Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vranje - Rajince timetable

tuesday, 16.07.2019.
05:40 06:30 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 05:40
Srpska Kuca
arr. 06:04
dep. 06:04
16 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 06:06
dep. 06:06
18 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 06:08
dep. 06:08
20 km
Bujanovac, Center
arr. 06:10
dep. 06:10
21 km
Bujanovac, Motel
arr. 06:12
dep. 06:12
22 km
Levosoje
arr. 06:15
dep. 06:15
24 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 06:20
dep. 06:20
28 km
Samoljica
arr. 06:25
dep. 06:25
31 km
Rajince, P
arr. 06:30
33 km
06:30 07:05 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:30
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 06:49
dep. 06:49
16.8 km
Bujanovac, Simpo
arr. 06:53
dep. 06:53
18.7 km
Levosoje, Rampa
arr. 06:54
dep. 06:54
19.7 km
Levosoje
arr. 06:55
dep. 06:55
20.5 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 06:59
dep. 06:59
23.6 km
Samoljica
arr. 07:02
dep. 07:02
26.3 km
Rajince, P
arr. 07:05
28.2 km
06:30 07:09 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:30
Vranje, Pumpa
arr. 06:34
dep. 06:34
1.4 km
Donji Neradovac
arr. 06:38
dep. 06:38
5.5 km
Davidovac kod Vranja
arr. 06:42
dep. 06:42
10.8 km
Srpska Kuca
arr. 06:45
dep. 06:45
12.9 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 07:03
dep. 07:03
24.2 km
Samoljica
arr. 07:06
dep. 07:06
27.8 km
Rajince, P
arr. 07:09
29 km
12:30 13:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 12:30
Srpska Kuca
arr. 12:54
dep. 12:54
16 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 12:56
dep. 12:56
18 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 12:58
dep. 12:58
20 km
Bujanovac, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
21 km
Bujanovac, Motel
arr. 13:02
dep. 13:02
22 km
Levosoje
arr. 13:05
dep. 13:05
24 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 13:10
dep. 13:10
28 km
Samoljica
arr. 13:15
dep. 13:15
31 km
Rajince, P
arr. 13:20
33 km
13:00 14:01 (01:01)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 13:00
Vranje, Pumpa
arr. 13:04
dep. 13:04
1.4 km
Donji Neradovac
arr. 13:08
dep. 13:08
5.5 km
Davidovac kod Vranja
arr. 13:12
dep. 13:12
10.8 km
Srpska Kuca
arr. 13:15
dep. 13:15
12.8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 13:23
dep. 13:23
17.3 km
Bujanovac, Simpo
arr. 13:28
dep. 13:28
18.9 km
Levosoje, Rampa
arr. 13:30
dep. 13:30
20.2 km
Levosoje, Skola
arr. 13:32
dep. 13:32
20.6 km
Levosoje, III
arr. 13:33
dep. 13:33
21 km
Oslare, I
arr. 13:37
dep. 13:37
22.3 km
Oslare, II
arr. 13:38
dep. 13:38
22.6 km
Nesalce, Nova skola
arr. 13:42
dep. 13:42
24.4 km
Nesalce, Reka
arr. 13:44
dep. 13:44
24.9 km
Letovica
arr. 13:53
dep. 13:53
28.7 km
Letovica, Most
arr. 13:54
dep. 13:54
29 km
Rajince, P
arr. 13:59
dep. 13:59
31.1 km
Rajince
arr. 14:01
32 km
13:45 14:20 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 13:45
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 14:04
dep. 14:04
16.8 km
Bujanovac, Simpo
arr. 14:08
dep. 14:08
18.7 km
Levosoje, Rampa
arr. 14:09
dep. 14:09
19.7 km
Levosoje
arr. 14:10
dep. 14:10
20.5 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 14:14
dep. 14:14
23.6 km
Samoljica
arr. 14:17
dep. 14:17
26.3 km
Rajince, P
arr. 14:20
28.2 km
Vranje - Rajince timetable
Departures on: wednesday, 17.07.2019.
05:40 06:30 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 05:40
Srpska Kuca
arr. 06:04
dep. 06:04
16 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 06:06
dep. 06:06
18 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 06:08
dep. 06:08
20 km
Bujanovac, Center
arr. 06:10
dep. 06:10
21 km
Bujanovac, Motel
arr. 06:12
dep. 06:12
22 km
Levosoje
arr. 06:15
dep. 06:15
24 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 06:20
dep. 06:20
28 km
Samoljica
arr. 06:25
dep. 06:25
31 km
Rajince, P
arr. 06:30
33 km
06:30 07:05 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:30
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 06:49
dep. 06:49
16.8 km
Bujanovac, Simpo
arr. 06:53
dep. 06:53
18.7 km
Levosoje, Rampa
arr. 06:54
dep. 06:54
19.7 km
Levosoje
arr. 06:55
dep. 06:55
20.5 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 06:59
dep. 06:59
23.6 km
Samoljica
arr. 07:02
dep. 07:02
26.3 km
Rajince, P
arr. 07:05
28.2 km
06:30 07:09 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:30
Vranje, Pumpa
arr. 06:34
dep. 06:34
1.4 km
Donji Neradovac
arr. 06:38
dep. 06:38
5.5 km
Davidovac kod Vranja
arr. 06:42
dep. 06:42
10.8 km
Srpska Kuca
arr. 06:45
dep. 06:45
12.9 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 07:03
dep. 07:03
24.2 km
Samoljica
arr. 07:06
dep. 07:06
27.8 km
Rajince, P
arr. 07:09
29 km
12:30 13:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 12:30
Srpska Kuca
arr. 12:54
dep. 12:54
16 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 12:56
dep. 12:56
18 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 12:58
dep. 12:58
20 km
Bujanovac, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
21 km
Bujanovac, Motel
arr. 13:02
dep. 13:02
22 km
Levosoje
arr. 13:05
dep. 13:05
24 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 13:10
dep. 13:10
28 km
Samoljica
arr. 13:15
dep. 13:15
31 km
Rajince, P
arr. 13:20
33 km
13:00 14:01 (01:01)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 13:00
Vranje, Pumpa
arr. 13:04
dep. 13:04
1.4 km
Donji Neradovac
arr. 13:08
dep. 13:08
5.5 km
Davidovac kod Vranja
arr. 13:12
dep. 13:12
10.8 km
Srpska Kuca
arr. 13:15
dep. 13:15
12.8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 13:23
dep. 13:23
17.3 km
Bujanovac, Simpo
arr. 13:28
dep. 13:28
18.9 km
Levosoje, Rampa
arr. 13:30
dep. 13:30
20.2 km
Levosoje, Skola
arr. 13:32
dep. 13:32
20.6 km
Levosoje, III
arr. 13:33
dep. 13:33
21 km
Oslare, I
arr. 13:37
dep. 13:37
22.3 km
Oslare, II
arr. 13:38
dep. 13:38
22.6 km
Nesalce, Nova skola
arr. 13:42
dep. 13:42
24.4 km
Nesalce, Reka
arr. 13:44
dep. 13:44
24.9 km
Letovica
arr. 13:53
dep. 13:53
28.7 km
Letovica, Most
arr. 13:54
dep. 13:54
29 km
Rajince, P
arr. 13:59
dep. 13:59
31.1 km
Rajince
arr. 14:01
32 km
13:45 14:20 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 13:45
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 14:04
dep. 14:04
16.8 km
Bujanovac, Simpo
arr. 14:08
dep. 14:08
18.7 km
Levosoje, Rampa
arr. 14:09
dep. 14:09
19.7 km
Levosoje
arr. 14:10
dep. 14:10
20.5 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 14:14
dep. 14:14
23.6 km
Samoljica
arr. 14:17
dep. 14:17
26.3 km
Rajince, P
arr. 14:20
28.2 km

Naselja Vranje i Rajince su međusobno udaljena ~31 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 01h i 01min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vranje je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 13:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.