Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vranje - Veliko Ropotovo timetable

monday, 18.11.2019.
14:18 16:00 (01:42)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 14:18
Srpska Kuca
arr. 14:49
dep. 14:49
16 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 14:51
dep. 14:51
17.5 km
Bujanovac, Motel
arr. 14:53
dep. 14:53
19.6 km
Bujanovac, Center
arr. 14:55
dep. 14:55
20.7 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 15:00
dep. 15:00
21.8 km
Turija kod Bujanovca
arr. 15:05
dep. 15:05
24 km
Lucane
arr. 15:08
dep. 15:08
26 km
Sejace, Bresic
arr. 15:10
dep. 15:10
29 km
Konculj
arr. 15:15
dep. 15:15
32 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 15:25
dep. 15:25
38 km
Domorovce
arr. 15:30
dep. 15:30
39 km
Donje Korminjane
arr. 15:42
dep. 15:42
42.5 km
Gornje Korminjane
arr. 15:44
dep. 15:44
43 km
Ranilug
arr. 15:48
dep. 15:48
45 km
Ranilug, Pr.Put
arr. 15:50
dep. 15:50
45.5 km
Tomance kod Raniluga
arr. 15:55
dep. 15:55
48 km
Pancelo
arr. 15:57
dep. 15:57
49 km
Veliko Ropotovo
arr. 16:00
50 km
Vranje - Veliko Ropotovo timetable
Departures on: tuesday, 19.11.2019.
14:18 16:00 (01:42)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 14:18
Srpska Kuca
arr. 14:49
dep. 14:49
16 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 14:51
dep. 14:51
17.5 km
Bujanovac, Motel
arr. 14:53
dep. 14:53
19.6 km
Bujanovac, Center
arr. 14:55
dep. 14:55
20.7 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 15:00
dep. 15:00
21.8 km
Turija kod Bujanovca
arr. 15:05
dep. 15:05
24 km
Lucane
arr. 15:08
dep. 15:08
26 km
Sejace, Bresic
arr. 15:10
dep. 15:10
29 km
Konculj
arr. 15:15
dep. 15:15
32 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 15:25
dep. 15:25
38 km
Domorovce
arr. 15:30
dep. 15:30
39 km
Donje Korminjane
arr. 15:42
dep. 15:42
42.5 km
Gornje Korminjane
arr. 15:44
dep. 15:44
43 km
Ranilug
arr. 15:48
dep. 15:48
45 km
Ranilug, Pr.Put
arr. 15:50
dep. 15:50
45.5 km
Tomance kod Raniluga
arr. 15:55
dep. 15:55
48 km
Pancelo
arr. 15:57
dep. 15:57
49 km
Veliko Ropotovo
arr. 16:00
50 km
Vranje - Veliko Ropotovo timetable
Departures on: wednesday, 20.11.2019.
14:18 16:00 (01:42)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 14:18
Srpska Kuca
arr. 14:49
dep. 14:49
16 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 14:51
dep. 14:51
17.5 km
Bujanovac, Motel
arr. 14:53
dep. 14:53
19.6 km
Bujanovac, Center
arr. 14:55
dep. 14:55
20.7 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 15:00
dep. 15:00
21.8 km
Turija kod Bujanovca
arr. 15:05
dep. 15:05
24 km
Lucane
arr. 15:08
dep. 15:08
26 km
Sejace, Bresic
arr. 15:10
dep. 15:10
29 km
Konculj
arr. 15:15
dep. 15:15
32 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 15:25
dep. 15:25
38 km
Domorovce
arr. 15:30
dep. 15:30
39 km
Donje Korminjane
arr. 15:42
dep. 15:42
42.5 km
Gornje Korminjane
arr. 15:44
dep. 15:44
43 km
Ranilug
arr. 15:48
dep. 15:48
45 km
Ranilug, Pr.Put
arr. 15:50
dep. 15:50
45.5 km
Tomance kod Raniluga
arr. 15:55
dep. 15:55
48 km
Pancelo
arr. 15:57
dep. 15:57
49 km
Veliko Ropotovo
arr. 16:00
50 km
Vranje - Veliko Ropotovo timetable
Departures on: thursday, 21.11.2019.
14:18 16:00 (01:42)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 14:18
Srpska Kuca
arr. 14:49
dep. 14:49
16 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 14:51
dep. 14:51
17.5 km
Bujanovac, Motel
arr. 14:53
dep. 14:53
19.6 km
Bujanovac, Center
arr. 14:55
dep. 14:55
20.7 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 15:00
dep. 15:00
21.8 km
Turija kod Bujanovca
arr. 15:05
dep. 15:05
24 km
Lucane
arr. 15:08
dep. 15:08
26 km
Sejace, Bresic
arr. 15:10
dep. 15:10
29 km
Konculj
arr. 15:15
dep. 15:15
32 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 15:25
dep. 15:25
38 km
Domorovce
arr. 15:30
dep. 15:30
39 km
Donje Korminjane
arr. 15:42
dep. 15:42
42.5 km
Gornje Korminjane
arr. 15:44
dep. 15:44
43 km
Ranilug
arr. 15:48
dep. 15:48
45 km
Ranilug, Pr.Put
arr. 15:50
dep. 15:50
45.5 km
Tomance kod Raniluga
arr. 15:55
dep. 15:55
48 km
Pancelo
arr. 15:57
dep. 15:57
49 km
Veliko Ropotovo
arr. 16:00
50 km
Vranje - Veliko Ropotovo timetable
Departures on: friday, 22.11.2019.
14:18 16:00 (01:42)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 14:18
Srpska Kuca
arr. 14:49
dep. 14:49
16 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 14:51
dep. 14:51
17.5 km
Bujanovac, Motel
arr. 14:53
dep. 14:53
19.6 km
Bujanovac, Center
arr. 14:55
dep. 14:55
20.7 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 15:00
dep. 15:00
21.8 km
Turija kod Bujanovca
arr. 15:05
dep. 15:05
24 km
Lucane
arr. 15:08
dep. 15:08
26 km
Sejace, Bresic
arr. 15:10
dep. 15:10
29 km
Konculj
arr. 15:15
dep. 15:15
32 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 15:25
dep. 15:25
38 km
Domorovce
arr. 15:30
dep. 15:30
39 km
Donje Korminjane
arr. 15:42
dep. 15:42
42.5 km
Gornje Korminjane
arr. 15:44
dep. 15:44
43 km
Ranilug
arr. 15:48
dep. 15:48
45 km
Ranilug, Pr.Put
arr. 15:50
dep. 15:50
45.5 km
Tomance kod Raniluga
arr. 15:55
dep. 15:55
48 km
Pancelo
arr. 15:57
dep. 15:57
49 km
Veliko Ropotovo
arr. 16:00
50 km
Vranje - Veliko Ropotovo timetable
Departures on: saturday, 23.11.2019.
14:18 16:00 (01:42)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 14:18
Srpska Kuca
arr. 14:49
dep. 14:49
16 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 14:51
dep. 14:51
17.5 km
Bujanovac, Motel
arr. 14:53
dep. 14:53
19.6 km
Bujanovac, Center
arr. 14:55
dep. 14:55
20.7 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 15:00
dep. 15:00
21.8 km
Turija kod Bujanovca
arr. 15:05
dep. 15:05
24 km
Lucane
arr. 15:08
dep. 15:08
26 km
Sejace, Bresic
arr. 15:10
dep. 15:10
29 km
Konculj
arr. 15:15
dep. 15:15
32 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 15:25
dep. 15:25
38 km
Domorovce
arr. 15:30
dep. 15:30
39 km
Donje Korminjane
arr. 15:42
dep. 15:42
42.5 km
Gornje Korminjane
arr. 15:44
dep. 15:44
43 km
Ranilug
arr. 15:48
dep. 15:48
45 km
Ranilug, Pr.Put
arr. 15:50
dep. 15:50
45.5 km
Tomance kod Raniluga
arr. 15:55
dep. 15:55
48 km
Pancelo
arr. 15:57
dep. 15:57
49 km
Veliko Ropotovo
arr. 16:00
50 km
Vranje - Veliko Ropotovo timetable
Departures on: monday, 25.11.2019.
14:18 16:00 (01:42)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 14:18
Srpska Kuca
arr. 14:49
dep. 14:49
16 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 14:51
dep. 14:51
17.5 km
Bujanovac, Motel
arr. 14:53
dep. 14:53
19.6 km
Bujanovac, Center
arr. 14:55
dep. 14:55
20.7 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 15:00
dep. 15:00
21.8 km
Turija kod Bujanovca
arr. 15:05
dep. 15:05
24 km
Lucane
arr. 15:08
dep. 15:08
26 km
Sejace, Bresic
arr. 15:10
dep. 15:10
29 km
Konculj
arr. 15:15
dep. 15:15
32 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 15:25
dep. 15:25
38 km
Domorovce
arr. 15:30
dep. 15:30
39 km
Donje Korminjane
arr. 15:42
dep. 15:42
42.5 km
Gornje Korminjane
arr. 15:44
dep. 15:44
43 km
Ranilug
arr. 15:48
dep. 15:48
45 km
Ranilug, Pr.Put
arr. 15:50
dep. 15:50
45.5 km
Tomance kod Raniluga
arr. 15:55
dep. 15:55
48 km
Pancelo
arr. 15:57
dep. 15:57
49 km
Veliko Ropotovo
arr. 16:00
50 km

Naselja Vranje i Veliko Ropotovo su međusobno udaljena ~50 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 42min., a najduže 01h i 42min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vranje je u 14:18 h, dok je poslednji polazak u 14:18 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.