Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vranje - Korbevac timetable

tuesday, 22.10.2019.
04:30 05:14 (00:44)
Trikotaza2
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Trikotaza
dep. 04:30
Vranje, CG
arr. 04:35
dep. 04:35
0.5 km
Vranje, Bus station
arr. 04:38
dep. 04:38
1 km
Vranje, Kostana
arr. 04:40
dep. 04:40
1.5 km
Vranje, Auto servis
arr. 04:42
dep. 04:42
2 km
Vranje, Raska
arr. 04:44
dep. 04:44
3 km
Vranje, Raska 2
arr. 04:45
dep. 04:45
4 km
Suvi Dol, 1
arr. 04:47
dep. 04:47
5 km
Suvi Dol, 2
arr. 04:52
dep. 04:52
7 km
Ranutovac
arr. 04:54
dep. 04:54
8 km
Ranutovac, 2
arr. 04:56
dep. 04:56
9 km
Bresnica kod Vranja
arr. 04:58
dep. 04:58
10 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 05:02
dep. 05:02
11 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 05:03
dep. 05:03
12 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 05:04
dep. 05:04
13 km
Bujkovac, Delinci
arr. 05:06
dep. 05:06
14 km
Bujkovac
arr. 05:08
dep. 05:08
15 km
Korbevac
arr. 05:11
dep. 05:11
17 km
Korbevac, 2
arr. 05:14
18 km
05:00 05:45 (00:45)
Trikotaza2
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia), subotom školskog danima u Srbiji.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Trikotaza
dep. 05:00
Vranje, CG
arr. 05:05
dep. 05:05
0.5 km
Vranje, Bus station
arr. 05:08
dep. 05:08
1 km
Vranje, Kostana
arr. 05:10
dep. 05:10
1.5 km
Vranje, Miv
arr. 05:12
dep. 05:12
2 km
Vranje, Petlja
arr. 05:14
dep. 05:14
3 km
Vranje, Simpo
arr. 05:15
dep. 05:15
4 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 05:17
dep. 05:17
5 km
Cukovac kod Vranja
arr. 05:22
dep. 05:22
7 km
Cukovac kod Vranja, 2
arr. 05:24
dep. 05:24
8 km
Toplac
arr. 05:26
dep. 05:26
9 km
Toplac, 2
arr. 05:28
dep. 05:28
10 km
Kumarevo kod Vranja
arr. 05:32
dep. 05:32
11 km
Kumarevo kod Vranja, 2
arr. 05:33
dep. 05:33
11.5 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 05:34
dep. 05:34
12 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 05:35
dep. 05:35
13 km
Bujkovac, Delinci
arr. 05:37
dep. 05:37
14 km
Bujkovac
arr. 05:39
dep. 05:39
15 km
Korbevac
arr. 05:42
dep. 05:42
17 km
Korbevac, 2
arr. 05:45
18 km
06:15 06:59 (00:44)
Trikotaza2
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Trikotaza
dep. 06:15
Vranje, CG
arr. 06:20
dep. 06:20
0.5 km
Vranje, Bus station
arr. 06:23
dep. 06:23
1 km
Vranje, Kostana
arr. 06:25
dep. 06:25
1.5 km
Vranje, Auto servis
arr. 06:27
dep. 06:27
2 km
Vranje, Raska
arr. 06:29
dep. 06:29
3 km
Vranje, Raska 2
arr. 06:30
dep. 06:30
4 km
Suvi Dol, 1
arr. 06:32
dep. 06:32
5 km
Suvi Dol, 2
arr. 06:37
dep. 06:37
7 km
Ranutovac
arr. 06:39
dep. 06:39
8 km
Ranutovac, 2
arr. 06:41
dep. 06:41
9 km
Bresnica kod Vranja
arr. 06:43
dep. 06:43
10 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 06:47
dep. 06:47
11 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 06:48
dep. 06:48
12 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 06:49
dep. 06:49
13 km
Bujkovac, Delinci
arr. 06:51
dep. 06:51
14 km
Bujkovac
arr. 06:53
dep. 06:53
15 km
Korbevac
arr. 06:56
dep. 06:56
17 km
Korbevac, 2
arr. 06:59
18 km
10:00 10:45 (00:45)
Trikotaza2
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia), subotom školskog danima u Srbiji.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Trikotaza
dep. 10:00
Vranje, CG
arr. 10:05
dep. 10:05
0.5 km
Vranje, Bus station
arr. 10:08
dep. 10:08
1 km
Vranje, Kostana
arr. 10:10
dep. 10:10
1.5 km
Vranje, Miv
arr. 10:12
dep. 10:12
2 km
Vranje, Petlja
arr. 10:14
dep. 10:14
3 km
Vranje, Simpo
arr. 10:15
dep. 10:15
4 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 10:17
dep. 10:17
5 km
Cukovac kod Vranja
arr. 10:22
dep. 10:22
7 km
Cukovac kod Vranja, 2
arr. 10:24
dep. 10:24
8 km
Toplac
arr. 10:26
dep. 10:26
9 km
Toplac, 2
arr. 10:28
dep. 10:28
10 km
Kumarevo kod Vranja
arr. 10:32
dep. 10:32
11 km
Kumarevo kod Vranja, 2
arr. 10:33
dep. 10:33
11.5 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 10:34
dep. 10:34
12 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 10:35
dep. 10:35
13 km
Bujkovac, Delinci
arr. 10:37
dep. 10:37
14 km
Bujkovac
arr. 10:39
dep. 10:39
15 km
Korbevac
arr. 10:42
dep. 10:42
17 km
Korbevac, 2
arr. 10:45
18 km
13:20 14:05 (00:45)
Trikotaza2
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Trikotaza
dep. 13:20
Vranje, CG
arr. 13:25
dep. 13:25
0.5 km
Vranje, Bus station
arr. 13:28
dep. 13:28
1 km
Vranje, Kostana
arr. 13:30
dep. 13:30
1.5 km
Vranje, Miv
arr. 13:32
dep. 13:32
2 km
Vranje, Petlja
arr. 13:34
dep. 13:34
3 km
Vranje, Simpo
arr. 13:35
dep. 13:35
4 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 13:37
dep. 13:37
5 km
Cukovac kod Vranja
arr. 13:42
dep. 13:42
7 km
Cukovac kod Vranja, 2
arr. 13:44
dep. 13:44
8 km
Toplac
arr. 13:46
dep. 13:46
9 km
Toplac, 2
arr. 13:48
dep. 13:48
10 km
Kumarevo kod Vranja
arr. 13:52
dep. 13:52
11 km
Kumarevo kod Vranja, 2
arr. 13:53
dep. 13:53
11.5 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 13:54
dep. 13:54
12 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 13:55
dep. 13:55
13 km
Bujkovac, Delinci
arr. 13:57
dep. 13:57
14 km
Bujkovac
arr. 13:59
dep. 13:59
15 km
Korbevac
arr. 14:02
dep. 14:02
17 km
Korbevac, 2
arr. 14:05
18 km
14:30 15:14 (00:44)
Trikotaza2
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Trikotaza
dep. 14:30
Vranje, CG
arr. 14:35
dep. 14:35
0.5 km
Vranje, Bus station
arr. 14:38
dep. 14:38
1 km
Vranje, Kostana
arr. 14:40
dep. 14:40
1.5 km
Vranje, Auto servis
arr. 14:42
dep. 14:42
2 km
Vranje, Raska
arr. 14:44
dep. 14:44
3 km
Vranje, Raska 2
arr. 14:45
dep. 14:45
4 km
Suvi Dol, 1
arr. 14:47
dep. 14:47
5 km
Suvi Dol, 2
arr. 14:52
dep. 14:52
7 km
Ranutovac
arr. 14:54
dep. 14:54
8 km
Ranutovac, 2
arr. 14:56
dep. 14:56
9 km
Bresnica kod Vranja
arr. 14:58
dep. 14:58
10 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 15:02
dep. 15:02
11 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 15:03
dep. 15:03
12 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 15:04
dep. 15:04
13 km
Bujkovac, Delinci
arr. 15:06
dep. 15:06
14 km
Bujkovac
arr. 15:08
dep. 15:08
15 km
Korbevac
arr. 15:11
dep. 15:11
17 km
Korbevac, 2
arr. 15:14
18 km
15:10 16:07 (00:57)
Trikotaza2
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Trikotaza
dep. 15:10
Vranje, Industrijska zona (B)
arr. 15:15
dep. 15:15
0.2 km
Vranje, CG
arr. 15:25
dep. 15:25
0.5 km
Vranje, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
1 km
Vranje, Kostana
arr. 15:32
dep. 15:32
1.5 km
Vranje, Miv
arr. 15:34
dep. 15:34
2 km
Vranje, Petlja
arr. 15:36
dep. 15:36
3 km
Vranje, Simpo
arr. 15:37
dep. 15:37
4 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 15:39
dep. 15:39
5 km
Cukovac kod Vranja
arr. 15:44
dep. 15:44
7 km
Cukovac kod Vranja, 2
arr. 15:46
dep. 15:46
8 km
Toplac
arr. 15:48
dep. 15:48
9 km
Toplac, 2
arr. 15:50
dep. 15:50
10 km
Kumarevo kod Vranja
arr. 15:54
dep. 15:54
11 km
Kumarevo kod Vranja, 2
arr. 15:55
dep. 15:55
11.5 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 15:56
dep. 15:56
12 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 15:57
dep. 15:57
13 km
Bujkovac, Delinci
arr. 15:59
dep. 15:59
14 km
Bujkovac
arr. 16:01
dep. 16:01
15 km
Korbevac
arr. 16:04
dep. 16:04
17 km
Korbevac, 2
arr. 16:07
18 km
19:40 20:25 (00:45)
Trikotaza2
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Trikotaza
dep. 19:40
Vranje, CG
arr. 19:45
dep. 19:45
0.5 km
Vranje, Bus station
arr. 19:48
dep. 19:48
1 km
Vranje, Kostana
arr. 19:50
dep. 19:50
1.5 km
Vranje, Miv
arr. 19:52
dep. 19:52
2 km
Vranje, Petlja
arr. 19:54
dep. 19:54
3 km
Vranje, Simpo
arr. 19:55
dep. 19:55
4 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 19:57
dep. 19:57
5 km
Cukovac kod Vranja
arr. 20:02
dep. 20:02
7 km
Cukovac kod Vranja, 2
arr. 20:04
dep. 20:04
8 km
Toplac
arr. 20:06
dep. 20:06
9 km
Toplac, 2
arr. 20:08
dep. 20:08
10 km
Kumarevo kod Vranja
arr. 20:12
dep. 20:12
11 km
Kumarevo kod Vranja, 2
arr. 20:13
dep. 20:13
11.5 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 20:14
dep. 20:14
12 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 20:15
dep. 20:15
13 km
Bujkovac, Delinci
arr. 20:17
dep. 20:17
14 km
Bujkovac
arr. 20:19
dep. 20:19
15 km
Korbevac
arr. 20:22
dep. 20:22
17 km
Korbevac, 2
arr. 20:25
18 km
22:15 23:00 (00:45)
Trikotaza2
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Trikotaza
dep. 22:15
Vranje, CG
arr. 22:20
dep. 22:20
0.5 km
Vranje, Bus station
arr. 22:23
dep. 22:23
1 km
Vranje, Kostana
arr. 22:25
dep. 22:25
1.5 km
Vranje, Miv
arr. 22:27
dep. 22:27
2 km
Vranje, Petlja
arr. 22:29
dep. 22:29
3 km
Vranje, Simpo
arr. 22:30
dep. 22:30
4 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 22:32
dep. 22:32
5 km
Cukovac kod Vranja
arr. 22:37
dep. 22:37
7 km
Cukovac kod Vranja, 2
arr. 22:39
dep. 22:39
8 km
Toplac
arr. 22:41
dep. 22:41
9 km
Toplac, 2
arr. 22:43
dep. 22:43
10 km
Kumarevo kod Vranja
arr. 22:47
dep. 22:47
11 km
Kumarevo kod Vranja, 2
arr. 22:48
dep. 22:48
11.5 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 22:49
dep. 22:49
12 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 22:50
dep. 22:50
13 km
Bujkovac, Delinci
arr. 22:52
dep. 22:52
14 km
Bujkovac
arr. 22:54
dep. 22:54
15 km
Korbevac
arr. 22:57
dep. 22:57
17 km
Korbevac, 2
arr. 23:00
18 km

Naselja Vranje i Korbevac su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 44min., a najduže 57min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vranje je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.