Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vranovo - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 20.02.2020.
04:35 06:17 (01:42)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranovo
dep. 04:35
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 04:40
dep. 04:40
3 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 04:44
dep. 04:44
5 km
Radinac, Center
arr. 04:46
dep. 04:46
6 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 04:50
dep. 04:50
8 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 04:52
dep. 04:52
9 km
Smederevo, Papazovac
arr. 04:54
dep. 04:54
10 km
Smederevo, Senjak
arr. 04:56
dep. 04:56
11 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 04:58
dep. 04:58
12 km
Smederevo, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
13 km
Smederevo, Prevoz
arr. 05:06
dep. 05:06
16 km
Smederevo, Jugovo
arr. 05:10
dep. 05:10
18 km
Seone, Oresac
arr. 05:17
dep. 05:17
23 km
Brestovik, Intersection
arr. 05:21
dep. 05:21
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 05:30
dep. 05:30
33 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 05:40
dep. 05:40
38 km
Bolec, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
45 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 06:09
dep. 06:09
59 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:17
64 km
06:08 07:45 (01:37)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranovo
dep. 06:08
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 06:13
dep. 06:13
3 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 06:16
dep. 06:16
5 km
Radinac, Center
arr. 06:17
dep. 06:17
6 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 06:20
dep. 06:20
8 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 06:22
dep. 06:22
9 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:24
dep. 06:24
10 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:26
dep. 06:26
11 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 06:28
dep. 06:28
12 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
13 km
Smederevo, Prevoz
arr. 06:35
dep. 06:35
16 km
Smederevo, Jugovo
arr. 06:38
dep. 06:38
18 km
Seone, Oresac
arr. 06:45
dep. 06:45
23 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:50
dep. 06:50
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 07:00
dep. 07:00
33 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 07:08
dep. 07:08
38 km
Bolec, Intersection
arr. 07:18
dep. 07:18
45 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:37
dep. 07:37
59 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:45
64 km
06:30 08:05 (01:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranovo
dep. 06:30
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 06:34
dep. 06:34
3 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 06:37
dep. 06:37
5 km
Radinac, Center
arr. 06:39
dep. 06:39
6 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 06:42
dep. 06:42
8 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 06:44
dep. 06:44
9 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:45
dep. 06:45
10 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:47
dep. 06:47
11 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 06:48
dep. 06:48
12 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
13 km
Smederevo, Prevoz
arr. 06:55
dep. 06:55
16 km
Smederevo, Jugovo
arr. 06:58
dep. 06:58
18 km
Seone, Oresac
arr. 07:05
dep. 07:05
23 km
Brestovik, Intersection
arr. 07:10
dep. 07:10
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 07:20
dep. 07:20
33 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 07:28
dep. 07:28
38 km
Bolec, Intersection
arr. 07:38
dep. 07:38
45 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:57
dep. 07:57
59 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:05
64 km
12:35 14:17 (01:42)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranovo
dep. 12:35
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 12:40
dep. 12:40
3 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 12:44
dep. 12:44
5 km
Radinac, Center
arr. 12:46
dep. 12:46
6 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 12:50
dep. 12:50
8 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 12:52
dep. 12:52
9 km
Smederevo, Papazovac
arr. 12:54
dep. 12:54
10 km
Smederevo, Senjak
arr. 12:56
dep. 12:56
11 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 12:58
dep. 12:58
12 km
Smederevo, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
13 km
Smederevo, Prevoz
arr. 13:06
dep. 13:06
16 km
Smederevo, Jugovo
arr. 13:10
dep. 13:10
18 km
Seone, Oresac
arr. 13:17
dep. 13:17
23 km
Brestovik, Intersection
arr. 13:21
dep. 13:21
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 13:30
dep. 13:30
33 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 13:40
dep. 13:40
38 km
Bolec, Intersection
arr. 13:50
dep. 13:50
45 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:09
dep. 14:09
59 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:17
64 km
16:27 18:03 (01:36)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranovo
dep. 16:27
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 16:31
dep. 16:31
3 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 16:34
dep. 16:34
5 km
Radinac, Center
arr. 16:36
dep. 16:36
6 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 16:40
dep. 16:40
8 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 16:42
dep. 16:42
9 km
Smederevo, Papazovac
arr. 16:44
dep. 16:44
10 km
Smederevo, Senjak
arr. 16:46
dep. 16:46
11 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 16:48
dep. 16:48
12 km
Smederevo, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:50
13 km
Smederevo, Prevoz
arr. 16:55
dep. 16:55
16 km
Smederevo, Jugovo
arr. 16:58
dep. 16:58
18 km
Seone, Oresac
arr. 17:05
dep. 17:05
23 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 17:20
dep. 17:20
33 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 17:28
dep. 17:28
38 km
Bolec, Intersection
arr. 17:36
dep. 17:36
45 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:55
dep. 17:55
59 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:03
64 km
17:35 19:11 (01:36)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranovo
dep. 17:35
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
3 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 17:44
dep. 17:44
5 km
Radinac, Center
arr. 17:46
dep. 17:46
6 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 17:50
dep. 17:50
8 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 17:52
dep. 17:52
9 km
Smederevo, Papazovac
arr. 17:54
dep. 17:54
10 km
Smederevo, Senjak
arr. 17:56
dep. 17:56
11 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 17:58
dep. 17:58
12 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
13 km
Smederevo, Prevoz
arr. 18:04
dep. 18:04
16 km
Smederevo, Jugovo
arr. 18:07
dep. 18:07
18 km
Seone, Oresac
arr. 18:14
dep. 18:14
23 km
Brestovik, Intersection
arr. 18:18
dep. 18:18
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 18:27
dep. 18:27
33 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 18:35
dep. 18:35
38 km
Bolec, Intersection
arr. 18:45
dep. 18:45
45 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:04
dep. 19:04
59 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:11
64 km
Vranovo - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
04:35 06:17 (01:42)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranovo
dep. 04:35
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 04:40
dep. 04:40
3 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 04:44
dep. 04:44
5 km
Radinac, Center
arr. 04:46
dep. 04:46
6 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 04:50
dep. 04:50
8 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 04:52
dep. 04:52
9 km
Smederevo, Papazovac
arr. 04:54
dep. 04:54
10 km
Smederevo, Senjak
arr. 04:56
dep. 04:56
11 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 04:58
dep. 04:58
12 km
Smederevo, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
13 km
Smederevo, Prevoz
arr. 05:06
dep. 05:06
16 km
Smederevo, Jugovo
arr. 05:10
dep. 05:10
18 km
Seone, Oresac
arr. 05:17
dep. 05:17
23 km
Brestovik, Intersection
arr. 05:21
dep. 05:21
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 05:30
dep. 05:30
33 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 05:40
dep. 05:40
38 km
Bolec, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
45 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 06:09
dep. 06:09
59 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:17
64 km
06:08 07:45 (01:37)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranovo
dep. 06:08
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 06:13
dep. 06:13
3 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 06:16
dep. 06:16
5 km
Radinac, Center
arr. 06:17
dep. 06:17
6 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 06:20
dep. 06:20
8 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 06:22
dep. 06:22
9 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:24
dep. 06:24
10 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:26
dep. 06:26
11 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 06:28
dep. 06:28
12 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
13 km
Smederevo, Prevoz
arr. 06:35
dep. 06:35
16 km
Smederevo, Jugovo
arr. 06:38
dep. 06:38
18 km
Seone, Oresac
arr. 06:45
dep. 06:45
23 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:50
dep. 06:50
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 07:00
dep. 07:00
33 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 07:08
dep. 07:08
38 km
Bolec, Intersection
arr. 07:18
dep. 07:18
45 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:37
dep. 07:37
59 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:45
64 km
06:30 08:05 (01:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranovo
dep. 06:30
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 06:34
dep. 06:34
3 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 06:37
dep. 06:37
5 km
Radinac, Center
arr. 06:39
dep. 06:39
6 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 06:42
dep. 06:42
8 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 06:44
dep. 06:44
9 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:45
dep. 06:45
10 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:47
dep. 06:47
11 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 06:48
dep. 06:48
12 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
13 km
Smederevo, Prevoz
arr. 06:55
dep. 06:55
16 km
Smederevo, Jugovo
arr. 06:58
dep. 06:58
18 km
Seone, Oresac
arr. 07:05
dep. 07:05
23 km
Brestovik, Intersection
arr. 07:10
dep. 07:10
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 07:20
dep. 07:20
33 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 07:28
dep. 07:28
38 km
Bolec, Intersection
arr. 07:38
dep. 07:38
45 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:57
dep. 07:57
59 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:05
64 km
12:35 14:17 (01:42)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranovo
dep. 12:35
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 12:40
dep. 12:40
3 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 12:44
dep. 12:44
5 km
Radinac, Center
arr. 12:46
dep. 12:46
6 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 12:50
dep. 12:50
8 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 12:52
dep. 12:52
9 km
Smederevo, Papazovac
arr. 12:54
dep. 12:54
10 km
Smederevo, Senjak
arr. 12:56
dep. 12:56
11 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 12:58
dep. 12:58
12 km
Smederevo, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
13 km
Smederevo, Prevoz
arr. 13:06
dep. 13:06
16 km
Smederevo, Jugovo
arr. 13:10
dep. 13:10
18 km
Seone, Oresac
arr. 13:17
dep. 13:17
23 km
Brestovik, Intersection
arr. 13:21
dep. 13:21
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 13:30
dep. 13:30
33 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 13:40
dep. 13:40
38 km
Bolec, Intersection
arr. 13:50
dep. 13:50
45 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:09
dep. 14:09
59 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:17
64 km
16:27 18:03 (01:36)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranovo
dep. 16:27
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 16:31
dep. 16:31
3 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 16:34
dep. 16:34
5 km
Radinac, Center
arr. 16:36
dep. 16:36
6 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 16:40
dep. 16:40
8 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 16:42
dep. 16:42
9 km
Smederevo, Papazovac
arr. 16:44
dep. 16:44
10 km
Smederevo, Senjak
arr. 16:46
dep. 16:46
11 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 16:48
dep. 16:48
12 km
Smederevo, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:50
13 km
Smederevo, Prevoz
arr. 16:55
dep. 16:55
16 km
Smederevo, Jugovo
arr. 16:58
dep. 16:58
18 km
Seone, Oresac
arr. 17:05
dep. 17:05
23 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 17:20
dep. 17:20
33 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 17:28
dep. 17:28
38 km
Bolec, Intersection
arr. 17:36
dep. 17:36
45 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:55
dep. 17:55
59 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:03
64 km
17:35 19:11 (01:36)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranovo
dep. 17:35
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
3 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 17:44
dep. 17:44
5 km
Radinac, Center
arr. 17:46
dep. 17:46
6 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 17:50
dep. 17:50
8 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 17:52
dep. 17:52
9 km
Smederevo, Papazovac
arr. 17:54
dep. 17:54
10 km
Smederevo, Senjak
arr. 17:56
dep. 17:56
11 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 17:58
dep. 17:58
12 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
13 km
Smederevo, Prevoz
arr. 18:04
dep. 18:04
16 km
Smederevo, Jugovo
arr. 18:07
dep. 18:07
18 km
Seone, Oresac
arr. 18:14
dep. 18:14
23 km
Brestovik, Intersection
arr. 18:18
dep. 18:18
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 18:27
dep. 18:27
33 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 18:35
dep. 18:35
38 km
Bolec, Intersection
arr. 18:45
dep. 18:45
45 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:04
dep. 19:04
59 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:11
64 km

Naselja Vranovo i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~64 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 35min., a najduže 01h i 42min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vranovo je u 04:35 h, dok je poslednji polazak u 17:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.