Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vranje - Nastavce timetable

monday, 15.07.2019.
06:25 06:50 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:25
Vranje, D. Vranje
arr. 06:30
dep. 06:30
1.6 km
Vranje, Palestina
arr. 06:35
dep. 06:35
2.9 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 06:38
dep. 06:38
3.5 km
Zlatokop
arr. 06:39
dep. 06:39
4.5 km
Donje Trebesinje
arr. 06:40
dep. 06:40
13.2 km
Donje Trebesinje, Parmaci
arr. 06:42
dep. 06:42
13.7 km
Gornje Trebesinje
arr. 06:45
dep. 06:45
14.3 km
Gornje Trebesinje, Panduci
arr. 06:47
dep. 06:47
15.3 km
Nastavce, Dininci
arr. 06:49
dep. 06:49
16.6 km
Nastavce
arr. 06:50
16.8 km
07:00 07:25 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 15.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 07:00
Vranje, Krivo vrpce
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Vranje, Palestina
arr. 07:05
dep. 07:05
3 km
Zlatokop
arr. 07:10
dep. 07:10
5 km
Tibuzde, 1
arr. 07:15
dep. 07:15
8 km
Zlatokop, Brestovac
arr. 07:20
dep. 07:20
10 km
Nastavce
arr. 07:25
14 km
12:30 12:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 12:30
Vranje, Krivo vrpce
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
Vranje, Palestina
arr. 12:35
dep. 12:35
3 km
Zlatokop
arr. 12:40
dep. 12:40
5 km
Tibuzde, 1
arr. 12:45
dep. 12:45
8 km
Zlatokop, Brestovac
arr. 12:50
dep. 12:50
10 km
Nastavce
arr. 12:55
14 km
15:35 16:05 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 15:35
Vranje, D. Vranje
arr. 15:40
dep. 15:40
1.6 km
Vranje, Palestina
arr. 15:45
dep. 15:45
2.9 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 15:48
dep. 15:48
3.5 km
Zlatokop
arr. 15:50
dep. 15:50
4.5 km
Donje Trebesinje
arr. 15:55
dep. 15:55
13.2 km
Donje Trebesinje, Parmaci
arr. 15:57
dep. 15:57
13.7 km
Gornje Trebesinje
arr. 16:00
dep. 16:00
14.3 km
Gornje Trebesinje, Panduci
arr. 16:02
dep. 16:02
15.3 km
Nastavce, Dininci
arr. 16:04
dep. 16:04
16.6 km
Nastavce
arr. 16:05
16.8 km
Vranje - Nastavce timetable
Departures on: tuesday, 16.07.2019.
06:25 06:50 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:25
Vranje, D. Vranje
arr. 06:30
dep. 06:30
1.6 km
Vranje, Palestina
arr. 06:35
dep. 06:35
2.9 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 06:38
dep. 06:38
3.5 km
Zlatokop
arr. 06:39
dep. 06:39
4.5 km
Donje Trebesinje
arr. 06:40
dep. 06:40
13.2 km
Donje Trebesinje, Parmaci
arr. 06:42
dep. 06:42
13.7 km
Gornje Trebesinje
arr. 06:45
dep. 06:45
14.3 km
Gornje Trebesinje, Panduci
arr. 06:47
dep. 06:47
15.3 km
Nastavce, Dininci
arr. 06:49
dep. 06:49
16.6 km
Nastavce
arr. 06:50
16.8 km
07:00 07:25 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 15.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 07:00
Vranje, Krivo vrpce
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Vranje, Palestina
arr. 07:05
dep. 07:05
3 km
Zlatokop
arr. 07:10
dep. 07:10
5 km
Tibuzde, 1
arr. 07:15
dep. 07:15
8 km
Zlatokop, Brestovac
arr. 07:20
dep. 07:20
10 km
Nastavce
arr. 07:25
14 km
12:30 12:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 12:30
Vranje, Krivo vrpce
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
Vranje, Palestina
arr. 12:35
dep. 12:35
3 km
Zlatokop
arr. 12:40
dep. 12:40
5 km
Tibuzde, 1
arr. 12:45
dep. 12:45
8 km
Zlatokop, Brestovac
arr. 12:50
dep. 12:50
10 km
Nastavce
arr. 12:55
14 km
15:35 16:05 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 15:35
Vranje, D. Vranje
arr. 15:40
dep. 15:40
1.6 km
Vranje, Palestina
arr. 15:45
dep. 15:45
2.9 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 15:48
dep. 15:48
3.5 km
Zlatokop
arr. 15:50
dep. 15:50
4.5 km
Donje Trebesinje
arr. 15:55
dep. 15:55
13.2 km
Donje Trebesinje, Parmaci
arr. 15:57
dep. 15:57
13.7 km
Gornje Trebesinje
arr. 16:00
dep. 16:00
14.3 km
Gornje Trebesinje, Panduci
arr. 16:02
dep. 16:02
15.3 km
Nastavce, Dininci
arr. 16:04
dep. 16:04
16.6 km
Nastavce
arr. 16:05
16.8 km

Naselja Vranje i Nastavce su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vranje je u 06:25 h, dok je poslednji polazak u 15:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.