Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Vranje - Vranjska Banja timetable

saturday, 23.02.2019.
02:38 02:43 (00:05)
Railway station
The timetable is valid until: 14.06.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Railway station
dep. 02:38
Vranjska Banja, Railway station
arr. 02:43
8 km
04:40 05:14 (00:34)
Trikotaza
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Trikotaza
dep. 04:40
Vranje, CG
arr. 04:45
dep. 04:45
0.5 km
Vranje, Bus station
arr. 04:48
dep. 04:48
1 km
Vranje, Kostana
arr. 04:50
dep. 04:50
1.5 km
Vranje, Auto servis
arr. 04:52
dep. 04:52
2 km
Vranje, Raska
arr. 04:54
dep. 04:54
3 km
Vranje, Raska 2
arr. 04:55
dep. 04:55
4 km
Suvi Dol, 1
arr. 04:57
dep. 04:57
5 km
Suvi Dol, 2
arr. 05:02
dep. 05:02
7 km
Ranutovac
arr. 05:04
dep. 05:04
8 km
Ranutovac, 2
arr. 05:06
dep. 05:06
9 km
Bresnica kod Vranja
arr. 05:08
dep. 05:08
10 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 05:12
dep. 05:12
11 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 05:13
dep. 05:13
12 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 05:14
13 km
05:00 05:35 (00:35)
Trikotaza
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia), subotom školskog danima u Srbiji.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Trikotaza
dep. 05:00
Vranje, CG
arr. 05:05
dep. 05:05
0.5 km
Vranje, Bus station
arr. 05:08
dep. 05:08
1 km
Vranje, Kostana
arr. 05:10
dep. 05:10
1.5 km
Vranje, Miv
arr. 05:12
dep. 05:12
2 km
Vranje, Petlja
arr. 05:14
dep. 05:14
3 km
Vranje, Simpo
arr. 05:15
dep. 05:15
4 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 05:17
dep. 05:17
5 km
Cukovac kod Vranja
arr. 05:22
dep. 05:22
7 km
Cukovac kod Vranja, 2
arr. 05:24
dep. 05:24
8 km
Toplac
arr. 05:26
dep. 05:26
9 km
Toplac, 2
arr. 05:28
dep. 05:28
10 km
Kumarevo kod Vranja
arr. 05:32
dep. 05:32
11 km
Kumarevo kod Vranja, 2
arr. 05:33
dep. 05:33
11.5 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 05:34
dep. 05:34
12 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 05:35
13 km
05:50 06:20 (00:30)
CG
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, CG
dep. 05:50
Vranje, Bus station
arr. 05:53
dep. 05:53
1 km
Vranje, Kostana
arr. 05:54
dep. 05:54
1.5 km
Vranje, Alfa
arr. 05:56
dep. 05:56
2 km
Vranje, Petlja
arr. 06:00
dep. 06:00
3 km
Suvi Dol, BAT
arr. 06:02
dep. 06:02
6 km
Bresnica kod Vranja
arr. 06:05
dep. 06:05
9 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 06:06
dep. 06:06
9.3 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 06:08
dep. 06:08
10 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 06:10
dep. 06:10
11 km
Vranjska Banja, Farma
arr. 06:12
dep. 06:12
11.4 km
Vranjska Banja, Staklara
arr. 06:13
dep. 06:13
12 km
Vranjska Banja, Rud. put
arr. 06:14
dep. 06:14
12.5 km
Vranjska Banja, V. magacin
arr. 06:16
dep. 06:16
13.4 km
Vranjska Banja, Komuna
arr. 06:17
dep. 06:17
14 km
Vranjska Banja, Skola
arr. 06:19
dep. 06:19
14.3 km
Vranjska Banja
arr. 06:20
14.5 km
06:15 06:49 (00:34)
Trikotaza
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Trikotaza
dep. 06:15
Vranje, CG
arr. 06:20
dep. 06:20
0.5 km
Vranje, Bus station
arr. 06:23
dep. 06:23
1 km
Vranje, Kostana
arr. 06:25
dep. 06:25
1.5 km
Vranje, Auto servis
arr. 06:27
dep. 06:27
2 km
Vranje, Raska
arr. 06:29
dep. 06:29
3 km
Vranje, Raska 2
arr. 06:30
dep. 06:30
4 km
Suvi Dol, 1
arr. 06:32
dep. 06:32
5 km
Suvi Dol, 2
arr. 06:37
dep. 06:37
7 km
Ranutovac
arr. 06:39
dep. 06:39
8 km
Ranutovac, 2
arr. 06:41
dep. 06:41
9 km
Bresnica kod Vranja
arr. 06:43
dep. 06:43
10 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 06:47
dep. 06:47
11 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 06:48
dep. 06:48
12 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 06:49
13 km
07:20 07:50 (00:30)
CG
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, CG
dep. 07:20
Vranje, Bus station
arr. 07:23
dep. 07:23
1 km
Vranje, Kostana
arr. 07:24
dep. 07:24
1.5 km
Vranje, Alfa
arr. 07:26
dep. 07:26
2 km
Vranje, Petlja
arr. 07:30
dep. 07:30
3 km
Suvi Dol, BAT
arr. 07:32
dep. 07:32
6 km
Bresnica kod Vranja
arr. 07:35
dep. 07:35
9 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 07:36
dep. 07:36
9.3 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 07:38
dep. 07:38
10 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 07:40
dep. 07:40
11 km
Vranjska Banja, Farma
arr. 07:42
dep. 07:42
11.4 km
Vranjska Banja, Staklara
arr. 07:43
dep. 07:43
12 km
Vranjska Banja, Rud. put
arr. 07:44
dep. 07:44
12.5 km
Vranjska Banja, V. magacin
arr. 07:46
dep. 07:46
13.4 km
Vranjska Banja, Komuna
arr. 07:47
dep. 07:47
14 km
Vranjska Banja, Skola
arr. 07:49
dep. 07:49
14.3 km
Vranjska Banja
arr. 07:50
14.5 km
10:00 10:35 (00:35)
Trikotaza
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia), subotom školskog danima u Srbiji.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Trikotaza
dep. 10:00
Vranje, CG
arr. 10:05
dep. 10:05
0.5 km
Vranje, Bus station
arr. 10:08
dep. 10:08
1 km
Vranje, Kostana
arr. 10:10
dep. 10:10
1.5 km
Vranje, Miv
arr. 10:12
dep. 10:12
2 km
Vranje, Petlja
arr. 10:14
dep. 10:14
3 km
Vranje, Simpo
arr. 10:15
dep. 10:15
4 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 10:17
dep. 10:17
5 km
Cukovac kod Vranja
arr. 10:22
dep. 10:22
7 km
Cukovac kod Vranja, 2
arr. 10:24
dep. 10:24
8 km
Toplac
arr. 10:26
dep. 10:26
9 km
Toplac, 2
arr. 10:28
dep. 10:28
10 km
Kumarevo kod Vranja
arr. 10:32
dep. 10:32
11 km
Kumarevo kod Vranja, 2
arr. 10:33
dep. 10:33
11.5 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 10:34
dep. 10:34
12 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 10:35
13 km
10:20 10:50 (00:30)
CG
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, CG
dep. 10:20
Vranje, Bus station
arr. 10:23
dep. 10:23
1 km
Vranje, Kostana
arr. 10:24
dep. 10:24
1.5 km
Vranje, Alfa
arr. 10:26
dep. 10:26
2 km
Vranje, Petlja
arr. 10:30
dep. 10:30
3 km
Suvi Dol, BAT
arr. 10:32
dep. 10:32
6 km
Bresnica kod Vranja
arr. 10:35
dep. 10:35
9 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 10:36
dep. 10:36
9.3 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 10:38
dep. 10:38
10 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 10:40
dep. 10:40
11 km
Vranjska Banja, Farma
arr. 10:42
dep. 10:42
11.4 km
Vranjska Banja, Staklara
arr. 10:43
dep. 10:43
12 km
Vranjska Banja, Rud. put
arr. 10:44
dep. 10:44
12.5 km
Vranjska Banja, V. magacin
arr. 10:46
dep. 10:46
13.4 km
Vranjska Banja, Komuna
arr. 10:47
dep. 10:47
14 km
Vranjska Banja, Skola
arr. 10:49
dep. 10:49
14.3 km
Vranjska Banja
arr. 10:50
14.5 km
11:50 11:55 (00:05)
Railway station
The timetable is valid until: 14.06.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Railway station
dep. 11:50
Vranjska Banja, Railway station
arr. 11:55
8 km
12:40 13:10 (00:30)
CG
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, CG
dep. 12:40
Vranje, Bus station
arr. 12:43
dep. 12:43
1 km
Vranje, Kostana
arr. 12:44
dep. 12:44
1.5 km
Vranje, Alfa
arr. 12:46
dep. 12:46
2 km
Vranje, Petlja
arr. 12:50
dep. 12:50
3 km
Suvi Dol, BAT
arr. 12:52
dep. 12:52
6 km
Bresnica kod Vranja
arr. 12:55
dep. 12:55
9 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 12:56
dep. 12:56
9.3 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 12:58
dep. 12:58
10 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 13:00
dep. 13:00
11 km
Vranjska Banja, Farma
arr. 13:02
dep. 13:02
11.4 km
Vranjska Banja, Staklara
arr. 13:03
dep. 13:03
12 km
Vranjska Banja, Rud. put
arr. 13:04
dep. 13:04
12.5 km
Vranjska Banja, V. magacin
arr. 13:06
dep. 13:06
13.4 km
Vranjska Banja, Komuna
arr. 13:07
dep. 13:07
14 km
Vranjska Banja, Skola
arr. 13:09
dep. 13:09
14.3 km
Vranjska Banja
arr. 13:10
14.5 km
14:00 14:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: sredom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 14:00
Vranjska Banja
arr. 14:45
9 km
14:15 14:45 (00:30)
CG
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, CG
dep. 14:15
Vranje, Bus station
arr. 14:18
dep. 14:18
1 km
Vranje, Kostana
arr. 14:19
dep. 14:19
1.5 km
Vranje, Alfa
arr. 14:21
dep. 14:21
2 km
Vranje, Petlja
arr. 14:25
dep. 14:25
3 km
Suvi Dol, BAT
arr. 14:27
dep. 14:27
6 km
Bresnica kod Vranja
arr. 14:30
dep. 14:30
9 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 14:31
dep. 14:31
9.3 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 14:33
dep. 14:33
10 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 14:35
dep. 14:35
11 km
Vranjska Banja, Farma
arr. 14:37
dep. 14:37
11.4 km
Vranjska Banja, Staklara
arr. 14:38
dep. 14:38
12 km
Vranjska Banja, Rud. put
arr. 14:39
dep. 14:39
12.5 km
Vranjska Banja, V. magacin
arr. 14:41
dep. 14:41
13.4 km
Vranjska Banja, Komuna
arr. 14:42
dep. 14:42
14 km
Vranjska Banja, Skola
arr. 14:44
dep. 14:44
14.3 km
Vranjska Banja
arr. 14:45
14.5 km
14:30 15:04 (00:34)
Trikotaza
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Trikotaza
dep. 14:30
Vranje, CG
arr. 14:35
dep. 14:35
0.5 km
Vranje, Bus station
arr. 14:38
dep. 14:38
1 km
Vranje, Kostana
arr. 14:40
dep. 14:40
1.5 km
Vranje, Auto servis
arr. 14:42
dep. 14:42
2 km
Vranje, Raska
arr. 14:44
dep. 14:44
3 km
Vranje, Raska 2
arr. 14:45
dep. 14:45
4 km
Suvi Dol, 1
arr. 14:47
dep. 14:47
5 km
Suvi Dol, 2
arr. 14:52
dep. 14:52
7 km
Ranutovac
arr. 14:54
dep. 14:54
8 km
Ranutovac, 2
arr. 14:56
dep. 14:56
9 km
Bresnica kod Vranja
arr. 14:58
dep. 14:58
10 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 15:02
dep. 15:02
11 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 15:03
dep. 15:03
12 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 15:04
13 km
15:15 15:45 (00:30)
CG
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, CG
dep. 15:15
Vranje, Bus station
arr. 15:18
dep. 15:18
1 km
Vranje, Kostana
arr. 15:19
dep. 15:19
1.5 km
Vranje, Alfa
arr. 15:21
dep. 15:21
2 km
Vranje, Petlja
arr. 15:25
dep. 15:25
3 km
Suvi Dol, BAT
arr. 15:27
dep. 15:27
6 km
Bresnica kod Vranja
arr. 15:30
dep. 15:30
9 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 15:31
dep. 15:31
9.3 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 15:33
dep. 15:33
10 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 15:35
dep. 15:35
11 km
Vranjska Banja, Farma
arr. 15:37
dep. 15:37
11.4 km
Vranjska Banja, Staklara
arr. 15:38
dep. 15:38
12 km
Vranjska Banja, Rud. put
arr. 15:39
dep. 15:39
12.5 km
Vranjska Banja, V. magacin
arr. 15:41
dep. 15:41
13.4 km
Vranjska Banja, Komuna
arr. 15:42
dep. 15:42
14 km
Vranjska Banja, Skola
arr. 15:44
dep. 15:44
14.3 km
Vranjska Banja
arr. 15:45
14.5 km
17:20 17:50 (00:30)
CG
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, CG
dep. 17:20
Vranje, Bus station
arr. 17:23
dep. 17:23
1 km
Vranje, Kostana
arr. 17:24
dep. 17:24
1.5 km
Vranje, Alfa
arr. 17:26
dep. 17:26
2 km
Vranje, Petlja
arr. 17:30
dep. 17:30
3 km
Suvi Dol, BAT
arr. 17:32
dep. 17:32
6 km
Bresnica kod Vranja
arr. 17:35
dep. 17:35
9 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 17:36
dep. 17:36
9.3 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 17:38
dep. 17:38
10 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 17:40
dep. 17:40
11 km
Vranjska Banja, Farma
arr. 17:42
dep. 17:42
11.4 km
Vranjska Banja, Staklara
arr. 17:43
dep. 17:43
12 km
Vranjska Banja, Rud. put
arr. 17:44
dep. 17:44
12.5 km
Vranjska Banja, V. magacin
arr. 17:46
dep. 17:46
13.4 km
Vranjska Banja, Komuna
arr. 17:47
dep. 17:47
14 km
Vranjska Banja, Skola
arr. 17:49
dep. 17:49
14.3 km
Vranjska Banja
arr. 17:50
14.5 km
19:00 19:30 (00:30)
CG
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, CG
dep. 19:00
Vranje, Bus station
arr. 19:03
dep. 19:03
1 km
Vranje, Kostana
arr. 19:04
dep. 19:04
1.5 km
Vranje, Alfa
arr. 19:06
dep. 19:06
2 km
Vranje, Petlja
arr. 19:10
dep. 19:10
3 km
Suvi Dol, BAT
arr. 19:12
dep. 19:12
6 km
Bresnica kod Vranja
arr. 19:15
dep. 19:15
9 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 19:16
dep. 19:16
9.3 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 19:18
dep. 19:18
10 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 19:20
dep. 19:20
11 km
Vranjska Banja, Farma
arr. 19:22
dep. 19:22
11.4 km
Vranjska Banja, Staklara
arr. 19:23
dep. 19:23
12 km
Vranjska Banja, Rud. put
arr. 19:24
dep. 19:24
12.5 km
Vranjska Banja, V. magacin
arr. 19:26
dep. 19:26
13.4 km
Vranjska Banja, Komuna
arr. 19:27
dep. 19:27
14 km
Vranjska Banja, Skola
arr. 19:29
dep. 19:29
14.3 km
Vranjska Banja
arr. 19:30
14.5 km
19:40 20:15 (00:35)
Trikotaza
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Trikotaza
dep. 19:40
Vranje, CG
arr. 19:45
dep. 19:45
0.5 km
Vranje, Bus station
arr. 19:48
dep. 19:48
1 km
Vranje, Kostana
arr. 19:50
dep. 19:50
1.5 km
Vranje, Miv
arr. 19:52
dep. 19:52
2 km
Vranje, Petlja
arr. 19:54
dep. 19:54
3 km
Vranje, Simpo
arr. 19:55
dep. 19:55
4 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 19:57
dep. 19:57
5 km
Cukovac kod Vranja
arr. 20:02
dep. 20:02
7 km
Cukovac kod Vranja, 2
arr. 20:04
dep. 20:04
8 km
Toplac
arr. 20:06
dep. 20:06
9 km
Toplac, 2
arr. 20:08
dep. 20:08
10 km
Kumarevo kod Vranja
arr. 20:12
dep. 20:12
11 km
Kumarevo kod Vranja, 2
arr. 20:13
dep. 20:13
11.5 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 20:14
dep. 20:14
12 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 20:15
13 km
20:15 20:45 (00:30)
CG
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, CG
dep. 20:15
Vranje, Bus station
arr. 20:18
dep. 20:18
1 km
Vranje, Kostana
arr. 20:19
dep. 20:19
1.5 km
Vranje, Alfa
arr. 20:21
dep. 20:21
2 km
Vranje, Petlja
arr. 20:25
dep. 20:25
3 km
Suvi Dol, BAT
arr. 20:27
dep. 20:27
6 km
Bresnica kod Vranja
arr. 20:30
dep. 20:30
9 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 20:31
dep. 20:31
9.3 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 20:33
dep. 20:33
10 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 20:35
dep. 20:35
11 km
Vranjska Banja, Farma
arr. 20:37
dep. 20:37
11.4 km
Vranjska Banja, Staklara
arr. 20:38
dep. 20:38
12 km
Vranjska Banja, Rud. put
arr. 20:39
dep. 20:39
12.5 km
Vranjska Banja, V. magacin
arr. 20:41
dep. 20:41
13.4 km
Vranjska Banja, Komuna
arr. 20:42
dep. 20:42
14 km
Vranjska Banja, Skola
arr. 20:44
dep. 20:44
14.3 km
Vranjska Banja
arr. 20:45
14.5 km
22:15 22:45 (00:30)
CG
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, CG
dep. 22:15
Vranje, Bus station
arr. 22:18
dep. 22:18
1 km
Vranje, Kostana
arr. 22:19
dep. 22:19
1.5 km
Vranje, Alfa
arr. 22:21
dep. 22:21
2 km
Vranje, Petlja
arr. 22:25
dep. 22:25
3 km
Suvi Dol, BAT
arr. 22:27
dep. 22:27
6 km
Bresnica kod Vranja
arr. 22:30
dep. 22:30
9 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 22:31
dep. 22:31
9.3 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 22:33
dep. 22:33
10 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 22:35
dep. 22:35
11 km
Vranjska Banja, Farma
arr. 22:37
dep. 22:37
11.4 km
Vranjska Banja, Staklara
arr. 22:38
dep. 22:38
12 km
Vranjska Banja, Rud. put
arr. 22:39
dep. 22:39
12.5 km
Vranjska Banja, V. magacin
arr. 22:41
dep. 22:41
13.4 km
Vranjska Banja, Komuna
arr. 22:42
dep. 22:42
14 km
Vranjska Banja, Skola
arr. 22:44
dep. 22:44
14.3 km
Vranjska Banja
arr. 22:45
14.5 km

Naselja Vranje i Vranjska Banja su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vranje je u 02:38 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.