Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vranje - Toplac timetable

wednesday, 16.10.2019.
05:00 05:28 (00:28)
Trikotaza2
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia), subotom školskog danima u Srbiji.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Trikotaza
dep. 05:00
Vranje, CG
arr. 05:05
dep. 05:05
0.5 km
Vranje, Bus station
arr. 05:08
dep. 05:08
1 km
Vranje, Kostana
arr. 05:10
dep. 05:10
1.5 km
Vranje, Miv
arr. 05:12
dep. 05:12
2 km
Vranje, Petlja
arr. 05:14
dep. 05:14
3 km
Vranje, Simpo
arr. 05:15
dep. 05:15
4 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 05:17
dep. 05:17
5 km
Cukovac kod Vranja
arr. 05:22
dep. 05:22
7 km
Cukovac kod Vranja, 2
arr. 05:24
dep. 05:24
8 km
Toplac
arr. 05:26
dep. 05:26
9 km
Toplac, 2
arr. 05:28
10 km
08:30 08:55 (00:25)
Gornja carsija
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Gornja carsija
dep. 08:30
Vranje, SO Vranje
arr. 08:31
dep. 08:31
0.5 km
Vranje, Vatrogasni
arr. 08:33
dep. 08:33
1 km
Vranje, Kolubarska
arr. 08:36
dep. 08:36
2 km
Vranje, Bus station
arr. 08:39
dep. 08:39
2.5 km
Vranje, Kostana
arr. 08:41
dep. 08:41
3 km
Vranje, Alfa
arr. 08:43
dep. 08:43
3.5 km
Vranje, Petlja
arr. 08:45
dep. 08:45
4.3 km
Vranje, Simpo
arr. 08:47
dep. 08:47
5 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 08:49
dep. 08:49
5.5 km
Vranje, Rampa
arr. 08:51
dep. 08:51
6.3 km
Cukovac kod Vranja, Z
arr. 08:57
dep. 08:57
10 km
Toplac
arr. 08:55
9 km
10:00 10:28 (00:28)
Trikotaza2
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia), subotom školskog danima u Srbiji.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Trikotaza
dep. 10:00
Vranje, CG
arr. 10:05
dep. 10:05
0.5 km
Vranje, Bus station
arr. 10:08
dep. 10:08
1 km
Vranje, Kostana
arr. 10:10
dep. 10:10
1.5 km
Vranje, Miv
arr. 10:12
dep. 10:12
2 km
Vranje, Petlja
arr. 10:14
dep. 10:14
3 km
Vranje, Simpo
arr. 10:15
dep. 10:15
4 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 10:17
dep. 10:17
5 km
Cukovac kod Vranja
arr. 10:22
dep. 10:22
7 km
Cukovac kod Vranja, 2
arr. 10:24
dep. 10:24
8 km
Toplac
arr. 10:26
dep. 10:26
9 km
Toplac, 2
arr. 10:28
10 km
11:00 11:25 (00:25)
Gornja carsija
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia), subotom školskog danima u Srbiji.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Gornja carsija
dep. 11:00
Vranje, SO Vranje
arr. 11:01
dep. 11:01
0.5 km
Vranje, Vatrogasni
arr. 11:03
dep. 11:03
1 km
Vranje, Kolubarska
arr. 11:06
dep. 11:06
2 km
Vranje, Bus station
arr. 11:09
dep. 11:09
2.5 km
Vranje, Kostana
arr. 11:11
dep. 11:11
3 km
Vranje, Alfa
arr. 11:13
dep. 11:13
3.5 km
Vranje, Petlja
arr. 11:15
dep. 11:15
4.3 km
Vranje, Simpo
arr. 11:17
dep. 11:17
5 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 11:19
dep. 11:19
5.5 km
Vranje, Rampa
arr. 11:21
dep. 11:21
6.3 km
Cukovac kod Vranja, Z
arr. 11:23
dep. 11:23
8 km
Toplac
arr. 11:25
9 km
12:20 12:45 (00:25)
Gornja carsija
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Gornja carsija
dep. 12:20
Vranje, SO Vranje
arr. 12:21
dep. 12:21
0.5 km
Vranje, Vatrogasni
arr. 12:23
dep. 12:23
1 km
Vranje, Kolubarska
arr. 12:26
dep. 12:26
2 km
Vranje, Bus station
arr. 12:29
dep. 12:29
2.5 km
Vranje, Kostana
arr. 12:31
dep. 12:31
3 km
Vranje, Alfa
arr. 12:33
dep. 12:33
3.5 km
Vranje, Petlja
arr. 12:35
dep. 12:35
4.3 km
Vranje, Simpo
arr. 12:37
dep. 12:37
5 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 12:39
dep. 12:39
5.5 km
Vranje, Rampa
arr. 12:41
dep. 12:41
6.3 km
Cukovac kod Vranja, Z
arr. 12:47
dep. 12:47
10 km
Toplac
arr. 12:45
9 km
13:20 13:48 (00:28)
Trikotaza2
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Trikotaza
dep. 13:20
Vranje, CG
arr. 13:25
dep. 13:25
0.5 km
Vranje, Bus station
arr. 13:28
dep. 13:28
1 km
Vranje, Kostana
arr. 13:30
dep. 13:30
1.5 km
Vranje, Miv
arr. 13:32
dep. 13:32
2 km
Vranje, Petlja
arr. 13:34
dep. 13:34
3 km
Vranje, Simpo
arr. 13:35
dep. 13:35
4 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 13:37
dep. 13:37
5 km
Cukovac kod Vranja
arr. 13:42
dep. 13:42
7 km
Cukovac kod Vranja, 2
arr. 13:44
dep. 13:44
8 km
Toplac
arr. 13:46
dep. 13:46
9 km
Toplac, 2
arr. 13:48
10 km
15:10 15:50 (00:40)
Trikotaza2
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Trikotaza
dep. 15:10
Vranje, Industrijska zona (B)
arr. 15:15
dep. 15:15
0.2 km
Vranje, CG
arr. 15:25
dep. 15:25
0.5 km
Vranje, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
1 km
Vranje, Kostana
arr. 15:32
dep. 15:32
1.5 km
Vranje, Miv
arr. 15:34
dep. 15:34
2 km
Vranje, Petlja
arr. 15:36
dep. 15:36
3 km
Vranje, Simpo
arr. 15:37
dep. 15:37
4 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 15:39
dep. 15:39
5 km
Cukovac kod Vranja
arr. 15:44
dep. 15:44
7 km
Cukovac kod Vranja, 2
arr. 15:46
dep. 15:46
8 km
Toplac
arr. 15:48
dep. 15:48
9 km
Toplac, 2
arr. 15:50
10 km
15:30 15:55 (00:25)
Gornja carsija
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Gornja carsija
dep. 15:30
Vranje, SO Vranje
arr. 15:31
dep. 15:31
0.5 km
Vranje, Vatrogasni
arr. 15:33
dep. 15:33
1 km
Vranje, Kolubarska
arr. 15:36
dep. 15:36
2 km
Vranje, Bus station
arr. 15:39
dep. 15:39
2.5 km
Vranje, Kostana
arr. 15:41
dep. 15:41
3 km
Vranje, Alfa
arr. 15:43
dep. 15:43
3.5 km
Vranje, Petlja
arr. 15:45
dep. 15:45
4.3 km
Vranje, Simpo
arr. 15:47
dep. 15:47
5 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 15:49
dep. 15:49
5.5 km
Vranje, Rampa
arr. 15:51
dep. 15:51
6.3 km
Cukovac kod Vranja, Z
arr. 15:57
dep. 15:57
10 km
Toplac
arr. 15:55
9 km
19:40 20:08 (00:28)
Trikotaza2
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Trikotaza
dep. 19:40
Vranje, CG
arr. 19:45
dep. 19:45
0.5 km
Vranje, Bus station
arr. 19:48
dep. 19:48
1 km
Vranje, Kostana
arr. 19:50
dep. 19:50
1.5 km
Vranje, Miv
arr. 19:52
dep. 19:52
2 km
Vranje, Petlja
arr. 19:54
dep. 19:54
3 km
Vranje, Simpo
arr. 19:55
dep. 19:55
4 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 19:57
dep. 19:57
5 km
Cukovac kod Vranja
arr. 20:02
dep. 20:02
7 km
Cukovac kod Vranja, 2
arr. 20:04
dep. 20:04
8 km
Toplac
arr. 20:06
dep. 20:06
9 km
Toplac, 2
arr. 20:08
10 km
22:15 22:43 (00:28)
Trikotaza2
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Trikotaza
dep. 22:15
Vranje, CG
arr. 22:20
dep. 22:20
0.5 km
Vranje, Bus station
arr. 22:23
dep. 22:23
1 km
Vranje, Kostana
arr. 22:25
dep. 22:25
1.5 km
Vranje, Miv
arr. 22:27
dep. 22:27
2 km
Vranje, Petlja
arr. 22:29
dep. 22:29
3 km
Vranje, Simpo
arr. 22:30
dep. 22:30
4 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 22:32
dep. 22:32
5 km
Cukovac kod Vranja
arr. 22:37
dep. 22:37
7 km
Cukovac kod Vranja, 2
arr. 22:39
dep. 22:39
8 km
Toplac
arr. 22:41
dep. 22:41
9 km
Toplac, 2
arr. 22:43
10 km

Naselja Vranje i Toplac su međusobno udaljena ~10 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vranje je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.