Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vranje - Toplac timetable

monday, 15.07.2019.
08:30 08:55 (00:25)
Gornja carsija
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Gornja carsija
dep. 08:30
Vranje, SO Vranje
arr. 08:31
dep. 08:31
0.5 km
Vranje, Vatrogasni
arr. 08:33
dep. 08:33
1 km
Vranje, Kolubarska
arr. 08:36
dep. 08:36
2 km
Vranje, Bus station
arr. 08:39
dep. 08:39
2.5 km
Vranje, Kostana
arr. 08:41
dep. 08:41
3 km
Vranje, Alfa
arr. 08:43
dep. 08:43
3.5 km
Vranje, Petlja
arr. 08:45
dep. 08:45
4.3 km
Vranje, Simpo
arr. 08:47
dep. 08:47
5 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 08:49
dep. 08:49
5.5 km
Vranje, Rampa
arr. 08:51
dep. 08:51
6.3 km
Cukovac kod Vranja, Z
arr. 08:57
dep. 08:57
10 km
Toplac
arr. 08:55
9 km
12:20 12:45 (00:25)
Gornja carsija
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Gornja carsija
dep. 12:20
Vranje, SO Vranje
arr. 12:21
dep. 12:21
0.5 km
Vranje, Vatrogasni
arr. 12:23
dep. 12:23
1 km
Vranje, Kolubarska
arr. 12:26
dep. 12:26
2 km
Vranje, Bus station
arr. 12:29
dep. 12:29
2.5 km
Vranje, Kostana
arr. 12:31
dep. 12:31
3 km
Vranje, Alfa
arr. 12:33
dep. 12:33
3.5 km
Vranje, Petlja
arr. 12:35
dep. 12:35
4.3 km
Vranje, Simpo
arr. 12:37
dep. 12:37
5 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 12:39
dep. 12:39
5.5 km
Vranje, Rampa
arr. 12:41
dep. 12:41
6.3 km
Cukovac kod Vranja, Z
arr. 12:47
dep. 12:47
10 km
Toplac
arr. 12:45
9 km
15:30 15:55 (00:25)
Gornja carsija
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Gornja carsija
dep. 15:30
Vranje, SO Vranje
arr. 15:31
dep. 15:31
0.5 km
Vranje, Vatrogasni
arr. 15:33
dep. 15:33
1 km
Vranje, Kolubarska
arr. 15:36
dep. 15:36
2 km
Vranje, Bus station
arr. 15:39
dep. 15:39
2.5 km
Vranje, Kostana
arr. 15:41
dep. 15:41
3 km
Vranje, Alfa
arr. 15:43
dep. 15:43
3.5 km
Vranje, Petlja
arr. 15:45
dep. 15:45
4.3 km
Vranje, Simpo
arr. 15:47
dep. 15:47
5 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 15:49
dep. 15:49
5.5 km
Vranje, Rampa
arr. 15:51
dep. 15:51
6.3 km
Cukovac kod Vranja, Z
arr. 15:57
dep. 15:57
10 km
Toplac
arr. 15:55
9 km
19:40 20:08 (00:28)
Trikotaza
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Trikotaza
dep. 19:40
Vranje, CG
arr. 19:45
dep. 19:45
0.5 km
Vranje, Bus station
arr. 19:48
dep. 19:48
1 km
Vranje, Kostana
arr. 19:50
dep. 19:50
1.5 km
Vranje, Miv
arr. 19:52
dep. 19:52
2 km
Vranje, Petlja
arr. 19:54
dep. 19:54
3 km
Vranje, Simpo
arr. 19:55
dep. 19:55
4 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 19:57
dep. 19:57
5 km
Cukovac kod Vranja
arr. 20:02
dep. 20:02
7 km
Cukovac kod Vranja, 2
arr. 20:04
dep. 20:04
8 km
Toplac
arr. 20:06
dep. 20:06
9 km
Toplac, 2
arr. 20:08
10 km
Vranje - Toplac timetable
Departures on: tuesday, 16.07.2019.
08:30 08:55 (00:25)
Gornja carsija
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Gornja carsija
dep. 08:30
Vranje, SO Vranje
arr. 08:31
dep. 08:31
0.5 km
Vranje, Vatrogasni
arr. 08:33
dep. 08:33
1 km
Vranje, Kolubarska
arr. 08:36
dep. 08:36
2 km
Vranje, Bus station
arr. 08:39
dep. 08:39
2.5 km
Vranje, Kostana
arr. 08:41
dep. 08:41
3 km
Vranje, Alfa
arr. 08:43
dep. 08:43
3.5 km
Vranje, Petlja
arr. 08:45
dep. 08:45
4.3 km
Vranje, Simpo
arr. 08:47
dep. 08:47
5 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 08:49
dep. 08:49
5.5 km
Vranje, Rampa
arr. 08:51
dep. 08:51
6.3 km
Cukovac kod Vranja, Z
arr. 08:57
dep. 08:57
10 km
Toplac
arr. 08:55
9 km
12:20 12:45 (00:25)
Gornja carsija
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Gornja carsija
dep. 12:20
Vranje, SO Vranje
arr. 12:21
dep. 12:21
0.5 km
Vranje, Vatrogasni
arr. 12:23
dep. 12:23
1 km
Vranje, Kolubarska
arr. 12:26
dep. 12:26
2 km
Vranje, Bus station
arr. 12:29
dep. 12:29
2.5 km
Vranje, Kostana
arr. 12:31
dep. 12:31
3 km
Vranje, Alfa
arr. 12:33
dep. 12:33
3.5 km
Vranje, Petlja
arr. 12:35
dep. 12:35
4.3 km
Vranje, Simpo
arr. 12:37
dep. 12:37
5 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 12:39
dep. 12:39
5.5 km
Vranje, Rampa
arr. 12:41
dep. 12:41
6.3 km
Cukovac kod Vranja, Z
arr. 12:47
dep. 12:47
10 km
Toplac
arr. 12:45
9 km
15:30 15:55 (00:25)
Gornja carsija
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Gornja carsija
dep. 15:30
Vranje, SO Vranje
arr. 15:31
dep. 15:31
0.5 km
Vranje, Vatrogasni
arr. 15:33
dep. 15:33
1 km
Vranje, Kolubarska
arr. 15:36
dep. 15:36
2 km
Vranje, Bus station
arr. 15:39
dep. 15:39
2.5 km
Vranje, Kostana
arr. 15:41
dep. 15:41
3 km
Vranje, Alfa
arr. 15:43
dep. 15:43
3.5 km
Vranje, Petlja
arr. 15:45
dep. 15:45
4.3 km
Vranje, Simpo
arr. 15:47
dep. 15:47
5 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 15:49
dep. 15:49
5.5 km
Vranje, Rampa
arr. 15:51
dep. 15:51
6.3 km
Cukovac kod Vranja, Z
arr. 15:57
dep. 15:57
10 km
Toplac
arr. 15:55
9 km
19:40 20:08 (00:28)
Trikotaza
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Trikotaza
dep. 19:40
Vranje, CG
arr. 19:45
dep. 19:45
0.5 km
Vranje, Bus station
arr. 19:48
dep. 19:48
1 km
Vranje, Kostana
arr. 19:50
dep. 19:50
1.5 km
Vranje, Miv
arr. 19:52
dep. 19:52
2 km
Vranje, Petlja
arr. 19:54
dep. 19:54
3 km
Vranje, Simpo
arr. 19:55
dep. 19:55
4 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 19:57
dep. 19:57
5 km
Cukovac kod Vranja
arr. 20:02
dep. 20:02
7 km
Cukovac kod Vranja, 2
arr. 20:04
dep. 20:04
8 km
Toplac
arr. 20:06
dep. 20:06
9 km
Toplac, 2
arr. 20:08
10 km

Naselja Vranje i Toplac su međusobno udaljena ~10 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 28min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vranje je u 08:30 h, dok je poslednji polazak u 19:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.