Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vranje - Mijovce timetable

sunday, 21.07.2019.
05:30 07:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 15.10.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 05:30
Vranje, Vatrogasni
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Vranje, Gornja carsija
arr. 05:35
dep. 05:35
2 km
Drenovac kod Vranja, Devotin
arr. 05:50
dep. 05:50
7 km
Drenovac kod Vranja, Goc
arr. 06:00
dep. 06:00
8 km
Drenovac kod Vranja
arr. 06:15
dep. 06:15
15 km
Dobrejance
arr. 06:20
dep. 06:20
17 km
Usevce
arr. 06:25
dep. 06:25
19 km
Vlase kod Vranja
arr. 06:35
dep. 06:35
25 km
Golemo Selo
arr. 06:45
dep. 06:45
27 km
Mijovce
arr. 07:00
33 km
Vranje - Mijovce timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
07:00 08:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 15.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 07:00
Vranje, Vatrogasni
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Vranje, Gornja carsija
arr. 07:05
dep. 07:05
2 km
Drenovac kod Vranja, Devotin
arr. 07:20
dep. 07:20
7 km
Drenovac kod Vranja, Goc
arr. 07:30
dep. 07:30
8 km
Drenovac kod Vranja
arr. 07:45
dep. 07:45
15 km
Dobrejance
arr. 07:50
dep. 07:50
17 km
Usevce
arr. 07:55
dep. 07:55
19 km
Vlase kod Vranja
arr. 08:05
dep. 08:05
25 km
Golemo Selo
arr. 08:15
dep. 08:15
27 km
Mijovce
arr. 08:30
33 km
10:45 12:15 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 10:45
Vranje, Vatrogasni
arr. 10:47
dep. 10:47
1 km
Vranje, Gornja carsija
arr. 10:50
dep. 10:50
2 km
Drenovac kod Vranja, Devotin
arr. 11:05
dep. 11:05
7 km
Drenovac kod Vranja, Goc
arr. 11:15
dep. 11:15
8 km
Drenovac kod Vranja
arr. 11:30
dep. 11:30
15 km
Dobrejance
arr. 11:35
dep. 11:35
17 km
Usevce
arr. 11:40
dep. 11:40
19 km
Vlase kod Vranja
arr. 11:50
dep. 11:50
25 km
Golemo Selo
arr. 12:00
dep. 12:00
27 km
Mijovce
arr. 12:15
33 km
15:15 16:45 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 15:15
Vranje, Vatrogasni
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Vranje, Gornja carsija
arr. 15:20
dep. 15:20
2 km
Drenovac kod Vranja, Devotin
arr. 15:35
dep. 15:35
7 km
Drenovac kod Vranja, Goc
arr. 15:45
dep. 15:45
8 km
Drenovac kod Vranja
arr. 16:00
dep. 16:00
15 km
Dobrejance
arr. 16:05
dep. 16:05
17 km
Usevce
arr. 16:10
dep. 16:10
19 km
Vlase kod Vranja
arr. 16:20
dep. 16:20
25 km
Golemo Selo
arr. 16:30
dep. 16:30
27 km
Mijovce
arr. 16:45
33 km
Vranje - Mijovce timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
07:00 08:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 15.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 07:00
Vranje, Vatrogasni
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Vranje, Gornja carsija
arr. 07:05
dep. 07:05
2 km
Drenovac kod Vranja, Devotin
arr. 07:20
dep. 07:20
7 km
Drenovac kod Vranja, Goc
arr. 07:30
dep. 07:30
8 km
Drenovac kod Vranja
arr. 07:45
dep. 07:45
15 km
Dobrejance
arr. 07:50
dep. 07:50
17 km
Usevce
arr. 07:55
dep. 07:55
19 km
Vlase kod Vranja
arr. 08:05
dep. 08:05
25 km
Golemo Selo
arr. 08:15
dep. 08:15
27 km
Mijovce
arr. 08:30
33 km
10:45 12:15 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 10:45
Vranje, Vatrogasni
arr. 10:47
dep. 10:47
1 km
Vranje, Gornja carsija
arr. 10:50
dep. 10:50
2 km
Drenovac kod Vranja, Devotin
arr. 11:05
dep. 11:05
7 km
Drenovac kod Vranja, Goc
arr. 11:15
dep. 11:15
8 km
Drenovac kod Vranja
arr. 11:30
dep. 11:30
15 km
Dobrejance
arr. 11:35
dep. 11:35
17 km
Usevce
arr. 11:40
dep. 11:40
19 km
Vlase kod Vranja
arr. 11:50
dep. 11:50
25 km
Golemo Selo
arr. 12:00
dep. 12:00
27 km
Mijovce
arr. 12:15
33 km
15:15 16:45 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 15:15
Vranje, Vatrogasni
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Vranje, Gornja carsija
arr. 15:20
dep. 15:20
2 km
Drenovac kod Vranja, Devotin
arr. 15:35
dep. 15:35
7 km
Drenovac kod Vranja, Goc
arr. 15:45
dep. 15:45
8 km
Drenovac kod Vranja
arr. 16:00
dep. 16:00
15 km
Dobrejance
arr. 16:05
dep. 16:05
17 km
Usevce
arr. 16:10
dep. 16:10
19 km
Vlase kod Vranja
arr. 16:20
dep. 16:20
25 km
Golemo Selo
arr. 16:30
dep. 16:30
27 km
Mijovce
arr. 16:45
33 km

Naselja Vranje i Mijovce su međusobno udaljena ~33 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 30min., a najduže 01h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vranje je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 15:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.