Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vranje - Suva Morava timetable

sunday, 20.10.2019.
02:38 03:03 (00:25)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Railway station
dep. 02:38
Vranjska Banja, Railway station
arr. 02:43
dep. 02:43
8 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Railway station
arr. 02:50
dep. 02:51
14 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Railway station
arr. 02:54
dep. 02:54
16 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Railway station - Lepenicki most
arr. 02:59
dep. 02:59
20 km
Suva Morava, Railway station
arr. 03:03
22 km
05:00 05:36 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 05:00
Bresnica kod Vranja
arr. 05:13
dep. 05:13
6.9 km
Mazarac
arr. 05:18
dep. 05:18
11.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, 1
arr. 05:21
dep. 05:21
13.2 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 05:22
dep. 05:22
13.9 km
Priboj kod Vladicinog Hana, 2
arr. 05:23
dep. 05:23
14.3 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 05:24
dep. 05:24
15 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 05:26
dep. 05:26
16.3 km
Stubal kod Vladicinog Hana, 2
arr. 05:27
dep. 05:27
17.2 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 05:28
dep. 05:28
17.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 05:29
dep. 05:29
18.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vidina dolina
arr. 05:31
dep. 05:31
20 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 05:32
dep. 05:32
20.6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 05:33
dep. 05:33
21.2 km
Suva Morava, 2
arr. 05:35
dep. 05:35
22.6 km
Suva Morava
arr. 05:36
23.4 km
06:05 06:53 (00:48)
Bus stationMost
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:05
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 06:33
dep. 06:33
14.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 06:35
dep. 06:35
15 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 06:38
dep. 06:38
16.2 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 06:42
dep. 06:42
17.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 06:43
dep. 06:43
18.9 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 06:45
dep. 06:45
19.6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vidina dolina
arr. 06:47
dep. 06:47
21.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 06:48
dep. 06:48
22 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 06:49
dep. 06:49
22.7 km
Suva Morava
arr. 06:50
dep. 06:50
23.8 km
Suva Morava, Most
arr. 06:53
24.9 km
07:15 07:51 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 07:15
Bresnica kod Vranja
arr. 07:28
dep. 07:28
6.9 km
Mazarac
arr. 07:33
dep. 07:33
11.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, 1
arr. 07:36
dep. 07:36
13.2 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 07:37
dep. 07:37
13.9 km
Priboj kod Vladicinog Hana, 2
arr. 07:38
dep. 07:38
14.3 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 07:39
dep. 07:39
15 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 07:41
dep. 07:41
16.3 km
Stubal kod Vladicinog Hana, 2
arr. 07:42
dep. 07:42
17.2 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 07:43
dep. 07:43
17.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 07:44
dep. 07:44
18.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vidina dolina
arr. 07:46
dep. 07:46
20 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 07:47
dep. 07:47
20.6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 07:48
dep. 07:48
21.2 km
Suva Morava, 2
arr. 07:50
dep. 07:50
22.6 km
Suva Morava
arr. 07:51
23.4 km
08:30 09:18 (00:48)
Bus stationMost
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 08:30
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 08:58
dep. 08:58
14.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 09:00
dep. 09:00
15 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 09:03
dep. 09:03
16.2 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 09:07
dep. 09:07
17.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 09:08
dep. 09:08
18.9 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 09:10
dep. 09:10
19.6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vidina dolina
arr. 09:12
dep. 09:12
21.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 09:13
dep. 09:13
22 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 09:14
dep. 09:14
22.7 km
Suva Morava
arr. 09:15
dep. 09:15
23.8 km
Suva Morava, Most
arr. 09:18
24.9 km
11:50 12:16 (00:26)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Railway station
dep. 11:50
Vranjska Banja, Railway station
arr. 11:55
dep. 11:56
8 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Railway station
arr. 12:03
dep. 12:04
14 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Railway station
arr. 12:07
dep. 12:07
16 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Railway station - Lepenicki most
arr. 12:12
dep. 12:12
20 km
Suva Morava, Railway station
arr. 12:16
22 km
12:45 13:33 (00:48)
Bus stationMost
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 12:45
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 13:13
dep. 13:13
14.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 13:15
dep. 13:15
15 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 13:18
dep. 13:18
16.2 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 13:22
dep. 13:22
17.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 13:23
dep. 13:23
18.9 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 13:25
dep. 13:25
19.6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vidina dolina
arr. 13:27
dep. 13:27
21.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 13:28
dep. 13:28
22 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 13:29
dep. 13:29
22.7 km
Suva Morava
arr. 13:30
dep. 13:30
23.8 km
Suva Morava, Most
arr. 13:33
24.9 km
13:00 13:36 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 13:00
Bresnica kod Vranja
arr. 13:13
dep. 13:13
6.9 km
Mazarac
arr. 13:18
dep. 13:18
11.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, 1
arr. 13:21
dep. 13:21
13.2 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 13:22
dep. 13:22
13.9 km
Priboj kod Vladicinog Hana, 2
arr. 13:23
dep. 13:23
14.3 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 13:24
dep. 13:24
15 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 13:26
dep. 13:26
16.3 km
Stubal kod Vladicinog Hana, 2
arr. 13:27
dep. 13:27
17.2 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 13:28
dep. 13:28
17.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 13:29
dep. 13:29
18.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vidina dolina
arr. 13:31
dep. 13:31
20 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 13:32
dep. 13:32
20.6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 13:33
dep. 13:33
21.2 km
Suva Morava, 2
arr. 13:35
dep. 13:35
22.6 km
Suva Morava
arr. 13:36
23.4 km
15:30 16:18 (00:48)
Bus stationMost
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 15:30
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 15:58
dep. 15:58
14.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 16:00
dep. 16:00
15 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 16:03
dep. 16:03
16.2 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 16:07
dep. 16:07
17.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 16:08
dep. 16:08
18.9 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 16:10
dep. 16:10
19.6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vidina dolina
arr. 16:12
dep. 16:12
21.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 16:13
dep. 16:13
22 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 16:14
dep. 16:14
22.7 km
Suva Morava
arr. 16:15
dep. 16:15
23.8 km
Suva Morava, Most
arr. 16:18
24.9 km
19:30 20:18 (00:48)
Bus stationMost
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 19:30
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 19:58
dep. 19:58
14.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 20:00
dep. 20:00
15 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 20:03
dep. 20:03
16.2 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 20:07
dep. 20:07
17.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 20:08
dep. 20:08
18.9 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 20:10
dep. 20:10
19.6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vidina dolina
arr. 20:12
dep. 20:12
21.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 20:13
dep. 20:13
22 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 20:14
dep. 20:14
22.7 km
Suva Morava
arr. 20:15
dep. 20:15
23.8 km
Suva Morava, Most
arr. 20:18
24.9 km
21:00 21:36 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 21:00
Bresnica kod Vranja
arr. 21:13
dep. 21:13
6.9 km
Mazarac
arr. 21:18
dep. 21:18
11.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, 1
arr. 21:21
dep. 21:21
13.2 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 21:22
dep. 21:22
13.9 km
Priboj kod Vladicinog Hana, 2
arr. 21:23
dep. 21:23
14.3 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 21:24
dep. 21:24
15 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 21:26
dep. 21:26
16.3 km
Stubal kod Vladicinog Hana, 2
arr. 21:27
dep. 21:27
17.2 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 21:28
dep. 21:28
17.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 21:29
dep. 21:29
18.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vidina dolina
arr. 21:31
dep. 21:31
20 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 21:32
dep. 21:32
20.6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 21:33
dep. 21:33
21.2 km
Suva Morava, 2
arr. 21:35
dep. 21:35
22.6 km
Suva Morava
arr. 21:36
23.4 km

Naselja Vranje i Suva Morava su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 48min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vranje je u 02:38 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.