Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vranje - Presevo timetable

thursday, 18.08.2022.
06:30 07:38 (01:08)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:30
Vranje, Pumpa
arr. 06:34
dep. 06:34
1.4 km
Donji Neradovac
arr. 06:38
dep. 06:38
5.5 km
Davidovac kod Vranja
arr. 06:42
dep. 06:42
10.8 km
Srpska Kuca
arr. 06:45
dep. 06:45
12.9 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 07:02
dep. 07:02
24.2 km
Samoljica
arr. 07:07
dep. 07:07
27.8 km
Rajince, P
arr. 07:08
dep. 07:08
29 km
Biljaca, 1
arr. 07:19
dep. 07:19
35.2 km
Biljaca, Ulaz
arr. 07:17
dep. 07:17
34 km
Biljaca, Center
arr. 07:15
dep. 07:15
33.2 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 07:21
dep. 07:21
36.6 km
Zujince, P
arr. 07:23
dep. 07:23
38.2 km
Cukarka
arr. 07:28
dep. 07:28
43.2 km
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 07:33
dep. 07:33
45.4 km
Presevo, Bus station
arr. 07:38
48 km
Vranje - Presevo timetable
Departures on: friday, 19.08.2022.
06:30 07:38 (01:08)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:30
Vranje, Pumpa
arr. 06:34
dep. 06:34
1.4 km
Donji Neradovac
arr. 06:38
dep. 06:38
5.5 km
Davidovac kod Vranja
arr. 06:42
dep. 06:42
10.8 km
Srpska Kuca
arr. 06:45
dep. 06:45
12.9 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 07:02
dep. 07:02
24.2 km
Samoljica
arr. 07:07
dep. 07:07
27.8 km
Rajince, P
arr. 07:08
dep. 07:08
29 km
Biljaca, 1
arr. 07:19
dep. 07:19
35.2 km
Biljaca, Ulaz
arr. 07:17
dep. 07:17
34 km
Biljaca, Center
arr. 07:15
dep. 07:15
33.2 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 07:21
dep. 07:21
36.6 km
Zujince, P
arr. 07:23
dep. 07:23
38.2 km
Cukarka
arr. 07:28
dep. 07:28
43.2 km
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 07:33
dep. 07:33
45.4 km
Presevo, Bus station
arr. 07:38
48 km
Vranje - Presevo timetable
Departures on: saturday, 20.08.2022.
06:30 07:38 (01:08)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:30
Vranje, Pumpa
arr. 06:34
dep. 06:34
1.4 km
Donji Neradovac
arr. 06:38
dep. 06:38
5.5 km
Davidovac kod Vranja
arr. 06:42
dep. 06:42
10.8 km
Srpska Kuca
arr. 06:45
dep. 06:45
12.9 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 07:02
dep. 07:02
24.2 km
Samoljica
arr. 07:07
dep. 07:07
27.8 km
Rajince, P
arr. 07:08
dep. 07:08
29 km
Biljaca, 1
arr. 07:19
dep. 07:19
35.2 km
Biljaca, Ulaz
arr. 07:17
dep. 07:17
34 km
Biljaca, Center
arr. 07:15
dep. 07:15
33.2 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 07:21
dep. 07:21
36.6 km
Zujince, P
arr. 07:23
dep. 07:23
38.2 km
Cukarka
arr. 07:28
dep. 07:28
43.2 km
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 07:33
dep. 07:33
45.4 km
Presevo, Bus station
arr. 07:38
48 km
Vranje - Presevo timetable
Departures on: sunday, 21.08.2022.
06:30 07:38 (01:08)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:30
Vranje, Pumpa
arr. 06:34
dep. 06:34
1.4 km
Donji Neradovac
arr. 06:38
dep. 06:38
5.5 km
Davidovac kod Vranja
arr. 06:42
dep. 06:42
10.8 km
Srpska Kuca
arr. 06:45
dep. 06:45
12.9 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 07:02
dep. 07:02
24.2 km
Samoljica
arr. 07:07
dep. 07:07
27.8 km
Rajince, P
arr. 07:08
dep. 07:08
29 km
Biljaca, 1
arr. 07:19
dep. 07:19
35.2 km
Biljaca, Ulaz
arr. 07:17
dep. 07:17
34 km
Biljaca, Center
arr. 07:15
dep. 07:15
33.2 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 07:21
dep. 07:21
36.6 km
Zujince, P
arr. 07:23
dep. 07:23
38.2 km
Cukarka
arr. 07:28
dep. 07:28
43.2 km
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 07:33
dep. 07:33
45.4 km
Presevo, Bus station
arr. 07:38
48 km
Vranje - Presevo timetable
Departures on: monday, 22.08.2022.
06:30 07:38 (01:08)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:30
Vranje, Pumpa
arr. 06:34
dep. 06:34
1.4 km
Donji Neradovac
arr. 06:38
dep. 06:38
5.5 km
Davidovac kod Vranja
arr. 06:42
dep. 06:42
10.8 km
Srpska Kuca
arr. 06:45
dep. 06:45
12.9 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 07:02
dep. 07:02
24.2 km
Samoljica
arr. 07:07
dep. 07:07
27.8 km
Rajince, P
arr. 07:08
dep. 07:08
29 km
Biljaca, 1
arr. 07:19
dep. 07:19
35.2 km
Biljaca, Ulaz
arr. 07:17
dep. 07:17
34 km
Biljaca, Center
arr. 07:15
dep. 07:15
33.2 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 07:21
dep. 07:21
36.6 km
Zujince, P
arr. 07:23
dep. 07:23
38.2 km
Cukarka
arr. 07:28
dep. 07:28
43.2 km
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 07:33
dep. 07:33
45.4 km
Presevo, Bus station
arr. 07:38
48 km
Vranje - Presevo timetable
Departures on: tuesday, 23.08.2022.
06:30 07:38 (01:08)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:30
Vranje, Pumpa
arr. 06:34
dep. 06:34
1.4 km
Donji Neradovac
arr. 06:38
dep. 06:38
5.5 km
Davidovac kod Vranja
arr. 06:42
dep. 06:42
10.8 km
Srpska Kuca
arr. 06:45
dep. 06:45
12.9 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 07:02
dep. 07:02
24.2 km
Samoljica
arr. 07:07
dep. 07:07
27.8 km
Rajince, P
arr. 07:08
dep. 07:08
29 km
Biljaca, 1
arr. 07:19
dep. 07:19
35.2 km
Biljaca, Ulaz
arr. 07:17
dep. 07:17
34 km
Biljaca, Center
arr. 07:15
dep. 07:15
33.2 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 07:21
dep. 07:21
36.6 km
Zujince, P
arr. 07:23
dep. 07:23
38.2 km
Cukarka
arr. 07:28
dep. 07:28
43.2 km
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 07:33
dep. 07:33
45.4 km
Presevo, Bus station
arr. 07:38
48 km
Vranje - Presevo timetable
Departures on: wednesday, 24.08.2022.
06:30 07:38 (01:08)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:30
Vranje, Pumpa
arr. 06:34
dep. 06:34
1.4 km
Donji Neradovac
arr. 06:38
dep. 06:38
5.5 km
Davidovac kod Vranja
arr. 06:42
dep. 06:42
10.8 km
Srpska Kuca
arr. 06:45
dep. 06:45
12.9 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 07:02
dep. 07:02
24.2 km
Samoljica
arr. 07:07
dep. 07:07
27.8 km
Rajince, P
arr. 07:08
dep. 07:08
29 km
Biljaca, 1
arr. 07:19
dep. 07:19
35.2 km
Biljaca, Ulaz
arr. 07:17
dep. 07:17
34 km
Biljaca, Center
arr. 07:15
dep. 07:15
33.2 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 07:21
dep. 07:21
36.6 km
Zujince, P
arr. 07:23
dep. 07:23
38.2 km
Cukarka
arr. 07:28
dep. 07:28
43.2 km
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 07:33
dep. 07:33
45.4 km
Presevo, Bus station
arr. 07:38
48 km

Naselja Vranje i Presevo su međusobno udaljena ~48 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 08min., a najduže 01h i 08min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vranje je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 06:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.