Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vrbovo kod Vladicinog Hana - Zitorade timetable

thursday, 18.08.2022.
05:08 05:37 (00:29)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovo kod Vladicinog Hana
dep. 05:08
Simigovac (Gramadje)
arr. 05:11
dep. 05:11
2 km
Gramade
arr. 05:14
dep. 05:14
4.2 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 05:17
dep. 05:17
6 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 05:21
dep. 05:21
8.3 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 05:24
dep. 05:25
10.6 km
Prekodolce
arr. 05:31
dep. 05:31
13.1 km
Prekodolce, II
arr. 05:32
dep. 05:32
13.3 km
Zitorade
arr. 05:35
dep. 05:35
15.1 km
Zitorade, II
arr. 05:37
15.8 km
06:32 07:15 (00:43)
II
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovo kod Vladicinog Hana
dep. 06:32
Simigovac (Gramadje)
arr. 06:34
dep. 06:34
2 km
Gramade
arr. 06:36
dep. 06:36
4 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 06:40
dep. 06:40
6 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 06:43
dep. 06:43
9 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 06:45
dep. 07:05
11 km
Prekodolce
arr. 07:08
dep. 07:08
13 km
Prekodolce, II
arr. 07:10
dep. 07:10
14 km
Zitorade, I
arr. 07:13
dep. 07:13
16 km
Zitorade, II
arr. 07:15
17 km
06:38 07:07 (00:29)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovo kod Vladicinog Hana
dep. 06:38
Simigovac (Gramadje)
arr. 06:41
dep. 06:41
2 km
Gramade
arr. 06:44
dep. 06:44
4.2 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 06:47
dep. 06:47
6 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 06:51
dep. 06:51
8.3 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 06:54
dep. 06:55
10.6 km
Prekodolce
arr. 07:01
dep. 07:01
13.1 km
Prekodolce, II
arr. 07:02
dep. 07:02
13.3 km
Zitorade
arr. 07:05
dep. 07:05
15.1 km
Zitorade, II
arr. 07:07
15.8 km
07:26 07:49 (00:23)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovo kod Vladicinog Hana
dep. 07:26
Simigovac (Gramadje)
arr. 07:28
dep. 07:28
2 km
Gramade
arr. 07:30
dep. 07:30
4.2 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 07:32
dep. 07:32
6 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 07:35
dep. 07:35
8.3 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 07:38
dep. 07:40
10.6 km
Prekodolce
arr. 07:45
dep. 07:45
13.1 km
Prekodolce, II
arr. 07:46
dep. 07:46
13.3 km
Zitorade
arr. 07:48
dep. 07:48
15.1 km
Zitorade, II
arr. 07:49
15.8 km
08:32 09:00 (00:28)
II
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovo kod Vladicinog Hana
dep. 08:32
Simigovac (Gramadje)
arr. 08:34
dep. 08:34
2 km
Gramade
arr. 08:36
dep. 08:36
4 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 08:40
dep. 08:40
6 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 08:43
dep. 08:43
9 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:50
11 km
Prekodolce
arr. 08:53
dep. 08:53
13 km
Prekodolce, II
arr. 08:55
dep. 08:55
14 km
Zitorade, I
arr. 08:58
dep. 08:58
16 km
Zitorade, II
arr. 09:00
17 km
10:38 11:12 (00:34)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovo kod Vladicinog Hana
dep. 10:38
Simigovac (Gramadje)
arr. 10:41
dep. 10:41
2 km
Gramade
arr. 10:44
dep. 10:44
4.2 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 10:47
dep. 10:47
6 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 10:51
dep. 10:51
8.3 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 10:54
dep. 11:00
10.6 km
Prekodolce
arr. 11:06
dep. 11:06
13.1 km
Prekodolce, II
arr. 11:07
dep. 11:07
13.3 km
Zitorade
arr. 11:10
dep. 11:10
15.1 km
Zitorade, II
arr. 11:12
15.8 km
12:32 13:00 (00:28)
II
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovo kod Vladicinog Hana
dep. 12:32
Simigovac (Gramadje)
arr. 12:34
dep. 12:34
2 km
Gramade
arr. 12:36
dep. 12:36
4 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 12:40
dep. 12:40
6 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 12:43
dep. 12:43
9 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:50
11 km
Prekodolce
arr. 12:53
dep. 12:53
13 km
Prekodolce, II
arr. 12:55
dep. 12:55
14 km
Zitorade, I
arr. 12:58
dep. 12:58
16 km
Zitorade, II
arr. 13:00
17 km
13:07 13:40 (00:33)
II
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovo kod Vladicinog Hana
dep. 13:07
Simigovac (Gramadje)
arr. 13:09
dep. 13:09
2 km
Gramade
arr. 13:11
dep. 13:11
4 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 13:15
dep. 13:15
6 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 13:18
dep. 13:18
9 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:30
11 km
Prekodolce
arr. 13:33
dep. 13:33
13 km
Prekodolce, II
arr. 13:35
dep. 13:35
14 km
Zitorade, I
arr. 13:38
dep. 13:38
16 km
Zitorade, II
arr. 13:40
17 km
13:08 13:42 (00:34)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovo kod Vladicinog Hana
dep. 13:08
Simigovac (Gramadje)
arr. 13:11
dep. 13:11
2 km
Gramade
arr. 13:14
dep. 13:14
4.2 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 13:17
dep. 13:17
6 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 13:21
dep. 13:21
8.3 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 13:24
dep. 13:30
10.6 km
Prekodolce
arr. 13:36
dep. 13:36
13.1 km
Prekodolce, II
arr. 13:37
dep. 13:37
13.3 km
Zitorade
arr. 13:40
dep. 13:40
15.1 km
Zitorade, II
arr. 13:42
15.8 km
14:07 14:35 (00:28)
II
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovo kod Vladicinog Hana
dep. 14:07
Simigovac (Gramadje)
arr. 14:09
dep. 14:09
2 km
Gramade
arr. 14:11
dep. 14:11
4 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 14:15
dep. 14:15
6 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 14:18
dep. 14:18
9 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:25
11 km
Prekodolce
arr. 14:28
dep. 14:28
13 km
Prekodolce, II
arr. 14:30
dep. 14:30
14 km
Zitorade, I
arr. 14:33
dep. 14:33
16 km
Zitorade, II
arr. 14:35
17 km
14:52 15:20 (00:28)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovo kod Vladicinog Hana
dep. 14:52
Simigovac (Gramadje)
arr. 14:54
dep. 14:54
2 km
Gramade
arr. 14:56
dep. 14:56
4 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 15:00
dep. 15:00
6 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 15:03
dep. 15:03
9 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:10
11 km
Prekodolce
arr. 15:13
dep. 15:13
13 km
Prekodolce, II
arr. 15:15
dep. 15:15
14 km
Zitorade
arr. 15:18
dep. 15:18
16 km
Zitorade, II
arr. 15:20
17 km
14:52 15:20 (00:28)
II
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovo kod Vladicinog Hana
dep. 14:52
Simigovac (Gramadje)
arr. 14:54
dep. 14:54
2 km
Gramade
arr. 14:56
dep. 14:56
4 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 15:00
dep. 15:00
6 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 15:03
dep. 15:03
9 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:10
11 km
Prekodolce
arr. 15:13
dep. 15:13
13 km
Prekodolce, II
arr. 15:15
dep. 15:15
14 km
Zitorade, I
arr. 15:18
dep. 15:18
16 km
Zitorade, II
arr. 15:20
17 km
16:08 16:42 (00:34)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovo kod Vladicinog Hana
dep. 16:08
Simigovac (Gramadje)
arr. 16:11
dep. 16:11
2 km
Gramade
arr. 16:14
dep. 16:14
4.2 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 16:17
dep. 16:17
6 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 16:21
dep. 16:21
8.3 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 16:24
dep. 16:30
10.6 km
Prekodolce
arr. 16:36
dep. 16:36
13.1 km
Prekodolce, II
arr. 16:37
dep. 16:37
13.3 km
Zitorade
arr. 16:40
dep. 16:40
15.1 km
Zitorade, II
arr. 16:42
15.8 km
17:12 17:45 (00:33)
II
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovo kod Vladicinog Hana
dep. 17:12
Simigovac (Gramadje)
arr. 17:14
dep. 17:14
2 km
Gramade
arr. 17:16
dep. 17:16
4 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 17:20
dep. 17:20
6 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 17:23
dep. 17:23
9 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:35
11 km
Prekodolce
arr. 17:38
dep. 17:38
13 km
Prekodolce, II
arr. 17:40
dep. 17:40
14 km
Zitorade, I
arr. 17:43
dep. 17:43
16 km
Zitorade, II
arr. 17:45
17 km
20:01 20:29 (00:28)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovo kod Vladicinog Hana
dep. 20:01
Simigovac (Gramadje)
arr. 20:03
dep. 20:03
2 km
Gramade
arr. 20:05
dep. 20:05
4.2 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 20:07
dep. 20:07
6 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 20:10
dep. 20:10
8.3 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 20:13
dep. 20:20
10.6 km
Prekodolce
arr. 20:25
dep. 20:25
13.1 km
Prekodolce, II
arr. 20:26
dep. 20:26
13.3 km
Zitorade
arr. 20:28
dep. 20:28
15.1 km
Zitorade, II
arr. 20:29
15.8 km
21:16 21:44 (00:28)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovo kod Vladicinog Hana
dep. 21:16
Simigovac (Gramadje)
arr. 21:18
dep. 21:18
2 km
Gramade
arr. 21:20
dep. 21:20
4.2 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 21:22
dep. 21:22
6 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 21:25
dep. 21:25
8.3 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 21:28
dep. 21:35
10.6 km
Prekodolce
arr. 21:40
dep. 21:40
13.1 km
Prekodolce, II
arr. 21:41
dep. 21:41
13.3 km
Zitorade
arr. 21:43
dep. 21:43
15.1 km
Zitorade, II
arr. 21:44
15.8 km
22:52 23:25 (00:33)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovo kod Vladicinog Hana
dep. 22:52
Simigovac (Gramadje)
arr. 22:54
dep. 22:54
2 km
Gramade
arr. 22:56
dep. 22:56
4 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 23:00
dep. 23:00
6 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 23:03
dep. 23:03
9 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 23:05
dep. 23:15
11 km
Prekodolce
arr. 23:18
dep. 23:18
13 km
Prekodolce, II
arr. 23:20
dep. 23:20
14 km
Zitorade
arr. 23:23
dep. 23:23
16 km
Zitorade, II
arr. 23:25
17 km
22:52 23:25 (00:33)
II
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovo kod Vladicinog Hana
dep. 22:52
Simigovac (Gramadje)
arr. 22:54
dep. 22:54
2 km
Gramade
arr. 22:56
dep. 22:56
4 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 23:00
dep. 23:00
6 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 23:03
dep. 23:03
9 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 23:05
dep. 23:15
11 km
Prekodolce
arr. 23:18
dep. 23:18
13 km
Prekodolce, II
arr. 23:20
dep. 23:20
14 km
Zitorade, I
arr. 23:23
dep. 23:23
16 km
Zitorade, II
arr. 23:25
17 km

Naselja Vrbovo kod Vladicinog Hana i Zitorade su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 23min., a najduže 43min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vrbovo kod Vladicinog Hana je u 05:08 h, dok je poslednji polazak u 22:52 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.