Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vranje - Kosovska Kamenica timetable

saturday, 20.07.2019.
10:00 11:20 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 10:00
Srpska Kuca
arr. 10:25
dep. 10:25
16 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 10:28
dep. 10:28
17 km
Bujanovac, Center
arr. 10:32
dep. 10:32
18 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 10:35
dep. 10:35
19 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 10:55
dep. 10:55
35 km
Crepana kod Bujanovca
arr. 10:58
dep. 10:58
37 km
Toponica kod Kosovske Kamenice
arr. 11:03
dep. 11:03
40 km
Koretin
arr. 11:08
dep. 11:08
43 km
Berivojce
arr. 11:15
dep. 11:15
47 km
Kosovska Kamenica, AS
arr. 11:20
49 km
20:25 21:20 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 20:25
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 20:45
dep. 20:45
18 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 21:00
dep. 21:00
34 km
Crepana kod Bujanovca
arr. 21:05
dep. 21:05
36 km
Toponica kod Kosovske Kamenice
arr. 21:10
dep. 21:10
39 km
Koretin
arr. 21:12
dep. 21:12
42 km
Koretin, Kov.
arr. 21:15
dep. 21:15
44 km
Berivojce
arr. 21:17
dep. 21:17
46 km
Kosovska Kamenica, AS
arr. 21:20
48 km
Vranje - Kosovska Kamenica timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
20:25 21:20 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 20:25
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 20:45
dep. 20:45
18 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 21:00
dep. 21:00
34 km
Crepana kod Bujanovca
arr. 21:05
dep. 21:05
36 km
Toponica kod Kosovske Kamenice
arr. 21:10
dep. 21:10
39 km
Koretin
arr. 21:12
dep. 21:12
42 km
Koretin, Kov.
arr. 21:15
dep. 21:15
44 km
Berivojce
arr. 21:17
dep. 21:17
46 km
Kosovska Kamenica, AS
arr. 21:20
48 km
Vranje - Kosovska Kamenica timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
10:00 11:20 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 10:00
Srpska Kuca
arr. 10:25
dep. 10:25
16 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 10:28
dep. 10:28
17 km
Bujanovac, Center
arr. 10:32
dep. 10:32
18 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 10:35
dep. 10:35
19 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 10:55
dep. 10:55
35 km
Crepana kod Bujanovca
arr. 10:58
dep. 10:58
37 km
Toponica kod Kosovske Kamenice
arr. 11:03
dep. 11:03
40 km
Koretin
arr. 11:08
dep. 11:08
43 km
Berivojce
arr. 11:15
dep. 11:15
47 km
Kosovska Kamenica, AS
arr. 11:20
49 km
20:25 21:20 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 20:25
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 20:45
dep. 20:45
18 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 21:00
dep. 21:00
34 km
Crepana kod Bujanovca
arr. 21:05
dep. 21:05
36 km
Toponica kod Kosovske Kamenice
arr. 21:10
dep. 21:10
39 km
Koretin
arr. 21:12
dep. 21:12
42 km
Koretin, Kov.
arr. 21:15
dep. 21:15
44 km
Berivojce
arr. 21:17
dep. 21:17
46 km
Kosovska Kamenica, AS
arr. 21:20
48 km
Vranje - Kosovska Kamenica timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
10:00 11:20 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 10:00
Srpska Kuca
arr. 10:25
dep. 10:25
16 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 10:28
dep. 10:28
17 km
Bujanovac, Center
arr. 10:32
dep. 10:32
18 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 10:35
dep. 10:35
19 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 10:55
dep. 10:55
35 km
Crepana kod Bujanovca
arr. 10:58
dep. 10:58
37 km
Toponica kod Kosovske Kamenice
arr. 11:03
dep. 11:03
40 km
Koretin
arr. 11:08
dep. 11:08
43 km
Berivojce
arr. 11:15
dep. 11:15
47 km
Kosovska Kamenica, AS
arr. 11:20
49 km
20:25 21:20 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 20:25
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 20:45
dep. 20:45
18 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 21:00
dep. 21:00
34 km
Crepana kod Bujanovca
arr. 21:05
dep. 21:05
36 km
Toponica kod Kosovske Kamenice
arr. 21:10
dep. 21:10
39 km
Koretin
arr. 21:12
dep. 21:12
42 km
Koretin, Kov.
arr. 21:15
dep. 21:15
44 km
Berivojce
arr. 21:17
dep. 21:17
46 km
Kosovska Kamenica, AS
arr. 21:20
48 km

Naselja Vranje i Kosovska Kamenica su međusobno udaljena ~49 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 01h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vranje je u 10:00 h, dok je poslednji polazak u 20:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.