Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vrbovsko (Padinska skela) - Siroka greda (Padinska skela) timetable

saturday, 20.07.2019.
04:30 04:56 (00:26)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vrbovsko (Padinska skela), Okretnica
dep. 04:30
Vrbovsko (Padinska skela), Ulaz
arr. 04:31
dep. 04:31
0.3 km
Vrbovsko (Padinska skela), Vodovodna stanica
arr. 04:32
dep. 04:32
0.7 km
Besni Fok (Padinska skela), Ambulanta
arr. 04:36
dep. 04:36
3.8 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 04:38
dep. 04:38
4.6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 04:39
dep. 04:39
5 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 04:41
dep. 04:41
7.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 04:44
dep. 04:44
9.5 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 04:48
dep. 04:48
11.2 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 04:49
dep. 04:49
11.7 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 04:50
dep. 04:50
12.2 km
Padinska Skela, 1
arr. 04:51
dep. 04:51
12.9 km
Siroka greda (Padinska skela)
arr. 04:56
16.5 km
06:25 06:51 (00:26)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vrbovsko (Padinska skela), Okretnica
dep. 06:25
Vrbovsko (Padinska skela), Ulaz
arr. 06:26
dep. 06:26
0.3 km
Vrbovsko (Padinska skela), Vodovodna stanica
arr. 06:27
dep. 06:27
0.7 km
Besni Fok (Padinska skela), Ambulanta
arr. 06:31
dep. 06:31
3.8 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 06:33
dep. 06:33
4.6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 06:34
dep. 06:34
5 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 06:36
dep. 06:36
7.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 06:39
dep. 06:39
9.5 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 06:43
dep. 06:43
11.2 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 06:44
dep. 06:44
11.7 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 06:45
dep. 06:45
12.2 km
Padinska Skela, 1
arr. 06:46
dep. 06:46
12.9 km
Siroka greda (Padinska skela)
arr. 06:51
16.5 km
07:30 07:56 (00:26)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vrbovsko (Padinska skela), Okretnica
dep. 07:30
Vrbovsko (Padinska skela), Ulaz
arr. 07:31
dep. 07:31
0.3 km
Vrbovsko (Padinska skela), Vodovodna stanica
arr. 07:32
dep. 07:32
0.7 km
Besni Fok (Padinska skela), Ambulanta
arr. 07:36
dep. 07:36
3.8 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 07:38
dep. 07:38
4.6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 07:39
dep. 07:39
5 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 07:41
dep. 07:41
7.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 07:44
dep. 07:44
9.5 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 07:48
dep. 07:48
11.2 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 07:49
dep. 07:49
11.7 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 07:50
dep. 07:50
12.2 km
Padinska Skela, 1
arr. 07:51
dep. 07:51
12.9 km
Siroka greda (Padinska skela)
arr. 07:56
16.5 km
09:25 09:51 (00:26)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vrbovsko (Padinska skela), Okretnica
dep. 09:25
Vrbovsko (Padinska skela), Ulaz
arr. 09:26
dep. 09:26
0.3 km
Vrbovsko (Padinska skela), Vodovodna stanica
arr. 09:27
dep. 09:27
0.7 km
Besni Fok (Padinska skela), Ambulanta
arr. 09:31
dep. 09:31
3.8 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 09:33
dep. 09:33
4.6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 09:34
dep. 09:34
5 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 09:36
dep. 09:36
7.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 09:39
dep. 09:39
9.5 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 09:43
dep. 09:43
11.2 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 09:44
dep. 09:44
11.7 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 09:45
dep. 09:45
12.2 km
Padinska Skela, 1
arr. 09:46
dep. 09:46
12.9 km
Siroka greda (Padinska skela)
arr. 09:51
16.5 km
11:20 11:46 (00:26)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vrbovsko (Padinska skela), Okretnica
dep. 11:20
Vrbovsko (Padinska skela), Ulaz
arr. 11:21
dep. 11:21
0.3 km
Vrbovsko (Padinska skela), Vodovodna stanica
arr. 11:22
dep. 11:22
0.7 km
Besni Fok (Padinska skela), Ambulanta
arr. 11:26
dep. 11:26
3.8 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 11:28
dep. 11:28
4.6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 11:29
dep. 11:29
5 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 11:31
dep. 11:31
7.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 11:34
dep. 11:34
9.5 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 11:38
dep. 11:38
11.2 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 11:39
dep. 11:39
11.7 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 11:40
dep. 11:40
12.2 km
Padinska Skela, 1
arr. 11:41
dep. 11:41
12.9 km
Siroka greda (Padinska skela)
arr. 11:46
16.5 km
12:25 12:51 (00:26)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vrbovsko (Padinska skela), Okretnica
dep. 12:25
Vrbovsko (Padinska skela), Ulaz
arr. 12:26
dep. 12:26
0.3 km
Vrbovsko (Padinska skela), Vodovodna stanica
arr. 12:27
dep. 12:27
0.7 km
Besni Fok (Padinska skela), Ambulanta
arr. 12:31
dep. 12:31
3.8 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 12:33
dep. 12:33
4.6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 12:34
dep. 12:34
5 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 12:36
dep. 12:36
7.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 12:39
dep. 12:39
9.5 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 12:43
dep. 12:43
11.2 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 12:44
dep. 12:44
11.7 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 12:45
dep. 12:45
12.2 km
Padinska Skela, 1
arr. 12:46
dep. 12:46
12.9 km
Siroka greda (Padinska skela)
arr. 12:51
16.5 km
13:40 14:06 (00:26)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vrbovsko (Padinska skela), Okretnica
dep. 13:40
Vrbovsko (Padinska skela), Ulaz
arr. 13:41
dep. 13:41
0.3 km
Vrbovsko (Padinska skela), Vodovodna stanica
arr. 13:42
dep. 13:42
0.7 km
Besni Fok (Padinska skela), Ambulanta
arr. 13:46
dep. 13:46
3.8 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 13:48
dep. 13:48
4.6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 13:49
dep. 13:49
5 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 13:51
dep. 13:51
7.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 13:54
dep. 13:54
9.5 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 13:58
dep. 13:58
11.2 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 13:59
dep. 13:59
11.7 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 14:00
dep. 14:00
12.2 km
Padinska Skela, 1
arr. 14:01
dep. 14:01
12.9 km
Siroka greda (Padinska skela)
arr. 14:06
16.5 km
14:45 15:11 (00:26)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vrbovsko (Padinska skela), Okretnica
dep. 14:45
Vrbovsko (Padinska skela), Ulaz
arr. 14:46
dep. 14:46
0.3 km
Vrbovsko (Padinska skela), Vodovodna stanica
arr. 14:47
dep. 14:47
0.7 km
Besni Fok (Padinska skela), Ambulanta
arr. 14:51
dep. 14:51
3.8 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 14:53
dep. 14:53
4.6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 14:54
dep. 14:54
5 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 14:56
dep. 14:56
7.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 14:59
dep. 14:59
9.5 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 15:03
dep. 15:03
11.2 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 15:04
dep. 15:04
11.7 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 15:05
dep. 15:05
12.2 km
Padinska Skela, 1
arr. 15:06
dep. 15:06
12.9 km
Siroka greda (Padinska skela)
arr. 15:11
16.5 km
16:40 17:06 (00:26)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vrbovsko (Padinska skela), Okretnica
dep. 16:40
Vrbovsko (Padinska skela), Ulaz
arr. 16:41
dep. 16:41
0.3 km
Vrbovsko (Padinska skela), Vodovodna stanica
arr. 16:42
dep. 16:42
0.7 km
Besni Fok (Padinska skela), Ambulanta
arr. 16:46
dep. 16:46
3.8 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 16:48
dep. 16:48
4.6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 16:49
dep. 16:49
5 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 16:51
dep. 16:51
7.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 16:54
dep. 16:54
9.5 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 16:58
dep. 16:58
11.2 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 16:59
dep. 16:59
11.7 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 17:00
dep. 17:00
12.2 km
Padinska Skela, 1
arr. 17:01
dep. 17:01
12.9 km
Siroka greda (Padinska skela)
arr. 17:06
16.5 km
17:45 18:11 (00:26)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vrbovsko (Padinska skela), Okretnica
dep. 17:45
Vrbovsko (Padinska skela), Ulaz
arr. 17:46
dep. 17:46
0.3 km
Vrbovsko (Padinska skela), Vodovodna stanica
arr. 17:47
dep. 17:47
0.7 km
Besni Fok (Padinska skela), Ambulanta
arr. 17:51
dep. 17:51
3.8 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 17:53
dep. 17:53
4.6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 17:54
dep. 17:54
5 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 17:56
dep. 17:56
7.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 17:59
dep. 17:59
9.5 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 18:03
dep. 18:03
11.2 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 18:04
dep. 18:04
11.7 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 18:05
dep. 18:05
12.2 km
Padinska Skela, 1
arr. 18:06
dep. 18:06
12.9 km
Siroka greda (Padinska skela)
arr. 18:11
16.5 km
18:50 19:16 (00:26)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vrbovsko (Padinska skela), Okretnica
dep. 18:50
Vrbovsko (Padinska skela), Ulaz
arr. 18:51
dep. 18:51
0.3 km
Vrbovsko (Padinska skela), Vodovodna stanica
arr. 18:52
dep. 18:52
0.7 km
Besni Fok (Padinska skela), Ambulanta
arr. 18:56
dep. 18:56
3.8 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 18:58
dep. 18:58
4.6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 18:59
dep. 18:59
5 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 19:01
dep. 19:01
7.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 19:04
dep. 19:04
9.5 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 19:08
dep. 19:08
11.2 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 19:09
dep. 19:09
11.7 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 19:10
dep. 19:10
12.2 km
Padinska Skela, 1
arr. 19:11
dep. 19:11
12.9 km
Siroka greda (Padinska skela)
arr. 19:16
16.5 km
20:45 21:11 (00:26)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vrbovsko (Padinska skela), Okretnica
dep. 20:45
Vrbovsko (Padinska skela), Ulaz
arr. 20:46
dep. 20:46
0.3 km
Vrbovsko (Padinska skela), Vodovodna stanica
arr. 20:47
dep. 20:47
0.7 km
Besni Fok (Padinska skela), Ambulanta
arr. 20:51
dep. 20:51
3.8 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 20:53
dep. 20:53
4.6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 20:54
dep. 20:54
5 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 20:56
dep. 20:56
7.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 20:59
dep. 20:59
9.5 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 21:03
dep. 21:03
11.2 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 21:04
dep. 21:04
11.7 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 21:05
dep. 21:05
12.2 km
Padinska Skela, 1
arr. 21:06
dep. 21:06
12.9 km
Siroka greda (Padinska skela)
arr. 21:11
16.5 km
21:50 22:16 (00:26)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vrbovsko (Padinska skela), Okretnica
dep. 21:50
Vrbovsko (Padinska skela), Ulaz
arr. 21:51
dep. 21:51
0.3 km
Vrbovsko (Padinska skela), Vodovodna stanica
arr. 21:52
dep. 21:52
0.7 km
Besni Fok (Padinska skela), Ambulanta
arr. 21:56
dep. 21:56
3.8 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 21:58
dep. 21:58
4.6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 21:59
dep. 21:59
5 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 22:01
dep. 22:01
7.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 22:04
dep. 22:04
9.5 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 22:08
dep. 22:08
11.2 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 22:09
dep. 22:09
11.7 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 22:10
dep. 22:10
12.2 km
Padinska Skela, 1
arr. 22:11
dep. 22:11
12.9 km
Siroka greda (Padinska skela)
arr. 22:16
16.5 km
22:55 23:21 (00:26)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vrbovsko (Padinska skela), Okretnica
dep. 22:55
Vrbovsko (Padinska skela), Ulaz
arr. 22:56
dep. 22:56
0.3 km
Vrbovsko (Padinska skela), Vodovodna stanica
arr. 22:57
dep. 22:57
0.7 km
Besni Fok (Padinska skela), Ambulanta
arr. 23:01
dep. 23:01
3.8 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 23:03
dep. 23:03
4.6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 23:04
dep. 23:04
5 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 23:06
dep. 23:06
7.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 23:09
dep. 23:09
9.5 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 23:13
dep. 23:13
11.2 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 23:14
dep. 23:14
11.7 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 23:15
dep. 23:15
12.2 km
Padinska Skela, 1
arr. 23:16
dep. 23:16
12.9 km
Siroka greda (Padinska skela)
arr. 23:21
16.5 km

Naselja Vrbovsko (Padinska skela) i Siroka greda (Padinska skela) su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 26min., a najduže 26min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vrbovsko (Padinska skela) je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 22:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.