Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vranje - Mostanica timetable

friday, 22.11.2019.
06:45 07:15 (00:30)
CG2
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, CG
dep. 06:45
Vranje, Bus station
arr. 06:49
dep. 06:49
1 km
Vranje, Kostana
arr. 06:50
dep. 06:50
1.4 km
Vranje, Auto servis
arr. 06:51
dep. 06:51
1.7 km
Vranje, Raska
arr. 06:52
dep. 06:52
2 km
Vranje, Raska 2
arr. 06:54
dep. 06:54
2.7 km
Suvi Dol, 1
arr. 06:58
dep. 06:58
5.3 km
Suvi Dol, 2
arr. 07:00
dep. 07:00
5.5 km
Ranutovac
arr. 07:02
dep. 07:02
6.2 km
Ranutovac, 2
arr. 07:03
dep. 07:03
7.1 km
Bresnica kod Vranja
arr. 07:05
dep. 07:05
8 km
Mostanica
arr. 07:10
dep. 07:10
10.6 km
Mostanica, 2
arr. 07:15
11.6 km
12:30 13:00 (00:30)
CG2
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, CG
dep. 12:30
Vranje, Bus station
arr. 12:34
dep. 12:34
1 km
Vranje, Kostana
arr. 12:35
dep. 12:35
1.4 km
Vranje, Auto servis
arr. 12:36
dep. 12:36
1.7 km
Vranje, Raska
arr. 12:37
dep. 12:37
2 km
Vranje, Raska 2
arr. 12:39
dep. 12:39
2.7 km
Suvi Dol, 1
arr. 12:43
dep. 12:43
5.3 km
Suvi Dol, 2
arr. 12:45
dep. 12:45
5.5 km
Ranutovac
arr. 12:47
dep. 12:47
6.2 km
Ranutovac, 2
arr. 12:48
dep. 12:48
7.1 km
Bresnica kod Vranja
arr. 12:50
dep. 12:50
8 km
Mostanica
arr. 12:55
dep. 12:55
10.6 km
Mostanica, 2
arr. 13:00
11.6 km
Vranje - Mostanica timetable
Departures on: monday, 25.11.2019.
06:45 07:15 (00:30)
CG2
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, CG
dep. 06:45
Vranje, Bus station
arr. 06:49
dep. 06:49
1 km
Vranje, Kostana
arr. 06:50
dep. 06:50
1.4 km
Vranje, Auto servis
arr. 06:51
dep. 06:51
1.7 km
Vranje, Raska
arr. 06:52
dep. 06:52
2 km
Vranje, Raska 2
arr. 06:54
dep. 06:54
2.7 km
Suvi Dol, 1
arr. 06:58
dep. 06:58
5.3 km
Suvi Dol, 2
arr. 07:00
dep. 07:00
5.5 km
Ranutovac
arr. 07:02
dep. 07:02
6.2 km
Ranutovac, 2
arr. 07:03
dep. 07:03
7.1 km
Bresnica kod Vranja
arr. 07:05
dep. 07:05
8 km
Mostanica
arr. 07:10
dep. 07:10
10.6 km
Mostanica, 2
arr. 07:15
11.6 km
12:30 13:00 (00:30)
CG2
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, CG
dep. 12:30
Vranje, Bus station
arr. 12:34
dep. 12:34
1 km
Vranje, Kostana
arr. 12:35
dep. 12:35
1.4 km
Vranje, Auto servis
arr. 12:36
dep. 12:36
1.7 km
Vranje, Raska
arr. 12:37
dep. 12:37
2 km
Vranje, Raska 2
arr. 12:39
dep. 12:39
2.7 km
Suvi Dol, 1
arr. 12:43
dep. 12:43
5.3 km
Suvi Dol, 2
arr. 12:45
dep. 12:45
5.5 km
Ranutovac
arr. 12:47
dep. 12:47
6.2 km
Ranutovac, 2
arr. 12:48
dep. 12:48
7.1 km
Bresnica kod Vranja
arr. 12:50
dep. 12:50
8 km
Mostanica
arr. 12:55
dep. 12:55
10.6 km
Mostanica, 2
arr. 13:00
11.6 km
Vranje - Mostanica timetable
Departures on: tuesday, 26.11.2019.
06:45 07:15 (00:30)
CG2
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, CG
dep. 06:45
Vranje, Bus station
arr. 06:49
dep. 06:49
1 km
Vranje, Kostana
arr. 06:50
dep. 06:50
1.4 km
Vranje, Auto servis
arr. 06:51
dep. 06:51
1.7 km
Vranje, Raska
arr. 06:52
dep. 06:52
2 km
Vranje, Raska 2
arr. 06:54
dep. 06:54
2.7 km
Suvi Dol, 1
arr. 06:58
dep. 06:58
5.3 km
Suvi Dol, 2
arr. 07:00
dep. 07:00
5.5 km
Ranutovac
arr. 07:02
dep. 07:02
6.2 km
Ranutovac, 2
arr. 07:03
dep. 07:03
7.1 km
Bresnica kod Vranja
arr. 07:05
dep. 07:05
8 km
Mostanica
arr. 07:10
dep. 07:10
10.6 km
Mostanica, 2
arr. 07:15
11.6 km
12:30 13:00 (00:30)
CG2
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, CG
dep. 12:30
Vranje, Bus station
arr. 12:34
dep. 12:34
1 km
Vranje, Kostana
arr. 12:35
dep. 12:35
1.4 km
Vranje, Auto servis
arr. 12:36
dep. 12:36
1.7 km
Vranje, Raska
arr. 12:37
dep. 12:37
2 km
Vranje, Raska 2
arr. 12:39
dep. 12:39
2.7 km
Suvi Dol, 1
arr. 12:43
dep. 12:43
5.3 km
Suvi Dol, 2
arr. 12:45
dep. 12:45
5.5 km
Ranutovac
arr. 12:47
dep. 12:47
6.2 km
Ranutovac, 2
arr. 12:48
dep. 12:48
7.1 km
Bresnica kod Vranja
arr. 12:50
dep. 12:50
8 km
Mostanica
arr. 12:55
dep. 12:55
10.6 km
Mostanica, 2
arr. 13:00
11.6 km
Vranje - Mostanica timetable
Departures on: wednesday, 27.11.2019.
06:45 07:15 (00:30)
CG2
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, CG
dep. 06:45
Vranje, Bus station
arr. 06:49
dep. 06:49
1 km
Vranje, Kostana
arr. 06:50
dep. 06:50
1.4 km
Vranje, Auto servis
arr. 06:51
dep. 06:51
1.7 km
Vranje, Raska
arr. 06:52
dep. 06:52
2 km
Vranje, Raska 2
arr. 06:54
dep. 06:54
2.7 km
Suvi Dol, 1
arr. 06:58
dep. 06:58
5.3 km
Suvi Dol, 2
arr. 07:00
dep. 07:00
5.5 km
Ranutovac
arr. 07:02
dep. 07:02
6.2 km
Ranutovac, 2
arr. 07:03
dep. 07:03
7.1 km
Bresnica kod Vranja
arr. 07:05
dep. 07:05
8 km
Mostanica
arr. 07:10
dep. 07:10
10.6 km
Mostanica, 2
arr. 07:15
11.6 km
12:30 13:00 (00:30)
CG2
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, CG
dep. 12:30
Vranje, Bus station
arr. 12:34
dep. 12:34
1 km
Vranje, Kostana
arr. 12:35
dep. 12:35
1.4 km
Vranje, Auto servis
arr. 12:36
dep. 12:36
1.7 km
Vranje, Raska
arr. 12:37
dep. 12:37
2 km
Vranje, Raska 2
arr. 12:39
dep. 12:39
2.7 km
Suvi Dol, 1
arr. 12:43
dep. 12:43
5.3 km
Suvi Dol, 2
arr. 12:45
dep. 12:45
5.5 km
Ranutovac
arr. 12:47
dep. 12:47
6.2 km
Ranutovac, 2
arr. 12:48
dep. 12:48
7.1 km
Bresnica kod Vranja
arr. 12:50
dep. 12:50
8 km
Mostanica
arr. 12:55
dep. 12:55
10.6 km
Mostanica, 2
arr. 13:00
11.6 km

Naselja Vranje i Mostanica su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vranje je u 06:45 h, dok je poslednji polazak u 12:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.