Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Vrbas - Beograd (Belgrade) timetable

monday, 19.11.2018.
04:53 07:13 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Bus station
dep. 04:53
Srbobran, Bus station
arr. 05:08
dep. 05:08
13 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 05:20
dep. 05:20
24 km
arr. 05:45
dep. 05:50
45 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 07:01
dep. 07:01
119 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:13
125 km
06:01 08:33 (02:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Bus station
dep. 06:01
Srbobran, Bus station
arr. 06:22
dep. 06:22
13 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 06:37
dep. 06:37
24 km
arr. 07:00
dep. 07:10
45 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 08:21
dep. 08:21
119 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:33
125 km
06:39 08:50 (02:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Bus station
dep. 06:39
Srbobran, Bus station
arr. 06:55
dep. 06:55
13 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 07:08
dep. 07:08
24 km
arr. 07:25
dep. 07:30
45 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 08:46
dep. 08:46
119 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:50
125 km
06:44 09:20 (02:36)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Railway station
dep. 06:44
Zmajevo, Railway station
arr. 07:03
dep. 07:03
15 km
Novi Sad, Railway station
arr. 07:25
dep. 07:27
44 km
Beska, Railway station
arr. 07:54
dep. 07:54
72 km
Indjija, Railway station
arr. 08:05
dep. 08:06
83 km
Golubinci, Railway station
arr. 08:14
dep. 08:35
88 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 08:41
dep. 08:43
92 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 08:48
dep. 08:48
101 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 09:12
dep. 09:13
131 km
arr. 09:20
133 km
07:21 09:48 (02:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Bus station
dep. 07:21
Srbobran, Bus station
arr. 07:42
dep. 07:42
13 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 07:57
dep. 07:57
24 km
arr. 08:20
dep. 08:25
45 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 09:36
dep. 09:36
119 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:48
125 km
07:46 10:27 (02:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Bus station
dep. 07:46
Srbobran, Bus station
arr. 08:07
dep. 08:07
13 km
Sirig, II-Okretnica
arr. 08:22
dep. 08:22
24 km
arr. 08:45
dep. 08:55
45 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:16
dep. 10:16
119 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:27
125 km
08:45 11:23 (02:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Bus station
dep. 08:45
Srbobran, Bus station
arr. 08:57
dep. 08:57
13 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 09:22
dep. 09:22
24 km
arr. 09:45
dep. 10:00
45 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 11:11
dep. 11:11
119 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:23
125 km
09:10 11:30 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Bus station
dep. 09:10
Srbobran, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
13 km
Sirig, Center
arr. 09:40
dep. 09:40
24 km
arr. 10:00
dep. 10:15
45 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:30
125 km
09:31 12:15 (02:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Bus station
dep. 09:31
Srbobran, Bus station
arr. 09:52
dep. 09:52
13 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 10:07
dep. 10:07
24 km
arr. 10:30
dep. 10:35
45 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 10:41
dep. 10:41
-70.2 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:49
dep. 10:49
-70.2 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
68 km
Maradik, Intersection
arr. 11:07
dep. 11:07
72 km
Indjija, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
82 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
92 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
-70.2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:40
dep. 11:40
105 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:00
dep. 12:00
119 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:15
125 km
10:01 12:40 (02:39)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Bus station
dep. 10:01
Srbobran, Bus station
arr. 10:18
dep. 10:20
13.4 km
Sirig, Center
arr. 10:35
dep. 10:35
24.4 km
arr. 10:57
dep. 11:00
45.4 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:25
dep. 12:25
119.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:40
125.4 km
10:46 13:17 (02:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Bus station
dep. 10:46
Srbobran, Bus station
arr. 11:07
dep. 11:07
13 km
Sirig, Novosadska 34
arr. 11:22
dep. 11:22
24 km
arr. 11:45
dep. 11:45
45 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 11:53
dep. 11:53
51 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 12:01
dep. 12:01
58 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 12:09
dep. 12:09
65 km
Gladnos (Maradik)
arr. 12:12
dep. 12:12
68 km
Beska, Intersection
arr. 12:16
dep. 12:16
72 km
Indjija, Bus station
arr. 12:28
dep. 12:28
82 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:38
92 km
Nova Pazova, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
99 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:52
dep. 12:52
105 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 13:06
dep. 13:06
119 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:17
125 km
11:38 13:57 (02:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Bus station
dep. 11:38
Srbobran, Bus station
arr. 11:53
dep. 11:53
13 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 12:05
dep. 12:05
24 km
arr. 12:30
dep. 12:35
45 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 13:45
dep. 13:45
119 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:57
125 km
12:22 15:59 (03:37)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Railway station
dep. 12:22
Zmajevo, Railway station
arr. 12:41
dep. 12:41
15 km
Stepanovicevo, Railway station
arr. 12:46
dep. 12:46
21 km
Kisac, Railway station
arr. 12:52
dep. 12:52
29 km
Novi Sad, Railway station
arr. 13:05
dep. 13:51
44 km
Petrovaradin, Railway station
arr. 14:00
dep. 14:01
51 km
Sremski Karlovci, Railway station
arr. 14:06
dep. 14:07
56 km
Sremski Karlovci, Vinogradi
arr. 14:12
dep. 14:13
62 km
Cortanovci, Railway station
arr. 14:20
dep. 14:26
68 km
Beska, Railway station
arr. 14:32
dep. 14:32
72 km
Indjija, Railway station
arr. 14:43
dep. 14:43
83 km
Golubinci, Railway station
arr. 14:51
dep. 15:06
88 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 15:12
dep. 15:12
92 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 15:17
dep. 15:17
101 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 15:23
dep. 15:24
107 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 15:31
dep. 15:31
115 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 15:36
dep. 15:36
120 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 15:42
dep. 15:42
124 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 15:46
dep. 15:46
131 km
arr. 15:59
133 km
13:01 15:33 (02:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Bus station
dep. 13:01
Srbobran, Bus station
arr. 13:22
dep. 13:22
13 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 13:37
dep. 13:37
24 km
arr. 14:00
dep. 14:10
45 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 15:21
dep. 15:21
119 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:33
125 km
13:53 16:13 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Bus station
dep. 13:53
Srbobran, Bus station
arr. 14:08
dep. 14:08
13 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 14:20
dep. 14:20
24 km
arr. 14:45
dep. 14:50
45 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 16:01
dep. 16:01
119 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:13
125 km
14:08 17:00 (02:52)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Railway station
dep. 14:08
Novi Sad, Railway station
arr. 14:51
dep. 14:56
44 km
Indjija, Railway station
arr. 15:34
dep. 15:35
83 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 16:11
dep. 16:13
92 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 16:43
dep. 16:43
131 km
arr. 17:00
133 km
15:00 17:05 (02:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Bus station
dep. 15:00
Srbobran, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
13 km
Sirig, Center
arr. 15:28
dep. 15:28
24 km
arr. 15:36
dep. 15:36
32 km
arr. 15:50
dep. 15:50
45 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:05
125 km
15:03 18:21 (03:18)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Railway station
dep. 15:03
Zmajevo, Railway station
arr. 15:22
dep. 15:22
15 km
Stepanovicevo, Railway station
arr. 15:27
dep. 15:27
21 km
Kisac, Railway station
arr. 15:33
dep. 15:33
29 km
Novi Sad, Railway station
arr. 15:47
dep. 16:16
44 km
Petrovaradin, Railway station
arr. 16:25
dep. 16:25
51 km
Sremski Karlovci, Railway station
arr. 16:30
dep. 16:31
56 km
Sremski Karlovci, Vinogradi
arr. 16:36
dep. 16:42
62 km
Cortanovci, Railway station
arr. 16:49
dep. 16:50
68 km
Beska, Railway station
arr. 16:56
dep. 16:57
72 km
Indjija, Railway station
arr. 17:08
dep. 17:08
83 km
Golubinci, Railway station
arr. 17:16
dep. 17:31
88 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 17:37
dep. 17:37
92 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 17:42
dep. 17:43
101 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 17:49
dep. 17:50
107 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 17:57
dep. 17:58
115 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 18:03
dep. 18:03
120 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 18:09
dep. 18:09
124 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 18:13
dep. 18:14
131 km
arr. 18:21
133 km
16:01 18:42 (02:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Bus station
dep. 16:01
Srbobran, Bus station
arr. 16:22
dep. 16:22
13 km
Sirig, II-Okretnica
arr. 16:37
dep. 16:37
24 km
arr. 17:00
dep. 17:10
45 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 18:31
dep. 18:31
119 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:42
125 km
16:28 13:50 (-02:3)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Bus station
dep. 16:28
Kula, Bus station
arr. 16:39
dep. 16:39
11 km
Crvenka, AS
arr. 16:49
dep. 16:49
19 km
Sivac, AS
arr. 16:59
dep. 16:59
27 km
Kljajicevo, Center
arr. 17:11
dep. 17:11
39 km
Sombor (Zombor), Bus station
arr. 17:24
dep. 17:24
52 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:50
52 km
16:54 19:13 (02:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Bus station
dep. 16:54
Srbobran, Bus station
arr. 17:08
dep. 17:08
13 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 17:20
dep. 17:20
24 km
arr. 17:45
dep. 17:50
45 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 19:01
dep. 19:01
119 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:13
125 km
18:01 20:42 (02:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Bus station
dep. 18:01
Srbobran, Bus station
arr. 18:22
dep. 18:22
13 km
Sirig, Novosadska 34
arr. 18:37
dep. 18:37
24 km
arr. 19:00
dep. 19:10
45 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 19:18
dep. 19:18
51 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 19:26
dep. 19:26
58 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
65 km
Gladnos (Maradik)
arr. 19:37
dep. 19:37
68 km
Beska, Intersection
arr. 19:41
dep. 19:41
72 km
Indjija, Bus station
arr. 19:53
dep. 19:53
82 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 20:03
dep. 20:03
92 km
Nova Pazova, Center
arr. 20:10
dep. 20:10
99 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 20:17
dep. 20:17
105 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 20:31
dep. 20:31
119 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:42
125 km
18:06 21:00 (02:54)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Railway station
dep. 18:06
Zmajevo, Railway station
arr. 18:26
dep. 18:26
15 km
Novi Sad, Railway station
arr. 18:49
dep. 19:04
44 km
Petrovaradin, Railway station
arr. 19:13
dep. 19:13
51 km
Beska, Railway station
arr. 19:34
dep. 19:34
72 km
Indjija, Railway station
arr. 19:46
dep. 19:46
83 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 20:14
dep. 20:14
92 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 20:21
dep. 20:21
101 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 20:46
dep. 20:46
131 km
arr. 21:00
133 km
18:54 21:23 (02:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Bus station
dep. 18:54
Srbobran, Bus station
arr. 19:08
dep. 19:08
13 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 19:20
dep. 19:20
24 km
arr. 19:45
dep. 20:00
45 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 21:11
dep. 21:11
119 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:23
125 km
21:01 23:45 (02:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Bus station
dep. 21:01
Srbobran, Bus station
arr. 21:22
dep. 21:22
13 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 21:37
dep. 21:37
24 km
arr. 22:00
dep. 22:10
45 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 23:33
dep. 23:33
119 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 23:45
125 km
 
Departures on: tuesday, 20.11.2018.
04:00 07:00 (03:00)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Railway station
dep. 04:00
Novi Sad, Railway station
arr. 04:44
dep. 04:47
44 km
Beska, Railway station
arr. 05:15
dep. 05:15
72 km
Indjija, Railway station
arr. 05:25
dep. 05:26
83 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 06:02
dep. 06:03
92 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 06:44
dep. 06:44
131 km
arr. 07:00
133 km

Naselja Vrbas i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~125 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće -02h i 3min., a najduže 03h i 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vrbas je u 04:00 h, dok je poslednji polazak u 21:01 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.