Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Vranjska Banja - Vranje timetable

thursday, 15.11.2018.
04:55 05:30 (00:35)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Vranjska Banja, Zel. stanica
dep. 04:55
Vranjska Banja, Rampa
arr. 04:56
dep. 04:56
1 km
Kumarevo kod Vranja, 2
arr. 04:57
dep. 04:57
1.5 km
Kumarevo kod Vranja
arr. 04:58
dep. 04:58
2 km
Toplac, 2
arr. 05:02
dep. 05:02
3 km
Toplac
arr. 05:04
dep. 05:04
4 km
Cukovac kod Vranja, 2
arr. 05:06
dep. 05:06
5 km
Cukovac kod Vranja
arr. 05:08
dep. 05:08
6 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 05:13
dep. 05:13
8 km
Vranje, Simpo
arr. 05:15
dep. 05:15
9 km
Vranje, Petlja
arr. 05:16
dep. 05:16
10 km
Vranje, Miv
arr. 05:18
dep. 05:18
11 km
Vranje, Kostana
arr. 05:20
dep. 05:20
11.5 km
Vranje, Bus station
arr. 05:22
dep. 05:22
12 km
Vranje, CG
arr. 05:25
dep. 05:25
12.5 km
Vranje, Trikotaza
arr. 05:30
13 km
05:00 05:30 (00:30)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranjska Banja
dep. 05:00
Vranjska Banja, Skola
arr. 05:01
dep. 05:01
0.2 km
Vranjska Banja, Komuna
arr. 05:03
dep. 05:03
0.5 km
Vranjska Banja, V. magacin
arr. 05:04
dep. 05:04
1.1 km
Vranjska Banja, Rud. put
arr. 05:06
dep. 05:06
2 km
Vranjska Banja, Staklara
arr. 05:07
dep. 05:07
2.5 km
Vranjska Banja, Farma
arr. 05:08
dep. 05:08
3.1 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 05:10
dep. 05:10
3.5 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 05:12
dep. 05:12
4.5 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 05:13
dep. 05:13
4.8 km
Bresnica kod Vranja
arr. 05:15
dep. 05:15
5.5 km
Suvi Dol, BAT
arr. 05:17
dep. 05:17
7.5 km
Vranje, Petlja
arr. 05:20
dep. 05:20
11.5 km
Vranje, Alfa
arr. 05:24
dep. 05:24
12.5 km
Vranje, Kostana
arr. 05:26
dep. 05:26
13 km
Vranje, Div
arr. 05:27
dep. 05:27
13.5 km
Vranje, CG
arr. 05:30
14.5 km
05:45 06:15 (00:30)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranjska Banja
dep. 05:45
Vranjska Banja, Skola
arr. 05:46
dep. 05:46
0.2 km
Vranjska Banja, Komuna
arr. 05:48
dep. 05:48
0.5 km
Vranjska Banja, V. magacin
arr. 05:49
dep. 05:49
1.1 km
Vranjska Banja, Rud. put
arr. 05:51
dep. 05:51
2 km
Vranjska Banja, Staklara
arr. 05:52
dep. 05:52
2.5 km
Vranjska Banja, Farma
arr. 05:53
dep. 05:53
3.1 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 05:55
dep. 05:55
3.5 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 05:57
dep. 05:57
4.5 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 05:58
dep. 05:58
4.8 km
Bresnica kod Vranja
arr. 06:00
dep. 06:00
5.5 km
Suvi Dol, BAT
arr. 06:02
dep. 06:02
7.5 km
Vranje, Petlja
arr. 06:05
dep. 06:05
11.5 km
Vranje, Alfa
arr. 06:09
dep. 06:09
12.5 km
Vranje, Kostana
arr. 06:11
dep. 06:11
13 km
Vranje, Div
arr. 06:12
dep. 06:12
13.5 km
Vranje, CG
arr. 06:15
14.5 km
05:55 06:30 (00:35)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia), subotom školskog danima u Srbiji.
Stations
Arrival
Departure
Vranjska Banja, Zel. stanica
dep. 05:55
Vranjska Banja, Rampa
arr. 05:56
dep. 05:56
1 km
Kumarevo kod Vranja, 2
arr. 05:57
dep. 05:57
1.5 km
Kumarevo kod Vranja
arr. 05:58
dep. 05:58
2 km
Toplac, 2
arr. 06:02
dep. 06:02
3 km
Toplac
arr. 06:04
dep. 06:04
4 km
Cukovac kod Vranja, 2
arr. 06:06
dep. 06:06
5 km
Cukovac kod Vranja
arr. 06:08
dep. 06:08
6 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 06:13
dep. 06:13
8 km
Vranje, Simpo
arr. 06:15
dep. 06:15
9 km
Vranje, Petlja
arr. 06:16
dep. 06:16
10 km
Vranje, Miv
arr. 06:18
dep. 06:18
11 km
Vranje, Kostana
arr. 06:20
dep. 06:20
11.5 km
Vranje, Bus station
arr. 06:22
dep. 06:22
12 km
Vranje, CG
arr. 06:25
dep. 06:25
12.5 km
Vranje, Industrijska zona (B)
arr. 06:28
dep. 06:28
12.8 km
Vranje, Trikotaza
arr. 06:30
13 km
06:20 06:50 (00:30)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranjska Banja
dep. 06:20
Vranjska Banja, Skola
arr. 06:21
dep. 06:21
0.2 km
Vranjska Banja, Komuna
arr. 06:23
dep. 06:23
0.5 km
Vranjska Banja, V. magacin
arr. 06:24
dep. 06:24
1.1 km
Vranjska Banja, Rud. put
arr. 06:26
dep. 06:26
2 km
Vranjska Banja, Staklara
arr. 06:27
dep. 06:27
2.5 km
Vranjska Banja, Farma
arr. 06:28
dep. 06:28
3.1 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 06:30
dep. 06:30
3.5 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 06:32
dep. 06:32
4.5 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 06:33
dep. 06:33
4.8 km
Bresnica kod Vranja
arr. 06:35
dep. 06:35
5.5 km
Suvi Dol, BAT
arr. 06:37
dep. 06:37
7.5 km
Vranje, Petlja
arr. 06:40
dep. 06:40
11.5 km
Vranje, Alfa
arr. 06:44
dep. 06:44
12.5 km
Vranje, Kostana
arr. 06:46
dep. 06:46
13 km
Vranje, Div
arr. 06:47
dep. 06:47
13.5 km
Vranje, CG
arr. 06:50
14.5 km
07:00 07:35 (00:35)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranjska Banja, Zel. stanica
dep. 07:00
Vranjska Banja, Rampa
arr. 07:01
dep. 07:01
1 km
Kumarevo kod Vranja, 2
arr. 07:02
dep. 07:02
1.5 km
Kumarevo kod Vranja
arr. 07:03
dep. 07:03
2 km
Toplac, 2
arr. 07:07
dep. 07:07
3 km
Toplac
arr. 07:09
dep. 07:09
4 km
Cukovac kod Vranja, 2
arr. 07:11
dep. 07:11
5 km
Cukovac kod Vranja
arr. 07:13
dep. 07:13
6 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 07:18
dep. 07:18
8 km
Vranje, Simpo
arr. 07:20
dep. 07:20
9 km
Vranje, Petlja
arr. 07:21
dep. 07:21
10 km
Vranje, Miv
arr. 07:23
dep. 07:23
11 km
Vranje, Kostana
arr. 07:25
dep. 07:25
11.5 km
Vranje, Bus station
arr. 07:27
dep. 07:27
12 km
Vranje, CG
arr. 07:30
dep. 07:30
12.5 km
Vranje, Trikotaza
arr. 07:35
13 km
07:05 07:35 (00:30)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranjska Banja
dep. 07:05
Vranjska Banja, Skola
arr. 07:06
dep. 07:06
0.2 km
Vranjska Banja, Komuna
arr. 07:08
dep. 07:08
0.5 km
Vranjska Banja, V. magacin
arr. 07:09
dep. 07:09
1.1 km
Vranjska Banja, Rud. put
arr. 07:11
dep. 07:11
2 km
Vranjska Banja, Staklara
arr. 07:12
dep. 07:12
2.5 km
Vranjska Banja, Farma
arr. 07:13
dep. 07:13
3.1 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 07:15
dep. 07:15
3.5 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 07:17
dep. 07:17
4.5 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 07:18
dep. 07:18
4.8 km
Bresnica kod Vranja
arr. 07:20
dep. 07:20
5.5 km
Suvi Dol, BAT
arr. 07:22
dep. 07:22
7.5 km
Vranje, Petlja
arr. 07:25
dep. 07:25
11.5 km
Vranje, Alfa
arr. 07:29
dep. 07:29
12.5 km
Vranje, Kostana
arr. 07:31
dep. 07:31
13 km
Vranje, Div
arr. 07:32
dep. 07:32
13.5 km
Vranje, CG
arr. 07:35
14.5 km
08:00 08:30 (00:30)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranjska Banja
dep. 08:00
Vranjska Banja, Skola
arr. 08:01
dep. 08:01
0.2 km
Vranjska Banja, Komuna
arr. 08:03
dep. 08:03
0.5 km
Vranjska Banja, V. magacin
arr. 08:04
dep. 08:04
1.1 km
Vranjska Banja, Rud. put
arr. 08:06
dep. 08:06
2 km
Vranjska Banja, Staklara
arr. 08:07
dep. 08:07
2.5 km
Vranjska Banja, Farma
arr. 08:08
dep. 08:08
3.1 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 08:10
dep. 08:10
3.5 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 08:12
dep. 08:12
4.5 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 08:13
dep. 08:13
4.8 km
Bresnica kod Vranja
arr. 08:15
dep. 08:15
5.5 km
Suvi Dol, BAT
arr. 08:17
dep. 08:17
7.5 km
Vranje, Petlja
arr. 08:20
dep. 08:20
11.5 km
Vranje, Alfa
arr. 08:24
dep. 08:24
12.5 km
Vranje, Kostana
arr. 08:26
dep. 08:26
13 km
Vranje, Div
arr. 08:27
dep. 08:27
13.5 km
Vranje, CG
arr. 08:30
14.5 km
09:00 09:30 (00:30)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Vranjska Banja
dep. 09:00
Vranjska Banja, Skola
arr. 09:01
dep. 09:01
0.2 km
Vranjska Banja, Komuna
arr. 09:03
dep. 09:03
0.5 km
Vranjska Banja, V. magacin
arr. 09:04
dep. 09:04
1.1 km
Vranjska Banja, Rud. put
arr. 09:06
dep. 09:06
2 km
Vranjska Banja, Staklara
arr. 09:07
dep. 09:07
2.5 km
Vranjska Banja, Farma
arr. 09:08
dep. 09:08
3.1 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 09:10
dep. 09:10
3.5 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 09:12
dep. 09:12
4.5 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 09:13
dep. 09:13
4.8 km
Bresnica kod Vranja
arr. 09:15
dep. 09:15
5.5 km
Suvi Dol, BAT
arr. 09:17
dep. 09:17
7.5 km
Vranje, Petlja
arr. 09:20
dep. 09:20
11.5 km
Vranje, Alfa
arr. 09:24
dep. 09:24
12.5 km
Vranje, Kostana
arr. 09:26
dep. 09:26
13 km
Vranje, Div
arr. 09:27
dep. 09:27
13.5 km
Vranje, CG
arr. 09:30
14.5 km
10:20 10:50 (00:30)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranjska Banja
dep. 10:20
Vranjska Banja, Skola
arr. 10:21
dep. 10:21
0.2 km
Vranjska Banja, Komuna
arr. 10:23
dep. 10:23
0.5 km
Vranjska Banja, V. magacin
arr. 10:24
dep. 10:24
1.1 km
Vranjska Banja, Rud. put
arr. 10:26
dep. 10:26
2 km
Vranjska Banja, Staklara
arr. 10:27
dep. 10:27
2.5 km
Vranjska Banja, Farma
arr. 10:28
dep. 10:28
3.1 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 10:30
dep. 10:30
3.5 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 10:32
dep. 10:32
4.5 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 10:33
dep. 10:33
4.8 km
Bresnica kod Vranja
arr. 10:35
dep. 10:35
5.5 km
Suvi Dol, BAT
arr. 10:37
dep. 10:37
7.5 km
Vranje, Petlja
arr. 10:40
dep. 10:40
11.5 km
Vranje, Alfa
arr. 10:44
dep. 10:44
12.5 km
Vranje, Kostana
arr. 10:46
dep. 10:46
13 km
Vranje, Div
arr. 10:47
dep. 10:47
13.5 km
Vranje, CG
arr. 10:50
14.5 km
11:06 11:11 (00:05)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranjska Banja, Railway station
dep. 11:06
Vranje, Railway station
arr. 11:11
8 km
11:10 11:45 (00:35)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Vranjska Banja, Zel. stanica
dep. 11:10
Vranjska Banja, Rampa
arr. 11:11
dep. 11:11
1 km
Kumarevo kod Vranja, 2
arr. 11:12
dep. 11:12
1.5 km
Kumarevo kod Vranja
arr. 11:13
dep. 11:13
2 km
Toplac, 2
arr. 11:17
dep. 11:17
3 km
Toplac
arr. 11:19
dep. 11:19
4 km
Cukovac kod Vranja, 2
arr. 11:21
dep. 11:21
5 km
Cukovac kod Vranja
arr. 11:23
dep. 11:23
6 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 11:28
dep. 11:28
8 km
Vranje, Simpo
arr. 11:30
dep. 11:30
9 km
Vranje, Petlja
arr. 11:31
dep. 11:31
10 km
Vranje, Miv
arr. 11:33
dep. 11:33
11 km
Vranje, Kostana
arr. 11:35
dep. 11:35
11.5 km
Vranje, Bus station
arr. 11:37
dep. 11:37
12 km
Vranje, CG
arr. 11:40
dep. 11:40
12.5 km
Vranje, Trikotaza
arr. 11:45
13 km
11:50 12:20 (00:30)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranjska Banja
dep. 11:50
Vranjska Banja, Skola
arr. 11:51
dep. 11:51
0.2 km
Vranjska Banja, Komuna
arr. 11:53
dep. 11:53
0.5 km
Vranjska Banja, V. magacin
arr. 11:54
dep. 11:54
1.1 km
Vranjska Banja, Rud. put
arr. 11:56
dep. 11:56
2 km
Vranjska Banja, Staklara
arr. 11:57
dep. 11:57
2.5 km
Vranjska Banja, Farma
arr. 11:58
dep. 11:58
3.1 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 12:00
dep. 12:00
3.5 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 12:02
dep. 12:02
4.5 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 12:03
dep. 12:03
4.8 km
Bresnica kod Vranja
arr. 12:05
dep. 12:05
5.5 km
Suvi Dol, BAT
arr. 12:07
dep. 12:07
7.5 km
Vranje, Petlja
arr. 12:10
dep. 12:10
11.5 km
Vranje, Alfa
arr. 12:14
dep. 12:14
12.5 km
Vranje, Kostana
arr. 12:16
dep. 12:16
13 km
Vranje, Div
arr. 12:17
dep. 12:17
13.5 km
Vranje, CG
arr. 12:20
14.5 km
12:30 13:00 (00:30)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranjska Banja
dep. 12:30
Vranjska Banja, Skola
arr. 12:31
dep. 12:31
0.2 km
Vranjska Banja, Komuna
arr. 12:33
dep. 12:33
0.5 km
Vranjska Banja, V. magacin
arr. 12:34
dep. 12:34
1.1 km
Vranjska Banja, Rud. put
arr. 12:36
dep. 12:36
2 km
Vranjska Banja, Staklara
arr. 12:37
dep. 12:37
2.5 km
Vranjska Banja, Farma
arr. 12:38
dep. 12:38
3.1 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 12:40
dep. 12:40
3.5 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 12:42
dep. 12:42
4.5 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 12:43
dep. 12:43
4.8 km
Bresnica kod Vranja
arr. 12:45
dep. 12:45
5.5 km
Suvi Dol, BAT
arr. 12:47
dep. 12:47
7.5 km
Vranje, Petlja
arr. 12:50
dep. 12:50
11.5 km
Vranje, Alfa
arr. 12:54
dep. 12:54
12.5 km
Vranje, Kostana
arr. 12:56
dep. 12:56
13 km
Vranje, Div
arr. 12:57
dep. 12:57
13.5 km
Vranje, CG
arr. 13:00
14.5 km
13:05 13:35 (00:30)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranjska Banja
dep. 13:05
Vranjska Banja, Skola
arr. 13:06
dep. 13:06
0.2 km
Vranjska Banja, Komuna
arr. 13:08
dep. 13:08
0.5 km
Vranjska Banja, V. magacin
arr. 13:09
dep. 13:09
1.1 km
Vranjska Banja, Rud. put
arr. 13:11
dep. 13:11
2 km
Vranjska Banja, Staklara
arr. 13:12
dep. 13:12
2.5 km
Vranjska Banja, Farma
arr. 13:13
dep. 13:13
3.1 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 13:15
dep. 13:15
3.5 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 13:17
dep. 13:17
4.5 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 13:18
dep. 13:18
4.8 km
Bresnica kod Vranja
arr. 13:20
dep. 13:20
5.5 km
Suvi Dol, BAT
arr. 13:22
dep. 13:22
7.5 km
Vranje, Petlja
arr. 13:25
dep. 13:25
11.5 km
Vranje, Alfa
arr. 13:29
dep. 13:29
12.5 km
Vranje, Kostana
arr. 13:31
dep. 13:31
13 km
Vranje, Div
arr. 13:32
dep. 13:32
13.5 km
Vranje, CG
arr. 13:35
14.5 km
13:11 13:45 (00:34)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranjska Banja, Zel. stanica
dep. 13:11
Vranjska Banja, Rampa
arr. 13:12
dep. 13:12
1 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 13:13
dep. 13:13
2 km
Bresnica kod Vranja
arr. 13:17
dep. 13:17
3 km
Ranutovac, 2
arr. 13:19
dep. 13:19
4 km
Ranutovac
arr. 13:21
dep. 13:21
5 km
Suvi Dol, 2
arr. 13:23
dep. 13:23
6 km
Suvi Dol, 1
arr. 13:28
dep. 13:28
8 km
Vranje, Raska 2
arr. 13:30
dep. 13:30
9 km
Vranje, Raska
arr. 13:31
dep. 13:31
10 km
Vranje, Auto servis
arr. 13:33
dep. 13:33
11 km
Vranje, Kostana
arr. 13:35
dep. 13:35
11.5 km
Vranje, Bus station
arr. 13:37
dep. 13:37
12 km
Vranje, CG
arr. 13:40
dep. 13:40
12.5 km
Vranje, Trikotaza
arr. 13:45
13 km
14:05 14:35 (00:30)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranjska Banja
dep. 14:05
Vranjska Banja, Skola
arr. 14:06
dep. 14:06
0.2 km
Vranjska Banja, Komuna
arr. 14:08
dep. 14:08
0.5 km
Vranjska Banja, V. magacin
arr. 14:09
dep. 14:09
1.1 km
Vranjska Banja, Rud. put
arr. 14:11
dep. 14:11
2 km
Vranjska Banja, Staklara
arr. 14:12
dep. 14:12
2.5 km
Vranjska Banja, Farma
arr. 14:13
dep. 14:13
3.1 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 14:15
dep. 14:15
3.5 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 14:17
dep. 14:17
4.5 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 14:18
dep. 14:18
4.8 km
Bresnica kod Vranja
arr. 14:20
dep. 14:20
5.5 km
Suvi Dol, BAT
arr. 14:22
dep. 14:22
7.5 km
Vranje, Petlja
arr. 14:25
dep. 14:25
11.5 km
Vranje, Alfa
arr. 14:29
dep. 14:29
12.5 km
Vranje, Kostana
arr. 14:31
dep. 14:31
13 km
Vranje, Div
arr. 14:32
dep. 14:32
13.5 km
Vranje, CG
arr. 14:35
14.5 km
14:36 15:10 (00:34)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Vranjska Banja, Zel. stanica
dep. 14:36
Vranjska Banja, Rampa
arr. 14:37
dep. 14:37
1 km
Kumarevo kod Vranja, 2
arr. 14:38
dep. 14:38
1.5 km
Kumarevo kod Vranja
arr. 14:42
dep. 14:42
2 km
Toplac, 2
arr. 14:44
dep. 14:44
3 km
Toplac
arr. 14:46
dep. 14:46
4 km
Cukovac kod Vranja, 2
arr. 14:48
dep. 14:48
5 km
Cukovac kod Vranja
arr. 14:53
dep. 14:53
6 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 14:55
dep. 14:55
8 km
Vranje, Simpo
arr. 14:56
dep. 14:56
9 km
Vranje, Petlja
arr. 14:58
dep. 14:58
10 km
Vranje, Miv
arr. 15:00
dep. 15:00
11 km
Vranje, Kostana
arr. 15:02
dep. 15:02
11.5 km
Vranje, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:05
12 km
Vranje, CG
arr. 15:10
dep. 15:10
12.5 km
Vranje, Trikotaza
arr. 15:10
13 km
15:05 15:35 (00:30)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranjska Banja
dep. 15:05
Vranjska Banja, Skola
arr. 15:06
dep. 15:06
0.2 km
Vranjska Banja, Komuna
arr. 15:08
dep. 15:08
0.5 km
Vranjska Banja, V. magacin
arr. 15:09
dep. 15:09
1.1 km
Vranjska Banja, Rud. put
arr. 15:11
dep. 15:11
2 km
Vranjska Banja, Staklara
arr. 15:12
dep. 15:12
2.5 km
Vranjska Banja, Farma
arr. 15:13
dep. 15:13
3.1 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 15:15
dep. 15:15
3.5 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 15:17
dep. 15:17
4.5 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 15:18
dep. 15:18
4.8 km
Bresnica kod Vranja
arr. 15:20
dep. 15:20
5.5 km
Suvi Dol, BAT
arr. 15:22
dep. 15:22
7.5 km
Vranje, Petlja
arr. 15:25
dep. 15:25
11.5 km
Vranje, Alfa
arr. 15:29
dep. 15:29
12.5 km
Vranje, Kostana
arr. 15:31
dep. 15:31
13 km
Vranje, Div
arr. 15:32
dep. 15:32
13.5 km
Vranje, CG
arr. 15:35
14.5 km
16:23 17:02 (00:39)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Vranjska Banja, Zel. stanica
dep. 16:23
Vranjska Banja, Rampa
arr. 16:24
dep. 16:24
1 km
Kumarevo kod Vranja, 2
arr. 16:25
dep. 16:25
1.5 km
Kumarevo kod Vranja
arr. 16:29
dep. 16:29
2 km
Toplac, 2
arr. 16:31
dep. 16:31
3 km
Toplac
arr. 16:33
dep. 16:33
4 km
Cukovac kod Vranja, 2
arr. 16:35
dep. 16:35
5 km
Cukovac kod Vranja
arr. 16:40
dep. 16:40
6 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 16:42
dep. 16:42
8 km
Vranje, Simpo
arr. 16:43
dep. 16:43
9 km
Vranje, Petlja
arr. 16:45
dep. 16:45
10 km
Vranje, Miv
arr. 16:47
dep. 16:47
11 km
Vranje, Kostana
arr. 16:49
dep. 16:49
11.5 km
Vranje, Bus station
arr. 16:52
dep. 16:52
12 km
Vranje, CG
arr. 16:57
dep. 16:57
12.5 km
Vranje, Trikotaza
arr. 17:02
13 km
16:30 17:00 (00:30)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranjska Banja
dep. 16:30
Vranjska Banja, Skola
arr. 16:31
dep. 16:31
0.2 km
Vranjska Banja, Komuna
arr. 16:33
dep. 16:33
0.5 km
Vranjska Banja, V. magacin
arr. 16:34
dep. 16:34
1.1 km
Vranjska Banja, Rud. put
arr. 16:36
dep. 16:36
2 km
Vranjska Banja, Staklara
arr. 16:37
dep. 16:37
2.5 km
Vranjska Banja, Farma
arr. 16:38
dep. 16:38
3.1 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 16:40
dep. 16:40
3.5 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 16:42
dep. 16:42
4.5 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 16:43
dep. 16:43
4.8 km
Bresnica kod Vranja
arr. 16:45
dep. 16:45
5.5 km
Suvi Dol, BAT
arr. 16:47
dep. 16:47
7.5 km
Vranje, Petlja
arr. 16:50
dep. 16:50
11.5 km
Vranje, Alfa
arr. 16:54
dep. 16:54
12.5 km
Vranje, Kostana
arr. 16:56
dep. 16:56
13 km
Vranje, Div
arr. 16:57
dep. 16:57
13.5 km
Vranje, CG
arr. 17:00
14.5 km
17:20 17:50 (00:30)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranjska Banja
dep. 17:20
Vranjska Banja, Skola
arr. 17:21
dep. 17:21
0.2 km
Vranjska Banja, Komuna
arr. 17:23
dep. 17:23
0.5 km
Vranjska Banja, V. magacin
arr. 17:24
dep. 17:24
1.1 km
Vranjska Banja, Rud. put
arr. 17:26
dep. 17:26
2 km
Vranjska Banja, Staklara
arr. 17:27
dep. 17:27
2.5 km
Vranjska Banja, Farma
arr. 17:28
dep. 17:28
3.1 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 17:30
dep. 17:30
3.5 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 17:32
dep. 17:32
4.5 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 17:33
dep. 17:33
4.8 km
Bresnica kod Vranja
arr. 17:35
dep. 17:35
5.5 km
Suvi Dol, BAT
arr. 17:37
dep. 17:37
7.5 km
Vranje, Petlja
arr. 17:40
dep. 17:40
11.5 km
Vranje, Alfa
arr. 17:44
dep. 17:44
12.5 km
Vranje, Kostana
arr. 17:46
dep. 17:46
13 km
Vranje, Div
arr. 17:47
dep. 17:47
13.5 km
Vranje, CG
arr. 17:50
14.5 km
17:31 18:05 (00:34)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 14.04.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranjska Banja, Zel. stanica
dep. 17:31
Vranjska Banja, Rampa
arr. 17:32
dep. 17:32
1 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 17:33
dep. 17:33
2 km
Bresnica kod Vranja
arr. 17:37
dep. 17:37
3 km
Ranutovac, 2
arr. 17:39
dep. 17:39
4 km
Ranutovac
arr. 17:41
dep. 17:41
5 km
Suvi Dol, 2
arr. 17:43
dep. 17:43
6 km
Suvi Dol, 1
arr. 17:48
dep. 17:48
8 km
Vranje, Raska 2
arr. 17:50
dep. 17:50
9 km
Vranje, Raska
arr. 17:51
dep. 17:51
10 km
Vranje, Auto servis
arr. 17:53
dep. 17:53
11 km
Vranje, Kostana
arr. 17:55
dep. 17:55
11.5 km
Vranje, Bus station
arr. 17:57
dep. 17:57
12 km
Vranje, CG
arr. 18:00
dep. 18:00
12.5 km
Vranje, Trikotaza
arr. 18:05
13 km
18:00 18:30 (00:30)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Vranjska Banja
dep. 18:00
Vranjska Banja, Skola
arr. 18:01
dep. 18:01
0.2 km
Vranjska Banja, Komuna
arr. 18:03
dep. 18:03
0.5 km
Vranjska Banja, V. magacin
arr. 18:04
dep. 18:04
1.1 km
Vranjska Banja, Rud. put
arr. 18:06
dep. 18:06
2 km
Vranjska Banja, Staklara
arr. 18:07
dep. 18:07
2.5 km
Vranjska Banja, Farma
arr. 18:08
dep. 18:08
3.1 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 18:10
dep. 18:10
3.5 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 18:12
dep. 18:12
4.5 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 18:13
dep. 18:13
4.8 km
Bresnica kod Vranja
arr. 18:15
dep. 18:15
5.5 km
Suvi Dol, BAT
arr. 18:17
dep. 18:17
7.5 km
Vranje, Petlja
arr. 18:20
dep. 18:20
11.5 km
Vranje, Alfa
arr. 18:24
dep. 18:24
12.5 km
Vranje, Kostana
arr. 18:26
dep. 18:26
13 km
Vranje, Div
arr. 18:27
dep. 18:27
13.5 km
Vranje, CG
arr. 18:30
14.5 km
19:00 19:30 (00:30)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranjska Banja
dep. 19:00
Vranjska Banja, Skola
arr. 19:01
dep. 19:01
0.2 km
Vranjska Banja, Komuna
arr. 19:03
dep. 19:03
0.5 km
Vranjska Banja, V. magacin
arr. 19:04
dep. 19:04
1.1 km
Vranjska Banja, Rud. put
arr. 19:06
dep. 19:06
2 km
Vranjska Banja, Staklara
arr. 19:07
dep. 19:07
2.5 km
Vranjska Banja, Farma
arr. 19:08
dep. 19:08
3.1 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 19:10
dep. 19:10
3.5 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 19:12
dep. 19:12
4.5 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 19:13
dep. 19:13
4.8 km
Bresnica kod Vranja
arr. 19:15
dep. 19:15
5.5 km
Suvi Dol, BAT
arr. 19:17
dep. 19:17
7.5 km
Vranje, Petlja
arr. 19:20
dep. 19:20
11.5 km
Vranje, Alfa
arr. 19:24
dep. 19:24
12.5 km
Vranje, Kostana
arr. 19:26
dep. 19:26
13 km
Vranje, Div
arr. 19:27
dep. 19:27
13.5 km
Vranje, CG
arr. 19:30
14.5 km
19:40 20:10 (00:30)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranjska Banja
dep. 19:40
Vranjska Banja, Skola
arr. 19:41
dep. 19:41
0.2 km
Vranjska Banja, Komuna
arr. 19:43
dep. 19:43
0.5 km
Vranjska Banja, V. magacin
arr. 19:44
dep. 19:44
1.1 km
Vranjska Banja, Rud. put
arr. 19:46
dep. 19:46
2 km
Vranjska Banja, Staklara
arr. 19:47
dep. 19:47
2.5 km
Vranjska Banja, Farma
arr. 19:48
dep. 19:48
3.1 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 19:50
dep. 19:50
3.5 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 19:52
dep. 19:52
4.5 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 19:53
dep. 19:53
4.8 km
Bresnica kod Vranja
arr. 19:55
dep. 19:55
5.5 km
Suvi Dol, BAT
arr. 19:57
dep. 19:57
7.5 km
Vranje, Petlja
arr. 20:00
dep. 20:00
11.5 km
Vranje, Alfa
arr. 20:04
dep. 20:04
12.5 km
Vranje, Kostana
arr. 20:06
dep. 20:06
13 km
Vranje, Div
arr. 20:07
dep. 20:07
13.5 km
Vranje, CG
arr. 20:10
14.5 km
20:30 21:00 (00:30)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranjska Banja
dep. 20:30
Vranjska Banja, Skola
arr. 20:31
dep. 20:31
0.2 km
Vranjska Banja, Komuna
arr. 20:33
dep. 20:33
0.5 km
Vranjska Banja, V. magacin
arr. 20:34
dep. 20:34
1.1 km
Vranjska Banja, Rud. put
arr. 20:36
dep. 20:36
2 km
Vranjska Banja, Staklara
arr. 20:37
dep. 20:37
2.5 km
Vranjska Banja, Farma
arr. 20:38
dep. 20:38
3.1 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 20:40
dep. 20:40
3.5 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 20:42
dep. 20:42
4.5 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 20:43
dep. 20:43
4.8 km
Bresnica kod Vranja
arr. 20:45
dep. 20:45
5.5 km
Suvi Dol, BAT
arr. 20:47
dep. 20:47
7.5 km
Vranje, Petlja
arr. 20:50
dep. 20:50
11.5 km
Vranje, Alfa
arr. 20:54
dep. 20:54
12.5 km
Vranje, Kostana
arr. 20:56
dep. 20:56
13 km
Vranje, Div
arr. 20:57
dep. 20:57
13.5 km
Vranje, CG
arr. 21:00
14.5 km
21:01 21:35 (00:34)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranjska Banja, Zel. stanica
dep. 21:01
Vranjska Banja, Rampa
arr. 21:02
dep. 21:02
1 km
Kumarevo kod Vranja, 2
arr. 21:03
dep. 21:03
1.5 km
Kumarevo kod Vranja
arr. 21:07
dep. 21:07
2 km
Toplac, 2
arr. 21:09
dep. 21:09
3 km
Toplac
arr. 21:11
dep. 21:11
4 km
Cukovac kod Vranja, 2
arr. 21:13
dep. 21:13
5 km
Cukovac kod Vranja
arr. 21:18
dep. 21:18
6 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 21:20
dep. 21:20
8 km
Vranje, Simpo
arr. 21:21
dep. 21:21
9 km
Vranje, Petlja
arr. 21:23
dep. 21:23
10 km
Vranje, Miv
arr. 21:25
dep. 21:25
11 km
Vranje, Kostana
arr. 21:27
dep. 21:27
11.5 km
Vranje, Bus station
arr. 21:30
dep. 21:30
12 km
Vranje, CG
arr. 21:35
dep. 21:35
12.5 km
Vranje, Trikotaza
arr. 21:35
13 km
21:15 21:45 (00:30)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranjska Banja
dep. 21:15
Vranjska Banja, Skola
arr. 21:16
dep. 21:16
0.2 km
Vranjska Banja, Komuna
arr. 21:18
dep. 21:18
0.5 km
Vranjska Banja, V. magacin
arr. 21:19
dep. 21:19
1.1 km
Vranjska Banja, Rud. put
arr. 21:21
dep. 21:21
2 km
Vranjska Banja, Staklara
arr. 21:22
dep. 21:22
2.5 km
Vranjska Banja, Farma
arr. 21:23
dep. 21:23
3.1 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 21:25
dep. 21:25
3.5 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 21:27
dep. 21:27
4.5 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 21:28
dep. 21:28
4.8 km
Bresnica kod Vranja
arr. 21:30
dep. 21:30
5.5 km
Suvi Dol, BAT
arr. 21:32
dep. 21:32
7.5 km
Vranje, Petlja
arr. 21:35
dep. 21:35
11.5 km
Vranje, Alfa
arr. 21:39
dep. 21:39
12.5 km
Vranje, Kostana
arr. 21:41
dep. 21:41
13 km
Vranje, Div
arr. 21:42
dep. 21:42
13.5 km
Vranje, CG
arr. 21:45
14.5 km
22:00 22:30 (00:30)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranjska Banja
dep. 22:00
Vranjska Banja, Skola
arr. 22:01
dep. 22:01
0.2 km
Vranjska Banja, Komuna
arr. 22:03
dep. 22:03
0.5 km
Vranjska Banja, V. magacin
arr. 22:04
dep. 22:04
1.1 km
Vranjska Banja, Rud. put
arr. 22:06
dep. 22:06
2 km
Vranjska Banja, Staklara
arr. 22:07
dep. 22:07
2.5 km
Vranjska Banja, Farma
arr. 22:08
dep. 22:08
3.1 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 22:10
dep. 22:10
3.5 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 22:12
dep. 22:12
4.5 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 22:13
dep. 22:13
4.8 km
Bresnica kod Vranja
arr. 22:15
dep. 22:15
5.5 km
Suvi Dol, BAT
arr. 22:17
dep. 22:17
7.5 km
Vranje, Petlja
arr. 22:20
dep. 22:20
11.5 km
Vranje, Alfa
arr. 22:24
dep. 22:24
12.5 km
Vranje, Kostana
arr. 22:26
dep. 22:26
13 km
Vranje, Div
arr. 22:27
dep. 22:27
13.5 km
Vranje, CG
arr. 22:30
14.5 km
22:01 22:06 (00:05)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranjska Banja, Railway station
dep. 22:01
Vranje, Railway station
arr. 22:06
8 km

Naselja Vranjska Banja i Vranje su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05min., a najduže 39min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vranjska Banja je u 04:55 h, dok je poslednji polazak u 22:01 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.