Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vranje - Vrtogos timetable

wednesday, 23.10.2019.
04:15 04:55 (00:40)
Bus stationGornji
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 04:15
Vranje, Kostana
arr. 04:16
dep. 04:16
0.5 km
Vranje, Alfa
arr. 04:17
dep. 04:17
1 km
Vranje, Petlja
arr. 04:21
dep. 04:21
2 km
Ribince
arr. 04:35
dep. 04:35
6 km
Donji Neradovac
arr. 04:38
dep. 04:38
7 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 04:40
dep. 04:40
10 km
Davidovac kod Vranja
arr. 04:44
dep. 04:44
13 km
Davidovac kod Vranja, 2
arr. 04:45
dep. 04:45
13.5 km
Vrtogos, Donji
arr. 04:50
dep. 04:50
15 km
Vrtogos, Gornji
arr. 04:55
17 km
04:15 04:55 (00:40)
Bus stationDonji
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 04:15
Vranje, Osme brigade
arr. 04:19
dep. 04:19
0.5 km
Vranje, Stadion
arr. 04:21
dep. 04:21
1 km
Vranje, Ogledna stanica
arr. 04:23
dep. 04:23
2 km
Vranje, Bunusevac
arr. 04:24
dep. 04:24
2.5 km
Vranje, Bunusevac 2
arr. 04:25
dep. 04:25
3 km
Stropsko
arr. 04:27
dep. 04:27
4 km
Stropsko, 2
arr. 04:28
dep. 04:28
5 km
Dubnica kod Vranja
arr. 04:31
dep. 04:31
5.5 km
Dubnica kod Vranja, 2
arr. 04:33
dep. 04:33
6 km
Dubnica kod Vranja, 3
arr. 04:35
dep. 04:35
6.5 km
Dubnica kod Vranja, Farme
arr. 04:38
dep. 04:38
8 km
Katun kod Vranja
arr. 04:40
dep. 04:40
9 km
Beli Breg kod Vranja, Popovci
arr. 04:43
dep. 04:43
10 km
Beli Breg kod Vranja
arr. 04:45
dep. 04:45
11 km
Vrtogos, Gornji
arr. 04:50
dep. 04:50
12 km
Vrtogos, Donji
arr. 04:55
13 km
05:05 05:45 (00:40)
Bus stationDonji
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 05:05
Vranje, Osme brigade
arr. 05:09
dep. 05:09
0.5 km
Vranje, Stadion
arr. 05:11
dep. 05:11
1 km
Vranje, Ogledna stanica
arr. 05:13
dep. 05:13
2 km
Vranje, Bunusevac
arr. 05:14
dep. 05:14
2.5 km
Vranje, Bunusevac 2
arr. 05:15
dep. 05:15
3 km
Stropsko
arr. 05:17
dep. 05:17
4 km
Stropsko, 2
arr. 05:18
dep. 05:18
5 km
Dubnica kod Vranja
arr. 05:21
dep. 05:21
5.5 km
Dubnica kod Vranja, 2
arr. 05:23
dep. 05:23
6 km
Dubnica kod Vranja, 3
arr. 05:25
dep. 05:25
6.5 km
Dubnica kod Vranja, Farme
arr. 05:28
dep. 05:28
8 km
Katun kod Vranja
arr. 05:30
dep. 05:30
9 km
Beli Breg kod Vranja, Popovci
arr. 05:33
dep. 05:33
10 km
Beli Breg kod Vranja
arr. 05:35
dep. 05:35
11 km
Vrtogos, Gornji
arr. 05:40
dep. 05:40
12 km
Vrtogos, Donji
arr. 05:45
13 km
05:05 05:45 (00:40)
Bus stationGornji
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 05:05
Vranje, Kostana
arr. 05:06
dep. 05:06
0.5 km
Vranje, Alfa
arr. 05:07
dep. 05:07
1 km
Vranje, Petlja
arr. 05:11
dep. 05:11
2 km
Ribince
arr. 05:25
dep. 05:25
6 km
Donji Neradovac
arr. 05:28
dep. 05:28
7 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 05:30
dep. 05:30
10 km
Davidovac kod Vranja
arr. 05:34
dep. 05:34
13 km
Davidovac kod Vranja, 2
arr. 05:35
dep. 05:35
13.5 km
Vrtogos, Donji
arr. 05:40
dep. 05:40
15 km
Vrtogos, Gornji
arr. 05:45
17 km
06:25 07:05 (00:40)
Bus stationDonji
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:25
Vranje, Osme brigade
arr. 06:29
dep. 06:29
0.5 km
Vranje, Stadion
arr. 06:31
dep. 06:31
1 km
Vranje, Ogledna stanica
arr. 06:33
dep. 06:33
2 km
Vranje, Bunusevac
arr. 06:34
dep. 06:34
2.5 km
Vranje, Bunusevac 2
arr. 06:35
dep. 06:35
3 km
Stropsko
arr. 06:37
dep. 06:37
4 km
Stropsko, 2
arr. 06:38
dep. 06:38
5 km
Dubnica kod Vranja
arr. 06:41
dep. 06:41
5.5 km
Dubnica kod Vranja, 2
arr. 06:43
dep. 06:43
6 km
Dubnica kod Vranja, 3
arr. 06:45
dep. 06:45
6.5 km
Dubnica kod Vranja, Farme
arr. 06:48
dep. 06:48
8 km
Katun kod Vranja
arr. 06:50
dep. 06:50
9 km
Beli Breg kod Vranja, Popovci
arr. 06:53
dep. 06:53
10 km
Beli Breg kod Vranja
arr. 06:55
dep. 06:55
11 km
Vrtogos, Gornji
arr. 07:00
dep. 07:00
12 km
Vrtogos, Donji
arr. 07:05
13 km
06:25 07:05 (00:40)
Bus stationGornji
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:25
Vranje, Kostana
arr. 06:26
dep. 06:26
0.5 km
Vranje, Alfa
arr. 06:27
dep. 06:27
1 km
Vranje, Petlja
arr. 06:31
dep. 06:31
2 km
Ribince
arr. 06:45
dep. 06:45
6 km
Donji Neradovac
arr. 06:48
dep. 06:48
7 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 06:50
dep. 06:50
10 km
Davidovac kod Vranja
arr. 06:54
dep. 06:54
13 km
Davidovac kod Vranja, 2
arr. 06:55
dep. 06:55
13.5 km
Vrtogos, Donji
arr. 07:00
dep. 07:00
15 km
Vrtogos, Gornji
arr. 07:05
17 km
07:00 07:40 (00:40)
Bus stationDonji
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia), subotom školskog danima u Srbiji.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 07:00
Vranje, Osme brigade
arr. 07:04
dep. 07:04
0.5 km
Vranje, Stadion
arr. 07:06
dep. 07:06
1 km
Vranje, Ogledna stanica
arr. 07:08
dep. 07:08
2 km
Vranje, Bunusevac
arr. 07:09
dep. 07:09
2.5 km
Vranje, Bunusevac 2
arr. 07:10
dep. 07:10
3 km
Stropsko
arr. 07:12
dep. 07:12
4 km
Stropsko, 2
arr. 07:13
dep. 07:13
5 km
Dubnica kod Vranja
arr. 07:16
dep. 07:16
5.5 km
Dubnica kod Vranja, 2
arr. 07:18
dep. 07:18
6 km
Dubnica kod Vranja, 3
arr. 07:20
dep. 07:20
6.5 km
Dubnica kod Vranja, Farme
arr. 07:23
dep. 07:23
8 km
Katun kod Vranja
arr. 07:25
dep. 07:25
9 km
Beli Breg kod Vranja, Popovci
arr. 07:28
dep. 07:28
10 km
Beli Breg kod Vranja
arr. 07:30
dep. 07:30
11 km
Vrtogos, Gornji
arr. 07:35
dep. 07:35
12 km
Vrtogos, Donji
arr. 07:40
13 km
07:00 07:40 (00:40)
Bus stationGornji
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 07:00
Vranje, Kostana
arr. 07:01
dep. 07:01
0.5 km
Vranje, Alfa
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Vranje, Petlja
arr. 07:06
dep. 07:06
2 km
Ribince
arr. 07:20
dep. 07:20
6 km
Donji Neradovac
arr. 07:23
dep. 07:23
7 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 07:25
dep. 07:25
10 km
Davidovac kod Vranja
arr. 07:29
dep. 07:29
13 km
Davidovac kod Vranja, 2
arr. 07:30
dep. 07:30
13.5 km
Vrtogos, Donji
arr. 07:35
dep. 07:35
15 km
Vrtogos, Gornji
arr. 07:40
17 km
07:45 08:25 (00:40)
Bus stationDonji
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 07:45
Vranje, Osme brigade
arr. 07:49
dep. 07:49
0.5 km
Vranje, Stadion
arr. 07:51
dep. 07:51
1 km
Vranje, Ogledna stanica
arr. 07:53
dep. 07:53
2 km
Vranje, Bunusevac
arr. 07:54
dep. 07:54
2.5 km
Vranje, Bunusevac 2
arr. 07:55
dep. 07:55
3 km
Stropsko
arr. 07:57
dep. 07:57
4 km
Stropsko, 2
arr. 07:58
dep. 07:58
5 km
Dubnica kod Vranja
arr. 08:01
dep. 08:01
5.5 km
Dubnica kod Vranja, 2
arr. 08:03
dep. 08:03
6 km
Dubnica kod Vranja, 3
arr. 08:05
dep. 08:05
6.5 km
Dubnica kod Vranja, Farme
arr. 08:08
dep. 08:08
8 km
Katun kod Vranja
arr. 08:10
dep. 08:10
9 km
Beli Breg kod Vranja, Popovci
arr. 08:13
dep. 08:13
10 km
Beli Breg kod Vranja
arr. 08:15
dep. 08:15
11 km
Vrtogos, Gornji
arr. 08:20
dep. 08:20
12 km
Vrtogos, Donji
arr. 08:25
13 km
10:00 10:40 (00:40)
Bus stationGornji
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 10:00
Vranje, Kostana
arr. 10:01
dep. 10:01
0.5 km
Vranje, Alfa
arr. 10:02
dep. 10:02
1 km
Vranje, Petlja
arr. 10:06
dep. 10:06
2 km
Ribince
arr. 10:20
dep. 10:20
6 km
Donji Neradovac
arr. 10:23
dep. 10:23
7 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 10:25
dep. 10:25
10 km
Davidovac kod Vranja
arr. 10:29
dep. 10:29
13 km
Davidovac kod Vranja, 2
arr. 10:30
dep. 10:30
13.5 km
Vrtogos, Donji
arr. 10:35
dep. 10:35
15 km
Vrtogos, Gornji
arr. 10:40
17 km
10:00 10:40 (00:40)
Bus stationDonji
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 10:00
Vranje, Osme brigade
arr. 10:04
dep. 10:04
0.5 km
Vranje, Stadion
arr. 10:06
dep. 10:06
1 km
Vranje, Ogledna stanica
arr. 10:08
dep. 10:08
2 km
Vranje, Bunusevac
arr. 10:09
dep. 10:09
2.5 km
Vranje, Bunusevac 2
arr. 10:10
dep. 10:10
3 km
Stropsko
arr. 10:12
dep. 10:12
4 km
Stropsko, 2
arr. 10:13
dep. 10:13
5 km
Dubnica kod Vranja
arr. 10:16
dep. 10:16
5.5 km
Dubnica kod Vranja, 2
arr. 10:18
dep. 10:18
6 km
Dubnica kod Vranja, 3
arr. 10:20
dep. 10:20
6.5 km
Dubnica kod Vranja, Farme
arr. 10:23
dep. 10:23
8 km
Katun kod Vranja
arr. 10:25
dep. 10:25
9 km
Beli Breg kod Vranja, Popovci
arr. 10:28
dep. 10:28
10 km
Beli Breg kod Vranja
arr. 10:30
dep. 10:30
11 km
Vrtogos, Gornji
arr. 10:35
dep. 10:35
12 km
Vrtogos, Donji
arr. 10:40
13 km
12:00 12:40 (00:40)
Bus stationGornji
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 12:00
Vranje, Kostana
arr. 12:01
dep. 12:01
0.5 km
Vranje, Alfa
arr. 12:02
dep. 12:02
1 km
Vranje, Petlja
arr. 12:06
dep. 12:06
2 km
Ribince
arr. 12:20
dep. 12:20
6 km
Donji Neradovac
arr. 12:23
dep. 12:23
7 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 12:25
dep. 12:25
10 km
Davidovac kod Vranja
arr. 12:29
dep. 12:29
13 km
Davidovac kod Vranja, 2
arr. 12:30
dep. 12:30
13.5 km
Vrtogos, Donji
arr. 12:35
dep. 12:35
15 km
Vrtogos, Gornji
arr. 12:40
17 km
12:10 12:50 (00:40)
Bus stationDonji
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 12:10
Vranje, Osme brigade
arr. 12:14
dep. 12:14
0.5 km
Vranje, Stadion
arr. 12:16
dep. 12:16
1 km
Vranje, Ogledna stanica
arr. 12:18
dep. 12:18
2 km
Vranje, Bunusevac
arr. 12:19
dep. 12:19
2.5 km
Vranje, Bunusevac 2
arr. 12:20
dep. 12:20
3 km
Stropsko
arr. 12:22
dep. 12:22
4 km
Stropsko, 2
arr. 12:23
dep. 12:23
5 km
Dubnica kod Vranja
arr. 12:26
dep. 12:26
5.5 km
Dubnica kod Vranja, 2
arr. 12:28
dep. 12:28
6 km
Dubnica kod Vranja, 3
arr. 12:30
dep. 12:30
6.5 km
Dubnica kod Vranja, Farme
arr. 12:33
dep. 12:33
8 km
Katun kod Vranja
arr. 12:35
dep. 12:35
9 km
Beli Breg kod Vranja, Popovci
arr. 12:38
dep. 12:38
10 km
Beli Breg kod Vranja
arr. 12:40
dep. 12:40
11 km
Vrtogos, Gornji
arr. 12:45
dep. 12:45
12 km
Vrtogos, Donji
arr. 12:50
13 km
13:40 14:20 (00:40)
Bus stationGornji
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 13:40
Vranje, Kostana
arr. 13:41
dep. 13:41
0.5 km
Vranje, Alfa
arr. 13:42
dep. 13:42
1 km
Vranje, Petlja
arr. 13:46
dep. 13:46
2 km
Ribince
arr. 14:00
dep. 14:00
6 km
Donji Neradovac
arr. 14:03
dep. 14:03
7 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 14:05
dep. 14:05
10 km
Davidovac kod Vranja
arr. 14:09
dep. 14:09
13 km
Davidovac kod Vranja, 2
arr. 14:10
dep. 14:10
13.5 km
Vrtogos, Donji
arr. 14:15
dep. 14:15
15 km
Vrtogos, Gornji
arr. 14:20
17 km
13:40 14:20 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia), subotom školskog danima u Srbiji.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 13:40
Vranje, Osme brigade
arr. 13:44
dep. 13:44
0.5 km
Vranje, Stadion
arr. 13:46
dep. 13:46
1 km
Vranje, Ogledna stanica
arr. 13:48
dep. 13:48
2 km
Vranje, Bunusevac
arr. 13:49
dep. 13:49
2.5 km
Vranje, Bunusevac 2
arr. 13:50
dep. 13:50
3 km
Stropsko
arr. 13:52
dep. 13:52
4 km
Stropsko, 2
arr. 13:53
dep. 13:53
5 km
Dubnica kod Vranja
arr. 13:56
dep. 13:56
5.5 km
Dubnica kod Vranja, 2
arr. 13:58
dep. 13:58
6 km
Dubnica kod Vranja, 3
arr. 14:00
dep. 14:00
6.5 km
Dubnica kod Vranja, Farme
arr. 14:03
dep. 14:03
8 km
Katun kod Vranja
arr. 14:05
dep. 14:05
9 km
Beli Breg kod Vranja, Popovci
arr. 14:08
dep. 14:08
10 km
Beli Breg kod Vranja
arr. 14:10
dep. 14:10
11 km
Vrtogos, Gornji
arr. 14:15
dep. 14:15
12 km
Vrtogos
arr. 14:20
13 km
14:15 14:55 (00:40)
Bus stationGornji
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 14:15
Vranje, Kostana
arr. 14:16
dep. 14:16
0.5 km
Vranje, Alfa
arr. 14:17
dep. 14:17
1 km
Vranje, Petlja
arr. 14:21
dep. 14:21
2 km
Ribince
arr. 14:35
dep. 14:35
6 km
Donji Neradovac
arr. 14:38
dep. 14:38
7 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 14:40
dep. 14:40
10 km
Davidovac kod Vranja
arr. 14:44
dep. 14:44
13 km
Davidovac kod Vranja, 2
arr. 14:45
dep. 14:45
13.5 km
Vrtogos, Donji
arr. 14:50
dep. 14:50
15 km
Vrtogos, Gornji
arr. 14:55
17 km
14:30 15:10 (00:40)
Bus stationDonji
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 14:30
Vranje, Osme brigade
arr. 14:34
dep. 14:34
0.5 km
Vranje, Stadion
arr. 14:36
dep. 14:36
1 km
Vranje, Ogledna stanica
arr. 14:38
dep. 14:38
2 km
Vranje, Bunusevac
arr. 14:39
dep. 14:39
2.5 km
Vranje, Bunusevac 2
arr. 14:40
dep. 14:40
3 km
Stropsko
arr. 14:42
dep. 14:42
4 km
Stropsko, 2
arr. 14:43
dep. 14:43
5 km
Dubnica kod Vranja
arr. 14:46
dep. 14:46
5.5 km
Dubnica kod Vranja, 2
arr. 14:48
dep. 14:48
6 km
Dubnica kod Vranja, 3
arr. 14:50
dep. 14:50
6.5 km
Dubnica kod Vranja, Farme
arr. 14:53
dep. 14:53
8 km
Katun kod Vranja
arr. 14:55
dep. 14:55
9 km
Beli Breg kod Vranja, Popovci
arr. 14:58
dep. 14:58
10 km
Beli Breg kod Vranja
arr. 15:00
dep. 15:00
11 km
Vrtogos, Gornji
arr. 15:05
dep. 15:05
12 km
Vrtogos, Donji
arr. 15:10
13 km
15:40 16:20 (00:40)
Bus stationDonji
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 15:40
Vranje, Osme brigade
arr. 15:44
dep. 15:44
0.5 km
Vranje, Stadion
arr. 15:46
dep. 15:46
1 km
Vranje, Ogledna stanica
arr. 15:48
dep. 15:48
2 km
Vranje, Bunusevac
arr. 15:49
dep. 15:49
2.5 km
Vranje, Bunusevac 2
arr. 15:50
dep. 15:50
3 km
Stropsko
arr. 15:52
dep. 15:52
4 km
Stropsko, 2
arr. 15:53
dep. 15:53
5 km
Dubnica kod Vranja
arr. 15:56
dep. 15:56
5.5 km
Dubnica kod Vranja, 2
arr. 15:58
dep. 15:58
6 km
Dubnica kod Vranja, 3
arr. 16:00
dep. 16:00
6.5 km
Dubnica kod Vranja, Farme
arr. 16:03
dep. 16:03
8 km
Katun kod Vranja
arr. 16:05
dep. 16:05
9 km
Beli Breg kod Vranja, Popovci
arr. 16:08
dep. 16:08
10 km
Beli Breg kod Vranja
arr. 16:10
dep. 16:10
11 km
Vrtogos, Gornji
arr. 16:15
dep. 16:15
12 km
Vrtogos, Donji
arr. 16:20
13 km
15:40 16:20 (00:40)
Bus stationGornji
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 15:40
Vranje, Kostana
arr. 15:41
dep. 15:41
0.5 km
Vranje, Alfa
arr. 15:42
dep. 15:42
1 km
Vranje, Petlja
arr. 15:46
dep. 15:46
2 km
Ribince
arr. 16:00
dep. 16:00
6 km
Donji Neradovac
arr. 16:03
dep. 16:03
7 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 16:05
dep. 16:05
10 km
Davidovac kod Vranja
arr. 16:09
dep. 16:09
13 km
Davidovac kod Vranja, 2
arr. 16:10
dep. 16:10
13.5 km
Vrtogos, Donji
arr. 16:15
dep. 16:15
15 km
Vrtogos, Gornji
arr. 16:20
17 km
18:20 19:00 (00:40)
Bus stationDonji
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 18:20
Vranje, Osme brigade
arr. 18:24
dep. 18:24
0.5 km
Vranje, Stadion
arr. 18:26
dep. 18:26
1 km
Vranje, Ogledna stanica
arr. 18:28
dep. 18:28
2 km
Vranje, Bunusevac
arr. 18:29
dep. 18:29
2.5 km
Vranje, Bunusevac 2
arr. 18:30
dep. 18:30
3 km
Stropsko
arr. 18:32
dep. 18:32
4 km
Stropsko, 2
arr. 18:33
dep. 18:33
5 km
Dubnica kod Vranja
arr. 18:36
dep. 18:36
5.5 km
Dubnica kod Vranja, 2
arr. 18:38
dep. 18:38
6 km
Dubnica kod Vranja, 3
arr. 18:40
dep. 18:40
6.5 km
Dubnica kod Vranja, Farme
arr. 18:43
dep. 18:43
8 km
Katun kod Vranja
arr. 18:45
dep. 18:45
9 km
Beli Breg kod Vranja, Popovci
arr. 18:48
dep. 18:48
10 km
Beli Breg kod Vranja
arr. 18:50
dep. 18:50
11 km
Vrtogos, Gornji
arr. 18:55
dep. 18:55
12 km
Vrtogos, Donji
arr. 19:00
13 km
18:20 19:00 (00:40)
Bus stationGornji
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 18:20
Vranje, Kostana
arr. 18:21
dep. 18:21
0.5 km
Vranje, Alfa
arr. 18:22
dep. 18:22
1 km
Vranje, Petlja
arr. 18:26
dep. 18:26
2 km
Ribince
arr. 18:40
dep. 18:40
6 km
Donji Neradovac
arr. 18:43
dep. 18:43
7 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 18:45
dep. 18:45
10 km
Davidovac kod Vranja
arr. 18:49
dep. 18:49
13 km
Davidovac kod Vranja, 2
arr. 18:50
dep. 18:50
13.5 km
Vrtogos, Donji
arr. 18:55
dep. 18:55
15 km
Vrtogos, Gornji
arr. 19:00
17 km
20:10 20:50 (00:40)
Bus stationDonji
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 20:10
Vranje, Osme brigade
arr. 20:14
dep. 20:14
0.5 km
Vranje, Stadion
arr. 20:16
dep. 20:16
1 km
Vranje, Ogledna stanica
arr. 20:18
dep. 20:18
2 km
Vranje, Bunusevac
arr. 20:19
dep. 20:19
2.5 km
Vranje, Bunusevac 2
arr. 20:20
dep. 20:20
3 km
Stropsko
arr. 20:22
dep. 20:22
4 km
Stropsko, 2
arr. 20:23
dep. 20:23
5 km
Dubnica kod Vranja
arr. 20:26
dep. 20:26
5.5 km
Dubnica kod Vranja, 2
arr. 20:28
dep. 20:28
6 km
Dubnica kod Vranja, 3
arr. 20:30
dep. 20:30
6.5 km
Dubnica kod Vranja, Farme
arr. 20:33
dep. 20:33
8 km
Katun kod Vranja
arr. 20:35
dep. 20:35
9 km
Beli Breg kod Vranja, Popovci
arr. 20:38
dep. 20:38
10 km
Beli Breg kod Vranja
arr. 20:40
dep. 20:40
11 km
Vrtogos, Gornji
arr. 20:45
dep. 20:45
12 km
Vrtogos, Donji
arr. 20:50
13 km
20:20 21:00 (00:40)
Bus stationGornji
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 20:20
Vranje, Kostana
arr. 20:21
dep. 20:21
0.5 km
Vranje, Alfa
arr. 20:22
dep. 20:22
1 km
Vranje, Petlja
arr. 20:26
dep. 20:26
2 km
Ribince
arr. 20:40
dep. 20:40
6 km
Donji Neradovac
arr. 20:43
dep. 20:43
7 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 20:45
dep. 20:45
10 km
Davidovac kod Vranja
arr. 20:49
dep. 20:49
13 km
Davidovac kod Vranja, 2
arr. 20:50
dep. 20:50
13.5 km
Vrtogos, Donji
arr. 20:55
dep. 20:55
15 km
Vrtogos, Gornji
arr. 21:00
17 km
22:15 22:55 (00:40)
Bus stationGornji
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 22:15
Vranje, Kostana
arr. 22:16
dep. 22:16
0.5 km
Vranje, Alfa
arr. 22:17
dep. 22:17
1 km
Vranje, Petlja
arr. 22:21
dep. 22:21
2 km
Ribince
arr. 22:35
dep. 22:35
6 km
Donji Neradovac
arr. 22:38
dep. 22:38
7 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 22:40
dep. 22:40
10 km
Davidovac kod Vranja
arr. 22:44
dep. 22:44
13 km
Davidovac kod Vranja, 2
arr. 22:45
dep. 22:45
13.5 km
Vrtogos, Donji
arr. 22:50
dep. 22:50
15 km
Vrtogos, Gornji
arr. 22:55
17 km
22:30 23:10 (00:40)
Bus stationDonji
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 22:30
Vranje, Osme brigade
arr. 22:34
dep. 22:34
0.5 km
Vranje, Stadion
arr. 22:36
dep. 22:36
1 km
Vranje, Ogledna stanica
arr. 22:38
dep. 22:38
2 km
Vranje, Bunusevac
arr. 22:39
dep. 22:39
2.5 km
Vranje, Bunusevac 2
arr. 22:40
dep. 22:40
3 km
Stropsko
arr. 22:42
dep. 22:42
4 km
Stropsko, 2
arr. 22:43
dep. 22:43
5 km
Dubnica kod Vranja
arr. 22:46
dep. 22:46
5.5 km
Dubnica kod Vranja, 2
arr. 22:48
dep. 22:48
6 km
Dubnica kod Vranja, 3
arr. 22:50
dep. 22:50
6.5 km
Dubnica kod Vranja, Farme
arr. 22:53
dep. 22:53
8 km
Katun kod Vranja
arr. 22:55
dep. 22:55
9 km
Beli Breg kod Vranja, Popovci
arr. 22:58
dep. 22:58
10 km
Beli Breg kod Vranja
arr. 23:00
dep. 23:00
11 km
Vrtogos, Gornji
arr. 23:05
dep. 23:05
12 km
Vrtogos, Donji
arr. 23:10
13 km

Naselja Vranje i Vrtogos su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vranje je u 04:15 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.