Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vranje - Korbevac timetable

friday, 19.07.2019.
04:30 05:14 (00:44)
Trikotaza
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Trikotaza
dep. 04:30
Vranje, CG
arr. 04:35
dep. 04:35
0.5 km
Vranje, Bus station
arr. 04:38
dep. 04:38
1 km
Vranje, Kostana
arr. 04:40
dep. 04:40
1.5 km
Vranje, Auto servis
arr. 04:42
dep. 04:42
2 km
Vranje, Raska
arr. 04:44
dep. 04:44
3 km
Vranje, Raska 2
arr. 04:45
dep. 04:45
4 km
Suvi Dol, 1
arr. 04:47
dep. 04:47
5 km
Suvi Dol, 2
arr. 04:52
dep. 04:52
7 km
Ranutovac
arr. 04:54
dep. 04:54
8 km
Ranutovac, 2
arr. 04:56
dep. 04:56
9 km
Bresnica kod Vranja
arr. 04:58
dep. 04:58
10 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 05:02
dep. 05:02
11 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 05:03
dep. 05:03
12 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 05:04
dep. 05:04
13 km
Bujkovac, Delinci
arr. 05:06
dep. 05:06
14 km
Bujkovac
arr. 05:08
dep. 05:08
15 km
Korbevac
arr. 05:11
dep. 05:11
17 km
Korbevac, 2
arr. 05:14
18 km
05:00 05:55 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: petkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 05:00
Vranjska Banja
arr. 05:45
dep. 05:45
9 km
Korbevac
arr. 05:55
13 km
06:15 06:59 (00:44)
Trikotaza
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Trikotaza
dep. 06:15
Vranje, CG
arr. 06:20
dep. 06:20
0.5 km
Vranje, Bus station
arr. 06:23
dep. 06:23
1 km
Vranje, Kostana
arr. 06:25
dep. 06:25
1.5 km
Vranje, Auto servis
arr. 06:27
dep. 06:27
2 km
Vranje, Raska
arr. 06:29
dep. 06:29
3 km
Vranje, Raska 2
arr. 06:30
dep. 06:30
4 km
Suvi Dol, 1
arr. 06:32
dep. 06:32
5 km
Suvi Dol, 2
arr. 06:37
dep. 06:37
7 km
Ranutovac
arr. 06:39
dep. 06:39
8 km
Ranutovac, 2
arr. 06:41
dep. 06:41
9 km
Bresnica kod Vranja
arr. 06:43
dep. 06:43
10 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 06:47
dep. 06:47
11 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 06:48
dep. 06:48
12 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 06:49
dep. 06:49
13 km
Bujkovac, Delinci
arr. 06:51
dep. 06:51
14 km
Bujkovac
arr. 06:53
dep. 06:53
15 km
Korbevac
arr. 06:56
dep. 06:56
17 km
Korbevac, 2
arr. 06:59
18 km
14:00 14:55 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: sredom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 14:00
Vranjska Banja
arr. 14:45
dep. 14:45
9 km
Korbevac
arr. 14:55
13 km
14:30 15:14 (00:44)
Trikotaza
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Trikotaza
dep. 14:30
Vranje, CG
arr. 14:35
dep. 14:35
0.5 km
Vranje, Bus station
arr. 14:38
dep. 14:38
1 km
Vranje, Kostana
arr. 14:40
dep. 14:40
1.5 km
Vranje, Auto servis
arr. 14:42
dep. 14:42
2 km
Vranje, Raska
arr. 14:44
dep. 14:44
3 km
Vranje, Raska 2
arr. 14:45
dep. 14:45
4 km
Suvi Dol, 1
arr. 14:47
dep. 14:47
5 km
Suvi Dol, 2
arr. 14:52
dep. 14:52
7 km
Ranutovac
arr. 14:54
dep. 14:54
8 km
Ranutovac, 2
arr. 14:56
dep. 14:56
9 km
Bresnica kod Vranja
arr. 14:58
dep. 14:58
10 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 15:02
dep. 15:02
11 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 15:03
dep. 15:03
12 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 15:04
dep. 15:04
13 km
Bujkovac, Delinci
arr. 15:06
dep. 15:06
14 km
Bujkovac
arr. 15:08
dep. 15:08
15 km
Korbevac
arr. 15:11
dep. 15:11
17 km
Korbevac, 2
arr. 15:14
18 km
19:40 20:25 (00:45)
Trikotaza
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Trikotaza
dep. 19:40
Vranje, CG
arr. 19:45
dep. 19:45
0.5 km
Vranje, Bus station
arr. 19:48
dep. 19:48
1 km
Vranje, Kostana
arr. 19:50
dep. 19:50
1.5 km
Vranje, Miv
arr. 19:52
dep. 19:52
2 km
Vranje, Petlja
arr. 19:54
dep. 19:54
3 km
Vranje, Simpo
arr. 19:55
dep. 19:55
4 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 19:57
dep. 19:57
5 km
Cukovac kod Vranja
arr. 20:02
dep. 20:02
7 km
Cukovac kod Vranja, 2
arr. 20:04
dep. 20:04
8 km
Toplac
arr. 20:06
dep. 20:06
9 km
Toplac, 2
arr. 20:08
dep. 20:08
10 km
Kumarevo kod Vranja
arr. 20:12
dep. 20:12
11 km
Kumarevo kod Vranja, 2
arr. 20:13
dep. 20:13
11.5 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 20:14
dep. 20:14
12 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 20:15
dep. 20:15
13 km
Bujkovac, Delinci
arr. 20:17
dep. 20:17
14 km
Bujkovac
arr. 20:19
dep. 20:19
15 km
Korbevac
arr. 20:22
dep. 20:22
17 km
Korbevac, 2
arr. 20:25
18 km
Vranje - Korbevac timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
04:30 05:14 (00:44)
Trikotaza
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Trikotaza
dep. 04:30
Vranje, CG
arr. 04:35
dep. 04:35
0.5 km
Vranje, Bus station
arr. 04:38
dep. 04:38
1 km
Vranje, Kostana
arr. 04:40
dep. 04:40
1.5 km
Vranje, Auto servis
arr. 04:42
dep. 04:42
2 km
Vranje, Raska
arr. 04:44
dep. 04:44
3 km
Vranje, Raska 2
arr. 04:45
dep. 04:45
4 km
Suvi Dol, 1
arr. 04:47
dep. 04:47
5 km
Suvi Dol, 2
arr. 04:52
dep. 04:52
7 km
Ranutovac
arr. 04:54
dep. 04:54
8 km
Ranutovac, 2
arr. 04:56
dep. 04:56
9 km
Bresnica kod Vranja
arr. 04:58
dep. 04:58
10 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 05:02
dep. 05:02
11 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 05:03
dep. 05:03
12 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 05:04
dep. 05:04
13 km
Bujkovac, Delinci
arr. 05:06
dep. 05:06
14 km
Bujkovac
arr. 05:08
dep. 05:08
15 km
Korbevac
arr. 05:11
dep. 05:11
17 km
Korbevac, 2
arr. 05:14
18 km
06:15 06:59 (00:44)
Trikotaza
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Trikotaza
dep. 06:15
Vranje, CG
arr. 06:20
dep. 06:20
0.5 km
Vranje, Bus station
arr. 06:23
dep. 06:23
1 km
Vranje, Kostana
arr. 06:25
dep. 06:25
1.5 km
Vranje, Auto servis
arr. 06:27
dep. 06:27
2 km
Vranje, Raska
arr. 06:29
dep. 06:29
3 km
Vranje, Raska 2
arr. 06:30
dep. 06:30
4 km
Suvi Dol, 1
arr. 06:32
dep. 06:32
5 km
Suvi Dol, 2
arr. 06:37
dep. 06:37
7 km
Ranutovac
arr. 06:39
dep. 06:39
8 km
Ranutovac, 2
arr. 06:41
dep. 06:41
9 km
Bresnica kod Vranja
arr. 06:43
dep. 06:43
10 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 06:47
dep. 06:47
11 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 06:48
dep. 06:48
12 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 06:49
dep. 06:49
13 km
Bujkovac, Delinci
arr. 06:51
dep. 06:51
14 km
Bujkovac
arr. 06:53
dep. 06:53
15 km
Korbevac
arr. 06:56
dep. 06:56
17 km
Korbevac, 2
arr. 06:59
18 km
14:00 14:55 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: sredom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 14:00
Vranjska Banja
arr. 14:45
dep. 14:45
9 km
Korbevac
arr. 14:55
13 km
14:30 15:14 (00:44)
Trikotaza
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Trikotaza
dep. 14:30
Vranje, CG
arr. 14:35
dep. 14:35
0.5 km
Vranje, Bus station
arr. 14:38
dep. 14:38
1 km
Vranje, Kostana
arr. 14:40
dep. 14:40
1.5 km
Vranje, Auto servis
arr. 14:42
dep. 14:42
2 km
Vranje, Raska
arr. 14:44
dep. 14:44
3 km
Vranje, Raska 2
arr. 14:45
dep. 14:45
4 km
Suvi Dol, 1
arr. 14:47
dep. 14:47
5 km
Suvi Dol, 2
arr. 14:52
dep. 14:52
7 km
Ranutovac
arr. 14:54
dep. 14:54
8 km
Ranutovac, 2
arr. 14:56
dep. 14:56
9 km
Bresnica kod Vranja
arr. 14:58
dep. 14:58
10 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 15:02
dep. 15:02
11 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 15:03
dep. 15:03
12 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 15:04
dep. 15:04
13 km
Bujkovac, Delinci
arr. 15:06
dep. 15:06
14 km
Bujkovac
arr. 15:08
dep. 15:08
15 km
Korbevac
arr. 15:11
dep. 15:11
17 km
Korbevac, 2
arr. 15:14
18 km
19:40 20:25 (00:45)
Trikotaza
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Trikotaza
dep. 19:40
Vranje, CG
arr. 19:45
dep. 19:45
0.5 km
Vranje, Bus station
arr. 19:48
dep. 19:48
1 km
Vranje, Kostana
arr. 19:50
dep. 19:50
1.5 km
Vranje, Miv
arr. 19:52
dep. 19:52
2 km
Vranje, Petlja
arr. 19:54
dep. 19:54
3 km
Vranje, Simpo
arr. 19:55
dep. 19:55
4 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 19:57
dep. 19:57
5 km
Cukovac kod Vranja
arr. 20:02
dep. 20:02
7 km
Cukovac kod Vranja, 2
arr. 20:04
dep. 20:04
8 km
Toplac
arr. 20:06
dep. 20:06
9 km
Toplac, 2
arr. 20:08
dep. 20:08
10 km
Kumarevo kod Vranja
arr. 20:12
dep. 20:12
11 km
Kumarevo kod Vranja, 2
arr. 20:13
dep. 20:13
11.5 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 20:14
dep. 20:14
12 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 20:15
dep. 20:15
13 km
Bujkovac, Delinci
arr. 20:17
dep. 20:17
14 km
Bujkovac
arr. 20:19
dep. 20:19
15 km
Korbevac
arr. 20:22
dep. 20:22
17 km
Korbevac, 2
arr. 20:25
18 km

Naselja Vranje i Korbevac su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 44min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vranje je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 19:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.