Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Vrbas - Beograd (Belgrade) timetable

sunday, 24.02.2019.
04:53 07:13 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Bus station
dep. 04:53
Srbobran, Bus station
arr. 05:08
dep. 05:08
13 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 05:20
dep. 05:20
24 km
arr. 05:45
dep. 05:50
45 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 07:01
dep. 07:01
119 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:13
125 km
06:01 08:33 (02:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Bus station
dep. 06:01
Srbobran, Bus station
arr. 06:22
dep. 06:22
13 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 06:37
dep. 06:37
24 km
arr. 07:00
dep. 07:10
45 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 08:21
dep. 08:21
119 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:33
125 km
06:39 08:50 (02:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Bus station
dep. 06:39
Srbobran, Bus station
arr. 06:55
dep. 06:55
13 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 07:08
dep. 07:08
24 km
arr. 07:25
dep. 07:30
45 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 08:46
dep. 08:46
119 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:50
125 km
07:21 09:48 (02:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Bus station
dep. 07:21
Srbobran, Bus station
arr. 07:42
dep. 07:42
13 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 07:57
dep. 07:57
24 km
arr. 08:20
dep. 08:25
45 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 09:36
dep. 09:36
119 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:48
125 km
07:46 10:27 (02:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Bus station
dep. 07:46
Srbobran, Bus station
arr. 08:07
dep. 08:07
13 km
Sirig, II-Okretnica
arr. 08:22
dep. 08:22
24 km
arr. 08:45
dep. 08:55
45 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:16
dep. 10:16
119 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:27
125 km
08:45 11:23 (02:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Bus station
dep. 08:45
Srbobran, Bus station
arr. 08:57
dep. 08:57
13 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 09:22
dep. 09:22
24 km
arr. 09:45
dep. 10:00
45 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 11:11
dep. 11:11
119 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:23
125 km
09:10 11:30 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Bus station
dep. 09:10
Srbobran, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
13 km
Sirig, Center
arr. 09:40
dep. 09:40
24 km
arr. 10:00
dep. 10:15
45 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:30
125 km
09:31 12:15 (02:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Bus station
dep. 09:31
Srbobran, Bus station
arr. 09:52
dep. 09:52
13 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 10:07
dep. 10:07
24 km
arr. 10:30
dep. 10:35
45 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 10:41
dep. 10:41
-70.2 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:49
dep. 10:49
-70.2 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
-70.2 km
arr. 11:07
dep. 11:07
-70.2 km
Indjija, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
82 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
92 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
-70.2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:40
dep. 11:40
105 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:00
dep. 12:00
119 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:15
125 km
10:46 13:17 (02:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Bus station
dep. 10:46
Srbobran, Bus station
arr. 11:07
dep. 11:07
13 km
Sirig, Novosadska 34
arr. 11:22
dep. 11:22
24 km
arr. 11:45
dep. 11:45
45 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 11:53
dep. 11:53
51 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 12:01
dep. 12:01
58 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 12:09
dep. 12:09
65 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 12:12
dep. 12:12
68 km
arr. 12:16
dep. 12:16
72 km
Indjija, Bus station
arr. 12:28
dep. 12:28
82 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:38
92 km
Nova Pazova, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
99 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:52
dep. 12:52
105 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 13:06
dep. 13:06
119 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:17
125 km
11:38 13:57 (02:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Bus station
dep. 11:38
Srbobran, Bus station
arr. 11:53
dep. 11:53
13 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 12:05
dep. 12:05
24 km
arr. 12:30
dep. 12:35
45 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 13:45
dep. 13:45
119 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:57
125 km
13:01 15:33 (02:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Bus station
dep. 13:01
Srbobran, Bus station
arr. 13:22
dep. 13:22
13 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 13:37
dep. 13:37
24 km
arr. 14:00
dep. 14:10
45 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 15:21
dep. 15:21
119 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:33
125 km
13:53 16:13 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Bus station
dep. 13:53
Srbobran, Bus station
arr. 14:08
dep. 14:08
13 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 14:20
dep. 14:20
24 km
arr. 14:45
dep. 14:50
45 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 16:01
dep. 16:01
119 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:13
125 km
15:00 17:05 (02:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Bus station
dep. 15:00
Srbobran, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
13 km
Sirig, Center
arr. 15:28
dep. 15:28
24 km
arr. 15:36
dep. 15:36
32 km
arr. 15:50
dep. 15:50
45 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:05
125 km
16:01 18:42 (02:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Bus station
dep. 16:01
Srbobran, Bus station
arr. 16:22
dep. 16:22
13 km
Sirig, II-Okretnica
arr. 16:37
dep. 16:37
24 km
arr. 17:00
dep. 17:10
45 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 18:31
dep. 18:31
119 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:42
125 km
16:54 19:13 (02:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Bus station
dep. 16:54
Srbobran, Bus station
arr. 17:08
dep. 17:08
13 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 17:20
dep. 17:20
24 km
arr. 17:45
dep. 17:50
45 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 19:01
dep. 19:01
119 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:13
125 km
18:01 20:42 (02:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Bus station
dep. 18:01
Srbobran, Bus station
arr. 18:22
dep. 18:22
13 km
Sirig, Novosadska 34
arr. 18:37
dep. 18:37
24 km
arr. 19:00
dep. 19:10
45 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 19:18
dep. 19:18
51 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 19:26
dep. 19:26
58 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
65 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 19:37
dep. 19:37
68 km
arr. 19:41
dep. 19:41
72 km
Indjija, Bus station
arr. 19:53
dep. 19:53
82 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 20:03
dep. 20:03
92 km
Nova Pazova, Center
arr. 20:10
dep. 20:10
99 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 20:17
dep. 20:17
105 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 20:31
dep. 20:31
119 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:42
125 km
18:54 21:23 (02:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Bus station
dep. 18:54
Srbobran, Bus station
arr. 19:08
dep. 19:08
13 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 19:20
dep. 19:20
24 km
arr. 19:45
dep. 20:00
45 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 21:11
dep. 21:11
119 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:23
125 km
21:01 23:45 (02:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrbas, Bus station
dep. 21:01
Srbobran, Bus station
arr. 21:22
dep. 21:22
13 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 21:37
dep. 21:37
24 km
arr. 22:00
dep. 22:10
45 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 23:33
dep. 23:33
119 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 23:45
125 km

Naselja Vrbas i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~125 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 05min., a najduže 02h i 44min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vrbas je u 04:53 h, dok je poslednji polazak u 21:01 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.