km
Dobrinci, Center
arr. 10:31
dep. 10:31
36.6 km
arr. 11:11
dep. 11:11
80.6 km
arr. 11:14
dep. 11:14
83.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:21
87.2 km
17:44 19:24 (01:40)
Zel. stanicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrdnik, Zel. stanica
dep. 17:44
Vrdnik, Selo
arr. 17:46
dep. 17:46
1.1 km
Rivica, Center
arr. 17:53
dep. 17:53
7.1 km
Ruma, Agroruma
arr. 18:10
dep. 18:10
21.7 km
arr. 18:19
dep. 18:19
26 km
Kraljevci, Center
arr. 18:28
dep. 18:28
32.2 km
Dobrinci, Center
arr. 18:34
dep. 18:34
36.6 km
arr. 19:14
dep. 19:14
80.6 km
arr. 19:17
dep. 19:17
83.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:24
87.2 km
Vrdnik - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
09:30 11:09 (01:39)
Zel. stanicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrdnik, Zel. stanica
dep. 09:30
Vrdnik, Selo
arr. 09:32
dep. 09:32
1.1 km
Rivica, Center
arr. 09:39
dep. 09:39
7.1 km
Ruma, Agroruma
arr. 09:55
dep. 09:55
21.7 km
arr. 10:04
dep. 10:04
26 km
Kraljevci, Center
arr. 10:13
dep. 10:13
32.2 km
Dobrinci, Center
arr. 10:19
dep. 10:19
36.6 km
Pecinci, Slobodana Bajica 8
arr. 10:27
dep. 10:27
43.1 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 60
arr. 10:40
dep. 10:40
55.3 km
arr. 10:59
dep. 10:59
80.6 km
arr. 11:02
dep. 11:02
83.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:09
87.2 km
09:41 11:21 (01:40)
Zel. stanicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrdnik, Zel. stanica
dep. 09:41
Vrdnik, Selo
arr. 09:43
dep. 09:43
1.1 km
Rivica, Center
arr. 09:50
dep. 09:50
7.1 km
Ruma, Agroruma
arr. 10:07
dep. 10:07
21.7 km
arr. 10:16
dep. 10:16
26 km
Kraljevci, Center
arr. 10:25
dep. 10:25
32.2 km
Dobrinci, Center
arr. 10:31
dep. 10:31
36.6 km
arr. 11:11
dep. 11:11
80.6 km
arr. 11:14
dep. 11:14
83.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:21
87.2 km
17:44 19:24 (01:40)
Zel. stanicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrdnik, Zel. stanica
dep. 17:44
Vrdnik, Selo
arr. 17:46
dep. 17:46
1.1 km
Rivica, Center
arr. 17:53
dep. 17:53
7.1 km
Ruma, Agroruma
arr. 18:10
dep. 18:10
21.7 km
arr. 18:19
dep. 18:19
26 km
Kraljevci, Center
arr. 18:28
dep. 18:28
32.2 km
Dobrinci, Center
arr. 18:34
dep. 18:34
36.6 km
arr. 19:14
dep. 19:14
80.6 km
arr. 19:17
dep. 19:17
83.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:24
87.2 km

Naselja Vrdnik i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~88 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 39min., a najduže 01h i 41min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vrdnik je u 08:13 h, dok je poslednji polazak u 17:44 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.