Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vranje - Presevo timetable

wednesday, 17.07.2019.
05:40 07:00 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 05:40
Srpska Kuca
arr. 06:04
dep. 06:04
16 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 06:06
dep. 06:06
18 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 06:08
dep. 06:08
20 km
Bujanovac, Center
arr. 06:10
dep. 06:10
21 km
Bujanovac, Motel
arr. 06:12
dep. 06:12
22 km
Levosoje
arr. 06:15
dep. 06:15
24 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 06:20
dep. 06:20
28 km
Samoljica
arr. 06:25
dep. 06:25
31 km
Rajince, P
arr. 06:30
dep. 06:30
33 km
Biljaca, Selo
arr. 06:35
dep. 06:35
38 km
Bukarevac, P
arr. 06:40
dep. 06:40
42 km
Zujince, P
arr. 06:45
dep. 06:45
44 km
Cukarka
arr. 06:50
dep. 06:50
48 km
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 06:55
dep. 06:55
51 km
Presevo, Bus station
arr. 07:00
54 km
06:30 07:33 (01:03)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:30
Vranje, Pumpa
arr. 06:34
dep. 06:34
1.4 km
Donji Neradovac
arr. 06:38
dep. 06:38
5.5 km
Davidovac kod Vranja
arr. 06:42
dep. 06:42
10.8 km
Srpska Kuca
arr. 06:45
dep. 06:45
12.9 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 07:03
dep. 07:03
24.2 km
Samoljica
arr. 07:06
dep. 07:06
27.8 km
Rajince, P
arr. 07:09
dep. 07:09
29 km
Biljaca, 1
arr. 07:20
dep. 07:20
35.2 km
Biljaca, Ulaz
arr. 07:18
dep. 07:18
34 km
Biljaca, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
33.2 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 07:22
dep. 07:22
36.6 km
Zujince, P
arr. 07:24
dep. 07:24
38.2 km
Cukarka
arr. 07:30
dep. 07:30
43.2 km
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 07:33
45.4 km
11:03 11:46 (00:43)
Railway station
The timetable is valid until: 16.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Railway station
dep. 11:03
Ristovac, Railway station
arr. 11:13
dep. 11:14
12 km
Bujanovac, Railway station
arr. 11:24
dep. 11:29
21 km
Presevo, Railway station
arr. 11:46
42 km
12:30 13:50 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 12:30
Srpska Kuca
arr. 12:54
dep. 12:54
16 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 12:56
dep. 12:56
18 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 12:58
dep. 12:58
20 km
Bujanovac, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
21 km
Bujanovac, Motel
arr. 13:02
dep. 13:02
22 km
Levosoje
arr. 13:05
dep. 13:05
24 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 13:10
dep. 13:10
28 km
Samoljica
arr. 13:15
dep. 13:15
31 km
Rajince, P
arr. 13:20
dep. 13:20
33 km
Biljaca, Selo
arr. 13:25
dep. 13:25
38 km
Bukarevac, P
arr. 13:30
dep. 13:30
42 km
Zujince, P
arr. 13:35
dep. 13:35
44 km
Cukarka
arr. 13:40
dep. 13:40
48 km
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 13:45
dep. 13:45
51 km
Presevo, Bus station
arr. 13:50
54 km
13:00 14:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 13:00
Vranje, Pumpa
arr. 13:04
dep. 13:04
1.4 km
Donji Neradovac
arr. 13:08
dep. 13:08
5.5 km
Davidovac kod Vranja
arr. 13:12
dep. 13:12
10.8 km
Srpska Kuca
arr. 13:15
dep. 13:15
12.8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 13:23
dep. 13:23
17.3 km
Bujanovac, Simpo
arr. 13:28
dep. 13:28
18.9 km
Levosoje, Rampa
arr. 13:30
dep. 13:30
20.2 km
Levosoje, Skola
arr. 13:32
dep. 13:32
20.6 km
Levosoje, III
arr. 13:33
dep. 13:33
21 km
Oslare, I
arr. 13:37
dep. 13:37
22.3 km
Oslare, II
arr. 13:38
dep. 13:38
22.6 km
Nesalce, Nova skola
arr. 13:42
dep. 13:42
24.4 km
Nesalce, Reka
arr. 13:44
dep. 13:44
24.9 km
Letovica
arr. 13:53
dep. 13:53
28.7 km
Letovica, Most
arr. 13:54
dep. 13:54
29 km
Rajince, P
arr. 13:59
dep. 13:59
31.1 km
Rajince
arr. 14:01
dep. 14:01
32 km
Crnotince
arr. 14:08
dep. 14:08
35.9 km
Donja Susaja
arr. 14:11
dep. 14:11
37.3 km
Oraovica kod Preseva, Trla
arr. 14:13
dep. 14:13
38.5 km
Oraovica kod Preseva
arr. 14:19
dep. 14:19
40.9 km
Presevo, Bus station
arr. 14:30
43.8 km
22:05 22:44 (00:39)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Railway station
dep. 22:05
Ristovac, Railway station
arr. 22:15
dep. 22:16
12 km
Bujanovac, Railway station
arr. 22:26
dep. 22:27
21 km
Presevo, Railway station
arr. 22:44
42 km
Vranje - Presevo timetable
Departures on: thursday, 18.07.2019.
01:51 02:32 (00:41)
Railway station
The timetable is valid until: 15.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Railway station
dep. 01:51
Ristovac, Railway station
arr. 02:02
dep. 02:03
12 km
Bujanovac, Railway station
arr. 02:14
dep. 02:14
21 km
Presevo, Railway station
arr. 02:32
42 km

Naselja Vranje i Presevo su međusobno udaljena ~47 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 39min., a najduže 01h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vranje je u 01:51 h, dok je poslednji polazak u 22:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.