Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vranovina - Novi Pazar timetable

monday, 17.05.2021.
05:58 06:55 (00:57)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranovina
dep. 05:58
Vranovina, Zeleniste
arr. 06:05
dep. 06:05
2 km
Alulovice, Mitrova reka
arr. 06:36
dep. 06:36
13 km
Kovacevo, Kulundzici
arr. 06:33
dep. 06:33
12 km
Kovacevo
arr. 06:30
dep. 06:30
11 km
Kovacevo, Knezev sokak
arr. 06:27
dep. 06:27
10 km
Saronje kod Novog Pazara, Trafostanica
arr. 06:24
dep. 06:24
9 km
Saronje kod Novog Pazara
arr. 06:22
dep. 06:22
8 km
Dezeva
arr. 06:40
dep. 06:40
16 km
Boturovina, Trafostanica - Crnovrsani
arr. 06:45
dep. 06:45
19 km
Postenje kod Novog Pazara, Petrova crkva
arr. 06:50
dep. 06:50
23 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 06:55
26 km
06:58 07:55 (00:57)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranovina
dep. 06:58
Vranovina, Zeleniste
arr. 07:05
dep. 07:05
2 km
Alulovice, Mitrova reka
arr. 07:36
dep. 07:36
13 km
Kovacevo, Kulundzici
arr. 07:33
dep. 07:33
12 km
Kovacevo
arr. 07:30
dep. 07:30
11 km
Kovacevo, Knezev sokak
arr. 07:27
dep. 07:27
10 km
Saronje kod Novog Pazara, Trafostanica
arr. 07:24
dep. 07:24
9 km
Saronje kod Novog Pazara
arr. 07:22
dep. 07:22
8 km
Dezeva
arr. 07:40
dep. 07:40
16 km
Boturovina, Trafostanica - Crnovrsani
arr. 07:45
dep. 07:45
19 km
Postenje kod Novog Pazara, Petrova crkva
arr. 07:50
dep. 07:50
23 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 07:55
26 km
09:28 10:25 (00:57)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranovina
dep. 09:28
Vranovina, Zeleniste
arr. 09:35
dep. 09:35
2 km
Alulovice, Mitrova reka
arr. 10:06
dep. 10:06
13 km
Kovacevo, Kulundzici
arr. 10:03
dep. 10:03
12 km
Kovacevo
arr. 10:00
dep. 10:00
11 km
Kovacevo, Knezev sokak
arr. 09:57
dep. 09:57
10 km
Saronje kod Novog Pazara, Trafostanica
arr. 09:54
dep. 09:54
9 km
Saronje kod Novog Pazara
arr. 09:52
dep. 09:52
8 km
Dezeva
arr. 10:10
dep. 10:10
16 km
Boturovina, Trafostanica - Crnovrsani
arr. 10:15
dep. 10:15
19 km
Postenje kod Novog Pazara, Petrova crkva
arr. 10:20
dep. 10:20
23 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 10:25
26 km
11:58 12:55 (00:57)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranovina
dep. 11:58
Vranovina, Zeleniste
arr. 12:05
dep. 12:05
2 km
Alulovice, Mitrova reka
arr. 12:36
dep. 12:36
13 km
Kovacevo, Kulundzici
arr. 12:33
dep. 12:33
12 km
Kovacevo
arr. 12:30
dep. 12:30
11 km
Kovacevo, Knezev sokak
arr. 12:27
dep. 12:27
10 km
Saronje kod Novog Pazara, Trafostanica
arr. 12:24
dep. 12:24
9 km
Saronje kod Novog Pazara
arr. 12:22
dep. 12:22
8 km
Dezeva
arr. 12:40
dep. 12:40
16 km
Boturovina, Trafostanica - Crnovrsani
arr. 12:45
dep. 12:45
19 km
Postenje kod Novog Pazara, Petrova crkva
arr. 12:50
dep. 12:50
23 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 12:55
26 km
14:08 15:05 (00:57)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranovina
dep. 14:08
Vranovina, Zeleniste
arr. 14:15
dep. 14:15
2 km
Alulovice, Mitrova reka
arr. 14:46
dep. 14:46
13 km
Kovacevo, Kulundzici
arr. 14:43
dep. 14:43
12 km
Kovacevo
arr. 14:40
dep. 14:40
11 km
Kovacevo, Knezev sokak
arr. 14:37
dep. 14:37
10 km
Saronje kod Novog Pazara, Trafostanica
arr. 14:34
dep. 14:34
9 km
Saronje kod Novog Pazara
arr. 14:32
dep. 14:32
8 km
Dezeva
arr. 14:50
dep. 14:50
16 km
Boturovina, Trafostanica - Crnovrsani
arr. 14:55
dep. 14:55
19 km
Postenje kod Novog Pazara, Petrova crkva
arr. 15:00
dep. 15:00
23 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 15:05
26 km
15:28 16:25 (00:57)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranovina
dep. 15:28
Vranovina, Zeleniste
arr. 15:35
dep. 15:35
2 km
Alulovice, Mitrova reka
arr. 16:06
dep. 16:06
13 km
Kovacevo, Kulundzici
arr. 16:03
dep. 16:03
12 km
Kovacevo
arr. 16:00
dep. 16:00
11 km
Kovacevo, Knezev sokak
arr. 15:57
dep. 15:57
10 km
Saronje kod Novog Pazara, Trafostanica
arr. 15:54
dep. 15:54
9 km
Saronje kod Novog Pazara
arr. 15:52
dep. 15:52
8 km
Dezeva
arr. 16:10
dep. 16:10
16 km
Boturovina, Trafostanica - Crnovrsani
arr. 16:15
dep. 16:15
19 km
Postenje kod Novog Pazara, Petrova crkva
arr. 16:20
dep. 16:20
23 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 16:25
26 km
17:28 18:25 (00:57)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranovina
dep. 17:28
Vranovina, Zeleniste
arr. 17:35
dep. 17:35
2 km
Alulovice, Mitrova reka
arr. 18:06
dep. 18:06
13 km
Kovacevo, Kulundzici
arr. 18:03
dep. 18:03
12 km
Kovacevo
arr. 18:00
dep. 18:00
11 km
Kovacevo, Knezev sokak
arr. 17:57
dep. 17:57
10 km
Saronje kod Novog Pazara, Trafostanica
arr. 17:54
dep. 17:54
9 km
Saronje kod Novog Pazara
arr. 17:52
dep. 17:52
8 km
Dezeva
arr. 18:10
dep. 18:10
16 km
Boturovina, Trafostanica - Crnovrsani
arr. 18:15
dep. 18:15
19 km
Postenje kod Novog Pazara, Petrova crkva
arr. 18:20
dep. 18:20
23 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 18:25
26 km
20:28 21:25 (00:57)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranovina
dep. 20:28
Vranovina, Zeleniste
arr. 20:35
dep. 20:35
2 km
Alulovice, Mitrova reka
arr. 21:06
dep. 21:06
13 km
Kovacevo, Kulundzici
arr. 21:03
dep. 21:03
12 km
Kovacevo
arr. 21:00
dep. 21:00
11 km
Kovacevo, Knezev sokak
arr. 20:57
dep. 20:57
10 km
Saronje kod Novog Pazara, Trafostanica
arr. 20:54
dep. 20:54
9 km
Saronje kod Novog Pazara
arr. 20:52
dep. 20:52
8 km
Dezeva
arr. 21:10
dep. 21:10
16 km
Boturovina, Trafostanica - Crnovrsani
arr. 21:15
dep. 21:15
19 km
Postenje kod Novog Pazara, Petrova crkva
arr. 21:20
dep. 21:20
23 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 21:25
26 km

Naselja Vranovina i Novi Pazar su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 57min., a najduže 57min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vranovina je u 05:58 h, dok je poslednji polazak u 20:28 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.