Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Vranje - Vranjska Banja timetable

tuesday, 14.08.2018.
00:55 01:00 (00:05)
Railway station
The timetable is valid until: 01.10.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Railway station
dep. 00:55
Vranjska Banja, Railway station
arr. 01:00
8 km
04:34 04:39 (00:05)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Railway station
dep. 04:34
Vranjska Banja, Railway station
arr. 04:39
8 km
04:40 05:14 (00:34)
Trikotaza
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Trikotaza
dep. 04:40
Vranje, CG
arr. 04:45
dep. 04:45
0.5 km
Vranje, Bus station
arr. 04:48
dep. 04:48
1 km
Vranje, Kostana
arr. 04:50
dep. 04:50
1.5 km
Vranje, Auto servis
arr. 04:52
dep. 04:52
2 km
Vranje, Raska
arr. 04:54
dep. 04:54
3 km
Vranje, Raska 2
arr. 04:55
dep. 04:55
4 km
Suvi Dol, 1
arr. 04:57
dep. 04:57
5 km
Suvi Dol, 2
arr. 05:02
dep. 05:02
7 km
Ranutovac
arr. 05:04
dep. 05:04
8 km
Ranutovac, 2
arr. 05:06
dep. 05:06
9 km
Bresnica kod Vranja
arr. 05:08
dep. 05:08
10 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 05:12
dep. 05:12
11 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 05:13
dep. 05:13
12 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 05:14
13 km
05:20 05:50 (00:30)
CG
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, CG
dep. 05:20
Vranje, Bus station
arr. 05:23
dep. 05:23
1 km
Vranje, Kostana
arr. 05:24
dep. 05:24
1.5 km
Vranje, Alfa
arr. 05:26
dep. 05:26
2 km
Vranje, Petlja
arr. 05:30
dep. 05:30
3 km
Suvi Dol, BAT
arr. 05:32
dep. 05:32
6 km
Bresnica kod Vranja
arr. 05:35
dep. 05:35
9 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 05:36
dep. 05:36
9.3 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 05:38
dep. 05:38
10 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 05:40
dep. 05:40
11 km
Vranjska Banja, Farma
arr. 05:42
dep. 05:42
11.4 km
Vranjska Banja, Staklara
arr. 05:43
dep. 05:43
12 km
Vranjska Banja, Rud. put
arr. 05:44
dep. 05:44
12.5 km
Vranjska Banja, V. magacin
arr. 05:46
dep. 05:46
13.4 km
Vranjska Banja, Komuna
arr. 05:47
dep. 05:47
14 km
Vranjska Banja, Skola
arr. 05:49
dep. 05:49
14.3 km
Vranjska Banja
arr. 05:50
14.5 km
05:50 06:20 (00:30)
CG
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, CG
dep. 05:50
Vranje, Bus station
arr. 05:53
dep. 05:53
1 km
Vranje, Kostana
arr. 05:54
dep. 05:54
1.5 km
Vranje, Alfa
arr. 05:56
dep. 05:56
2 km
Vranje, Petlja
arr. 06:00
dep. 06:00
3 km
Suvi Dol, BAT
arr. 06:02
dep. 06:02
6 km
Bresnica kod Vranja
arr. 06:05
dep. 06:05
9 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 06:06
dep. 06:06
9.3 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 06:08
dep. 06:08
10 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 06:10
dep. 06:10
11 km
Vranjska Banja, Farma
arr. 06:12
dep. 06:12
11.4 km
Vranjska Banja, Staklara
arr. 06:13
dep. 06:13
12 km
Vranjska Banja, Rud. put
arr. 06:14
dep. 06:14
12.5 km
Vranjska Banja, V. magacin
arr. 06:16
dep. 06:16
13.4 km
Vranjska Banja, Komuna
arr. 06:17
dep. 06:17
14 km
Vranjska Banja, Skola
arr. 06:19
dep. 06:19
14.3 km
Vranjska Banja
arr. 06:20
14.5 km
06:15 06:49 (00:34)
Trikotaza
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Trikotaza
dep. 06:15
Vranje, CG
arr. 06:20
dep. 06:20
0.5 km
Vranje, Bus station
arr. 06:23
dep. 06:23
1 km
Vranje, Kostana
arr. 06:25
dep. 06:25
1.5 km
Vranje, Auto servis
arr. 06:27
dep. 06:27
2 km
Vranje, Raska
arr. 06:29
dep. 06:29
3 km
Vranje, Raska 2
arr. 06:30
dep. 06:30
4 km
Suvi Dol, 1
arr. 06:32
dep. 06:32
5 km
Suvi Dol, 2
arr. 06:37
dep. 06:37
7 km
Ranutovac
arr. 06:39
dep. 06:39
8 km
Ranutovac, 2
arr. 06:41
dep. 06:41
9 km
Bresnica kod Vranja
arr. 06:43
dep. 06:43
10 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 06:47
dep. 06:47
11 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 06:48
dep. 06:48
12 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 06:49
13 km
06:20 06:50 (00:30)
CG
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, CG
dep. 06:20
Vranje, Bus station
arr. 06:23
dep. 06:23
1 km
Vranje, Kostana
arr. 06:24
dep. 06:24
1.5 km
Vranje, Alfa
arr. 06:26
dep. 06:26
2 km
Vranje, Petlja
arr. 06:30
dep. 06:30
3 km
Suvi Dol, BAT
arr. 06:32
dep. 06:32
6 km
Bresnica kod Vranja
arr. 06:35
dep. 06:35
9 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 06:36
dep. 06:36
9.3 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 06:38
dep. 06:38
10 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 06:40
dep. 06:40
11 km
Vranjska Banja, Farma
arr. 06:42
dep. 06:42
11.4 km
Vranjska Banja, Staklara
arr. 06:43
dep. 06:43
12 km
Vranjska Banja, Rud. put
arr. 06:44
dep. 06:44
12.5 km
Vranjska Banja, V. magacin
arr. 06:46
dep. 06:46
13.4 km
Vranjska Banja, Komuna
arr. 06:47
dep. 06:47
14 km
Vranjska Banja, Skola
arr. 06:49
dep. 06:49
14.3 km
Vranjska Banja
arr. 06:50
14.5 km
07:20 07:50 (00:30)
CG
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, CG
dep. 07:20
Vranje, Bus station
arr. 07:23
dep. 07:23
1 km
Vranje, Kostana
arr. 07:24
dep. 07:24
1.5 km
Vranje, Alfa
arr. 07:26
dep. 07:26
2 km
Vranje, Petlja
arr. 07:30
dep. 07:30
3 km
Suvi Dol, BAT
arr. 07:32
dep. 07:32
6 km
Bresnica kod Vranja
arr. 07:35
dep. 07:35
9 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 07:36
dep. 07:36
9.3 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 07:38
dep. 07:38
10 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 07:40
dep. 07:40
11 km
Vranjska Banja, Farma
arr. 07:42
dep. 07:42
11.4 km
Vranjska Banja, Staklara
arr. 07:43
dep. 07:43
12 km
Vranjska Banja, Rud. put
arr. 07:44
dep. 07:44
12.5 km
Vranjska Banja, V. magacin
arr. 07:46
dep. 07:46
13.4 km
Vranjska Banja, Komuna
arr. 07:47
dep. 07:47
14 km
Vranjska Banja, Skola
arr. 07:49
dep. 07:49
14.3 km
Vranjska Banja
arr. 07:50
14.5 km
09:00 09:30 (00:30)
CG
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, CG
dep. 09:00
Vranje, Bus station
arr. 09:03
dep. 09:03
1 km
Vranje, Kostana
arr. 09:04
dep. 09:04
1.5 km
Vranje, Alfa
arr. 09:06
dep. 09:06
2 km
Vranje, Petlja
arr. 09:10
dep. 09:10
3 km
Suvi Dol, BAT
arr. 09:12
dep. 09:12
6 km
Bresnica kod Vranja
arr. 09:15
dep. 09:15
9 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 09:16
dep. 09:16
9.3 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 09:18
dep. 09:18
10 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 09:20
dep. 09:20
11 km
Vranjska Banja, Farma
arr. 09:22
dep. 09:22
11.4 km
Vranjska Banja, Staklara
arr. 09:23
dep. 09:23
12 km
Vranjska Banja, Rud. put
arr. 09:24
dep. 09:24
12.5 km
Vranjska Banja, V. magacin
arr. 09:26
dep. 09:26
13.4 km
Vranjska Banja, Komuna
arr. 09:27
dep. 09:27
14 km
Vranjska Banja, Skola
arr. 09:29
dep. 09:29
14.3 km
Vranjska Banja
arr. 09:30
14.5 km
10:20 10:50 (00:30)
CG
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, CG
dep. 10:20
Vranje, Bus station
arr. 10:23
dep. 10:23
1 km
Vranje, Kostana
arr. 10:24
dep. 10:24
1.5 km
Vranje, Alfa
arr. 10:26
dep. 10:26
2 km
Vranje, Petlja
arr. 10:30
dep. 10:30
3 km
Suvi Dol, BAT
arr. 10:32
dep. 10:32
6 km
Bresnica kod Vranja
arr. 10:35
dep. 10:35
9 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 10:36
dep. 10:36
9.3 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 10:38
dep. 10:38
10 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 10:40
dep. 10:40
11 km
Vranjska Banja, Farma
arr. 10:42
dep. 10:42
11.4 km
Vranjska Banja, Staklara
arr. 10:43
dep. 10:43
12 km
Vranjska Banja, Rud. put
arr. 10:44
dep. 10:44
12.5 km
Vranjska Banja, V. magacin
arr. 10:46
dep. 10:46
13.4 km
Vranjska Banja, Komuna
arr. 10:47
dep. 10:47
14 km
Vranjska Banja, Skola
arr. 10:49
dep. 10:49
14.3 km
Vranjska Banja
arr. 10:50
14.5 km
11:50 12:20 (00:30)
CG
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, CG
dep. 11:50
Vranje, Bus station
arr. 11:53
dep. 11:53
1 km
Vranje, Kostana
arr. 11:54
dep. 11:54
1.5 km
Vranje, Alfa
arr. 11:56
dep. 11:56
2 km
Vranje, Petlja
arr. 12:00
dep. 12:00
3 km
Suvi Dol, BAT
arr. 12:02
dep. 12:02
6 km
Bresnica kod Vranja
arr. 12:05
dep. 12:05
9 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 12:06
dep. 12:06
9.3 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 12:08
dep. 12:08
10 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 12:10
dep. 12:10
11 km
Vranjska Banja, Farma
arr. 12:12
dep. 12:12
11.4 km
Vranjska Banja, Staklara
arr. 12:13
dep. 12:13
12 km
Vranjska Banja, Rud. put
arr. 12:14
dep. 12:14
12.5 km
Vranjska Banja, V. magacin
arr. 12:16
dep. 12:16
13.4 km
Vranjska Banja, Komuna
arr. 12:17
dep. 12:17
14 km
Vranjska Banja, Skola
arr. 12:19
dep. 12:19
14.3 km
Vranjska Banja
arr. 12:20
14.5 km
12:40 13:10 (00:30)
CG
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, CG
dep. 12:40
Vranje, Bus station
arr. 12:43
dep. 12:43
1 km
Vranje, Kostana
arr. 12:44
dep. 12:44
1.5 km
Vranje, Alfa
arr. 12:46
dep. 12:46
2 km
Vranje, Petlja
arr. 12:50
dep. 12:50
3 km
Suvi Dol, BAT
arr. 12:52
dep. 12:52
6 km
Bresnica kod Vranja
arr. 12:55
dep. 12:55
9 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 12:56
dep. 12:56
9.3 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 12:58
dep. 12:58
10 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 13:00
dep. 13:00
11 km
Vranjska Banja, Farma
arr. 13:02
dep. 13:02
11.4 km
Vranjska Banja, Staklara
arr. 13:03
dep. 13:03
12 km
Vranjska Banja, Rud. put
arr. 13:04
dep. 13:04
12.5 km
Vranjska Banja, V. magacin
arr. 13:06
dep. 13:06
13.4 km
Vranjska Banja, Komuna
arr. 13:07
dep. 13:07
14 km
Vranjska Banja, Skola
arr. 13:09
dep. 13:09
14.3 km
Vranjska Banja
arr. 13:10
14.5 km
12:50 12:55 (00:05)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Railway station
dep. 12:50
Vranjska Banja, Railway station
arr. 12:55
8 km
13:25 13:55 (00:30)
CG
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, CG
dep. 13:25
Vranje, Bus station
arr. 13:28
dep. 13:28
1 km
Vranje, Kostana
arr. 13:29
dep. 13:29
1.5 km
Vranje, Alfa
arr. 13:31
dep. 13:31
2 km
Vranje, Petlja
arr. 13:35
dep. 13:35
3 km
Suvi Dol, BAT
arr. 13:37
dep. 13:37
6 km
Bresnica kod Vranja
arr. 13:40
dep. 13:40
9 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 13:41
dep. 13:41
9.3 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 13:43
dep. 13:43
10 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 13:45
dep. 13:45
11 km
Vranjska Banja, Farma
arr. 13:47
dep. 13:47
11.4 km
Vranjska Banja, Staklara
arr. 13:48
dep. 13:48
12 km
Vranjska Banja, Rud. put
arr. 13:49
dep. 13:49
12.5 km
Vranjska Banja, V. magacin
arr. 13:51
dep. 13:51
13.4 km
Vranjska Banja, Komuna
arr. 13:52
dep. 13:52
14 km
Vranjska Banja, Skola
arr. 13:54
dep. 13:54
14.3 km
Vranjska Banja
arr. 13:55
14.5 km
14:15 14:45 (00:30)
CG
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, CG
dep. 14:15
Vranje, Bus station
arr. 14:18
dep. 14:18
1 km
Vranje, Kostana
arr. 14:19
dep. 14:19
1.5 km
Vranje, Alfa
arr. 14:21
dep. 14:21
2 km
Vranje, Petlja
arr. 14:25
dep. 14:25
3 km
Suvi Dol, BAT
arr. 14:27
dep. 14:27
6 km
Bresnica kod Vranja
arr. 14:30
dep. 14:30
9 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 14:31
dep. 14:31
9.3 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 14:33
dep. 14:33
10 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 14:35
dep. 14:35
11 km
Vranjska Banja, Farma
arr. 14:37
dep. 14:37
11.4 km
Vranjska Banja, Staklara
arr. 14:38
dep. 14:38
12 km
Vranjska Banja, Rud. put
arr. 14:39
dep. 14:39
12.5 km
Vranjska Banja, V. magacin
arr. 14:41
dep. 14:41
13.4 km
Vranjska Banja, Komuna
arr. 14:42
dep. 14:42
14 km
Vranjska Banja, Skola
arr. 14:44
dep. 14:44
14.3 km
Vranjska Banja
arr. 14:45
14.5 km
14:30 15:04 (00:34)
Trikotaza
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Trikotaza
dep. 14:30
Vranje, CG
arr. 14:35
dep. 14:35
0.5 km
Vranje, Bus station
arr. 14:38
dep. 14:38
1 km
Vranje, Kostana
arr. 14:40
dep. 14:40
1.5 km
Vranje, Auto servis
arr. 14:42
dep. 14:42
2 km
Vranje, Raska
arr. 14:44
dep. 14:44
3 km
Vranje, Raska 2
arr. 14:45
dep. 14:45
4 km
Suvi Dol, 1
arr. 14:47
dep. 14:47
5 km
Suvi Dol, 2
arr. 14:52
dep. 14:52
7 km
Ranutovac
arr. 14:54
dep. 14:54
8 km
Ranutovac, 2
arr. 14:56
dep. 14:56
9 km
Bresnica kod Vranja
arr. 14:58
dep. 14:58
10 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 15:02
dep. 15:02
11 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 15:03
dep. 15:03
12 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 15:04
13 km
15:15 15:45 (00:30)
CG
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, CG
dep. 15:15
Vranje, Bus station
arr. 15:18
dep. 15:18
1 km
Vranje, Kostana
arr. 15:19
dep. 15:19
1.5 km
Vranje, Alfa
arr. 15:21
dep. 15:21
2 km
Vranje, Petlja
arr. 15:25
dep. 15:25
3 km
Suvi Dol, BAT
arr. 15:27
dep. 15:27
6 km
Bresnica kod Vranja
arr. 15:30
dep. 15:30
9 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 15:31
dep. 15:31
9.3 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 15:33
dep. 15:33
10 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 15:35
dep. 15:35
11 km
Vranjska Banja, Farma
arr. 15:37
dep. 15:37
11.4 km
Vranjska Banja, Staklara
arr. 15:38
dep. 15:38
12 km
Vranjska Banja, Rud. put
arr. 15:39
dep. 15:39
12.5 km
Vranjska Banja, V. magacin
arr. 15:41
dep. 15:41
13.4 km
Vranjska Banja, Komuna
arr. 15:42
dep. 15:42
14 km
Vranjska Banja, Skola
arr. 15:44
dep. 15:44
14.3 km
Vranjska Banja
arr. 15:45
14.5 km
16:20 16:50 (00:30)
CG
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, CG
dep. 16:20
Vranje, Bus station
arr. 16:23
dep. 16:23
1 km
Vranje, Kostana
arr. 16:24
dep. 16:24
1.5 km
Vranje, Alfa
arr. 16:26
dep. 16:26
2 km
Vranje, Petlja
arr. 16:30
dep. 16:30
3 km
Suvi Dol, BAT
arr. 16:32
dep. 16:32
6 km
Bresnica kod Vranja
arr. 16:35
dep. 16:35
9 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 16:36
dep. 16:36
9.3 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 16:38
dep. 16:38
10 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 16:40
dep. 16:40
11 km
Vranjska Banja, Farma
arr. 16:42
dep. 16:42
11.4 km
Vranjska Banja, Staklara
arr. 16:43
dep. 16:43
12 km
Vranjska Banja, Rud. put
arr. 16:44
dep. 16:44
12.5 km
Vranjska Banja, V. magacin
arr. 16:46
dep. 16:46
13.4 km
Vranjska Banja, Komuna
arr. 16:47
dep. 16:47
14 km
Vranjska Banja, Skola
arr. 16:49
dep. 16:49
14.3 km
Vranjska Banja
arr. 16:50
14.5 km
17:20 17:50 (00:30)
CG
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, CG
dep. 17:20
Vranje, Bus station
arr. 17:23
dep. 17:23
1 km
Vranje, Kostana
arr. 17:24
dep. 17:24
1.5 km
Vranje, Alfa
arr. 17:26
dep. 17:26
2 km
Vranje, Petlja
arr. 17:30
dep. 17:30
3 km
Suvi Dol, BAT
arr. 17:32
dep. 17:32
6 km
Bresnica kod Vranja
arr. 17:35
dep. 17:35
9 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 17:36
dep. 17:36
9.3 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 17:38
dep. 17:38
10 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 17:40
dep. 17:40
11 km
Vranjska Banja, Farma
arr. 17:42
dep. 17:42
11.4 km
Vranjska Banja, Staklara
arr. 17:43
dep. 17:43
12 km
Vranjska Banja, Rud. put
arr. 17:44
dep. 17:44
12.5 km
Vranjska Banja, V. magacin
arr. 17:46
dep. 17:46
13.4 km
Vranjska Banja, Komuna
arr. 17:47
dep. 17:47
14 km
Vranjska Banja, Skola
arr. 17:49
dep. 17:49
14.3 km
Vranjska Banja
arr. 17:50
14.5 km
19:00 19:30 (00:30)
CG
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, CG
dep. 19:00
Vranje, Bus station
arr. 19:03
dep. 19:03
1 km
Vranje, Kostana
arr. 19:04
dep. 19:04
1.5 km
Vranje, Alfa
arr. 19:06
dep. 19:06
2 km
Vranje, Petlja
arr. 19:10
dep. 19:10
3 km
Suvi Dol, BAT
arr. 19:12
dep. 19:12
6 km
Bresnica kod Vranja
arr. 19:15
dep. 19:15
9 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 19:16
dep. 19:16
9.3 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 19:18
dep. 19:18
10 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 19:20
dep. 19:20
11 km
Vranjska Banja, Farma
arr. 19:22
dep. 19:22
11.4 km
Vranjska Banja, Staklara
arr. 19:23
dep. 19:23
12 km
Vranjska Banja, Rud. put
arr. 19:24
dep. 19:24
12.5 km
Vranjska Banja, V. magacin
arr. 19:26
dep. 19:26
13.4 km
Vranjska Banja, Komuna
arr. 19:27
dep. 19:27
14 km
Vranjska Banja, Skola
arr. 19:29
dep. 19:29
14.3 km
Vranjska Banja
arr. 19:30
14.5 km
19:40 20:10 (00:30)
CG
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, CG
dep. 19:40
Vranje, Bus station
arr. 19:43
dep. 19:43
1 km
Vranje, Kostana
arr. 19:44
dep. 19:44
1.5 km
Vranje, Alfa
arr. 19:46
dep. 19:46
2 km
Vranje, Petlja
arr. 19:50
dep. 19:50
3 km
Suvi Dol, BAT
arr. 19:52
dep. 19:52
6 km
Bresnica kod Vranja
arr. 19:55
dep. 19:55
9 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 19:56
dep. 19:56
9.3 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 19:58
dep. 19:58
10 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 20:00
dep. 20:00
11 km
Vranjska Banja, Farma
arr. 20:02
dep. 20:02
11.4 km
Vranjska Banja, Staklara
arr. 20:03
dep. 20:03
12 km
Vranjska Banja, Rud. put
arr. 20:04
dep. 20:04
12.5 km
Vranjska Banja, V. magacin
arr. 20:06
dep. 20:06
13.4 km
Vranjska Banja, Komuna
arr. 20:07
dep. 20:07
14 km
Vranjska Banja, Skola
arr. 20:09
dep. 20:09
14.3 km
Vranjska Banja
arr. 20:10
14.5 km
19:40 20:15 (00:35)
Trikotaza
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Trikotaza
dep. 19:40
Vranje, CG
arr. 19:45
dep. 19:45
0.5 km
Vranje, Bus station
arr. 19:48
dep. 19:48
1 km
Vranje, Kostana
arr. 19:50
dep. 19:50
1.5 km
Vranje, Miv
arr. 19:52
dep. 19:52
2 km
Vranje, Petlja
arr. 19:54
dep. 19:54
3 km
Vranje, Simpo
arr. 19:55
dep. 19:55
4 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 19:57
dep. 19:57
5 km
Cukovac kod Vranja
arr. 20:02
dep. 20:02
7 km
Cukovac kod Vranja, 2
arr. 20:04
dep. 20:04
8 km
Toplac
arr. 20:06
dep. 20:06
9 km
Toplac, 2
arr. 20:08
dep. 20:08
10 km
Kumarevo kod Vranja
arr. 20:12
dep. 20:12
11 km
Kumarevo kod Vranja, 2
arr. 20:13
dep. 20:13
11.5 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 20:14
dep. 20:14
12 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 20:15
13 km
20:15 20:45 (00:30)
CG
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, CG
dep. 20:15
Vranje, Bus station
arr. 20:18
dep. 20:18
1 km
Vranje, Kostana
arr. 20:19
dep. 20:19
1.5 km
Vranje, Alfa
arr. 20:21
dep. 20:21
2 km
Vranje, Petlja
arr. 20:25
dep. 20:25
3 km
Suvi Dol, BAT
arr. 20:27
dep. 20:27
6 km
Bresnica kod Vranja
arr. 20:30
dep. 20:30
9 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 20:31
dep. 20:31
9.3 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 20:33
dep. 20:33
10 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 20:35
dep. 20:35
11 km
Vranjska Banja, Farma
arr. 20:37
dep. 20:37
11.4 km
Vranjska Banja, Staklara
arr. 20:38
dep. 20:38
12 km
Vranjska Banja, Rud. put
arr. 20:39
dep. 20:39
12.5 km
Vranjska Banja, V. magacin
arr. 20:41
dep. 20:41
13.4 km
Vranjska Banja, Komuna
arr. 20:42
dep. 20:42
14 km
Vranjska Banja, Skola
arr. 20:44
dep. 20:44
14.3 km
Vranjska Banja
arr. 20:45
14.5 km
21:15 21:45 (00:30)
CG
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, CG
dep. 21:15
Vranje, Bus station
arr. 21:18
dep. 21:18
1 km
Vranje, Kostana
arr. 21:19
dep. 21:19
1.5 km
Vranje, Alfa
arr. 21:21
dep. 21:21
2 km
Vranje, Petlja
arr. 21:25
dep. 21:25
3 km
Suvi Dol, BAT
arr. 21:27
dep. 21:27
6 km
Bresnica kod Vranja
arr. 21:30
dep. 21:30
9 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 21:31
dep. 21:31
9.3 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 21:33
dep. 21:33
10 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 21:35
dep. 21:35
11 km
Vranjska Banja, Farma
arr. 21:37
dep. 21:37
11.4 km
Vranjska Banja, Staklara
arr. 21:38
dep. 21:38
12 km
Vranjska Banja, Rud. put
arr. 21:39
dep. 21:39
12.5 km
Vranjska Banja, V. magacin
arr. 21:41
dep. 21:41
13.4 km
Vranjska Banja, Komuna
arr. 21:42
dep. 21:42
14 km
Vranjska Banja, Skola
arr. 21:44
dep. 21:44
14.3 km
Vranjska Banja
arr. 21:45
14.5 km
22:15 22:45 (00:30)
CG
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, CG
dep. 22:15
Vranje, Bus station
arr. 22:18
dep. 22:18
1 km
Vranje, Kostana
arr. 22:19
dep. 22:19
1.5 km
Vranje, Alfa
arr. 22:21
dep. 22:21
2 km
Vranje, Petlja
arr. 22:25
dep. 22:25
3 km
Suvi Dol, BAT
arr. 22:27
dep. 22:27
6 km
Bresnica kod Vranja
arr. 22:30
dep. 22:30
9 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 22:31
dep. 22:31
9.3 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 22:33
dep. 22:33
10 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 22:35
dep. 22:35
11 km
Vranjska Banja, Farma
arr. 22:37
dep. 22:37
11.4 km
Vranjska Banja, Staklara
arr. 22:38
dep. 22:38
12 km
Vranjska Banja, Rud. put
arr. 22:39
dep. 22:39
12.5 km
Vranjska Banja, V. magacin
arr. 22:41
dep. 22:41
13.4 km
Vranjska Banja, Komuna
arr. 22:42
dep. 22:42
14 km
Vranjska Banja, Skola
arr. 22:44
dep. 22:44
14.3 km
Vranjska Banja
arr. 22:45
14.5 km

Naselja Vranje i Vranjska Banja su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vranje je u 00:55 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.