Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vrbovno - Lazarevac timetable

tuesday, 22.10.2019.
05:26 06:00 (00:34)
Ibarski cvetBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovno, Ibarski cvet
dep. 05:26
Vrbovno, Ulaz
arr. 05:28
dep. 05:28
1.1 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 05:30
dep. 05:30
2.1 km
Stepojevac, Dom
arr. 05:34
dep. 05:34
5.1 km
Stepojevac, ZS
arr. 05:38
dep. 05:38
8.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 05:40
dep. 05:40
9.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 05:44
dep. 05:44
12.1 km
Vreoci, Dom
arr. 05:45
dep. 05:45
13.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 05:48
dep. 05:48
15.1 km
Sopic, Krivaja
arr. 05:54
dep. 05:54
19.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 05:56
dep. 05:56
20.1 km
Lazarevac, Center
arr. 05:59
dep. 05:59
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 06:00
22.1 km
05:40 06:25 (00:45)
Lil kucaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovno, Lil kuca
dep. 05:40
Vrbovno, Selo
arr. 05:44
dep. 05:44
1.5 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 05:51
dep. 05:51
3.5 km
Stepojevac, Dom
arr. 05:55
dep. 05:55
6 km
Stepojevac, ZS
arr. 05:58
dep. 05:58
8 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 05:59
dep. 05:59
8.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 06:00
dep. 06:00
9.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 06:01
dep. 06:01
10 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 06:04
dep. 06:04
11.5 km
Vreoci, Vaga
arr. 06:07
dep. 06:07
13.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 06:09
dep. 06:09
14 km
Vreoci, Dom
arr. 06:10
dep. 06:10
14.5 km
Vreoci, Susara
arr. 06:12
dep. 06:12
15.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:13
dep. 06:13
16 km
Vreoci, Peštan
arr. 06:14
dep. 06:14
17 km
Sopic, Staklenik
arr. 06:15
dep. 06:15
18 km
Sopic, Krivaja
arr. 06:17
dep. 06:17
20 km
Sopic, Dom
arr. 06:19
dep. 06:19
21.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 06:20
dep. 06:20
22 km
Lazarevac, Center
arr. 06:23
dep. 06:23
22.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 06:25
23 km
05:41 06:15 (00:34)
Ibarski cvetBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovno, Ibarski cvet
dep. 05:41
Vrbovno, Ulaz
arr. 05:43
dep. 05:43
1.1 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 05:45
dep. 05:45
2.1 km
Stepojevac, Dom
arr. 05:49
dep. 05:49
5.1 km
Stepojevac, ZS
arr. 05:53
dep. 05:53
8.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 05:55
dep. 05:55
9.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 05:59
dep. 05:59
12.1 km
Vreoci, Dom
arr. 06:00
dep. 06:00
13.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:03
dep. 06:03
15.1 km
Sopic, Krivaja
arr. 06:09
dep. 06:09
19.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 06:11
dep. 06:11
20.1 km
Lazarevac, Center
arr. 06:14
dep. 06:14
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 06:15
22.1 km
05:56 06:30 (00:34)
Ibarski cvetBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovno, Ibarski cvet
dep. 05:56
Vrbovno, Ulaz
arr. 05:58
dep. 05:58
1.1 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 06:00
dep. 06:00
2.1 km
Stepojevac, Dom
arr. 06:04
dep. 06:04
5.1 km
Stepojevac, ZS
arr. 06:08
dep. 06:08
8.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 06:10
dep. 06:10
9.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 06:14
dep. 06:14
12.1 km
Vreoci, Dom
arr. 06:15
dep. 06:15
13.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:18
dep. 06:18
15.1 km
Sopic, Krivaja
arr. 06:24
dep. 06:24
19.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 06:26
dep. 06:26
20.1 km
Lazarevac, Center
arr. 06:29
dep. 06:29
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 06:30
22.1 km
06:26 07:04 (00:38)
Ibarski cvetBolnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovno, Ibarski cvet
dep. 06:26
Vrbovno, Karadjordje
arr. 06:28
dep. 06:28
1.1 km
Vrbovno, Prodavnica
arr. 06:30
dep. 06:30
2.1 km
Stepojevac, Stepojevac
arr. 06:34
dep. 06:34
5.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 06:38
dep. 06:38
8.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 06:40
dep. 06:40
9.1 km
Vreoci, Dom
arr. 06:45
dep. 06:45
13.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:48
dep. 06:48
15.1 km
Sopic, Krivaja
arr. 06:54
dep. 06:54
19.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 06:56
dep. 06:56
20.1 km
Lazarevac, Center
arr. 06:59
dep. 06:59
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
22.1 km
Lazarevac, Bolnica
arr. 07:04
23.4 km
06:56 07:30 (00:34)
Ibarski cvetBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovno, Ibarski cvet
dep. 06:56
Vrbovno, Ulaz
arr. 06:58
dep. 06:58
1.1 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 07:00
dep. 07:00
2.1 km
Stepojevac, Dom
arr. 07:04
dep. 07:04
5.1 km
Stepojevac, ZS
arr. 07:08
dep. 07:08
8.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 07:10
dep. 07:10
9.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 07:14
dep. 07:14
12.1 km
Vreoci, Dom
arr. 07:15
dep. 07:15
13.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 07:18
dep. 07:18
15.1 km
Sopic, Krivaja
arr. 07:24
dep. 07:24
19.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 07:26
dep. 07:26
20.1 km
Lazarevac, Center
arr. 07:29
dep. 07:29
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 07:30
22.1 km
07:26 08:00 (00:34)
Ibarski cvetBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovno, Ibarski cvet
dep. 07:26
Vrbovno, Ulaz
arr. 07:28
dep. 07:28
1.1 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 07:30
dep. 07:30
2.1 km
Stepojevac, Dom
arr. 07:34
dep. 07:34
5.1 km
Stepojevac, ZS
arr. 07:38
dep. 07:38
8.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 07:40
dep. 07:40
9.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 07:44
dep. 07:44
12.1 km
Vreoci, Dom
arr. 07:45
dep. 07:45
13.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 07:48
dep. 07:48
15.1 km
Sopic, Krivaja
arr. 07:54
dep. 07:54
19.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 07:56
dep. 07:56
20.1 km
Lazarevac, Center
arr. 07:59
dep. 07:59
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 08:00
22.1 km
07:50 09:04 (01:14)
Lil kucaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovno, Lil kuca
dep. 07:50
Vrbovno, Selo
arr. 07:54
dep. 07:54
1.5 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 07:59
dep. 07:59
3.5 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 08:01
dep. 08:01
4.5 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 08:04
dep. 08:04
7 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 08:07
dep. 08:07
8 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 08:08
dep. 08:08
8.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 08:10
dep. 08:10
9.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 08:13
dep. 08:13
10.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 08:15
dep. 08:15
11.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
arr. 08:18
dep. 08:18
12.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 08:21
dep. 08:21
13.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 08:23
dep. 08:23
14.5 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 08:25
dep. 08:25
15.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 08:26
dep. 08:26
16 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 08:28
dep. 08:28
16.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 08:30
dep. 08:30
17.5 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 08:31
dep. 08:31
18 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 08:34
dep. 08:34
19 km
Stepojevac, ZS
arr. 08:37
dep. 08:37
21 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 08:38
dep. 08:38
21.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 08:39
dep. 08:39
22.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 08:40
dep. 08:40
23 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 08:43
dep. 08:43
24.5 km
Vreoci, Vaga
arr. 08:47
dep. 08:47
26.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 08:48
dep. 08:48
27 km
Vreoci, Dom
arr. 08:49
dep. 08:49
27.5 km
Vreoci, Susara
arr. 08:51
dep. 08:51
28.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 08:52
dep. 08:52
29 km
Vreoci, Peštan
arr. 08:53
dep. 08:53
30 km
Sopic, Staklenik
arr. 08:54
dep. 08:54
31 km
Sopic, Krivaja
arr. 08:56
dep. 08:56
33 km
Sopic, Dom
arr. 08:58
dep. 08:58
34.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 08:59
dep. 08:59
35 km
Lazarevac, Center
arr. 09:02
dep. 09:02
35.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 09:04
36 km
07:56 08:30 (00:34)
Ibarski cvetBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovno, Ibarski cvet
dep. 07:56
Vrbovno, Ulaz
arr. 07:58
dep. 07:58
1.1 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 08:00
dep. 08:00
2.1 km
Stepojevac, Dom
arr. 08:04
dep. 08:04
5.1 km
Stepojevac, ZS
arr. 08:08
dep. 08:08
8.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 08:10
dep. 08:10
9.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 08:14
dep. 08:14
12.1 km
Vreoci, Dom
arr. 08:15
dep. 08:15
13.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 08:18
dep. 08:18
15.1 km
Sopic, Krivaja
arr. 08:24
dep. 08:24
19.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 08:26
dep. 08:26
20.1 km
Lazarevac, Center
arr. 08:29
dep. 08:29
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 08:30
22.1 km
08:11 08:45 (00:34)
Ibarski cvetBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovno, Ibarski cvet
dep. 08:11
Vrbovno, Ulaz
arr. 08:13
dep. 08:13
1.1 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 08:15
dep. 08:15
2.1 km
Stepojevac, Dom
arr. 08:19
dep. 08:19
5.1 km
Stepojevac, ZS
arr. 08:23
dep. 08:23
8.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 08:25
dep. 08:25
9.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 08:29
dep. 08:29
12.1 km
Vreoci, Dom
arr. 08:30
dep. 08:30
13.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 08:33
dep. 08:33
15.1 km
Sopic, Krivaja
arr. 08:39
dep. 08:39
19.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 08:41
dep. 08:41
20.1 km
Lazarevac, Center
arr. 08:44
dep. 08:44
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 08:45
22.1 km
08:26 09:00 (00:34)
Ibarski cvetBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovno, Ibarski cvet
dep. 08:26
Vrbovno, Ulaz
arr. 08:28
dep. 08:28
1.1 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 08:30
dep. 08:30
2.1 km
Stepojevac, Dom
arr. 08:34
dep. 08:34
5.1 km
Stepojevac, ZS
arr. 08:38
dep. 08:38
8.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 08:40
dep. 08:40
9.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 08:44
dep. 08:44
12.1 km
Vreoci, Dom
arr. 08:45
dep. 08:45
13.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 08:48
dep. 08:48
15.1 km
Sopic, Krivaja
arr. 08:54
dep. 08:54
19.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 08:56
dep. 08:56
20.1 km
Lazarevac, Center
arr. 08:59
dep. 08:59
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 09:00
22.1 km
08:56 09:30 (00:34)
Ibarski cvetBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovno, Ibarski cvet
dep. 08:56
Vrbovno, Ulaz
arr. 08:58
dep. 08:58
1.1 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 09:00
dep. 09:00
2.1 km
Stepojevac, Dom
arr. 09:04
dep. 09:04
5.1 km
Stepojevac, ZS
arr. 09:08
dep. 09:08
8.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 09:10
dep. 09:10
9.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 09:14
dep. 09:14
12.1 km
Vreoci, Dom
arr. 09:15
dep. 09:15
13.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 09:18
dep. 09:18
15.1 km
Sopic, Krivaja
arr. 09:24
dep. 09:24
19.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 09:26
dep. 09:26
20.1 km
Lazarevac, Center
arr. 09:29
dep. 09:29
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 09:30
22.1 km
09:26 10:00 (00:34)
Ibarski cvetBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovno, Ibarski cvet
dep. 09:26
Vrbovno, Ulaz
arr. 09:28
dep. 09:28
1.1 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 09:30
dep. 09:30
2.1 km
Stepojevac, Dom
arr. 09:34
dep. 09:34
5.1 km
Stepojevac, ZS
arr. 09:38
dep. 09:38
8.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 09:40
dep. 09:40
9.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 09:44
dep. 09:44
12.1 km
Vreoci, Dom
arr. 09:45
dep. 09:45
13.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 09:48
dep. 09:48
15.1 km
Sopic, Krivaja
arr. 09:54
dep. 09:54
19.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 09:56
dep. 09:56
20.1 km
Lazarevac, Center
arr. 09:59
dep. 09:59
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 10:00
22.1 km
09:56 10:30 (00:34)
Ibarski cvetBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovno, Ibarski cvet
dep. 09:56
Vrbovno, Ulaz
arr. 09:58
dep. 09:58
1.1 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 10:00
dep. 10:00
2.1 km
Stepojevac, Dom
arr. 10:04
dep. 10:04
5.1 km
Stepojevac, ZS
arr. 10:08
dep. 10:08
8.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 10:10
dep. 10:10
9.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 10:14
dep. 10:14
12.1 km
Vreoci, Dom
arr. 10:15
dep. 10:15
13.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 10:18
dep. 10:18
15.1 km
Sopic, Krivaja
arr. 10:24
dep. 10:24
19.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 10:26
dep. 10:26
20.1 km
Lazarevac, Center
arr. 10:29
dep. 10:29
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 10:30
22.1 km
10:26 11:00 (00:34)
Ibarski cvetBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovno, Ibarski cvet
dep. 10:26
Vrbovno, Ulaz
arr. 10:28
dep. 10:28
1.1 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 10:30
dep. 10:30
2.1 km
Stepojevac, Dom
arr. 10:34
dep. 10:34
5.1 km
Stepojevac, ZS
arr. 10:38
dep. 10:38
8.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 10:40
dep. 10:40
9.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 10:44
dep. 10:44
12.1 km
Vreoci, Dom
arr. 10:45
dep. 10:45
13.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 10:48
dep. 10:48
15.1 km
Sopic, Krivaja
arr. 10:54
dep. 10:54
19.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 10:56
dep. 10:56
20.1 km
Lazarevac, Center
arr. 10:59
dep. 10:59
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 11:00
22.1 km
10:56 11:30 (00:34)
Ibarski cvetBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovno, Ibarski cvet
dep. 10:56
Vrbovno, Ulaz
arr. 10:58
dep. 10:58
1.1 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 11:00
dep. 11:00
2.1 km
Stepojevac, Dom
arr. 11:04
dep. 11:04
5.1 km
Stepojevac, ZS
arr. 11:08
dep. 11:08
8.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 11:10
dep. 11:10
9.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 11:14
dep. 11:14
12.1 km
Vreoci, Dom
arr. 11:15
dep. 11:15
13.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 11:18
dep. 11:18
15.1 km
Sopic, Krivaja
arr. 11:24
dep. 11:24
19.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 11:26
dep. 11:26
20.1 km
Lazarevac, Center
arr. 11:29
dep. 11:29
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 11:30
22.1 km
11:20 12:13 (00:53)
4. vojvodanskeBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovno, 4. vojvodanske
dep. 11:20
Vrbovno, Selo
arr. 11:24
dep. 11:24
1.5 km
Vrbovno, Lil kuca
arr. 11:28
dep. 11:28
3 km
Vrbovno, Selo
arr. 11:32
dep. 11:32
4.5 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 11:39
dep. 11:39
6.5 km
Stepojevac, Dom
arr. 11:43
dep. 11:43
9 km
Stepojevac, ZS
arr. 11:46
dep. 11:46
11 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 11:47
dep. 11:47
11.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 11:48
dep. 11:48
12.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 11:49
dep. 11:49
13 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 11:52
dep. 11:52
14.5 km
Vreoci, Vaga
arr. 11:55
dep. 11:55
16.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 11:57
dep. 11:57
17 km
Vreoci, Dom
arr. 11:58
dep. 11:58
17.5 km
Vreoci, Susara
arr. 12:00
dep. 12:00
18.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 12:01
dep. 12:01
19 km
Vreoci, Peštan
arr. 12:02
dep. 12:02
20 km
Sopic, Staklenik
arr. 12:03
dep. 12:03
21 km
Sopic, Krivaja
arr. 12:05
dep. 12:05
23 km
Sopic, Dom
arr. 12:07
dep. 12:07
24.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 12:08
dep. 12:08
25 km
Lazarevac, Center
arr. 12:11
dep. 12:11
25.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 12:13
26 km
11:26 12:00 (00:34)
Ibarski cvetBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovno, Ibarski cvet
dep. 11:26
Vrbovno, Ulaz
arr. 11:28
dep. 11:28
1.1 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 11:30
dep. 11:30
2.1 km
Stepojevac, Dom
arr. 11:34
dep. 11:34
5.1 km
Stepojevac, ZS
arr. 11:38
dep. 11:38
8.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 11:40
dep. 11:40
9.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 11:44
dep. 11:44
12.1 km
Vreoci, Dom
arr. 11:45
dep. 11:45
13.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 11:48
dep. 11:48
15.1 km
Sopic, Krivaja
arr. 11:54
dep. 11:54
19.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 11:56
dep. 11:56
20.1 km
Lazarevac, Center
arr. 11:59
dep. 11:59
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 12:00
22.1 km
11:56 12:30 (00:34)
Ibarski cvetBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovno, Ibarski cvet
dep. 11:56
Vrbovno, Ulaz
arr. 11:58
dep. 11:58
1.1 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 12:00
dep. 12:00
2.1 km
Stepojevac, Dom
arr. 12:04
dep. 12:04
5.1 km
Stepojevac, ZS
arr. 12:08
dep. 12:08
8.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 12:10
dep. 12:10
9.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 12:14
dep. 12:14
12.1 km
Vreoci, Dom
arr. 12:15
dep. 12:15
13.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 12:18
dep. 12:18
15.1 km
Sopic, Krivaja
arr. 12:24
dep. 12:24
19.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 12:26
dep. 12:26
20.1 km
Lazarevac, Center
arr. 12:29
dep. 12:29
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 12:30
22.1 km
12:26 13:04 (00:38)
Ibarski cvetBolnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovno, Ibarski cvet
dep. 12:26
Vrbovno, Karadjordje
arr. 12:28
dep. 12:28
1.1 km
Vrbovno, Prodavnica
arr. 12:30
dep. 12:30
2.1 km
Stepojevac, Stepojevac
arr. 12:34
dep. 12:34
5.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 12:38
dep. 12:38
8.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 12:40
dep. 12:40
9.1 km
Vreoci, Dom
arr. 12:45
dep. 12:45
13.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 12:48
dep. 12:48
15.1 km
Sopic, Krivaja
arr. 12:54
dep. 12:54
19.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 12:56
dep. 12:56
20.1 km
Lazarevac, Center
arr. 12:59
dep. 12:59
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
22.1 km
Lazarevac, Bolnica
arr. 13:04
23.4 km
12:41 13:15 (00:34)
Ibarski cvetBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovno, Ibarski cvet
dep. 12:41
Vrbovno, Ulaz
arr. 12:43
dep. 12:43
1.1 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 12:45
dep. 12:45
2.1 km
Stepojevac, Dom
arr. 12:49
dep. 12:49
5.1 km
Stepojevac, ZS
arr. 12:53
dep. 12:53
8.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 12:55
dep. 12:55
9.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 12:59
dep. 12:59
12.1 km
Vreoci, Dom
arr. 13:00
dep. 13:00
13.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 13:03
dep. 13:03
15.1 km
Sopic, Krivaja
arr. 13:09
dep. 13:09
19.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 13:11
dep. 13:11
20.1 km
Lazarevac, Center
arr. 13:14
dep. 13:14
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 13:15
22.1 km
12:56 13:30 (00:34)
Ibarski cvetBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovno, Ibarski cvet
dep. 12:56
Vrbovno, Ulaz
arr. 12:58
dep. 12:58
1.1 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 13:00
dep. 13:00
2.1 km
Stepojevac, Dom
arr. 13:04
dep. 13:04
5.1 km
Stepojevac, ZS
arr. 13:08
dep. 13:08
8.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 13:10
dep. 13:10
9.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 13:14
dep. 13:14
12.1 km
Vreoci, Dom
arr. 13:15
dep. 13:15
13.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 13:18
dep. 13:18
15.1 km
Sopic, Krivaja
arr. 13:24
dep. 13:24
19.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 13:26
dep. 13:26
20.1 km
Lazarevac, Center
arr. 13:29
dep. 13:29
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 13:30
22.1 km
13:26 14:00 (00:34)
Ibarski cvetBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovno, Ibarski cvet
dep. 13:26
Vrbovno, Ulaz
arr. 13:28
dep. 13:28
1.1 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 13:30
dep. 13:30
2.1 km
Stepojevac, Dom
arr. 13:34
dep. 13:34
5.1 km
Stepojevac, ZS
arr. 13:38
dep. 13:38
8.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 13:40
dep. 13:40
9.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 13:44
dep. 13:44
12.1 km
Vreoci, Dom
arr. 13:45
dep. 13:45
13.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 13:48
dep. 13:48
15.1 km
Sopic, Krivaja
arr. 13:54
dep. 13:54
19.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 13:56
dep. 13:56
20.1 km
Lazarevac, Center
arr. 13:59
dep. 13:59
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 14:00
22.1 km
14:26 15:00 (00:34)
Ibarski cvetBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovno, Ibarski cvet
dep. 14:26
Vrbovno, Ulaz
arr. 14:28
dep. 14:28
1.1 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 14:30
dep. 14:30
2.1 km
Stepojevac, Dom
arr. 14:34
dep. 14:34
5.1 km
Stepojevac, ZS
arr. 14:38
dep. 14:38
8.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 14:40
dep. 14:40
9.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 14:44
dep. 14:44
12.1 km
Vreoci, Dom
arr. 14:45
dep. 14:45
13.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 14:48
dep. 14:48
15.1 km
Sopic, Krivaja
arr. 14:54
dep. 14:54
19.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 14:56
dep. 14:56
20.1 km
Lazarevac, Center
arr. 14:59
dep. 14:59
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 15:00
22.1 km
14:41 15:15 (00:34)
Ibarski cvetBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovno, Ibarski cvet
dep. 14:41
Vrbovno, Ulaz
arr. 14:43
dep. 14:43
1.1 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 14:45
dep. 14:45
2.1 km
Stepojevac, Dom
arr. 14:49
dep. 14:49
5.1 km
Stepojevac, ZS
arr. 14:53
dep. 14:53
8.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 14:55
dep. 14:55
9.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 14:59
dep. 14:59
12.1 km
Vreoci, Dom
arr. 15:00
dep. 15:00
13.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 15:03
dep. 15:03
15.1 km
Sopic, Krivaja
arr. 15:09
dep. 15:09
19.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 15:11
dep. 15:11
20.1 km
Lazarevac, Center
arr. 15:14
dep. 15:14
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 15:15
22.1 km
14:56 15:30 (00:34)
Ibarski cvetBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovno, Ibarski cvet
dep. 14:56
Vrbovno, Ulaz
arr. 14:58
dep. 14:58
1.1 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 15:00
dep. 15:00
2.1 km
Stepojevac, Dom
arr. 15:04
dep. 15:04
5.1 km
Stepojevac, ZS
arr. 15:08
dep. 15:08
8.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 15:10
dep. 15:10
9.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 15:14
dep. 15:14
12.1 km
Vreoci, Dom
arr. 15:15
dep. 15:15
13.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 15:18
dep. 15:18
15.1 km
Sopic, Krivaja
arr. 15:24
dep. 15:24
19.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 15:26
dep. 15:26
20.1 km
Lazarevac, Center
arr. 15:29
dep. 15:29
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 15:30
22.1 km
15:11 15:45 (00:34)
Ibarski cvetBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovno, Ibarski cvet
dep. 15:11
Vrbovno, Ulaz
arr. 15:13
dep. 15:13
1.1 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 15:15
dep. 15:15
2.1 km
Stepojevac, Dom
arr. 15:19
dep. 15:19
5.1 km
Stepojevac, ZS
arr. 15:23
dep. 15:23
8.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 15:25
dep. 15:25
9.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 15:29
dep. 15:29
12.1 km
Vreoci, Dom
arr. 15:30
dep. 15:30
13.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 15:33
dep. 15:33
15.1 km
Sopic, Krivaja
arr. 15:39
dep. 15:39
19.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 15:41
dep. 15:41
20.1 km
Lazarevac, Center
arr. 15:44
dep. 15:44
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 15:45
22.1 km
15:26 16:00 (00:34)
Ibarski cvetBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovno, Ibarski cvet
dep. 15:26
Vrbovno, Ulaz
arr. 15:28
dep. 15:28
1.1 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 15:30
dep. 15:30
2.1 km
Stepojevac, Dom
arr. 15:34
dep. 15:34
5.1 km
Stepojevac, ZS
arr. 15:38
dep. 15:38
8.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 15:40
dep. 15:40
9.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 15:44
dep. 15:44
12.1 km
Vreoci, Dom
arr. 15:45
dep. 15:45
13.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 15:48
dep. 15:48
15.1 km
Sopic, Krivaja
arr. 15:54
dep. 15:54
19.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 15:56
dep. 15:56
20.1 km
Lazarevac, Center
arr. 15:59
dep. 15:59
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 16:00
22.1 km
15:56 16:30 (00:34)
Ibarski cvetBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovno, Ibarski cvet
dep. 15:56
Vrbovno, Ulaz
arr. 15:58
dep. 15:58
1.1 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 16:00
dep. 16:00
2.1 km
Stepojevac, Dom
arr. 16:04
dep. 16:04
5.1 km
Stepojevac, ZS
arr. 16:08
dep. 16:08
8.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 16:10
dep. 16:10
9.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 16:14
dep. 16:14
12.1 km
Vreoci, Dom
arr. 16:15
dep. 16:15
13.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 16:18
dep. 16:18
15.1 km
Sopic, Krivaja
arr. 16:24
dep. 16:24
19.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 16:26
dep. 16:26
20.1 km
Lazarevac, Center
arr. 16:29
dep. 16:29
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 16:30
22.1 km
16:26 17:00 (00:34)
Ibarski cvetBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovno, Ibarski cvet
dep. 16:26
Vrbovno, Ulaz
arr. 16:28
dep. 16:28
1.1 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 16:30
dep. 16:30
2.1 km
Stepojevac, Dom
arr. 16:34
dep. 16:34
5.1 km
Stepojevac, ZS
arr. 16:38
dep. 16:38
8.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 16:40
dep. 16:40
9.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 16:44
dep. 16:44
12.1 km
Vreoci, Dom
arr. 16:45
dep. 16:45
13.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 16:48
dep. 16:48
15.1 km
Sopic, Krivaja
arr. 16:54
dep. 16:54
19.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 16:56
dep. 16:56
20.1 km
Lazarevac, Center
arr. 16:59
dep. 16:59
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 17:00
22.1 km
16:56 17:30 (00:34)
Ibarski cvetBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovno, Ibarski cvet
dep. 16:56
Vrbovno, Ulaz
arr. 16:58
dep. 16:58
1.1 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 17:00
dep. 17:00
2.1 km
Stepojevac, Dom
arr. 17:04
dep. 17:04
5.1 km
Stepojevac, ZS
arr. 17:08
dep. 17:08
8.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 17:10
dep. 17:10
9.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 17:14
dep. 17:14
12.1 km
Vreoci, Dom
arr. 17:15
dep. 17:15
13.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:18
dep. 17:18
15.1 km
Sopic, Krivaja
arr. 17:24
dep. 17:24
19.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 17:26
dep. 17:26
20.1 km
Lazarevac, Center
arr. 17:29
dep. 17:29
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 17:30
22.1 km
17:11 17:45 (00:34)
Ibarski cvetBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovno, Ibarski cvet
dep. 17:11
Vrbovno, Ulaz
arr. 17:13
dep. 17:13
1.1 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 17:15
dep. 17:15
2.1 km
Stepojevac, Dom
arr. 17:19
dep. 17:19
5.1 km
Stepojevac, ZS
arr. 17:23
dep. 17:23
8.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 17:25
dep. 17:25
9.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 17:29
dep. 17:29
12.1 km
Vreoci, Dom
arr. 17:30
dep. 17:30
13.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:33
dep. 17:33
15.1 km
Sopic, Krivaja
arr. 17:39
dep. 17:39
19.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 17:41
dep. 17:41
20.1 km
Lazarevac, Center
arr. 17:44
dep. 17:44
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 17:45
22.1 km
17:26 18:00 (00:34)
Ibarski cvetBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovno, Ibarski cvet
dep. 17:26
Vrbovno, Ulaz
arr. 17:28
dep. 17:28
1.1 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 17:30
dep. 17:30
2.1 km
Stepojevac, Dom
arr. 17:34
dep. 17:34
5.1 km
Stepojevac, ZS
arr. 17:38
dep. 17:38
8.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 17:40
dep. 17:40
9.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 17:44
dep. 17:44
12.1 km
Vreoci, Dom
arr. 17:45
dep. 17:45
13.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:48
dep. 17:48
15.1 km
Sopic, Krivaja
arr. 17:54
dep. 17:54
19.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 17:56
dep. 17:56
20.1 km
Lazarevac, Center
arr. 17:59
dep. 17:59
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 18:00
22.1 km
17:41 18:15 (00:34)
Ibarski cvetBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovno, Ibarski cvet
dep. 17:41
Vrbovno, Ulaz
arr. 17:43
dep. 17:43
1.1 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 17:45
dep. 17:45
2.1 km
Stepojevac, Dom
arr. 17:49
dep. 17:49
5.1 km
Stepojevac, ZS
arr. 17:53
dep. 17:53
8.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 17:55
dep. 17:55
9.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 17:59
dep. 17:59
12.1 km
Vreoci, Dom
arr. 18:00
dep. 18:00
13.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 18:03
dep. 18:03
15.1 km
Sopic, Krivaja
arr. 18:09
dep. 18:09
19.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 18:11
dep. 18:11
20.1 km
Lazarevac, Center
arr. 18:14
dep. 18:14
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 18:15
22.1 km
17:56 18:30 (00:34)
Ibarski cvetBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovno, Ibarski cvet
dep. 17:56
Vrbovno, Ulaz
arr. 17:58
dep. 17:58
1.1 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 18:00
dep. 18:00
2.1 km
Stepojevac, Dom
arr. 18:04
dep. 18:04
5.1 km
Stepojevac, ZS
arr. 18:08
dep. 18:08
8.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 18:10
dep. 18:10
9.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 18:14
dep. 18:14
12.1 km
Vreoci, Dom
arr. 18:15
dep. 18:15
13.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 18:18
dep. 18:18
15.1 km
Sopic, Krivaja
arr. 18:24
dep. 18:24
19.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 18:26
dep. 18:26
20.1 km
Lazarevac, Center
arr. 18:29
dep. 18:29
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 18:30
22.1 km
18:26 19:00 (00:34)
Ibarski cvetBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovno, Ibarski cvet
dep. 18:26
Vrbovno, Ulaz
arr. 18:28
dep. 18:28
1.1 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 18:30
dep. 18:30
2.1 km
Stepojevac, Dom
arr. 18:34
dep. 18:34
5.1 km
Stepojevac, ZS
arr. 18:38
dep. 18:38
8.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 18:40
dep. 18:40
9.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 18:44
dep. 18:44
12.1 km
Vreoci, Dom
arr. 18:45
dep. 18:45
13.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 18:48
dep. 18:48
15.1 km
Sopic, Krivaja
arr. 18:54
dep. 18:54
19.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 18:56
dep. 18:56
20.1 km
Lazarevac, Center
arr. 18:59
dep. 18:59
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 19:00
22.1 km
18:56 19:30 (00:34)
Ibarski cvetBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovno, Ibarski cvet
dep. 18:56
Vrbovno, Ulaz
arr. 18:58
dep. 18:58
1.1 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 19:00
dep. 19:00
2.1 km
Stepojevac, Dom
arr. 19:04
dep. 19:04
5.1 km
Stepojevac, ZS
arr. 19:08
dep. 19:08
8.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 19:10
dep. 19:10
9.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 19:14
dep. 19:14
12.1 km
Vreoci, Dom
arr. 19:15
dep. 19:15
13.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 19:18
dep. 19:18
15.1 km
Sopic, Krivaja
arr. 19:24
dep. 19:24
19.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 19:26
dep. 19:26
20.1 km
Lazarevac, Center
arr. 19:29
dep. 19:29
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 19:30
22.1 km
19:26 20:00 (00:34)
Ibarski cvetBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovno, Ibarski cvet
dep. 19:26
Vrbovno, Ulaz
arr. 19:28
dep. 19:28
1.1 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 19:30
dep. 19:30
2.1 km
Stepojevac, Dom
arr. 19:34
dep. 19:34
5.1 km
Stepojevac, ZS
arr. 19:38
dep. 19:38
8.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 19:40
dep. 19:40
9.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 19:44
dep. 19:44
12.1 km
Vreoci, Dom
arr. 19:45
dep. 19:45
13.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 19:48
dep. 19:48
15.1 km
Sopic, Krivaja
arr. 19:54
dep. 19:54
19.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 19:56
dep. 19:56
20.1 km
Lazarevac, Center
arr. 19:59
dep. 19:59
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 20:00
22.1 km
19:56 20:30 (00:34)
Ibarski cvetBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovno, Ibarski cvet
dep. 19:56
Vrbovno, Ulaz
arr. 19:58
dep. 19:58
1.1 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 20:00
dep. 20:00
2.1 km
Stepojevac, Dom
arr. 20:04
dep. 20:04
5.1 km
Stepojevac, ZS
arr. 20:08
dep. 20:08
8.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 20:10
dep. 20:10
9.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 20:14
dep. 20:14
12.1 km
Vreoci, Dom
arr. 20:15
dep. 20:15
13.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 20:18
dep. 20:18
15.1 km
Sopic, Krivaja
arr. 20:24
dep. 20:24
19.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 20:26
dep. 20:26
20.1 km
Lazarevac, Center
arr. 20:29
dep. 20:29
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 20:30
22.1 km
20:26 21:00 (00:34)
Ibarski cvetBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovno, Ibarski cvet
dep. 20:26
Vrbovno, Ulaz
arr. 20:28
dep. 20:28
1.1 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 20:30
dep. 20:30
2.1 km
Stepojevac, Dom
arr. 20:34
dep. 20:34
5.1 km
Stepojevac, ZS
arr. 20:38
dep. 20:38
8.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 20:40
dep. 20:40
9.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 20:44
dep. 20:44
12.1 km
Vreoci, Dom
arr. 20:45
dep. 20:45
13.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 20:48
dep. 20:48
15.1 km
Sopic, Krivaja
arr. 20:54
dep. 20:54
19.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 20:56
dep. 20:56
20.1 km
Lazarevac, Center
arr. 20:59
dep. 20:59
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 21:00
22.1 km
20:41 21:15 (00:34)
Ibarski cvetBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovno, Ibarski cvet
dep. 20:41
Vrbovno, Ulaz
arr. 20:43
dep. 20:43
1.1 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 20:45
dep. 20:45
2.1 km
Stepojevac, Dom
arr. 20:49
dep. 20:49
5.1 km
Stepojevac, ZS
arr. 20:53
dep. 20:53
8.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 20:55
dep. 20:55
9.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 20:59
dep. 20:59
12.1 km
Vreoci, Dom
arr. 21:00
dep. 21:00
13.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 21:03
dep. 21:03
15.1 km
Sopic, Krivaja
arr. 21:09
dep. 21:09
19.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 21:11
dep. 21:11
20.1 km
Lazarevac, Center
arr. 21:14
dep. 21:14
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 21:15
22.1 km
20:56 21:30 (00:34)
Ibarski cvetBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovno, Ibarski cvet
dep. 20:56
Vrbovno, Ulaz
arr. 20:58
dep. 20:58
1.1 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 21:00
dep. 21:00
2.1 km
Stepojevac, Dom
arr. 21:04
dep. 21:04
5.1 km
Stepojevac, ZS
arr. 21:08
dep. 21:08
8.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 21:10
dep. 21:10
9.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 21:14
dep. 21:14
12.1 km
Vreoci, Dom
arr. 21:15
dep. 21:15
13.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 21:18
dep. 21:18
15.1 km
Sopic, Krivaja
arr. 21:24
dep. 21:24
19.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 21:26
dep. 21:26
20.1 km
Lazarevac, Center
arr. 21:29
dep. 21:29
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 21:30
22.1 km
21:26 22:00 (00:34)
Ibarski cvetBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovno, Ibarski cvet
dep. 21:26
Vrbovno, Ulaz
arr. 21:28
dep. 21:28
1.1 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 21:30
dep. 21:30
2.1 km
Stepojevac, Dom
arr. 21:34
dep. 21:34
5.1 km
Stepojevac, ZS
arr. 21:38
dep. 21:38
8.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 21:40
dep. 21:40
9.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 21:44
dep. 21:44
12.1 km
Vreoci, Dom
arr. 21:45
dep. 21:45
13.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 21:48
dep. 21:48
15.1 km
Sopic, Krivaja
arr. 21:54
dep. 21:54
19.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 21:56
dep. 21:56
20.1 km
Lazarevac, Center
arr. 21:59
dep. 21:59
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 22:00
22.1 km
21:45 22:38 (00:53)
4. vojvodanskeBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovno, 4. vojvodanske
dep. 21:45
Vrbovno, Selo
arr. 21:49
dep. 21:49
1.5 km
Vrbovno, Lil kuca
arr. 21:53
dep. 21:53
3 km
Vrbovno, Selo
arr. 21:57
dep. 21:57
4.5 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 22:04
dep. 22:04
6.5 km
Stepojevac, Dom
arr. 22:08
dep. 22:08
9 km
Stepojevac, ZS
arr. 22:11
dep. 22:11
11 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 22:12
dep. 22:12
11.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 22:13
dep. 22:13
12.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 22:14
dep. 22:14
13 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 22:17
dep. 22:17
14.5 km
Vreoci, Vaga
arr. 22:20
dep. 22:20
16.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 22:22
dep. 22:22
17 km
Vreoci, Dom
arr. 22:23
dep. 22:23
17.5 km
Vreoci, Susara
arr. 22:25
dep. 22:25
18.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 22:26
dep. 22:26
19 km
Vreoci, Peštan
arr. 22:27
dep. 22:27
20 km
Sopic, Staklenik
arr. 22:28
dep. 22:28
21 km
Sopic, Krivaja
arr. 22:30
dep. 22:30
23 km
Sopic, Dom
arr. 22:32
dep. 22:32
24.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 22:33
dep. 22:33
25 km
Lazarevac, Center
arr. 22:36
dep. 22:36
25.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 22:38
26 km
21:56 22:30 (00:34)
Ibarski cvetBus station
The timetable is valid until: 21.06.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovno, Ibarski cvet
dep. 21:56
Vrbovno, Ulaz
arr. 21:58
dep. 21:58
1.1 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 22:00
dep. 22:00
2.1 km
Stepojevac, Dom
arr. 22:04
dep. 22:04
5.1 km
Stepojevac, ZS
arr. 22:08
dep. 22:08
8.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 22:10
dep. 22:10
9.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 22:14
dep. 22:14
12.1 km
Vreoci, Dom
arr. 22:15
dep. 22:15
13.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 22:18
dep. 22:18
15.1 km
Sopic, Krivaja
arr. 22:24
dep. 22:24
19.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 22:26
dep. 22:26
20.1 km
Lazarevac, Center
arr. 22:29
dep. 22:29
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 22:30
22.1 km
22:26 23:00 (00:34)
Ibarski cvetBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovno, Ibarski cvet
dep. 22:26
Vrbovno, Ulaz
arr. 22:28
dep. 22:28
1.1 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 22:30
dep. 22:30
2.1 km
Stepojevac, Dom
arr. 22:34
dep. 22:34
5.1 km
Stepojevac, ZS
arr. 22:38
dep. 22:38
8.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 22:40
dep. 22:40
9.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 22:44
dep. 22:44
12.1 km
Vreoci, Dom
arr. 22:45
dep. 22:45
13.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 22:48
dep. 22:48
15.1 km
Sopic, Krivaja
arr. 22:54
dep. 22:54
19.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 22:56
dep. 22:56
20.1 km
Lazarevac, Center
arr. 22:59
dep. 22:59
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 23:00
22.1 km
23:26 00:00 (00:34)
Ibarski cvetBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovno, Ibarski cvet
dep. 23:26
Vrbovno, Ulaz
arr. 23:28
dep. 23:28
1.1 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 23:30
dep. 23:30
2.1 km
Stepojevac, Dom
arr. 23:34
dep. 23:34
5.1 km
Stepojevac, ZS
arr. 23:38
dep. 23:38
8.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 23:40
dep. 23:40
9.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 23:44
dep. 23:44
12.1 km
Vreoci, Dom
arr. 23:45
dep. 23:45
13.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 23:48
dep. 23:48
15.1 km
Sopic, Krivaja
arr. 23:54
dep. 23:54
19.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 23:56
dep. 23:56
20.1 km
Lazarevac, Center
arr. 23:59
dep. 23:59
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 00:00
22.1 km
Vrbovno - Lazarevac timetable
Departures on: wednesday, 23.10.2019.
00:26 01:00 (00:34)
Ibarski cvetBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbovno, Ibarski cvet
dep. 00:26
Vrbovno, Ulaz
arr. 00:28
dep. 00:28
1.1 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 00:30
dep. 00:30
2.1 km
Stepojevac, Dom
arr. 00:34
dep. 00:34
5.1 km
Stepojevac, ZS
arr. 00:38
dep. 00:38
8.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 00:40
dep. 00:40
9.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 00:44
dep. 00:44
12.1 km
Vreoci, Dom
arr. 00:45
dep. 00:45
13.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 00:48
dep. 00:48
15.1 km
Sopic, Krivaja
arr. 00:54
dep. 00:54
19.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 00:56
dep. 00:56
20.1 km
Lazarevac, Center
arr. 00:59
dep. 00:59
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 01:00
22.1 km

Naselja Vrbovno i Lazarevac su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 34min., a najduže 01h i 14min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vrbovno je u 00:26 h, dok je poslednji polazak u 23:26 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.