Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vrbas - Ravno Selo timetable

thursday, 27.02.2020.
04:55 05:27 (00:32)
Bus station29. novembar 28
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Bus station
dep. 04:55
arr. 05:04
dep. 05:04
7.6 km
arr. 05:06
dep. 05:06
8.7 km
Kucura, Marsala Tita 9
arr. 05:07
dep. 05:07
9.5 km
Savino Selo, Janka Cmelnika 31
arr. 05:11
dep. 05:11
13.6 km
Savino Selo, Marsala Tita 34 - centar
arr. 05:12
dep. 05:12
14.4 km
Despotovo, Center
arr. 05:18
dep. 05:18
20.2 km
arr. 05:26
dep. 05:26
28.1 km
Ravno Selo, 29. novembar 28
arr. 05:27
28.8 km
06:25 06:50 (00:25)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.10.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Bus station
dep. 06:25
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 78
arr. 06:35
dep. 06:35
8.6 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 122 - centar
arr. 06:36
dep. 06:36
9.2 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 156
arr. 06:37
dep. 06:37
9.7 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 2
arr. 06:41
dep. 06:41
14 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 06:42
dep. 06:42
14.6 km
arr. 06:44
dep. 06:44
15.8 km
Ravno Selo, 29. novembar 7
arr. 06:48
dep. 06:48
19.9 km
arr. 06:49
dep. 06:49
20.4 km
Ravno Selo, Okretnica
arr. 06:50
21.4 km
09:00 09:25 (00:25)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.10.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Bus station
dep. 09:00
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 78
arr. 09:10
dep. 09:10
8.6 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 122 - centar
arr. 09:11
dep. 09:11
9.2 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 156
arr. 09:12
dep. 09:12
9.7 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 2
arr. 09:16
dep. 09:16
14 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 09:17
dep. 09:17
14.6 km
arr. 09:19
dep. 09:19
15.8 km
Ravno Selo, 29. novembar 7
arr. 09:23
dep. 09:23
19.9 km
arr. 09:24
dep. 09:24
20.4 km
Ravno Selo, Okretnica
arr. 09:25
21.4 km
11:00 11:25 (00:25)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.10.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Bus station
dep. 11:00
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 78
arr. 11:10
dep. 11:10
8.6 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 122 - centar
arr. 11:11
dep. 11:11
9.2 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 156
arr. 11:12
dep. 11:12
9.7 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 2
arr. 11:16
dep. 11:16
14 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 11:17
dep. 11:17
14.6 km
arr. 11:19
dep. 11:19
15.8 km
Ravno Selo, 29. novembar 7
arr. 11:23
dep. 11:23
19.9 km
arr. 11:24
dep. 11:24
20.4 km
Ravno Selo, Okretnica
arr. 11:25
21.4 km
12:30 12:55 (00:25)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.10.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Bus station
dep. 12:30
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 78
arr. 12:40
dep. 12:40
8.6 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 122 - centar
arr. 12:41
dep. 12:41
9.2 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 156
arr. 12:42
dep. 12:42
9.7 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 2
arr. 12:46
dep. 12:46
14 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 12:47
dep. 12:47
14.6 km
arr. 12:49
dep. 12:49
15.8 km
Ravno Selo, 29. novembar 7
arr. 12:53
dep. 12:53
19.9 km
arr. 12:54
dep. 12:54
20.4 km
Ravno Selo, Okretnica
arr. 12:55
21.4 km
13:30 13:55 (00:25)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.10.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Bus station
dep. 13:30
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 78
arr. 13:40
dep. 13:40
8.6 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 122 - centar
arr. 13:41
dep. 13:41
9.2 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 156
arr. 13:42
dep. 13:42
9.7 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 2
arr. 13:46
dep. 13:46
14 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 13:47
dep. 13:47
14.6 km
arr. 13:49
dep. 13:49
15.8 km
Ravno Selo, 29. novembar 7
arr. 13:53
dep. 13:53
19.9 km
arr. 13:54
dep. 13:54
20.4 km
Ravno Selo, Okretnica
arr. 13:55
21.4 km
14:30 14:55 (00:25)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.10.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Bus station
dep. 14:30
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 78
arr. 14:40
dep. 14:40
8.6 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 122 - centar
arr. 14:41
dep. 14:41
9.2 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 156
arr. 14:42
dep. 14:42
9.7 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 2
arr. 14:46
dep. 14:46
14 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 14:47
dep. 14:47
14.6 km
arr. 14:49
dep. 14:49
15.8 km
Ravno Selo, 29. novembar 7
arr. 14:53
dep. 14:53
19.9 km
arr. 14:54
dep. 14:54
20.4 km
Ravno Selo, Okretnica
arr. 14:55
21.4 km
17:00 17:32 (00:32)
Bus station29. novembar 28
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Bus station
dep. 17:00
arr. 17:09
dep. 17:09
7.6 km
arr. 17:11
dep. 17:11
8.7 km
Kucura, Marsala Tita 9
arr. 17:12
dep. 17:12
9.5 km
Savino Selo, Janka Cmelnika 31
arr. 17:16
dep. 17:16
13.6 km
Savino Selo, Marsala Tita 34 - centar
arr. 17:17
dep. 17:17
14.4 km
Despotovo, Center
arr. 17:23
dep. 17:23
20.1 km
arr. 17:31
dep. 17:31
28.1 km
Ravno Selo, 29. novembar 28
arr. 17:32
28.8 km
19:30 19:55 (00:25)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.10.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Bus station
dep. 19:30
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 78
arr. 19:40
dep. 19:40
8.6 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 122 - centar
arr. 19:41
dep. 19:41
9.2 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 156
arr. 19:42
dep. 19:42
9.7 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 2
arr. 19:46
dep. 19:46
14 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 19:47
dep. 19:47
14.6 km
arr. 19:49
dep. 19:49
15.8 km
Ravno Selo, 29. novembar 7
arr. 19:53
dep. 19:53
19.9 km
arr. 19:54
dep. 19:54
20.4 km
Ravno Selo, Okretnica
arr. 19:55
21.4 km
21:20 21:45 (00:25)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.10.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Bus station
dep. 21:20
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 78
arr. 21:30
dep. 21:30
8.6 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 122 - centar
arr. 21:31
dep. 21:31
9.2 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 156
arr. 21:32
dep. 21:32
9.7 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 2
arr. 21:36
dep. 21:36
14 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 21:37
dep. 21:37
14.6 km
arr. 21:39
dep. 21:39
15.8 km
Ravno Selo, 29. novembar 7
arr. 21:43
dep. 21:43
19.9 km
arr. 21:44
dep. 21:44
20.4 km
Ravno Selo, Okretnica
arr. 21:45
21.4 km
22:30 22:55 (00:25)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.10.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Bus station
dep. 22:30
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 78
arr. 22:40
dep. 22:40
8.6 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 122 - centar
arr. 22:41
dep. 22:41
9.2 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 156
arr. 22:42
dep. 22:42
9.7 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 2
arr. 22:46
dep. 22:46
14 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 22:47
dep. 22:47
14.6 km
arr. 22:49
dep. 22:49
15.8 km
Ravno Selo, 29. novembar 7
arr. 22:53
dep. 22:53
19.9 km
arr. 22:54
dep. 22:54
20.4 km
Ravno Selo, Okretnica
arr. 22:55
21.4 km

Naselja Vrbas i Ravno Selo su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 32min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vrbas je u 04:55 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.