Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vranje - Suva Morava timetable

thursday, 18.08.2022.
04:45 05:33 (00:48)
Bus stationMost
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 04:45
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 05:13
dep. 05:13
14.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 05:15
dep. 05:15
15 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 05:18
dep. 05:18
16.2 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 05:22
dep. 05:22
17.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 05:23
dep. 05:23
18.9 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 05:25
dep. 05:25
19.6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vidina dolina
arr. 05:27
dep. 05:27
21.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 05:28
dep. 05:28
22 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 05:29
dep. 05:29
22.7 km
Suva Morava
arr. 05:30
dep. 05:30
23.8 km
Suva Morava, Most
arr. 05:33
24.9 km
05:00 05:36 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 05:00
Bresnica kod Vranja
arr. 05:13
dep. 05:13
6.9 km
Mazarac
arr. 05:18
dep. 05:18
11.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, 1
arr. 05:21
dep. 05:21
13.2 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 05:22
dep. 05:22
13.9 km
Priboj kod Vladicinog Hana, 2
arr. 05:23
dep. 05:23
14.3 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 05:24
dep. 05:24
15 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 05:26
dep. 05:26
16.3 km
Stubal kod Vladicinog Hana, 2
arr. 05:27
dep. 05:27
17.2 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 05:28
dep. 05:28
17.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 05:29
dep. 05:29
18.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vidina dolina
arr. 05:31
dep. 05:31
20 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 05:32
dep. 05:32
20.6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 05:33
dep. 05:33
21.2 km
Suva Morava, 2
arr. 05:35
dep. 05:35
22.6 km
Suva Morava
arr. 05:36
23.4 km
06:05 06:53 (00:48)
Bus stationMost
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:05
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 06:33
dep. 06:33
14.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 06:35
dep. 06:35
15 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 06:38
dep. 06:38
16.2 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 06:42
dep. 06:42
17.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 06:43
dep. 06:43
18.9 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 06:45
dep. 06:45
19.6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vidina dolina
arr. 06:47
dep. 06:47
21.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 06:48
dep. 06:48
22 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 06:49
dep. 06:49
22.7 km
Suva Morava
arr. 06:50
dep. 06:50
23.8 km
Suva Morava, Most
arr. 06:53
24.9 km
07:00 07:48 (00:48)
Bus stationMost
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 07:00
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 07:28
dep. 07:28
14.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 07:30
dep. 07:30
15 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 07:33
dep. 07:33
16.2 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 07:37
dep. 07:37
17.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 07:38
dep. 07:38
18.9 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 07:40
dep. 07:40
19.6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vidina dolina
arr. 07:42
dep. 07:42
21.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 07:43
dep. 07:43
22 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 07:44
dep. 07:44
22.7 km
Suva Morava
arr. 07:45
dep. 07:45
23.8 km
Suva Morava, Most
arr. 07:48
24.9 km
10:55 11:43 (00:48)
Bus stationMost
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 10:55
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 11:23
dep. 11:23
14.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 11:25
dep. 11:25
15 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 11:28
dep. 11:28
16.2 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 11:32
dep. 11:32
17.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 11:33
dep. 11:33
18.9 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 11:35
dep. 11:35
19.6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vidina dolina
arr. 11:37
dep. 11:37
21.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 11:38
dep. 11:38
22 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 11:39
dep. 11:39
22.7 km
Suva Morava
arr. 11:40
dep. 11:40
23.8 km
Suva Morava, Most
arr. 11:43
24.9 km
12:45 13:33 (00:48)
Bus stationMost
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 12:45
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 13:13
dep. 13:13
14.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 13:15
dep. 13:15
15 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 13:18
dep. 13:18
16.2 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 13:22
dep. 13:22
17.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 13:23
dep. 13:23
18.9 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 13:25
dep. 13:25
19.6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vidina dolina
arr. 13:27
dep. 13:27
21.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 13:28
dep. 13:28
22 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 13:29
dep. 13:29
22.7 km
Suva Morava
arr. 13:30
dep. 13:30
23.8 km
Suva Morava, Most
arr. 13:33
24.9 km
14:20 15:08 (00:48)
Bus stationMost
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 14:20
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 14:48
dep. 14:48
14.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 14:50
dep. 14:50
15 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 14:53
dep. 14:53
16.2 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 14:57
dep. 14:57
17.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 14:58
dep. 14:58
18.9 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 15:00
dep. 15:00
19.6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vidina dolina
arr. 15:02
dep. 15:02
21.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 15:03
dep. 15:03
22 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 15:04
dep. 15:04
22.7 km
Suva Morava
arr. 15:05
dep. 15:05
23.8 km
Suva Morava, Most
arr. 15:08
24.9 km
15:30 16:18 (00:48)
Bus stationMost
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 15:30
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 15:58
dep. 15:58
14.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 16:00
dep. 16:00
15 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 16:03
dep. 16:03
16.2 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 16:07
dep. 16:07
17.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 16:08
dep. 16:08
18.9 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 16:10
dep. 16:10
19.6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vidina dolina
arr. 16:12
dep. 16:12
21.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 16:13
dep. 16:13
22 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 16:14
dep. 16:14
22.7 km
Suva Morava
arr. 16:15
dep. 16:15
23.8 km
Suva Morava, Most
arr. 16:18
24.9 km
19:30 20:18 (00:48)
Bus stationMost
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 19:30
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 19:58
dep. 19:58
14.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 20:00
dep. 20:00
15 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 20:03
dep. 20:03
16.2 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 20:07
dep. 20:07
17.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 20:08
dep. 20:08
18.9 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 20:10
dep. 20:10
19.6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vidina dolina
arr. 20:12
dep. 20:12
21.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 20:13
dep. 20:13
22 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 20:14
dep. 20:14
22.7 km
Suva Morava
arr. 20:15
dep. 20:15
23.8 km
Suva Morava, Most
arr. 20:18
24.9 km
22:20 23:08 (00:48)
Bus stationMost
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 22:20
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 22:48
dep. 22:48
14.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 22:50
dep. 22:50
15 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 22:53
dep. 22:53
16.2 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 22:57
dep. 22:57
17.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 22:58
dep. 22:58
18.9 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 23:00
dep. 23:00
19.6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vidina dolina
arr. 23:02
dep. 23:02
21.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 23:03
dep. 23:03
22 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 23:04
dep. 23:04
22.7 km
Suva Morava
arr. 23:05
dep. 23:05
23.8 km
Suva Morava, Most
arr. 23:08
24.9 km

Naselja Vranje i Suva Morava su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 36min., a najduže 48min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vranje je u 04:45 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.