Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vranje - Suva Morava timetable

monday, 15.07.2019.
04:35 05:00 (00:25)
Railway station
The timetable is valid until: 16.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Railway station
dep. 04:35
Vranjska Banja, Railway station
arr. 04:40
dep. 04:41
8 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Railway station
arr. 04:48
dep. 04:48
14 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Railway station
arr. 04:51
dep. 04:51
16 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Railway station - Lepenicki most
arr. 04:56
dep. 04:56
20 km
Suva Morava, Railway station
arr. 05:00
22 km
04:45 05:33 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 04:45
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 05:13
dep. 05:13
14.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 05:15
dep. 05:15
15 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 05:18
dep. 05:18
16.2 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 05:22
dep. 05:22
17.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 05:23
dep. 05:23
18.9 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 05:25
dep. 05:25
19.6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vid. dolina
arr. 05:27
dep. 05:27
21.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 05:28
dep. 05:28
22 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 05:29
dep. 05:29
22.7 km
Suva Morava
arr. 05:30
dep. 05:30
23.8 km
Suva Morava, Most
arr. 05:33
24.9 km
05:00 05:36 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 05:00
Bresnica kod Vranja
arr. 05:13
dep. 05:13
6.9 km
Mazarac
arr. 05:18
dep. 05:18
11.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, 1
arr. 05:21
dep. 05:21
13.2 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 05:22
dep. 05:22
13.9 km
Priboj kod Vladicinog Hana, 2
arr. 05:23
dep. 05:23
14.3 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 05:24
dep. 05:24
15 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 05:26
dep. 05:26
16.3 km
Stubal kod Vladicinog Hana, 2
arr. 05:27
dep. 05:27
17.2 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 05:28
dep. 05:28
17.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 05:29
dep. 05:29
18.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vid. dolina
arr. 05:31
dep. 05:31
20 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 05:32
dep. 05:32
20.6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 05:33
dep. 05:33
21.2 km
Suva Morava, 2
arr. 05:35
dep. 05:35
22.6 km
Suva Morava
arr. 05:36
23.4 km
06:05 06:53 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:05
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 06:33
dep. 06:33
14.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 06:35
dep. 06:35
15 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 06:38
dep. 06:38
16.2 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 06:42
dep. 06:42
17.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 06:43
dep. 06:43
18.9 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 06:45
dep. 06:45
19.6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vid. dolina
arr. 06:47
dep. 06:47
21.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 06:48
dep. 06:48
22 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 06:49
dep. 06:49
22.7 km
Suva Morava
arr. 06:50
dep. 06:50
23.8 km
Suva Morava, Most
arr. 06:53
24.9 km
06:55 07:43 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:55
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 07:23
dep. 07:23
14.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 07:25
dep. 07:25
15 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 07:28
dep. 07:28
16.2 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 07:32
dep. 07:32
17.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 07:33
dep. 07:33
18.9 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 07:35
dep. 07:35
19.6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vid. dolina
arr. 07:37
dep. 07:37
21.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 07:38
dep. 07:38
22 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 07:39
dep. 07:39
22.7 km
Suva Morava
arr. 07:40
dep. 07:40
23.8 km
Suva Morava, Most
arr. 07:43
24.9 km
07:15 07:51 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 07:15
Bresnica kod Vranja
arr. 07:28
dep. 07:28
6.9 km
Mazarac
arr. 07:33
dep. 07:33
11.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, 1
arr. 07:36
dep. 07:36
13.2 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 07:37
dep. 07:37
13.9 km
Priboj kod Vladicinog Hana, 2
arr. 07:38
dep. 07:38
14.3 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 07:39
dep. 07:39
15 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 07:41
dep. 07:41
16.3 km
Stubal kod Vladicinog Hana, 2
arr. 07:42
dep. 07:42
17.2 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 07:43
dep. 07:43
17.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 07:44
dep. 07:44
18.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vid. dolina
arr. 07:46
dep. 07:46
20 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 07:47
dep. 07:47
20.6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 07:48
dep. 07:48
21.2 km
Suva Morava, 2
arr. 07:50
dep. 07:50
22.6 km
Suva Morava
arr. 07:51
23.4 km
08:30 09:18 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 08:30
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 08:58
dep. 08:58
14.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 09:00
dep. 09:00
15 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 09:03
dep. 09:03
16.2 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 09:07
dep. 09:07
17.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 09:08
dep. 09:08
18.9 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 09:10
dep. 09:10
19.6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vid. dolina
arr. 09:12
dep. 09:12
21.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 09:13
dep. 09:13
22 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 09:14
dep. 09:14
22.7 km
Suva Morava
arr. 09:15
dep. 09:15
23.8 km
Suva Morava, Most
arr. 09:18
24.9 km
10:45 11:33 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 10:45
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 11:13
dep. 11:13
14.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 11:15
dep. 11:15
15 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 11:18
dep. 11:18
16.2 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 11:22
dep. 11:22
17.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 11:23
dep. 11:23
18.9 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 11:25
dep. 11:25
19.6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vid. dolina
arr. 11:27
dep. 11:27
21.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 11:28
dep. 11:28
22 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 11:29
dep. 11:29
22.7 km
Suva Morava
arr. 11:30
dep. 11:30
23.8 km
Suva Morava, Most
arr. 11:33
24.9 km
12:45 13:33 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 12:45
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 13:13
dep. 13:13
14.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 13:15
dep. 13:15
15 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 13:18
dep. 13:18
16.2 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 13:22
dep. 13:22
17.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 13:23
dep. 13:23
18.9 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 13:25
dep. 13:25
19.6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vid. dolina
arr. 13:27
dep. 13:27
21.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 13:28
dep. 13:28
22 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 13:29
dep. 13:29
22.7 km
Suva Morava
arr. 13:30
dep. 13:30
23.8 km
Suva Morava, Most
arr. 13:33
24.9 km
13:00 13:26 (00:26)
Railway station
The timetable is valid until: 16.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Railway station
dep. 13:00
Vranjska Banja, Railway station
arr. 13:05
dep. 13:06
8 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Railway station
arr. 13:13
dep. 13:14
14 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Railway station
arr. 13:17
dep. 13:17
16 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Railway station - Lepenicki most
arr. 13:22
dep. 13:22
20 km
Suva Morava, Railway station
arr. 13:26
22 km
13:00 13:36 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 13:00
Bresnica kod Vranja
arr. 13:13
dep. 13:13
6.9 km
Mazarac
arr. 13:18
dep. 13:18
11.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, 1
arr. 13:21
dep. 13:21
13.2 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 13:22
dep. 13:22
13.9 km
Priboj kod Vladicinog Hana, 2
arr. 13:23
dep. 13:23
14.3 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 13:24
dep. 13:24
15 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 13:26
dep. 13:26
16.3 km
Stubal kod Vladicinog Hana, 2
arr. 13:27
dep. 13:27
17.2 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 13:28
dep. 13:28
17.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 13:29
dep. 13:29
18.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vid. dolina
arr. 13:31
dep. 13:31
20 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 13:32
dep. 13:32
20.6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 13:33
dep. 13:33
21.2 km
Suva Morava, 2
arr. 13:35
dep. 13:35
22.6 km
Suva Morava
arr. 13:36
23.4 km
14:20 15:08 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 14:20
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 14:48
dep. 14:48
14.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 14:50
dep. 14:50
15 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 14:53
dep. 14:53
16.2 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 14:57
dep. 14:57
17.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 14:58
dep. 14:58
18.9 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 15:00
dep. 15:00
19.6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vid. dolina
arr. 15:02
dep. 15:02
21.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 15:03
dep. 15:03
22 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 15:04
dep. 15:04
22.7 km
Suva Morava
arr. 15:05
dep. 15:05
23.8 km
Suva Morava, Most
arr. 15:08
24.9 km
15:30 16:18 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 15:30
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 15:58
dep. 15:58
14.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 16:00
dep. 16:00
15 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 16:03
dep. 16:03
16.2 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 16:07
dep. 16:07
17.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 16:08
dep. 16:08
18.9 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 16:10
dep. 16:10
19.6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vid. dolina
arr. 16:12
dep. 16:12
21.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 16:13
dep. 16:13
22 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 16:14
dep. 16:14
22.7 km
Suva Morava
arr. 16:15
dep. 16:15
23.8 km
Suva Morava, Most
arr. 16:18
24.9 km
17:30 18:18 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 17:30
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 17:58
dep. 17:58
14.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 18:00
dep. 18:00
15 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 18:03
dep. 18:03
16.2 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 18:07
dep. 18:07
17.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 18:08
dep. 18:08
18.9 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 18:10
dep. 18:10
19.6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vid. dolina
arr. 18:12
dep. 18:12
21.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 18:13
dep. 18:13
22 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 18:14
dep. 18:14
22.7 km
Suva Morava
arr. 18:15
dep. 18:15
23.8 km
Suva Morava, Most
arr. 18:18
24.9 km
19:30 20:18 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 19:30
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 19:58
dep. 19:58
14.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 20:00
dep. 20:00
15 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 20:03
dep. 20:03
16.2 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 20:07
dep. 20:07
17.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 20:08
dep. 20:08
18.9 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 20:10
dep. 20:10
19.6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vid. dolina
arr. 20:12
dep. 20:12
21.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 20:13
dep. 20:13
22 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 20:14
dep. 20:14
22.7 km
Suva Morava
arr. 20:15
dep. 20:15
23.8 km
Suva Morava, Most
arr. 20:18
24.9 km
20:45 21:33 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 20:45
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 21:13
dep. 21:13
14.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 21:15
dep. 21:15
15 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 21:18
dep. 21:18
16.2 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 21:22
dep. 21:22
17.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 21:23
dep. 21:23
18.9 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 21:25
dep. 21:25
19.6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vid. dolina
arr. 21:27
dep. 21:27
21.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 21:28
dep. 21:28
22 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 21:29
dep. 21:29
22.7 km
Suva Morava
arr. 21:30
dep. 21:30
23.8 km
Suva Morava, Most
arr. 21:33
24.9 km
21:00 21:36 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 21:00
Bresnica kod Vranja
arr. 21:13
dep. 21:13
6.9 km
Mazarac
arr. 21:18
dep. 21:18
11.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, 1
arr. 21:21
dep. 21:21
13.2 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 21:22
dep. 21:22
13.9 km
Priboj kod Vladicinog Hana, 2
arr. 21:23
dep. 21:23
14.3 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 21:24
dep. 21:24
15 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 21:26
dep. 21:26
16.3 km
Stubal kod Vladicinog Hana, 2
arr. 21:27
dep. 21:27
17.2 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 21:28
dep. 21:28
17.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 21:29
dep. 21:29
18.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vid. dolina
arr. 21:31
dep. 21:31
20 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 21:32
dep. 21:32
20.6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 21:33
dep. 21:33
21.2 km
Suva Morava, 2
arr. 21:35
dep. 21:35
22.6 km
Suva Morava
arr. 21:36
23.4 km
22:20 23:08 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 22:20
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 22:48
dep. 22:48
14.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 22:50
dep. 22:50
15 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 22:53
dep. 22:53
16.2 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 22:57
dep. 22:57
17.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 22:58
dep. 22:58
18.9 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 23:00
dep. 23:00
19.6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vid. dolina
arr. 23:02
dep. 23:02
21.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 23:03
dep. 23:03
22 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 23:04
dep. 23:04
22.7 km
Suva Morava
arr. 23:05
dep. 23:05
23.8 km
Suva Morava, Most
arr. 23:08
24.9 km

Naselja Vranje i Suva Morava su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 48min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vranje je u 04:35 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.